Strony: 1 ... 74 75 [76] 77 78   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Moje miasto, mój świat  (Przeczytany 891931 razy)
0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1125 : 04 Lipiec, 2016, 14:15:33 pm »

Oooo! Pojawiła się pani Teresa Zembik, ozdoba tego forum i najpiękniejsza kobieta w powiecie. Tęskniłem. Czyżby odzyskała zdruzgotaną moimi wypowiedziami zdolność do publikowania w internecie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1126 : 04 Lipiec, 2016, 14:40:52 pm »

Panie Grzegorzu Sindrewicz widziałam pana i nie jest pan urodziwy dodatkowo jest pan źle wychowany. Jako lekarz nie powinien się pan tak zwracać się do pacjentów.
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec, 2016, 14:51:59 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1127 : 04 Lipiec, 2016, 14:56:07 pm »

Nie jest Pani moją pacjentką ani pani Jola. Prowincjusz był ale nie ma zarzutów co do mojego zachowania, tak że nie wiem co Pani miała na myśli. Zarzuty o złe wychowanie proszę kierować do moich rodziców. Adres Pani ma z prokuratury. Albo niech mi Pani założy kolejną sprawę sądzie. Mam już nawet parę gotowych uzasadnień do pozwu:
- oskarżony twierdzi, że powódka jest ozdobą forum
- oskarżony twierdzi, że powódka jest najpiękniejszą kobietą w powiecie.
Myślę, że tym razem Gajewskiemu nie uda się zachować kamiennej twarzy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1128 : 04 Lipiec, 2016, 15:32:00 pm »

Co do tego czy jestem pacjentką... jestem. Oprócz tego, że przyjmuje pan w Gryfowie (dzisiaj przyjmował pan do 14) jeszcze pracuje pan w lubańskim szpitalu. Ja często jestem tam pacjentką. Ostatnio gdy byłam na izbie przyjęć był pan na dyżurze. Wolałam by pan nie oglądał mojego ciała przy badaniu. Przyjął mnie w związku z tym inny lekarz.
Co do dobrego wychowania... jest pan już dużym chłopcem i trzeba nad sobą pracować a nie obwiniać rodziców.  Brak panu odwagi do wypowiadania się na forum pod własnym nazwiskiem?
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec, 2016, 15:40:04 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1129 : 04 Lipiec, 2016, 16:15:58 pm »

Ubezpieczone na 200 mln zapewne to ciało skoro lekarza można wybierać w państwówce.  A może coś innego stoi za tym? Myślę, że sam lekarz też wołałby nie oglądać licznych ciał, bo nie dla przyjemności to robi, a z obowiązku. Czasami faktycznie te obowiązki są bardzo przykre. Może lepiej ograniczyć się do marzeń zarówno w granicach mrzonek o pięknych nogach jak i marzeń o letnich miniówkach. Tym czasem widzę, że iskrzy pomiędzy Magentą, a ...., ach to lato Chichot:
https://www.youtube.com/watch?v=n4-voMrvIXA
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1130 : 04 Lipiec, 2016, 16:32:58 pm »

Jak wynika z informacji szczepcio pisała między innymi z lubańskiego szpitala ze służbowego komputera.

Na drugi dzień poszłam do lekarza rodzinnego.
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1131 : 04 Lipiec, 2016, 16:36:47 pm »

Szczepciu dobrze napisane.
Pani Teresa była w szpitalu wraz z mężem i osobiście obsługiwał ją kolega jej męża z rady powiatu. Widziałem na własne oczy, "hołota" zaś może sobie czekać w kolejce. Działacz wraz z żoną mają pakiet exclusiv. W związku z czym nie była Pani, nie jest i gwarantuję że nie będzie Pani moją pacjentką. Mam obowiązek udzielenia pomocy jedynie w stanie zagrożenia życia lub ciężkiego rozstroju zdrowia i póki w takowym Pani się nie znajdzie to niech radny powiatowy leczy Panią dalej. Ja także nie mam nic przeciwko temu.

"Co do dobrego wychowania... jest pan już dużym chłopcem i trzeba nad sobą pracować a nie obwiniać rodziców."

Co do kultury osobistej to pisząc i zwracając się bezpośrednio do rozmówcy wyrazy pan/pani piszę się z dużego "P" Tego akurat moi rodzice mnie nauczyli, jak również moi szanowni nauczyciele, którzy wieczorami przygotowywali się do zajęć następnego dnia zamiast wrzucać w tym czasie jakieś gnioty do internetu.

"Brak panu odwagi do wypowiadania się na forum pod własnym nazwiskiem?"

Pani ma Magenta na nazwisko? Czy coś mi umknęło?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1132 : 04 Lipiec, 2016, 16:50:00 pm »

A kiedy to było panie Grzegorzu Sindrewicz? Co jeszcze pan wymyśli? Ma pan jakieś dowody na to co pan napisał?
Panie doktorze a jak długo musieli czekać dzisiaj pana pacjencji na to by wewjść do pańskiego gabinetu?
Ja nie piszę z pracy. Piszę w moim czasie wolnym. Mogę w czasie wolnym pisać na forum i wasze tupanie tego nie zmieni.
Pani doktorze Grzegorzu, wielką literą pisze się z szacunku do danej osoby. Ja do pana nie mam szacunku. Lekarz to zawód dużego zaufania. Jeśli ja jako pacjent obawiam się rozebrać przed takim  lekarzem właśnie między innymi z obawy o takie wpisy jak dokonał szczepcio, to ja nie mam do was szacunku.
Jeźeli chodzi o moje nazwisko to jest ono napisane w stopce. Proponuję okulistę. Pan ze służby zdrowia może poza kolejnością a kolega po fachu podejdzie z należytą starannością.
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec, 2016, 17:09:53 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1133 : 04 Lipiec, 2016, 16:53:47 pm »

Poprzednich pracowników gazowni nie zwolniła pani Gutek. Pani zaś nie jest właściwą osobą do oceny kompetencji pracowników niezależnych firm bo nie ma Pani pojęcia ani o tychże kompetencjach ani wymaganiach ich pracodawcy. Najprawdopodobniej jakiś mały, nijaki hipokryta zwolnił ludzi a na ich miejsce ryzykując własnym tyłkiem zatrudnił nowych bez kompetencji za to po znajomości? Skoro już jesteśmy przy kompetencjach a Pani taka w tym oblatana- to jakie kompetencje są potrzebne aby zostać etatowym członkiem zarządu powiatu na specjalnie utworzonym stanowisku? Co do lotów artykułu, to jestem wprost przeciwnego zdania. Zapewne gdyby pani redaktor zdobyła staranne, wieczorowe wykształcenie to loty tego artykułu byłyby dla niektórych odpowiednie. Niestety to nie Ziemia Lubańska ani Fakt tylko szanowane ogólnopolskie czasopismo, dla którego byle kto i byle czego nie pisze. Być może sam prezes Kaczyński miał okazję zaznajomić się z zawartością ostatniego numeru, mam tylko nadzieję, że chłop się nie zakrztusił kawą przy tej lekturze bo ma jeszcze coś do zrobienia dla tego kraju.

Nie rozumiem szanowny Panie, co ma do tego Pani, o której Pan wspomina. Przecież ja nie wspominałam o tej osobie. Czyżby to Ona była nowym pracownikiem gazowni ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1134 : 04 Lipiec, 2016, 17:35:55 pm »

Pani Jolu za to ja wspominałem o tej osobie. I doskonale Pani wie o kim Pani pisała. Miałkość konwersacji z Panią robi się faktycznie żałosna. Chwyty jak w dyskusji w piaskownicy. Widocznie brak jest tego drugiego jaja.

Pani Tereso, czy Pani ma jakieś seksualne fantazje związane z obnażaniem się w mojej obecności? Bo tak to zaczynam odbierać. Kilkukrotnie Pani o tym wspomina a na koniec każe się interesować stopkami. Z góry chciałbym zaznaczyć, że nie jestem zainteresowany. Mam narzeczoną, może nie taką piękną jak Pani, ale czuję się zobowiązany dochować jej wierności. W dodatku Pani ma męża, który jest ponoć Pani wybrańcem i ideałem. Jak Pani może takie propozycje składać obcym facetom i to publicznie? To, że kilka razy spotkaliśmy się w sądzie nie znaczy, że jesteśmy jakimiś znajomymi.
Również mógłbym polecić Pani kilku dobrych specjalistów, których specjalność jest wybitnie adekwatna do Pani stanu zdrowia. 
Moi pacjenci jeśli uważają się za poszkodowanych w jakikolwiek sposób przez moją osobę wiedzą gdzie mają szukać sprawiedliwości. I niech Pani nie udaje, że jest przejęta jakie są kolejki u mnie na poczekalni. Tamtego dnia też Pani nie wyglądała na przejętą kolejką, którą Pani ominęła.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1135 : 04 Lipiec, 2016, 17:49:46 pm »

Niech pan pani doktorze Sindrewicz wymieni tych specjalistów ma pan pełne informacje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Moderator
*****

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1136 : 04 Lipiec, 2016, 19:18:36 pm »

Teresa nie rozumiem dlaczego dyskutujesz. To nie ma sensu. Po prostu próbują Cię sprowokować, obrazić, zdenerwować. To naprawdę nie ma sensu. Wpisy ludzi informują o ich kulturze, intelekcie itd. A takie rozmowy to walenie głową w mur. Po co się niepotrzebnie irytować. Nową pracę powinno się podejmować bez protekcji a ktoś kto pół życia moralizuje i ocenia wszystkie ugrupowania wokół, powinien sam być kryształowy, bo jeśli taki ktoś zasiada w kilku zarządach ( tego nie robi się społecznie) to raczej uprawia hipokryzję i to do kwadratu.
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec, 2016, 19:31:21 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1137 : 04 Lipiec, 2016, 21:43:09 pm »

Pani Jolu, a czego tak Panią nosi? Jeden zasiada tu, drugi tam, pani siedzi od lat na jednym jaju. Jak nie ma koguta to nie ma efektu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1138 : 04 Lipiec, 2016, 22:05:52 pm »

Pani Tereso już Pani piszę te nazwiska, których tak bardzo Pani potrzebuje: Trent, Kozłowski, Mączyński, Celej, Rudnicki. Patrzeć nie mogę na te Pani cierpienia jak musi pani w tym sądzie gramolić się po schodach na piętro. Oni może coś poradzą. A jeszcze czeka nas dużo spotkań. Oj dużo, tylko dla odmiany Pani będzie siedziała po lewej stronie sędziego.
Pani Jolu. Ja oceniam i nigdzie nie zasiadam Zaś sądy na kolejnych sprawach przyznają mi rację. Skoro już oceniający musi być kryształowo czysty to Pani jest? Wspomina Pani o wpisach, które mają stanowić o kulturze i inteligencji. O jakiej kulturze i inteligencji świadczy (bez?)interesowna zawiść i rozpowszechnianie nieprawdziwych plotek? Chłopa ze wsi wyrwiesz, wieś ze chłopa nigdy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1139 : 04 Lipiec, 2016, 22:43:20 pm »

Już się nie mogę doczekać panie doktorze. a sędzia pewnie umrze ze śmiechu i przy tym zaleje się kawą jak usłyszy zarzut, ze nazwałam pana mało urodziwym. Żeby więcej miał pan do pisania w pozwie to powiem, że nie jest pan wysoki i nie jest szczupły.
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec, 2016, 22:59:28 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 74 75 [76] 77 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
moje(nasze) dzieciństwo Hydepark « 1 2 3 4 » x 47 61007 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 08:48:39 am
wysłane przez x
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10748 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka } Hydepark « 1 2 ... 20 21 » Jeżyk 303 270783 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2014, 23:50:22 pm
wysłane przez Jeżyk
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 407958 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12200 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209137 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36488 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8756 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert
Świat baśni według tsetse. Blogi « 1 2 ... 19 20 » Prowincjusz 293 206549 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2016, 22:46:02 pm
wysłane przez MAGENTA