Strony: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 892314 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #450 : 04 Sierpień, 2012, 22:39:41 pm »

Całe szczęścicie, że mi się Czesiek nie śni. Zwariowałbym chyba. Jolka, czas zamknąć pewien etap życia
Posłuchaj tego, spodobał mi się jeden komentarz do tej piosenki pod klipem : )

<a href="http://www.youtube.com/v/N1fCdIfb60c?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/N1fCdIfb60c?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Cytuj
Hehe, między innymi na tym polega róźnica między Wtedy, a dziś. Miało się wy...e na białe skarpetki do czarnych laczy i robiło się git rock'n rolla. Dziś natomiast, wszyscy są stylowi jak h.j (celowo przez samo 'h' - to dla purystów językowych ) a muzę grają z dupy.

J...ć dzisiejszy, pozerski, zarobiony świat !


PS. Komentarz, naturalnie zmoderowałem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #451 : 04 Sierpień, 2012, 23:10:20 pm »

Piotr mimo, że kumaty z Ciebie gość, to do końca nie skumałeś. Wkurzają mnie różne nieprawidłowości jak każdego z nas ale nie mam żadnych problemów ani obsesji odnośnie wspomnianego Plastusiowego bohatera a piszę o tym tylko dlatego, że ów koszmar senny nęka poza mną jeszcze parę innych osób ale tylko ja mam odwagę aby ów wątek wyłonić z cienia i nieco napiętnować. Uwierz mi Piotr, ja żyję chwilą i dniem dzisiejszym ( gdybyś znał mnie lepiej nie miałbyś co do tego wątpliwości i niestety oceniasz mnie po pozorach) a Plastusiński mnie w chwili obecnej ani ziębi ani grzeje ale internet to świetne miejsce na ukazywanie różnych patologii, którym małomiasteczkowy klimat niestety sprzyja. A przechodzenie nad tym do porządku dziennego tak bez choćby odrobiny jakiegokolwiek protestu jest chowaniem głowy w piasek i zwyczajnym tchórzostwem. Tym bardziej, że wielu z nas szczyci się mianem patriotów.      
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #452 : 04 Sierpień, 2012, 23:30:56 pm »

Ale Plastusiński z Twojego snu odszedł sobie w siną dal. The End. Zapytaj w miejscu zbliżonym do źródła. Więcej. Zrobił to na własne życzenie i, podobno nie omieszka pociągnąć za sobą pozostałych (tzn. POzostałych). Więc finał sennego koszmaru skończy się jak w bajce La Fontaine'a, a naiwność, prawda, prostota, natu­ralność i żywość staną się nieśmiertelne. Oby. Dobranoc.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #453 : 04 Sierpień, 2012, 23:57:42 pm »

Jeśli tak, to znaczy, że świat nie jest tak popaprany jakby się mogło czasem wydawać i śmiem twierdzić, że chyba miałam rację patrząc optymistycznie (naiwnie) w przyszłość. A co do POzostałych, to każde działanie przynosi prędzej czy później jakiś skutek, więc jeśli robili bliźnim dobrze, to spotka ich wyłącznie samo dobro. Bóg z nimi.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #454 : 08 Sierpień, 2012, 00:07:14 am »

Tak właśnie rodzą się plotki.... coś tam Joli się przyśniło, coś tam sobie dopowiedziała, coś tam od kogoś usłyszała, znajomością prawa się nie wykazała i z koszmarnego snu wyszła Legenda, w której rzadko co jest prawdą...

Widzę, że stołek moderatora już Pani dostała czyli forum stronnicze. Funkcja moderatora pewnie za ilość postów, która jest imponująca, ale pleść 3 po 3 każdy potrafi. Czy każdy może zostać moderatorem za 10 kg postów ?

Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #455 : 08 Sierpień, 2012, 14:53:06 pm »

Tak właśnie rodzą się plotki.... coś tam Joli się przyśniło, coś tam sobie dopowiedziała, coś tam od kogoś usłyszała, znajomością prawa się nie wykazała i z koszmarnego snu wyszła Legenda, w której rzadko co jest prawdą...

Widzę, że stołek moderatora już Pani dostała czyli forum stronnicze. Funkcja moderatora pewnie za ilość postów, która jest imponująca, ale pleść 3 po 3 każdy potrafi. Czy każdy może zostać moderatorem za 10 kg postów ?

Pozdrawiam

Coś tam Melioracja przeczytała, coś sobie w myślach dopowiedziała i tak właśnie powstają plotki i niedomówienia.
Moderatorem jestem jedynie na tym wątku tylko  dlatego, że to mój wątek a na innych jestem zwykłym Forumowiczem. Każdy może założyć własny wątek i go moderować.
Poza tym, odnośnie pana Plastusińskiego, to czasem trzeba umieć czytać między wierszami a skoro moje posty są bzdurne, to zwyczajnie radzę ich nie czytać, przecież nie ma żadnego przymusu.

POzdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #456 : 08 Sierpień, 2012, 22:11:02 pm »

Jestem nieco zdołowana, nasi siatkarze właśnie przegrali z rosyjską drużyną. Nie dość, że przegrana to jeszcze z Ruskimi.

smutek
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #457 : 08 Sierpień, 2012, 23:28:30 pm »

Trudno. Należy umieć przegrywać z klasą : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #458 : 12 Sierpień, 2012, 22:57:22 pm »

AMATORSTWO NIE PRZYSTOI PROFESJONALNEMU DZIENNIKARSTWU

Wiem, że bywam niedoinformowana i czasem coś przekręcę ale przecież jestem laikiem, zwykłym gościem na Forum, który lubi sobie poczytać i czasem coś napisać lecz dziennikarz reprezentujący, zdawałoby się poważne czasopismo, powinien zdobyć się na odrobinę profesjonalizmu i rzetelnie przygotować się przed napisaniem artykułu. Czyż nie ?

http://iv.pl/images/86103973060066500370.jpg

Szanowny Panie Burmistrzu Arkadiuszu Słowiński serdecznie gratuluję Panu mądrości w podejmowaniu decyzji oraz konsekwencji w działaniu. Tak trzymać.    Na takiego Burmistrza warto było glosować. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #459 : 13 Sierpień, 2012, 10:16:32 am »

No Brawo nic tylko przyklasnać Panu Burmistrzowi... Pani Jolu życzę trochę mniej wazeliny, a trochę więcej samokrytycyzmu wobec swojego środowiska politycznego.

Miłego Dnia!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #460 : 13 Sierpień, 2012, 17:35:16 pm »

PRAWDA ZAWSZE BOLI 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #461 : 13 Sierpień, 2012, 17:56:14 pm »

Kogo boli ? nic tu pochlebnego o burmistrzu nie da się wyczytać w artykule
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #462 : 13 Sierpień, 2012, 18:41:06 pm »

Przykro mi ale nie mam zamiaru dyskutować o sprawie, która jest oczywista. Wyraziłam jedynie swoje zdanie na temat artykułu, który jest tendencyjny i obraża inteligencję czytelnika. Naciągane wywody dziennikarskie to jedno a rzeczywistość wokół nas, to coś zupełnie innego
Dodam tylko jedno. Wspaniałą rzeczą jest fakt, iż nietykalni stali się tykalni. .
Pozdrawiam i na tym kończę swoją wypowiedź w powyższym temacie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #463 : 13 Sierpień, 2012, 19:28:31 pm »

Narzuca Pani swoją "oczywistość" wszystkim może jednak nie jest tak oczywista jak się wydaje albo jest oczywista w zamkniętym kręgu. W Pani postach widać narzucanie innym swojej racji, a nie daje Pani możliwości wyrażenia czytelniom swojego zdania. Piszę Pani, że artykuł jest tendencyjny narzucając w ten sposób swój światopogląd ograniczony klapkami na oczy, nie pozwalając aby ktoś miał, a już broń żeby wyraził swoje, inne zdanie na ten temat.

Uważam, że znajdzie się tutaj więcej osób, których artykuł nie uraża co więcej uwidacznia jakieś dziwne zagrywki Panujących. Bo dlaczego opisani w artykule Pani Chojnacka, czy Pan były prezes TBSu dostali odszkodowanie za nieuzasadnione zwolnienie z pracy ? Sądy były kupione ?...  
A po 2 to skąd jest Pani tak znana rzeczywistość w Lubaniu - takie szerokie wpływy czy wtyczki wszędzie gdzie się da? A może na targu ludzie gadają, ludzie plotkują ? - to by było rzeczywiście "rzetelne" źródło informacji...


Pozdrawiam - "Nie ma lipy, Nie ma opie***ania się"
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #464 : 14 Sierpień, 2012, 17:04:13 pm »

Oglądałam przed chwilą konferencję prasową z naszym panem premierem Donaldem Tuskiem. Nie zamierzam tego oceniać ani komentować, napiszę tylko, co czuję. Wstyd mi, że mieszkam w takim kraju  I W takiej sytuacji, tym bardziej doceniam osobę naszego Burmistrza Arkadiusza Słowińskiego, który przywraca mi wiarę w ludzi, robiąc to, co już dawno zrobić powinien. "Wyrywając chwasty z ogródka" oczyszcza lokalny klimat.
Odnośnie pana Melioracji, wiem kim jest. Powiem więcej pozdrawiam tego pana i nie czuję urazy ani też nie zamierzam ujawniać niczyjej tożsamości, bo nie o to tu chodzi. Nie zamierzam nikomu dokuczać. Wiem, że niektórych wkurza to, że  mam odwagę mówić głośno a raczej pisać o tym o czym inni tylko myślą ale sprawy powinno nazywać się po imieniu. Jeśli pana Meliorację kręci stawianie mi kolejnych minusów, to niech to robi, bardzo proszę. Co do narzucania swojej oczywistości, to gdyby tak było, to będąc Moderatorem na moim wątku usuwałabym słowa Pana Melioracji oraz innych Forumowiczów a przecież nie skasowałam ani jednej literki a to, że umieszczam własne opinie i przemyślenia na swoim wątku, to chyba normalne. Każdy z Forumowiczów może tu wejść, przeczytać to i owo, a jeśli ma taką potrzebę, to może napisać coś od siebie. Mamy przecież demokrację.
I jeszcze jedno, swego czasu spierałam się na Forum z Panem Markiem Kardelą, tak to bywa, że ludzie miewają różne poglądy ale różnica polega na tym, że pan Marek miał odwagę podpisywać własne wypowiedzi z imienia i nazwiska, za co chylę przed nim czoła.

Zakłamanie - Piotr Juszczyszyn
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61035 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10753 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270916 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408110 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12205 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209242 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36503 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8762 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206732 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA