Strony: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 892317 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #390 : 10 Kwiecień, 2012, 00:23:09 am »

@Jola
Wyluzuj! Nie bądź mądrością życiową! Każdy ma swoje zdanie, jeśli wydaje Ci się że jesteś taką  babką, ze zdaniem której wszyscy się liczą, to się mylisz. Ktoś mi kiedyś powiedział: „...i pamiętaj grupa to my, klika to oni....!”

Adele - Rolling In The Deep


Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #391 : 10 Kwiecień, 2012, 00:26:48 am »

Uspokój się notoco. Bóg również i ciebie kocha : )

Czytać między wierszami potrafisz, ale warto znaleźć krótką chwilę, aby to lepiej przemyśleć, bo może się kiedyś przydać. Posłuchaj...

<a href="http://www.youtube.com/v/LpK89WmmHJo?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/LpK89WmmHJo?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #392 : 10 Kwiecień, 2012, 00:54:44 am »

@Piotr!
A ja na to:

MALOWANA LALA - KARIN STANEK.avi


O mnie się nie martw



Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #393 : 10 Kwiecień, 2012, 11:54:21 am »

@Jola
Wyluzuj! Nie bądź mądrością życiową! Każdy ma swoje zdanie, jeśli wydaje Ci się że jesteś taką  babką, ze zdaniem której wszyscy się liczą, to się mylisz. Ktoś mi kiedyś powiedział: „...i pamiętaj grupa to my, klika to oni....!”

Adele - Rolling In The Deep

Pozdrawiam.



Oj moja Droga Notoco, widać, że mnie nie znasz, nigdy nie uważałam się za kogoś, kto wszystko wie najlepiej. Pisząc na różnych wątkach określam tylko swoje zdanie na dany temat, jednocześnie staram się szanować to co myślą i piszą inni. Może czasem robię to nieudolnie ale się staram. Poza tym czytaj ze zrozumieniem, jesteś inteligentna, więc odróżniaj wypowiedzi poważne od tych żartobliwych, a co do minusów, jak Cię to kręci, to używaj sobie do woli. I jeszcze jedno, życie jest o wiele piękniejsze i łatwiejsze, gdy pozbędziemy się uczucia zawiści i zazdrości. Najśmieszniejsze jest to, że naskakiwałaś kiedyś na Ewę, teraz na mnie i robisz to wszystko ukrywając się za nickiem. Pozdrawiam.
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #394 : 10 Kwiecień, 2012, 12:35:41 pm »

(...)  życie jest o wiele piękniejsze i łatwiejsze, gdy pozbędziemy się uczucia zawiści i zazdrości. (...)

Czasami coś mądrego napiszesz, ale  nie do mnie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #395 : 10 Kwiecień, 2012, 16:00:46 pm »

Ewa nie wysilaj się z tymi minusami to tylko świadczy o twojej słabości i niemocy.
Notoco nie wysilam się, bo to nie mój wysiłek. Nie wiem kto tak dba o Twoje szyny. To, że co noc urządzasz sobie piesze wycieczki pod moim adresem, nie świadczy, że ja nie śpię i klikam na minusy. Po każdym Twoim nocnym czuwaniu to mi przybywa kresek, ale jak sprawia Ci to ulgę to proszę bardzo. Lubię sprawiać radość innym. Wcale, a wcale mi to nie przeszkadza. Wiesz, co najwyżej zadziwia. Tak dłuższy czas obserwuję Twoje poczynania i niestety nie od minusów mnie odpycha, a od sposobu w jaki próbujesz zmanipulować ludzi. Niby jesteś politycznie określona, niby to czy tamto Cię nie interesuje, ale zrobisz się słodka jak miód, żeby się wkupić w łaski forumowiczów. Czy będzie to ktoś "czerwony", czy "czarny" nie ważne, może nawet być łobuzem- ważne, aby zorganizować sobie taki zespół, który będzie Cię wspierał w dyskredytowaniu mojej osoby.
I tym się moja droga różnimy, bo ja nie piszę pod publikę w zawoalowanym celu. Piszę nawet wbrew publice- bo robię to w zgodzie z własnym sumieniem i spojrzeniem na sprawę.
Dlatego jak chwalę to mam taką potrzebę, a jak ganię to tak czuję. Nie dla dobrego samopoczucia innych, a dla higieny własnej głowy.
Jola o tym wie doskonale- i nie tylko ona.
Miłego dnia!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #396 : 10 Kwiecień, 2012, 16:30:17 pm »

No to co, że złośnica.  

Impuls - Złośnica HQ



 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #397 : 10 Kwiecień, 2012, 16:43:16 pm »

Jola dzięki! (to chyba do mnie?)

@Ewa
Jestem apolityczna tak jak Ty. Dla mnie nie ważne czy ktoś jest czerwony, czarny czy różowy itd. Jeśli uważam, że należy mu się plus to go daję. Jeśli nie podoba mi się wypowiedź to stawiam minusa. Piotr np. otrzymał wiele plusów, ale też i minusów. Nawet samozbanowałam się na kilka dni w proteście (nie chce mi się teraz o tym pisać). A to, że otrzymuję od Ciebie minusy to jestem pewna, ponieważ pewnego razu otrzymałam ich od razu dużo jak śmiałam się, że Albatros to Ty a Ty to Albatros. Potem się zatrzymały, do momentu, aż Tobie zaczęłam wstawiać. Uderz w stół....Pozdrawiam.

Wycisz się. Dzisiaj w Polsce i Smoleńsku trwają obchody drugiej rocznicy katastrofy   w której prezydent Lech Kaczyński zginął w wypadku lotniczym . Zapomniałaś?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #398 : 10 Kwiecień, 2012, 18:14:06 pm »

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie...
Jestem wyciszona...
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #399 : 10 Kwiecień, 2012, 19:13:13 pm »

Oj! Wy judasze czy tylko sam Pan Prezydent i Pani Prezydentowa tam zginęli a całkiem
młodych to nie bardziej żal. Jesteście tacy mali z tą swoją fałszywą polityką...
Henryk Gil - globus
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #400 : 10 Kwiecień, 2012, 19:20:59 pm »

Henryku napisałam, że jeśli zapomnę o NICH Wszystkich żal. Zginęli razem bez podziałów politycznych. Bez skrzydła prawego i lewego. Razem. Nie wiem co się z Tobą dzieje, ale za szybko i zbyt mocno stawiasz tezy.
Maluczcy, Judasze, fałsz...
Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. No cóż ja kamienia nie chwycę tak jak w moim wierszu moja wina, moja wina...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #401 : 10 Kwiecień, 2012, 19:32:48 pm »

Henryku napisałam, że jeśli zapomnę o NICH Wszystkich żal. Zginęli razem bez podziałów politycznych. Bez skrzydła prawego i lewego. Razem. Nie wiem co się z Tobą dzieje, ale za szybko i zbyt mocno stawiasz tezy.
Maluczcy, Judasze, fałsz...
Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. No cóż ja kamienia nie chwycę tak jak w moim wierszu moja wina, moja wina...



-
Zauważyłem, że w każdą miesięcznicę na Powązkach pojawia się stała, dziesięcioosobowa delegacja PiS, która zatrzymuje się tylko przy "swoich" grobachPaweł Deresz
Zauważyłem, że w każdą miesięcznicę na Powązkach pojawia się stała, dziesięcioosobowa delegacja PiS, która zatrzymuje się tylko przy "swoich" grobach. Nie zdarzyło się, by kiedykolwiek zapalili świeczkę ofierze z innej opcji politycznej. A przecież wszyscy zginęli w tej samej sprawie, katastrofa ich połączyła.


Mijają pana bez słowa?

- Staram się być uprzejmy. Zawsze się kłaniam.


A jaka jest reakcja drugiej strony?

- Cisza. Traktują mnie jak wroga, czego nie mogę zrozumieć. To przykre, niewytłumaczalne zjawisko.


Prezes PiS przychodzi razem z nimi?

- Nie, on rzadko pojawia się tego dnia na Powązkach. Jest pod Pałacem Prezydenckim.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,124402,title,Pawel-Deresz-o-bolesnej-rocznicy-katastrofy-smolenskiej,wid,14393731,wiadomosc.html?ticaid=1e3fb
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +17/-22
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 332
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #402 : 10 Kwiecień, 2012, 19:46:33 pm »

Kto tu jest mały...

Panie Globus, kto Panu broni upomnieć się o wszystkich? Jest wątek  „Cześć ICH pamięci” proszę coś tam wpisać, a nie wystawiać cenzury innym.

Firefoks, daruj sobie chociaż dzisiaj. Nie tańcz na grobach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zawistny człowieku dając mi minusa pokazujesz swoją słabość i niemoc.  Niektórym najlepiej wychodzą akcje głosowania na kogoś lub przeciwko komuś.



Punkty: +47/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 182
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #403 : 10 Kwiecień, 2012, 19:56:32 pm »

Janek nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś pojechał i zapalił lampkę.Jakoś nie zauważyłem byś reagował na wiersze Jeżyka, ale gdy napisała Ewa to nerwy ci puszczają.Z tym wpisem jesteś cienki jak barszcz wigilijny bez uszek Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #404 : 10 Kwiecień, 2012, 19:57:43 pm »

Cytuj
Firefoks, daruj sobie chociaż dzisiaj. Nie tańcz na grobach.

Tańczył nie będę. Słowo honoru. Wzniosę tylko toast: "Umarł Król, niech żyje Król"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61036 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10753 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270918 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408112 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12205 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209242 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36503 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8762 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206732 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA