Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 892318 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #300 : 10 Styczeń, 2012, 13:48:02 pm »

No nie.Szczena mi opada.Wiem coś o trójkątach.Ale czworoboki?A to pewnie nie koniec.Obawiam się że to będzie **x zbiorowy.

Jest takie mądre powiedzonko"głodnemu chleb na myśli" A do Ciebie pasuje jak ulał ksywa EROTOMAN TEORETYK.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #301 : 10 Styczeń, 2012, 17:46:54 pm »

Cytuj
est takie mądre powiedzonko"głodnemu chleb na myśli" A do Ciebie pasuje jak ulał ksywa EROTOMAN TEORETYK.

Cóż Jolu, coś się zaczyna ,coś się kończy.A teoria pozostaje.Tylko jak udało Ci się skojarzyć bryły geometryczne z "TEORETYKIEM" ?  Szok Oj domagasz się dziewczyno,domagasz...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #302 : 14 Styczeń, 2012, 23:31:56 pm »

ŚNIŁAM OSTATNIO O LEOPOLDZIE PLASTUSIŃSKIM Z MIASTA DOJNA KROWA

Miałam sen, bardzo realny sen o nieuleczalnie bezczelnym człowieku. W pewnym mieście o nazwie Dojna Krowa, żył sobie mężczyzna,  pan Leopold Plastusiński . Miał on dobrą posadkę urzędnika w miejscowym urzędzie. Poza tym pełnił też funkcję kierownika hotelu należącego do tegoż urzędu. Leopold  miał żonę, pracującą na pełen etat ale dodatkowo zatrudniał ją w hotelu na umowę-zlecenie. Ona w hotelu nie robiła prawie nic poza wypisaniem faktur od czasu do czasu ale opłacało się jej to bardzo, bo co miesiąc na jej konto wpływała całkiem ładna sumka.  Goście hotelowi nie zawsze żądali faktur potwierdzających pobyt , więc pan kierownik  Plastusiński  wydał polecenie swoim  pracownikom hotelowym aby wręczać faktury wyłącznie tym gościom którzy się tego domagali. A jak na daną usługę nie ma faktury (pokwitowania), to tak, jakby ta usługa nie miała miejsca ale pieniążki z pobytu gości były,  więc, co można było z nimi zrobić? Nie ma obawy, sprytny Leopold wiedział  co uczynić z tym fantem .  W związku z takim a nie innym postępowaniem pana Plastusińskiego radni  Dojnej Krowy stwierdzili,  iż hotel jest nie rentowny i na jednym z posiedzeń uchwalili likwidację tegoż hotelu.  Biedny Leopold, bohater z mojego snu , stracił wówczas intratne źródło dochodu ale przecież miał nadal ciepłą posadkę w UM Dojnej Krowy a ponieważ w miedzy czasie odbyły się wybory i wybrano całkiem nowego Burmistrza, to pan Plastusiński z obawy przed utratą owej posadki utworzył związki zawodowe w tymże UM. Następnie w tym moim śnie, Burmistrz nakazał Leopoldowi  opuszczenie  mieszkania służbowego, znajdującego się w tym budynku co nieistniejący już hotel a będącego własnością miasta Dojna Krowa.  Zawiedziony i „poszkodowany” nową sytuacją  pan Plastusiński wywiózł co prawda ze służbowego mieszkania swoje rzeczy ale nie chciał oddać kluczy, gdyż żądał od Dojnej Krowy 110-u tysięcy złotych zadośćuczynienia.  Taki sen to prawdziwy koszmar. Mój boże dobrze, że to tylko sen i że takie rzeczy nie dzieją się naprawdę, bo trudno by mi było pogodzić się z taką niegodziwością. Na szczęście Lubań to nie Dojna Krowa.  
Ten koszmarny sen, to jedynie projekcja mojej wybujałej wyobraźni,   dlatego też oświadczam, że jakiekolwiek podobieństwo osób, miejsc i sytuacji z mojego snu do osób, miejsc i sytuacji w realnym świecie jest  zupełnie przypadkowe.  

O.S.T.R.-CHCIWOŚĆ
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń, 2012, 11:28:03 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #303 : 15 Styczeń, 2012, 11:13:57 am »

Faktycznie, sen nie do przyjęcia, masz rację, dobrze, że to nie w Lubaniu
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #304 : 15 Styczeń, 2012, 12:16:46 pm »

Pan Czesław nie będzie zachwycony, Jolu : )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #305 : 15 Styczeń, 2012, 12:24:49 pm »

Pan Czesław nie będzie zachwycony, Jolu : )
Piotrze, naprawdę nie mam pojęcia o co Ci chodzi.    Nic mi do jakiegoś pana Czesława. Miałam koszmarny sen i opisałam go, bo taką traumę trzeba koniecznie z siebie wyrzucić. Czyżby to było zabronione?   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #306 : 15 Styczeń, 2012, 12:50:53 pm »

CYT:
Ona w hotelu nie robiła prawie nic poza wypisaniem faktur od czasu do czasu ale opłacało się jej to bardzo, bo co miesiąc na jej konto wpływała całkiem ładna sumka.  Goście hotelowi nie zawsze żądali faktur potwierdzających pobyt , więc pan kierownik  Plastusiński  wydał polecenie swoim  pracownikom hotelowym aby wręczać faktury wyłącznie tym gościom którzy się tego domagali. A jak na daną usługę nie ma faktury (pokwitowania), to tak, jakby ta usługa nie miała miejsca ale pieniążki z pobytu gości były,  więc, co można było z nimi zrobić? Nie ma obawy, sprytny Leopold wiedział  co uczynić z tym fantem .

mi to podpada pod pewien art. ... Zaradna toż to koszmar nie sen, ale czytając czuję się jakbym przeżywał deja vu  Szok

a co do Piotra o jakim Czesławie piszesz, czy w Naszym Urzędzie pracuje jakiś Czesław który był kierownikiem hotelu i robił przekręty, jeśli coś o tym wiesz to radził bym poinformować odpowiednie służby, przecież Nasze wpisy na L24 nie są anonimowe  Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #307 : 15 Styczeń, 2012, 12:54:23 pm »

Sukcesy niczego nie uczą. Każde, nawet najbardziej traumatyczne doświadczenie niesie ze sobą jakąś naukę. Wyciągać wnioski do przodu!

PS.
Akcja nocnej projekcji Jolki nie toczy się w Lubaniu, borisem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #308 : 15 Styczeń, 2012, 13:05:19 pm »

Choć mój sen nie był z gatunku erotycznych, to jednak widzę, że budzi on w męskiej części czytających sporą ekscytację. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #309 : 15 Styczeń, 2012, 13:11:34 pm »

Jolu, bo wszyscy wiedzą o co chodzi
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #310 : 15 Styczeń, 2012, 13:18:25 pm »

Jolu, bo wszyscy wiedzą o co chodzi
Jeśli tak, to dlaczego nikt wcześniej nie pisał na Forum o tym, co jest dla nas wszystkich koszmarem. Wszyscy niby kumają mój sen ale gdybym go nie opisała i i tak wszystko byłoby ok. Skoro ludzie nie piszą o czymś, co jest złe ich zdaniem, nie protestują, to znaczy, że przystają na takie koszmary. A może się mylę?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #311 : 15 Styczeń, 2012, 13:25:47 pm »

Jola, bo wiesz...takie relacje pomiędzy szefem a pracownicą nie trzymają długo : )

Chyba, że: 3:55

<a href="http://www.youtube.com/v/1Wojg8PFhN0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/1Wojg8PFhN0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #312 : 15 Styczeń, 2012, 13:46:42 pm »

Jolu, a no dlatego,,,,, gdyby każdy z nas opisał swoje sny, to by była dopiero gratka, dodam, że każdy kręci lody jak mu sytuacja pozwala, gdyby w Twoim śnie wystąpił ktoś inny, robiłby to samo bo nasze państwo to taka dziwna instytucja, pozwala na niegodziwość, mało tego, jest tej niegodziwości przychylna.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #313 : 15 Styczeń, 2012, 13:54:08 pm »

Żorż, smutne, to co piszesz, niestety zgadzam się z Tobą. Pamiętaj tylko o jednym. Państwo to nie tylko rząd, samorząd czy urzędy wszelkiej maści. Państwo, to także my obywatele tego kraju, więc od nas samych też dużo zależy i ja w to wierzę. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #314 : 15 Styczeń, 2012, 16:32:07 pm »

Jolu, niedawno zwróciłem uwagę właścicielowi psa, który robił na twardo pod moim garażem, dosłownie metr od drzwi, i co? po kłótni i interwencji policji ( bo na straż miejską nie ma co liczyć) gówienko leży tam do tej pory, my możemy reagować ale państwo nas nie chroni, czyli od górnie jesteśmy na straconej pozycji, smutne ale prawdziwe, więc się nie dziw, że mało jest reakcji na różne nieprawidłowości bo wszystko zamyka się w małej szkodliwości społecznej. Prawo skonstruowano tak, by urzędnik mógł je interpretować po swojemu. Swoją drogą, jaki jest miernik szkodliwości społecznej??? tego nikt nie wie. Ot taki kraj.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61036 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10753 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270918 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408113 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12205 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209242 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36503 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8762 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206732 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA