Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Pytania do kandydatów na burmistrza  (Przeczytany 125132 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #30 : 26 Listopad, 2010, 09:41:26 am »


Tak więc wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem było by obsadzenie Pana Arkadiusza na fotelu wice.
Bo tak dobra jest władza, jak dobra jest opozycja.
Pozdrawiam.



Smoku...przypatrz się obstawieniu "władzy" w UM i jakie osoby pełniły funkcje... śmiem nazwać "klika"...


MooseDlb proszę o cierpliwość. Znów po moim pokoju krąży morfeuszowski wysłannik…


cierpliwość to cnota...podobno...

ale nasunęło mi się pytanie w miedzy czasie... (a między czas jest bardzo ważny w pracy -jak mawiała pewna osoba...), mianowicie:

czy jest możliwość (realna), by ograniczyć możliwości rajdowców, miło prosperujących w okolicach skrzyżowania ulic Mickiewicza i Dąbrowskiego...Co? miejsce myślę, że jest ważne. W pobliżu dwa (!!!) przedszkola, rodzice prowadzający dzieci, gmina, starostwo, urząd miasta. Ulice często uczęszczane podczas weekendów (spacerowicze do parku na Kamiennej Górze)... Skrzyżowanie nie jest idealnym (widoczność nie jest idealna na krzyżówce...)... Prędkości rozwijane przez niektórych kierowców wołają o pomstę... łatwo jest tam rozwinąć dużą prędkość stwarzająca zagrożenie...
Czy któryś z Panów, jest w stanie wpłynąć jako burmistrz miasta na poprawienie bezpieczeństwa na tym odcinku miasta (progi zwalniające, światła... Co? ) ... Co? Jeśli tak to proszę o jakieś konkrety.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 26 Listopad, 2010, 16:03:54 pm »

Wracam do pytania
dokładnie wiem, że to pytanie do starostwa jeśli chodzi o zarobki służby zdrowia jednak jak do tej pory strona powiatu się tym nie przejmuje jak wyglądają zarobki w podległej spółce starostwa. Natomiast może gdyby współpraca między powiatem a miastem była bardziej przyjazna to wszyscy pracownicy spółek skorzystali by na tym.....Chyba warto o tym pomysleć
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 26 Listopad, 2010, 20:04:03 pm »

Arek w jaki sposób pozyskasz inwestorów i to dużych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 12
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 26 Listopad, 2010, 23:02:15 pm »

Gdy pytanie do Pan Arka jest wygodne, dumnie odpowiada! Gdy można kogoś pojechać to Pan Arek idzie spać. „A przecież spać też  trzeba!” I w tym momencie z tego samego łóżka wstaje Krycha i odpowiada. Czy to  jest alternatywa dla miasta? Lepszy stary wróg! 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #34 : 26 Listopad, 2010, 23:29:15 pm »

Gdy pytanie do Pan Arka jest wygodne, dumnie odpowiada! Gdy można kogoś pojechać to Pan Arek idzie spać. „A przecież spać też  trzeba!” I w tym momencie z tego samego łóżka wstaje Krycha i odpowiada. Czy to  jest alternatywa dla miasta? Lepszy stary wróg! 
Dlaczego ci wszyscy, którzy pojeżdżają Arka Słowińskiego, na swoich kontach mają tylko po kilka wpisów, nie są to stali bywalcy forum a osoby, ktore chcą się przysłużyć panu Burmistrzowi Rowińskiemu a może to jedna osoba tak sie dwoi i troi. Jeśli tak to niezły pracuś, chyba zasłużył na nagrodę. Ja też mam nick ale nie chowam się za nim.
Życzę wszystkim udanego weekendu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 41
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


The King Of Pop


« Odpowiedź #35 : 27 Listopad, 2010, 15:45:43 pm »

       Czas przed wyborczy jest zapewne najlepszym czasem na zadawanie trudnych pytań pretendentom do fotelu Burmistrza, bowiem uzyskane w ten czas odpowiedzi nabierają dodatkowej mocy tzw. „Obietnicy Przedwyborczej” składanej jawnie na oczach mieszkańców, z których to obietnic władza zostanie niewątpliwie rozliczona za poparcie i zaufanie elektoratu na podstawie rezultatu swoich działań. Dlatego też nie mogę przepuścić tak doskonałej okazji  i kieruje owe pytanie do obu kandydatów:

       Kiedy mieszkańcy ul: Rzemieślniczej doczekają się oświetlenia drogi pogrążonej w ciemnościach od początku swojego istnienia??

      Od ponad 20 lat mieszkańcy proszą o oświetlenie liczącej niespełna  500m drogi, na której panuje wprost „cmentarna atmosfera” (kilkadziesiąd metrów dalej jest stary cmentarz).
Od roku 2008 ja na prośbę mieszkańców próbuje osiągnąć ten cel.
Już w piśmie z 2008r.  Burmistrz informuje mieszkańców  o „docelowo zakładanej budowie nowego obwodu oświetlenia drogowego ul: Rzemieślniczej i E.Plater”, lecz odpowiedzi na składany co rocznie przez mieszkańców wniosek, rok w rok brzmią niemal identyczne, oto puenta: „w budżecie miasta na rok 2008, następnie 2009, oraz 2010, brak środków finansowych na wskazany we wniosku cel co uniemożliwia jego realizacje w b.r.”
      Czy władze miasta przez tyle lat nie znalazły środków finansowych na ustawienie 6-8 latarni, niekoniecznie nowych a nawet pozyskanych z demontażu, co więcej stacja TRAFO niezbędna do zasilania obwodu oświetleniowego znajduje się niemal na środku długości  ul: Rzemieślniczej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Każdą minute zanim w popiół czas mnie zmieni
Każdą sekunde zapamiętać i docenić


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 27 Listopad, 2010, 17:20:20 pm »

Do MooseDlb. Aktywność rajdowców może ograniczyć tylko służba do tego powołana, czyli Policja. To ona dysponuje instrumentami, które skutecznie mogą zniechęcić amatorów szybkiej jazdy do piratowania po naszych drogach. A zatem lekarstwem na opisany przez Ciebie problem może być tylko zainteresowanie ze strony Policji bądź ewentualne monity miejskiego samorządu. Nadmienię, że nie jestem specjalnym zwolennikiem tzw. progów zwalniających gdyż ich nadmiar na ulicach raczej dezorganizuje ruch uliczny niż pomaga. Dobitnie o tym fakcie przekonali się mieszkańcy nieodległego Gryfowa Śl. Pięć, sześć lat temu mieli zamontowanych bardzo wiele wspomnianych szykan,  a obecnie… prawie wszystkie zniknęły z ulic. Dodam, że większość na prośbę mieszkańców! Co do podanych przez Ciebie ulic występuje jeszcze jedna trudność – ul. Dąbrowskiego jest własnością powiatu (nie mam pewności, ale i chyba również ul. Mickiewicza).
Odnośnie Twojego zapytania o strefę. Przypomnę jeden z fragmentów swojego wcześniejszego wpisu (zamieściłem go pod informacją „Arkadiusz Słowiński – kandydat na burmistrza miasta” – zachęcam do zapoznania się z całością umieszczonego tam wątku): „Oczywiście pozostaje również Strefa na terenie po byłym ZNTK, w której stosunkowo niewiele się dzieje. Podstawowym problemem tego obszaru jest jego „skażenie” i zabudowa. Miasto jako udziałowiec Strefy MUSI naciskać na jej władze, aby owe problemy wyeliminować. Nadmienię, że wyburzenie części hal zapowiadał już w 2009, a następnie 2010 r. były prezes  Strefy – p. Proskóra . Nie zdążył, bo w „białych rękawiczkach” zdjęto go z funkcji. Nowa pani Prezes (z nadania PO) zaś ANI RAZU nie pojawiła się na sesji Rady Miasta aby opowiedzieć nam, radnym i mieszkańcom miasta o swoich planach względem lubańskiej podstrefy. Jak lobuje na rzecz naszej części Kamiennogórskiej Strefy miasto jako współudziałowiec to pytanie do dotychczasowego gospodarza miasta K. Rowińskiego”.
A odnośnie zapytania złożonego przez Tomi1602. Cytowana przez Ciebie odpowiedź jest „standardowa”. Sam wielokrotnie takową jako radny otrzymywałem. Nie tylko zresztą ja. To pewien paradoks. Z jednej strony burmistrz zapowiada kosztochłonne inwestycje (za 30-40 mln zł), z drugiej zaś nie ma pieniędzy w budżecie na sprawy drobne. Warto o tym pamiętać 5 grudnia 2010 r. Jeżeli dane mi będzie zwyciężyć w II turze wyborów – zapraszam do siebie na rozmowę. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 41
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


The King Of Pop


« Odpowiedź #37 : 27 Listopad, 2010, 18:03:26 pm »

Dziękuje za zaproszenie, i mam nadzieję, iż będzie mi dane skorzystać, niemniej jednak napewno zobaczymy się wcześniej 01.12.2010.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Każdą minute zanim w popiół czas mnie zmieni
Każdą sekunde zapamiętać i docenić
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #38 : 27 Listopad, 2010, 19:44:45 pm »

Moje pytanie kieruję do obu panów kandydatów na stanowisko Burmistrza Lubania. Nadal gorąco popieram pana Arkadiusza Słowńskiego, ale też nie ukrywam faktu, pisałam o tym wcześniej na forum, iż bardzo pozytywne wrażwnie wywarł na mnie pan Janusz Skowroński. Moim zdaniem to mądry, postępowy człowiek oraz wspaniała osobowość. Wiadomo też, że każdy rozsądny burmistrz, prezydent miasta, wojewoda, premier etc, etc, jeśli taki rozsądek posiada, wówczas otacza się lub też ściśle współpracuje, nie ze znajmomymi z partii oraz innymi osobami będącymi wynikiem różnorakich ukłdów, tylko z inteligentnymi oraz w pełni kompetentnymi osobami. Dlatego też interesuje mnie czy panowie kandydaci będąc burmistrzami w nadchodzącej kadencji, zamierzają podjąć z panem Januszem Skowrońskim jakąś wspólpracę lub widzą go w najbliższym gronie swoich wspólpracowników. Oczywiście ja nie ośmielam się niczego narzucać, to jest tylko pytanie, które zadaję jako jadna z mieszkanek naszego miasta oraz potencjalny wyborca. Pozdrawiam obu panów kandydatów na stanowisko burmistrza, trzymając jednocześnie kciuki za pana Arka Słowińskiego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +3/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 41
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


The King Of Pop


« Odpowiedź #39 : 27 Listopad, 2010, 20:04:06 pm »

w 100% się zgadzam, koniec z tzw. "kolesiarstwem" w czystej formie.
w I Turze głosowałem na P. Skowrońskiego.
A w II ?? walczcie Panowie, chociaż ja już wybrałem i mam swój typ i nie zmienię zdania za nic, ale walczcie bedzie ciekawiej.

Szkoda tylko, że Pan Rowiński "Dyplomatycznie milczy" w tym temacie,
a może i lepiej, bo jeśli kilka lat pod rząd ma się do powiedzenia jedynie słowa typu „w budżecie miasta na rok xxxx, brak środków finansowych na wskazany we wniosku cel co uniemożliwia jego realizacje w b.r.” to co innego mógł by tu napisać, co nie zmienia faktu, że powinien.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Każdą minute zanim w popiół czas mnie zmieni
Każdą sekunde zapamiętać i docenić



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 3
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 27 Listopad, 2010, 20:14:40 pm »

Pytanie do Arkadiusza Słowińskiego
Żenadą jest zajmowanie się tematem "Kto komu zrywa plakaty, ale cóż, zniżę się do poziomu wyborców p. Arkadiusza i zapytam o niejakiego K G (zdaje się jednego z żołnierzy jego sztabu wyborczego).
1. Co KG robił w nocy - w czasie ciszy wyborczej przed I turą wyborów?
2. Czy przypadkiem nie został spisany przez lubańską policję za zrywanie plakatów kontrkandydatów?
3. Jeżeli tak, to czy został sprawiedliwie ukarany?
Wydaje się, że budowanie swojej pozycji na kłamstwie jest totalnym przekroczeniem wszelkich zasad moralnych. Nawet, jeżeli druga strona też zrywa plakaty to przynajmniej trzeba być obiektywnym w swojej ocenie, bo to  wielka cecha przywódcy. Wolę już Rowińskiego, przynajmniej w tej kampani nie usłyszałem z jego strony kłamliwych banialuków. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 38
Znajomi: 6
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 28 Listopad, 2010, 13:51:57 pm »

Dziękuję Panie Arkadiuszu za szybką odpowiedź. Bardzo chciałbym aby Pan opublikował te "listę pomysłów", gdyż jak na razie brakuje konkretnych odpowiedzi na moje pytania. Może spytałem trochę za bardzo ogólnie więc skupię się na tym co mnie najbardziej interesuje. Otóż jak Pan z pewnością słyszał zawodnicy UKS Samuraj Lubań zdobyli 5 medali na mistrzostwach świata w karate we wrześniu tego roku. Czy zamierza Pan wspierać dalszy rozwój klubu, przed którym jest teraz ogromna szansa na kolejne sukcesy? Chodzi mi głównie o to czy można liczyć na pomoc w organizacji wyjazdów na zawody, zgrupowania, obozy a także czy chciałby Pan zorganizować lokalny turniej karate? Zapraszam na stronę www.samuraj-luban.pl gdzie znajduje się wiele informacji o klubie. I proszę o konkrety. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 3
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 28 Listopad, 2010, 17:22:27 pm »

Drogi zubertuse
Gratuluję sukcesów, gdyż zdaję sobie sprawę, jaki wielki wysiłek trzeba włożyć by coś osiągnąć. Widzę, że oddajesz całe cerce dla tej dyscypliny i dla klubu. Przestrzegam jednak przed naiwnością i fałszywymi prorokami. Oczywiście kandydat Arkadiusz Słowiński pomysłów ma wiele i pewnie odpowie Tobie, że będzie wspierał klub finansowo, jak również będzie organizował przejazdy na zawody, wspogał finansowo obozy sportowe, drobne stypendia dla zawodników, nagrody, itd. Jest tylko jeden problem: skąd pieniądze? Dając Tobie, niestety będzie musiał komuś zabrać, a jak na razie wszystkim tylko obiecuje. Zrozum!!! Temu panu, chodzi tylko i wyłącznie o Twój głos. Później staniesz sie ze swoim klubem zwykłym kolejkowiczem do miejskiej kasy. Proszę porzuć naiwność. Masz jeszcze czas. Przed głosowaniem podejdź może do urzędu miasta i dowiedz się na czym polega i jak wygląda finansowanie takich klubów jak Twój. Tam pewnie uzyskasz niezbędne informacje. Pamiętaj, żyjemy w kraju , w którym darczyńcy już wyginęli, a kasy nikt nie dodrukowuje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #43 : 28 Listopad, 2010, 18:44:11 pm »

Drogi zubertuse
Gratuluję sukcesów, gdyż zdaję sobie sprawę, jaki wielki wysiłek trzeba włożyć by coś osiągnąć. Widzę, że oddajesz całe cerce dla tej dyscypliny i dla klubu. Przestrzegam jednak przed naiwnością i fałszywymi prorokami. Oczywiście kandydat Arkadiusz Słowiński pomysłów ma wiele i pewnie odpowie Tobie, że będzie wspierał klub finansowo, jak również będzie organizował przejazdy na zawody, wspogał finansowo obozy sportowe, drobne stypendia dla zawodników, nagrody, itd. Jest tylko jeden problem: skąd pieniądze? Dając Tobie, niestety będzie musiał komuś zabrać, a jak na razie wszystkim tylko obiecuje. Zrozum!!! Temu panu, chodzi tylko i wyłącznie o Twój głos. Później staniesz sie ze swoim klubem zwykłym kolejkowiczem do miejskiej kasy. Proszę porzuć naiwność. Masz jeszcze czas. Przed głosowaniem podejdź może do urzędu miasta i dowiedz się na czym polega i jak wygląda finansowanie takich klubów jak Twój. Tam pewnie uzyskasz niezbędne informacje. Pamiętaj, żyjemy w kraju , w którym darczyńcy już wyginęli, a kasy nikt nie dodrukowuje.
Ciekawe, co na to Grażynka i dzieci
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +16/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 79
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #44 : 28 Listopad, 2010, 19:50:19 pm »

to ja mam też pytania, trzy, nie spieszy mi się, żeby otrzymać tu odpowiedź, bo będę na debacie

1. Czy kandydaci mają konkretne propozycje związane z rozwojem inicjatyw społecznych i kulturalnych w Lubaniu? Może ja to źle ujmuję, ale NAPRAWDĘ nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź typu: "jak przyjdzie do mnie inicjatywa, to poprę". Ani odpowiedź typu: "przecież jest świetnie". Ani odpowiedź "zmienimy  COŚ w dwóch miejscach i wszystko samo poleci".

Dla ułatwienia nadmieniam, że konkrety to jest np realnie otwarte dla twórczych ludzi miejsce, wychodzenie z inicjatywą i propozycjami współpracy do tych ludzi i jakaś jasna polityka w sprawie innych kierunków artystycznych niż śpiew estradowy i pisanie wierszy.
I jeszcze dla ułatwienia dodaję, w sprawie tego jak bardzo jest świetnie, takie stare przysłowie: "jak ci trzy osoby mówią, że jesteś pijany, to idź do domu i się połóż".

W sumie sama udzieliłam sobie swojej wymarzonej odpowiedzi. Czy przypadkiem któryś z kandydatów się pod tym podpisze?

2. pytania do Arkadiusza Słowińskiego
- co uważa Pan za swoje trzy największe osiągnięcia?
- jak ułoży Pan sobie współpracę z Radą Miasta?

3. pytanie do Konrada Rowińskiego - zasadniczą zaletą Pana ubiegłych kadencji była mnogość inwestycji, czy następną kadencję planuje Pan jako głównie inwestycyjną? Czy może możemy spodziewać się także innych kierunków (mniej materialnych) rozwoju miasta?
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Anna Łagowska

"Babcia Weatherwax wcale się nie gubiła. Nie należała do osób, które się kiedykolwiek gubią. Po prostu w tej chwili wiedziała co prawda dokładnie, gdzie się znajduje, ale nie była pewna lokalizacji wszystkich innych miejsc. "
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Przesłuchania kandydatów na unijnych komisarzy online warto śledzić w necie Bieżące wiadomości L.Geringer de Oedenberg 0 3025 Ostatnia wiadomość 13 Styczeń, 2010, 20:02:32 pm
wysłane przez L.Geringer de Oedenberg
SLD z Lubania i Bogatyni wystawia silnych kandydatów Bieżące wiadomości Leo 1 5099 Ostatnia wiadomość 03 Październik, 2010, 21:42:23 pm
wysłane przez borisem
Nabór kandydatów na stanowiska rachmistrzów spisowych. Informacje i Komunikaty Instytucji Paweł Sokołowski 0 3518 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2010, 18:06:06 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nabór kandydatów na stanowiska rachmistrzów spisowych Bieżące wiadomości x 3 6358 Ostatnia wiadomość 20 Grudzień, 2010, 14:26:43 pm
wysłane przez Samozapłon
Dyr. PZD - Włodzimierz Stefański odpowiada na pytania radnych miejskich Bieżące wiadomości x 0 3734 Ostatnia wiadomość 27 Styczeń, 2011, 07:02:25 am
wysłane przez x
Michał Turkiewicz - prezes ZGiUK - odpowiada na pytania radnych Bieżące wiadomości x 0 5796 Ostatnia wiadomość 29 Styczeń, 2011, 00:34:32 am
wysłane przez x
URODZINY BURMISTRZA Ogłoszenia drobne « 1 2 » olka 17 17289 Ostatnia wiadomość 07 Luty, 2012, 07:16:18 am
wysłane przez widelec
Zaangażowanie Burmistrza Hydepark Ewa Gutek 4 7750 Ostatnia wiadomość 11 Luty, 2012, 13:05:36 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Zapytaj Burmistrza Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2936 Ostatnia wiadomość 21 Listopad, 2012, 08:48:30 am
wysłane przez Urząd Miasta
Z wizytą u Burmistrza Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3360 Ostatnia wiadomość 17 Styczeń, 2013, 12:30:23 pm
wysłane przez Urząd Miasta