Strony: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 892322 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #540 : 07 Kwiecień, 2013, 23:21:23 pm »

 

Kabaret Hrabi - Jakie są typy tancerzy
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #541 : 08 Kwiecień, 2013, 11:15:12 am »

"Amerykańskie badania dają nadzieję na uzdrowienie z homoseksualizmu. Cierpiącym trzeba dać nadzieję"
"Nie spodziewałam się, że zajmując się publicznym prawem gospodarczym i konstytucyjnym będę kończyła życie jako obrońca homoseksualistów przed homoseksualistami. Bronię ich jako ludzi cierpiących"
"Wbrew temu, co zarzuca mi pan Biedroń i środowiska z nim związane, jestem chyba jedyną osobą, która homoseksualistom współczuje. Dlatego postaram się coś w tej sprawie zrobić, bo to może być konkretna pomoc dla tych ludzi."
Oczywiście autorką powyższych tekstów jest posłanka Krystyna Pawłowicz.
Dawnej słysząc takie lub podobne teksty denerwowałam się. Dziś tylko się uśmiecham i próbuję zrozumieć. Dlaczego? Ano dlatego, że to co mnie razi, uwiera, to właśnie nietolerancja, uprzedzenia wszelkiego typu i fanatyzm w każdej dziedzinie. Dlaczego niektórzy z nas nie są w stanie zaakceptować inności drugiej osoby? Dlaczego odmienność jest tak trudno przyjmowana? Skąd bierze się ten lęk i niechęć? Dla mnie zawsze odkąd pamiętam ważnym było aby nie pozwalać się bezkarnie krzywdzić, upodlać, zachować własną godność ale za równie ważne uważam szacunek dla drugiego człowieka. Dlatego nigdy nie miałam takich tendencji aby próbować naprostowywać innych. No chyba że chodzi o nieuczciwość lub przemoc wobec drugiego człowieka ale to zupełnie inna bajka.
Oczywiście wiem, że są ludzie, którzy mają poglądy zbliżone do posłanki Pawłowicz i mają do tego prawo, bo każdy z nas ma prawo do wolności poglądów ale ja z tą panią się nie zgadzam.
Natomiast jeśli chodzi o posłankę Annę Grodzką, to bardzo sympatyczna, pogodna i muszę przyznać, że dzielna osoba. Już sama zmiana płci wymaga sporo odwagi, więc jej decyzja by zająć się polityką i zostać osobą publiczną to naprawdę odważny krok.
Podczas ostatnich wyborów parlamentarnych głosowałam na PiS ale powoli dochodzę do wniosku, że obecnie bliżej mi do Palikota niż do Kaczyńskiego.
Ciekawa jestem co inni sądzą na ten temat.  
Nie bójmy się dyskutować na trudne tematy. 


Stanisław Sojka " Tolerancja "

  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #542 : 08 Kwiecień, 2013, 12:07:08 pm »

Masz rację jak zwykle!
Dodam jeszcze to!

Na nic apele Biedronia. Nie będzie specjalnej uchwały potępiającej słowa Lecha Wałęsy o homoseksualistach


http://wpolityce.pl/wydarzenia/50635-na-nic-apele-biedronia-nie-bedzie-specjalnej-uchwaly-potepiajacej-slowa-lecha-walesy-o-homoseksualistach

 Jestem tym zbulwersowana i zniesmaczona. Tak być nie może. Co tam Pani Krystyna Pawłowicz, ale takie słowa w ustach Wałęsy i jeszcze go bronią!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #543 : 08 Kwiecień, 2013, 13:23:03 pm »

Jeśli chodzi o Wałęsę to zawsze go ceniłam i szanowałam ale okazuje się, że za to co zrobił w przeszłości, bo bezdyskusyjne jest to, że zdziałał wiele w okresie strajków i przemian. Niestety on zatrzymał się na pewnym etapie, poza tym wśród ludzi z jego pokolenia dominują poglądy konserwatywne i nie ma się co dziwić. Starszemu pokoleniu trudno się przestawić ale przyznam,że to co powiedział o homoseksualizmie w pierwszej chwili mnie zaniepokoiło. Choć go cenię to jednak nie jest dla mnie autorytetem na chwilę obecną 
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2013, 13:25:18 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #544 : 08 Kwiecień, 2013, 16:40:42 pm »

(...)
Jeśli chodzi o Wałęsę to zawsze go ceniłam i szanowałam ale okazuje się, że za to co zrobił w przeszłości,(...) Choć go cenię to jednak nie jest dla mnie autorytetem na chwilę obecną  
(...)
Podczas ostatnich wyborów parlamentarnych głosowałam na PiS ale powoli dochodzę do wniosku, że obecnie bliżej mi do Palikota niż do Kaczyńskiego.
(...)
  

A ja głosowałam na PIS i będę głosować na PIS. Jest demokracja.      
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #545 : 08 Kwiecień, 2013, 17:04:08 pm »

A ja głosowałam na PIS i będę głosować na PIS. Jest demokracja.      

A ja tego nie neguję. Każdy z nas ma prawo wyboru i każdy też może zmienić zdanie ( tak jak to ma miejsce w moim wypadku),jeśli ma jakieś wątpliwości. Ja po prostu staram się tak żyć aby nie postępować wbrew sobie. Zawsze wsłuchuję się w swój wewnętrzny głos.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #546 : 08 Kwiecień, 2013, 18:03:57 pm »

A ja tego nie neguję. Każdy z nas ma prawo wyboru i każdy też może zmienić zdanie ( tak jak to ma miejsce w moim wypadku),jeśli ma jakieś wątpliwości. Ja po prostu staram się tak żyć aby nie postępować wbrew sobie. Zawsze wsłuchuję się w swój wewnętrzny głos.
Pozdrawiam.

Ja dokładnie postępuję tak samo jak Ty.
Również pozdrawiam.

Wiosna! Ach to Ty!
    
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #547 : 08 Kwiecień, 2013, 18:22:41 pm »

I teraz powinien pojawić się Fire. MAGENTA ma klapsa na gołą pupę a Jola lojalna jest.Jolu rzeczywiście rzadziej pojawiam się na tym forum.Ubolewam nad tym.Tyle ostatnio się u mnie dzieje że czasu brakuje. Ja Was też .... Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #548 : 08 Kwiecień, 2013, 18:49:16 pm »

A może ja też chcę klapsa   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #549 : 08 Kwiecień, 2013, 19:24:41 pm »

Jola! Nawet mamy ten sam gust muzyczny….      Stanisław Sojka:

maciej stuhr - stanisław soyka

Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #550 : 08 Kwiecień, 2013, 22:42:39 pm »

...ja też chcę klapsa   


A gdybym klapsa miał Ci dać
To co byś powiedziała?
A klapsa gdybym dał
Czy coś byś przeciw miała?

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #551 : 08 Kwiecień, 2013, 22:57:35 pm »

 





*  (55.57 KB, 593x366 - powiększony/pobrany 453 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #552 : 08 Kwiecień, 2013, 23:06:20 pm »

ZUZA. Takie klapsa to i ja chcę Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2013, 23:13:39 pm wysłane przez Arkadiusz Słowiński » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +82/-42
Offline Offline

Wpisy: 281
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Teresa Zembik Przewodnicząca NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"


« Odpowiedź #553 : 08 Kwiecień, 2013, 23:26:48 pm »

Klaps! Zakazane!

Teraz za taką przemoc wobec dziecka i to jeszcze nie swojego można pójść za kratki. Szerzenie takich zachowań w filmie to już zgroza! Co za czasy kiedyś były! Powinni zakazać rozpowszechniania tego filmu tak jak w Rosji zakazali wyświetlania „Wilka i zająca”, bo wilk pali i przeklina, dzieci nie mogą tego oglądać.

Lanie


A ten jegomość w samochodzie jeszcze podżegał do przemocy!
         
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2013, 23:33:51 pm wysłane przez Związek Zaw. Solidarność » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #554 : 09 Kwiecień, 2013, 00:09:04 am »

Kinematografia powojenna w Polsce różniła się od imperialistycznego zachodu tym, że nie obowiązywał nas kodeks Haysa (poczytajcie, bo warto). W przedwojennym filmie zasady tego kodeksu obowiązywały z natury rzeczy, wyrażane w pragnieniu życia w cywilizowanym, pozbawionym przemocy społeczeństwie a brutalnej rzeczywistości po seansie filmowym (6-7 krotnie większa ilość zabójstw niż obecnie).

PS.
Teresa, scenka z filmu ma obrazować charakter wychowawczy ; ) czy jakoś tak
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61036 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10753 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270920 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408114 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12205 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209242 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36503 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8762 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206733 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA