Strony: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 892330 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #465 : 14 Sierpień, 2012, 17:38:18 pm »

Brawo Jola! Plusik.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #466 : 14 Sierpień, 2012, 21:47:03 pm »

No cóż nawet nie można być anonimowym w internecie szkoda administratorzy udostępniają postronnym dane o użytkownikach...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #467 : 14 Sierpień, 2012, 22:07:47 pm »

Szanowny Melioracjo. W swoich postach (jak i w waszym "POgłosie") piszesz jakoby p. Chojnacka i prezes TBS wygrali sprawy z urzędem miasta. Skoro tak to dlaczego p. Chojnackiej nie ma w wydziale przy ul. Mickiewicza 6 od listopada ubiegłego roku , a pana Borowskiego nie widziano w siedzibie TBS w Trecie od miesięcy!? Obie wspomniane przez ciebie osoby z tego co mi wiadomo żądały przywrócenia do pracy. Z tego co wiem sądy orzekły że tak się nie stanie. A skoro już piszesz o odszkodowaniach dla tych osób to wiedz że to w lubańskim sądzie pracy zasada w orzekaniu! Nie wyjątek. I jeszcze jedna dygresja melioracjo. twój partyjny kolega Zawiła Marcin z J. Góry też był podawany przez zwalnianych do sądu i też płacił odszkodowania (o niebo wyższe). I nie robiono z tego ani tematów prasowych , ani sensacji. Widać taki nasz lubański folklor, że z rzeczy oczywistych czynicie droga opozycjo MEGA aferę. Zajmijcie się wreszcie poważnymi sprawami a nie podchodami rodem z Piotrusia Pana. Zresztą ten bohater moim zdaniem do ciebie melioracjo idealnie pasuje. Dobranoc tobie i rodzinie...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #468 : 14 Sierpień, 2012, 22:23:50 pm »

Drogi panie Meliorancie tzn. Melioracjo, wbrew temu co pan o mnie uważa, mam kilka szarych komórek i od czasu do czasu zdarza mi się ich używać, więc do tego kim pan jest doszłam drogą dedukcji. Dlatego też proszę nie ruszać Adminów. Paweł i Piotr to wspaniałe, mądre i uczciwe chłopiska a zanim rzuci pan oskarżenia  pod jakimkolwiek kierunkiem, pierwej radzę  to przemyśleć. Czy ja zwykła baba mam pana tego uczyć?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #469 : 15 Sierpień, 2012, 01:04:36 am »

Panie Edwardzie proszę mnie nie utożsamiać z żadna partią, gdyż to się mija z prawdą. Wspomnianego POglosu nie czytalem wiec nie wiem co piszą...

Podchody z tego co wiem co zaczęły się od "paszkwili" o których pisano kiedys na forum ale nie wracajmy do tego bo to bylo dawno i NIE PRAWDA.

Dobranoc.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #470 : 15 Sierpień, 2012, 12:26:14 pm »

DOŚĆ TEJ POLITYKI. PORA NA INNY TEMAT ALE CZY PRZYJEMNIEJSZY ?   

Nie posiadam auta, więc moim środkiem transportu bywa autobus. Dość często przemieszczam się na trasie Lubań  - Jelenia góra. Na szczęście nie mam choroby lokomocyjnej ale odorek  w środkach transportu  PKS jest szarą codziennością. Z czego to wynika, to chyba oczywiste.  Część znajdujących się tam ludzi jest na bakier z wodą i mydłem. Czasem się zastanawiam, dlaczego tak jest, że nie wszyscy dbają o własną higienę.  Przecież to podstawa. Jak człowiek się wykąpie lub weźmie prysznic, to od razu robi się lepiej, świeżo, rześko i  jakoś tak przyjemnie a latem, gdy jest gorąco i wręcz upalnie to przecież trzeba wskoczyć pod prysznic kilka razy w ciągu dnia . To takie oczywiste.  Nie mieszkamy na pustyni, każdy z nas ma dostęp do wody a mydło, to dość tani produkt. Niestety jeżdżąc autobusami  nieraz wyczuwam smród przepoconych butów. śmierdzących skarpet oraz kilkudniowego potu. To naprawdę przykre. Podobnie jest w jeleniogórskich  środkach  transportu miejskiego. Wcześnie rano jeszcze nie jest tak źle ale w godzinach popołudniowych czy wieczorem potrafi być  przykro a już najgorzej bywa w gorące i upalne dni. Wiecie co, moja siostra przebywa obecnie w Niemczech, korzysta tam z komunikacji miejskiej i powiedziała mi, że  zjawiska odoru tam nie występuje .  Przecież oni też się pocą, również są zabiegani  a jednak nie śmierdzą.
Druga sprawa to nieprzyjemny odór psich kup. Lubię spacery,  głównie robie to dla zdrowia, w upalne dni przekładam to na godziny  wieczorne i niestety jest dość przykro, bo mimo panującego chłodku, nieraz wyczuwałam też wyraźny odór psich kup. Wiadomo, że wieczorem,  gdy robi się chłodniej, nagrzana ziemia paruje a wraz z ciepłym powietrzem unoszącym się do góry unosi się  odór rozkładających się psich kup.  Lubań nie jest wyjątkiem w tej kwestii,  zapewniam, że w Jeleniej odorek  psich odchodów jest równie intensywny. Mamy czas i energię  aby obserwować sąsiadów, czasem ich podglądać, słyniemy z donosicielstwa zarówno szefom na współpracowników jak i urzędom na innych obywateli. Ale niestety brakuje nam czasu i energii na kąpiel czy chociażby szybki prysznic, nie mówiąc już o sprzątaniu odchodów po naszych czworonogach. Wyobraźmy sobie, co by było, gdybyśmy załatwiali się gdzie popadnie, zarówno w domu jak i na zewnątrz a chodząc do toalet nie używalibyśmy spłuczek.  Dlaczego piszę takie okropności?  To tylko porównanie. Spora grupa właścicieli psów  postępuje podobnie. Nic nie da pucowanie własnych czterech  kątów,  gdy jednocześnie za pomocą czworonoga zas....my świat. Wczoraj syn zwrócił mi uwagę bo wracając ze sklepu,  podniosłam kawał bułki leżący na chodniku i położyłam go na murku. Czasem idąc z zakupami czy spacerując podnoszę z chodnika puste opakowanie np. po chipsach leżące na mojej drodze i wyrzucam je do najbliższego napotkanego kosza  i nie widzę w tym nic niestosownego.  Może nie jest to poprawne ale czy poprawne jest rozrzucanie niedojedzonego pieczywa   lub wyrzucanie różnych opakowań gdzie popadnie. Kupki wyrzucanych śmieci w parkach i na trawnikach taż są częścią naszego krajobrazu. To jest smutne ale też świadczy o niskiej kulturze osobistej mieszkańców danej okolicy.  Oczywiście nie chciałam nikogo urazić powyższym tekstem ale niestety taka jest rzeczywistość , skoro możemy znosić to na co dzień, to dlaczego o tym nie napisać ?
Od tego wszystkiego poczułam się jakaś brudna,  chyba za moment wskoczę pod prysznic
   
Szatański sposób na psie kupy - Pure Evil Crew by CROPP
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #471 : 15 Sierpień, 2012, 22:06:30 pm »

Udam, że nie czytałem wpisu melioracji. Tak warunkowo. Święto mamy przecież : )
Co do przyjemniejszych tematów - polityka czy psie kupy - jakby się nie obejrzeć wszędzie kupa. Pozdrawiam ; ) 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #472 : 16 Sierpień, 2012, 07:47:03 am »


kupa1.jpg


 

mark...miłego dnia

kupa1.jpg

* kupa1.jpg (74.71 KB, 372x488 - powiększony/pobrany 703 razy.)
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień, 2012, 07:50:18 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #473 : 16 Sierpień, 2012, 21:46:50 pm »

No cóż nawet nie można być anonimowym w internecie szkoda administratorzy udostępniają postronnym dane o użytkownikach...
Udam, że nie czytałem wpisu melioracji. Tak warunkowo. Święto mamy przecież : )
Co do przyjemniejszych tematów - polityka czy psie kupy - jakby się nie obejrzeć wszędzie kupa. Pozdrawiam ; ) 

Piotr  mnie za taki wpis straszyłbyś wiekuistym banem.Nie było mnie tutaj jakiś czas. Widzę że szambo się rozlewa.Źle działa melioracja ? Coś tu śmierdzi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #474 : 16 Sierpień, 2012, 22:36:21 pm »

Hymm. Melioracja jest bytem jakich wiele w internecie. Ich obecność jest bez głębszego znaczenia. Uważasz, że wobec Ciebie byłbym zbyt surowy? Możliwe. Ponieważ piszesz z przekory wiedząc że się odezwę
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #475 : 17 Sierpień, 2012, 00:10:33 am »

Jakby kto pytał, to plusiki dla Piotra i Firego są ode mnie a gdyby kto pytał za co? To proste. Za brak miernoty.

Zwątpienie - Jacek Kaczmarski
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #476 : 17 Sierpień, 2012, 00:12:25 am »

Wypraszam sobie Szanowny Moderatorze, jestem takim samym użytkownikiem jak każdy inny na tym forum... Czuje się traktowany gorzej przez Was tylko dlatego, że wyrażam swoje zdanie. Chyba każdy ma do tego prawo na forum ? Zarówno koalicja jak i opozycja. Ja nie kwestionuje niczyjej obecności na forum, a już na pewno nie mieszam z błotem jak to Moderator powiedział cytuje " ... obecność jest bez większego znaczenia".

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #477 : 17 Sierpień, 2012, 00:36:16 am »

Wypraszam sobie Szanowny Moderatorze, jestem takim samym użytkownikiem jak każdy inny na tym forum... Czuje się traktowany gorzej przez Was tylko dlatego, że wyrażam swoje zdanie. Chyba każdy ma do tego prawo na forum ? Zarówno koalicja jak i opozycja. Ja nie kwestionuje niczyjej obecności na forum, a już na pewno nie mieszam z błotem jak to Moderator powiedział cytuje " ... obecność jest bez większego znaczenia".



Szanowny Forumowiczu, proszę zjedz snikersa , bo jak jesteś głodny, to zaczynasz strasznie gwiazdorzyć
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #478 : 17 Sierpień, 2012, 00:40:30 am »

Homemade Snickers Bar Recipe (Phantom Gourmet)



Jeżeli w takiej postaci to bardzo chętnie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #479 : 17 Sierpień, 2012, 01:07:52 am »

Właśnie skończyłem czytać BiP. Muszę przyznać, iż zajmująca lektura. Polecam wszystkim ; ) Melioracjo Szanowna, że tak się w ramach kurtuazji, z uwzględnieniem jak najlepszych obyczajów, wyrażę.
Postaraj się dobrze mnie zrozumieć. Jola lub Fajerfoks, są nieanonimowi, zaprawieni w boju i wiele ode mnie batów "oberwali". Różnie to było... a to za babski świat, a to czarni są bee i jedynie piwnica jest właściwym miejscem na spoczynek duszy. Więc zawsze się jakaś okazja znajdzie. A mnie długo namawiać nie trzeba. Jednak na ulicy rozmawiamy, nie uciekamy od siebie. To jest życie, jak rozmowa przy stole podczas kolacji. (chociaż z Jolą się tylko raz spotkałem - pytała o drogę na spotkanie wyborcze w 2010). Mniejsza o to : )

Tak się składa, że " ... obecność jest bez większego znaczenia" nie jest mieszaniem w błocie. Jest pominięciem. Dlaczego? Ani jednej przyjaźni nie zawarłaś/eś, ani nie wiemy jak na imię? Przecież to nie parzy. Dodam jedynie, że dla chcącego nie ma nic trudnego. - Większość naszych "wybitnie aktywnych", wnoszących wiele w życie naszej społeczności zaczynała od bana (...) kto to był . Bo nigdy nie jest za późno. Dobry przykład podała Jola - wątek Świat ogrodu.

Więc wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61036 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10753 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270922 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408118 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12205 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209246 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36504 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8762 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206735 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA