Strony: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 892276 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #975 : 03 Styczeń, 2015, 16:24:18 pm »

Czasami lubię zestawienia. Szczepcio na 8 twoich negatywnych wpisów od strony 63 nazwisko Zembik wystąpiło 9 razy oraz 3 razy Pani Zembik. Pani Zembik jest osobą prywatną. Innych wpisów nie było.

Dodatkowo kłamiesz, że napisałeś tylko ogólnie o etacie członka zarządu. Co pisałeś każdy może przeczytać.

Pani Jolu, ma Pani rację o głupim ludzie. Uważam, że wynik wyborów powinien być całkiem inny. Jeśli jest taki to faktycznie morda w kubeł. Czy to nie Pani została zatrudniona w komisji mieszkaniowej gdy do władzy w poprzedniej kadencji doszedł Pan Arkadiusz Słowiński, który poparł swoją kandydaturą listę Pana Czarneckiego do powiatu?

Członkostwo w komisji mieszkaniowej to nie zatrudnienie.
Wynik wyborów jest taki jaki powinien być. Słowiński jako Burmistrz to optymalne rozwiązanie dla miasta. Jeżeli można kwestionować to tylko niektóre decyzje samorządowców nadużywające zaufanie wyborców w sposób naprawdę widoczny gołym okiem.    
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #976 : 03 Styczeń, 2015, 16:29:49 pm »

Ale się uśmiałam Szczepcio. Dodatkowo sugerujesz kim może być osoba pisząca. Temat był o tym, że Pan Konrad Rowiński został etatowym członkiem zarządu na wniosek Pana Walerego Czrneckiego więc trudno nie używać tych nazwisk. Mam pisać xyz? Zaraz się obrażą. Ty wywołałaś Pana Wojciecha Zembika i odgrzałaś kotlet ze szkołą we Włosieniu sugerując to czego w tej chwili nie chcę pisać, by nie powtarzać kłamstw. Bądźmy więc prawi i sprawiedliwi jak to napisałaś; w odpowiedzi na twoje wpisy też trudno nie używać nazwiska Zembik, żeby było wiadomo o kogo chodzi. Cały czas manipulujesz i kierując dyskusję na inny temat. Jesteś przeciwniczką demokracji a teraz wyszło że i emancypacji. Faktycznie żyjemy w PRL-u.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #977 : 03 Styczeń, 2015, 16:37:24 pm »

Członkostwo w komisji mieszkaniowej to nie zatrudnienie.
Wynik wyborów jest taki jaki powinien być. Słowiński jako Burmistrz to optymalne rozwiązanie dla miasta. Jeżeli można kwestionować to tylko niektóre decyzje samorządowców nadużywające zaufanie wyborców w sposób naprawdę widoczny gołym okiem.    

Oczywiście, że zgadzam się z tym co Pani Pisze, to nie zatrudnienie, ale pieniądze z tego są, co dla mnie żadna różnica. Jeśli chodzi o drugą część Pani wypowiedzi to sprecyzuję, że chodziło mi o wynik wyborów do powiatu.   Z ostatnim Pani zdaniem identyfikuję się w 100% ( "Jeżeli można kwestionować to tylko niektóre decyzje samorządowców nadużywające zaufanie wyborców w sposób naprawdę widoczny gołym okiem. ")  
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #978 : 03 Styczeń, 2015, 16:41:06 pm »

Agato z tego co mi wiadomo , Pan Czarnecki nigdy nie stworzył samodzielnie żadnej listy wyborczej a Pan Słowiński był jednym z kandydatów na listach wyborczych KWW OKW Powiat 2014 tworzonych przez środowisko związane z LKO i te wybory wygrał. Dla przypomnienia Pan Słowiński wyrażnie podkreślił w swoim wpisie na L24 iż nie rozumie decyzji powołania Pana Rowińskiego na etatowego członka zarządu powiatu. Reasumując decyzja Czarneckiego jest dla wielu , bardzo wielu wyborców nie zrozumiała wręcz szkodliwa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #979 : 03 Styczeń, 2015, 16:45:28 pm »

Agato z tego co mi wiadomo , Pan Czarnecki nigdy nie stworzył samodzielnie żadnej listy wyborczej a Pan Słowiński był jednym z kandydatów na listach wyborczych KWW OKW Powiat 2014 tworzonych przez środowisko związane z LKO i te wybory wygrał. Dla przypomnienia Pan Słowiński wyrażnie podkreślił w swoim wpisie na L24 iż nie rozumie decyzji powołania Pana Rowińskiego na etatowego członka zarządu powiatu. Reasumując decyzja Czarneckiego jest dla wielu , bardzo wielu wyborców nie zrozumiała wręcz szkodliwa.

A o czym ja piszę, nie o tym samym?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #980 : 03 Styczeń, 2015, 17:06:37 pm »

... Reasumując decyzja Czarneckiego jest dla wielu , bardzo wielu wyborców nie zrozumiała wręcz szkodliwa.
Własnie to miałam na myśli pisząc, że kwestionować można niektóre decyzje samorządowców nadużywające zaufanie wyborców w sposób naprawdę widoczny gołym okiem ale chyba Pan Starosta nie jest władcą  absolutnym, więc czy sam wniosek o powołanie kogoś na stanowisko etatowego członka zarządu jest równoznaczny z zatwierdzeniem tegoż wniosku. No chyba, że o czymś nie wiem lub jestem zbyt ciemna by to pojąć. Wiem jedno, podejmuje się decyzje, które są naigrywaniem się z wyborców a potem tylko się słyszy: to nie ja to on. Tak to jest gdy w danym kręgu dominuje konformizm.      
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #981 : 03 Styczeń, 2015, 17:22:44 pm »

Przepisy są tak stworzone, żeby można było potem robić szum, pisać o domysłach, ten głosował tak a ten inaczej. Życie jest brutalne dlatego też pisałam wcześniej o wartościach i poglądach (strona 63 tego wątku).
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #982 : 03 Styczeń, 2015, 17:50:53 pm »

Dokładnie piszemy o tym samym. Uważam, że gdyby PiS zagroził wyjściem z koalicji kiedy padł wniosek zatrudnienia szefa PO to starosta na pewno wycofałby się z tego wniosku. A tak możesz Agata się skręcać, ale wobec braku stanowczej postawy PiS jest to co jest.
Jak mi do domu wchodzi nieproszony gość to nie dzielę się pomieszczeniem, ale go wypraszam. A tak jakbyś tego nie nazywała to PiS wolał zachować stanowisko wice, niż się postawić. Jola masz rację, że przed wyborami jedno, a po mamy japy pozamykać i nie krytykować.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #983 : 03 Styczeń, 2015, 17:54:19 pm »

Jeżeli przepisy są durne to można je po prostu zmienić. Samorządowcy powinni mieć jaja, bo tych odważnych nie ma wielu, powinni bardziej myśleć o dobru ogółu  i więcej o wspólnym  a nie  wyłącznie o  własnym interesie. Nie można wszystkiego zwalać na przepisy, bo to ludzie ustanawiają przepisy a nie odwrotnie. Nie można być jedynie deklaratywnym przed wyborami, trzeba być konsekwentnym i odpowiedzialnym po. Jaszcze raz powtarzam nie można sobie kpić z wyborcy a jeśli ktoś tak robi, to do czasu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #984 : 03 Styczeń, 2015, 19:38:31 pm »

Jakiś czas mnie nie było i miło mi zauważyć, że demokracja świętuje na L24. Po nadrobieniu zaległości wysnuwam śmiałą, ale niepozbawioną podstaw hipotezę...
Przede wszystkim; członek członkowi nierówny i niewykluczone, że ów członek na etacie zwyczajnie boi się samotnie polecieć na Madagaskar. POliczył, POmyślał i już za cztery lata POlecą tam "razem" budować placówkę dyplomatyczną. I mosty oraz drogi

Muzyka!
https://www.youtube.com/watch?v=z18Ng2Hekwc
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #985 : 03 Styczeń, 2015, 20:08:20 pm »

Piotr, uśmiechnij się, jutro będzie lepiej
https://www.youtube.com/watch?v=xKAJcRzHyps
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #986 : 03 Styczeń, 2015, 22:34:02 pm »

Pani Jolu, nie rozumiem o co to larum. Przed wyborami trzeba było pomyśleć. Pani była najwierniejszym żołnierzem. Teraz największym krytykiem. Szcepcio to zmieniaj przepisy. Trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #987 : 04 Styczeń, 2015, 00:08:35 am »

Pani Jolu, nie rozumiem o co to larum. Przed wyborami trzeba było pomyśleć. Pani była najwierniejszym żołnierzem. Teraz największym krytykiem. Szcepcio to zmieniaj przepisy. Trzymam kciuki.

Po co to odwracanie kota ogonem, czy ja kiedyś byłam tzw żołnierzem przedstawicieli powiatu. Nie wypieram się głosowałam na obecnego Pana Starostę ale się zawiodłam, więc o tym piszę, to chyba normalna reakcja w takiej sytuacji a gorąco popierałam Pana Arkadiusza Słowińskiego i to się nie zmieniło. Proszę nie manipulować mną i moimi wypowiedziami.
Wniosek z Twojej czy raczej Pani ostatniej wypowiedzi Pani Agatko taki: co by się nie stało, to zawsze ten durny wyborca winien, dlatego, że nie głosował lub dlatego, że źle zagłosował lub jeszcze z jakiegoś innego powodu. Ważne, że kury siedzą na grzędzie a reszta się nie liczy.  
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń, 2015, 00:14:04 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #988 : 04 Styczeń, 2015, 13:01:47 pm »

Po co to odwracanie kota ogonem, czy ja kiedyś byłam tzw żołnierzem przedstawicieli powiatu. Nie wypieram się głosowałam na obecnego Pana Starostę ale się zawiodłam, więc o tym piszę, to chyba normalna reakcja w takiej sytuacji a gorąco popierałam Pana Arkadiusza Słowińskiego i to się nie zmieniło. Proszę nie manipulować mną i moimi wypowiedziami.
Wniosek z Twojej czy raczej Pani ostatniej wypowiedzi Pani Agatko taki: co by się nie stało, to zawsze ten durny wyborca winien, dlatego, że nie głosował lub dlatego, że źle zagłosował lub jeszcze z jakiegoś innego powodu. Ważne, że kury siedzą na grzędzie a reszta się nie liczy. 

I w związku z tym piszę, że trzeba było pomyśleć przed wyborami na kogo zagłosować. Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #989 : 04 Styczeń, 2015, 13:16:33 pm »

Czy każdy wyborca ma obowiązek przewidzieć posunięcia powyborcze wszystkich ewentualnych kandydatów ? A może to raczej wybrani winni swoim postępowaniem okazywać większy szacunek wyborcom? Przecież ja zwyczajnie mogłam skłamać i napisać, że głosowałam na innego kandydata, jeśli chodzi o starostwo lub nie pisać na kogo, tylko skrytykować to, co się dzieje ale napisałam szczerze, bo nie mam w zwyczaju kłamać. Nie jestem pokrętna, bo tego nie znoszę, tak samo jak interesowności i asekuranctwa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61032 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10752 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270905 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408082 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12204 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209231 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36500 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8762 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206719 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA