Strony: 1 ... 75 76 [77] 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 891930 razy)
0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1140 : 04 Lipiec, 2016, 23:02:30 pm »

Ma pani fajne hobby, nie ma co.
Przegina pani, ale cóż na własne życzenie. Tylko dlaczego ma cierpieć na tym cały PiS. Prawo i Sprawiedliwość...prawo do wykorzystania, a sprawiedliwość jedynie pani własnością
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1141 : 04 Lipiec, 2016, 23:08:50 pm »

Pani szczepcio na czyje zlecenie pani działa?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1142 : 05 Lipiec, 2016, 00:03:14 am »

....pani siedzi od lat na jednym jaju. Jak nie ma koguta to nie ma efektu.

 

Na zbuku raczej....

Dlaczego ich tak nosi?
To proste. Jak Ewa pracowała w szpitalu i znosiła ciągłe złośliwości, mobbing, podważanie kwalifikacji (o których oni mogą tylko pomarzyć albo kredkami sobie narysować w kolorowance) to było fajnie.
Jak wicestarosta zaczął sypać zawiadomieniami do prokuratury i pozwami sądowymi, to zacierali ręce z uciechy i liczyli ile to kasy zgarną.
Gdy Ewa zwolniła się z pracy w szpital to obtrąbili wielki sukces i sikali wręcz z radości nie mogąc opanować niespodziewanych emocji z tym ich niby "sukcesem".
Jednak... cały ten ich plan był prymitywny i głupi. Był to plan, po prostu na miaręich możliwości, no i... jak każde byle co, zaczął się sypać
Prokuratury pooddalały zawiadomienia o rzekomych przestępstwach Ewy i innych osób, sądy oddalają kolejne pozwy, wicestaroście dostała się rola pozwanego, coraz więcej ludzi odwraca się, przechodzi na drugą stronę ulicy, wstydząc sie przyznać do znajomości z wicestarostą i jego żoną, coraz poważniejsze tytuły prasowe opisują "krucjatę" państwa Zembików...
Normalnie, jazda bez trzymanki na maksa, kompromitacja starostwa, powiatu i "polityków" PiS w powiecie lubańskim. kompromitacja i wstyd na całą Polskę!

No i jak ten cały plan funclubu hipokrytów się wyłożył, to zaczęło się wpierw od niedowierzania, później doszło zgrzytanie zębami z wściekłości (miało byćprzecież tak pięknie) i w końcu ślepa furia, erupcja zawiści, pomówienia, ubliżanie, szukanie dziury, kolportowanie plotek... a nawet permanentna inwigilacja lekarzy
W sumie, nie dziwię się takim zachowaniom. Z jednej strony świat sięwali, z drugiej strony świat się śmieje, no i nieuchronnie zbliża się ku rzeczywistości wizja, w której to zawistni hipokryci będą sami zbierać kości pod stołami.

Być może jedynym ratunkiem może być afrykańska metoda terapeutyczna stosowana na problemy z głową czyli "ręce, które leczą"  

https://www.facebook.com/tim.brennan.796774/videos/172727246267832/

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1143 : 05 Lipiec, 2016, 00:30:06 am »

HAHAHAHA!
Panie Andrzeju Winiarczyk (Prowincjusz) WSZYSTKO OK?

Muszę przyznać, że zawsze umiał pan mnie  rozśmieszyć.

Niech pan już idzie spać
bo rano do pracy trzeba wstać.
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec, 2016, 00:36:09 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1144 : 05 Lipiec, 2016, 08:12:15 am »

A ja miałam sen czy proroczy, nie wiem.
Był sobie pewien pan z prowincji. Nadeszły wybory wiejskie. No i ten pan z prowincji, bardzo najeżdżał na jedną z kandydatek, naprawdę fajną i porządną kobietę, konkurentkę tego, który wygrał. Wygrał faworyt pana z prowincji i dziwnym trafem panu lubiącemu mieszać innych z błotem zwycięzca umorzył sporo podatku.
Jak dobrze, że to tylko sen i że takie koszmary nie dzieją się naprawdę.
Niestety przyszedł odpowiedni czas i kolejny koszmar mnie nawiedził.
Pan z prowincji został paziem Królowej Śniegu, która wciąż zmieniała królestwa, bo nie mogła się zdecydować gdzie będzie dla niej najkorzystniej. Zadaniem pana z prowincji było opluwanie tych, których Królowa Śniegu nie lubiła. Robił to bardzo dobrze, naprawdę się starał a w nagrodę dostał ciepłą posadkę w królestwie, gdzie tych posadek bardzo bardzo brakowało.
Mój Boże jak ja nie lubię takich koszmarów. Dlatego cieszę się, że to tylko złe sny i na szczęście nie ma takich złych ludzi na świecie.
     
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1145 : 05 Lipiec, 2016, 21:47:49 pm »

https://pl.wikipedia.org/wiki/Legionella
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1146 : 10 Lipiec, 2016, 18:01:54 pm »

file:///C:/Documents%20and%20Settings/A.%20Dobrzy%C5%84ska/Moje%20dokumenty/Downloads/zalacznik_do_32.pdf
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1147 : 12 Lipiec, 2016, 11:52:18 am »

Wykaz osób, którym udzielono pomocy publicznej : zarządzenie nr 32/OW/2013 Wójta Gminy Lubań z dnia 30.04.2013

Jeśli ktoś chciałby poczytać powyższy wykaz, wówczas trzeba skopiować tekst napisany tłustym drukiem. Następnie otwieramy nową stronę, tekst wpisujemy w google i klikamy enter. Wówczas wyskoczy  stronka z wykazem. Aby odczytać plik trzeba zapisać go na komputerze.    
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1148 : 17 Lipiec, 2016, 16:02:28 pm »

Chora baba z Nizin

Trafiła chora baba z Nizin do nędznego szpitala
tam gdzie wściekła sepsa ludzi rozp...dala
choć  jeszcze pożyć planowała
biedna żywota tam dokonała
Trup się ściele gdy zgniły system nawala






« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec, 2016, 16:24:22 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1149 : 19 Lipiec, 2016, 02:19:38 am »

Świetna rymowanka!
A jak wykwintnie salonowy dobór słów!

Swego czasu na Bazarze Różyckiego, przekupki staranniej dobierały słowa w kontaktach z klientem czy też konsumentem, a panie sprzedające flaczki i pyzy gorące, prezentowały poziom nie osiągalny dla Joli.

Wróćmy jednak do rymowanki!
Toż to strzał w dziesiątkę, Jola!

Jaki zarząd, taki szpital...



Pisz Jola dalej, Nobla z literatury dostaniesz - miniaturkę w skali PIKO.

Napisz może coś o Legionelli, która podstępnie i skrycie, rurami do wychodka podpłynęła, wprawiając w zdumienie...
Aha! No... gdzie Legionella podpłynęła i kogo wprawiła w zdumienie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1150 : 19 Lipiec, 2016, 10:24:46 am »

Bardzo nieładnie odnosisz się do kobiety Andrzeju Winiarczyk, kiedyś występujący tu jako tsetse, ale po tym jak ktoś nazwał cię wieśniakiem, admin zmienił twój pseudonim na prowincjusz. Byłam tym oburzona, ale czas pokazał, że coś w tym jest.  To jest zrzut wpisu z Facebooka. Dokonałeś tego wpisu i warto się tego trzymać. Jesteś poważnym urzędnikiem i wypada już wyskoczyć z gumowych kaloszy.


Screenshot_2016-07-19-10-13-10.png

* Screenshot_2016-07-19-10-13-10.png (170.66 KB, 720x1280 - powiększony/pobrany 684 razy.)
Screenshot_2016-07-19-10-13-10.png

* Screenshot_2016-07-19-10-13-10.png (170.66 KB, 720x1280 - powiększony/pobrany 658 razy.)
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2016, 10:33:10 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1151 : 19 Lipiec, 2016, 18:14:44 pm »

Karierowiczka z prowincji

Karierowiczkę z miasta na prowincji
od dawna rozpierała  chora ambicja
być ministrą bardzo bardzo chciała
i tylko ołówki jej strugała
więc z diabłem umyśliła zawrzeć koalicję
« Ostatnia zmiana: 21 Lipiec, 2016, 10:09:35 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1152 : 23 Sierpień, 2016, 11:49:51 am »

Nie dziwiłabym się Andrzeju Winiarczyk, że dostałeś tę, prace w gazowni po protekcji, gdybyś przynajmniej na to zasługiwał ze względu na jakiś szczególne predyspozycje i talenta w tym kierunku. Przepraszam za wyrażenie ale osrywasz tych, którzy wyciągnęli do Ciebie pomocną dłoń i to nie jest inteligentne. Co prawda nie PiS się za Tobą wstawił ale część Zjednoczonej Prawicy bo Pani Kempa członek Solidarnej Polski jest częścią tej prawicy. Zarówno Ty jak i Twoja serdeczna przyjaciółka macie dzięki temu pracę. Cwaniakować też trzeba z głową. Miałam w tej Waszej sprawie jechać do Warszawy ale dałam sobie spokój, bo szkoda mojego czasu i zdrowia a i lokalni Senatorowie i Posłowie mają takie sprawy w głębokim poważaniu, bo najważniejsza jest wygoda i spokój jak się okazało a, że mamy demokrację i wolność słowa, więc piszę szczerze, to co już dawno napisać powinnam. 

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1153 : 22 Wrzesień, 2016, 22:00:48 pm »

"Bartłomiej Misiewicz nie jest już członkiem rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Jego nazwisko znika ze strony spółki." - wyborcza.pl

Bartłomiej Misiewicz odwołany z intratnego stanowiska czyli jak widać, pewne decyzje mogą być zmienione, dlatego też żywię głęboką nadzieję, że z lubańskimi "Misiewiczami" prędzej czy później też ktoś zrobi porządek. Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +19/-5
Offline Offline

Wpisy: 77
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1154 : 28 Październik, 2016, 12:41:59 pm »

Informuję,że z dniem 1.11.2016 Punkt Konsultacyjny Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Antymobbingowego zostaje przeniesiony do siedziby PCK przy ulicy 3-go Maja 11( pierwsze piętro). Punkt będzie czynny w pierwszy wtorek miesiąca od godziny 16.00-17.00.Numer telefoniczny pozostaje bez zmian 602588149. Osoby zainteresowane zapraszamy. Pełnomocnik Katarzyna Urbaniak
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 75 76 [77] 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61007 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10748 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270782 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 407958 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12200 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209137 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36488 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8756 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206549 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA