Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Kandydaci lubańskiej Lewicy do Rady Miasta i Powiatu w dziale ''Polityka''  (Przeczytany 8283 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 07 Listopad, 2010, 20:27:57 pm »

W dziale ''Polityka'' zamieściliśmy prezentację kandydatów Lubańskiej Lewicy do Rady Miasta Lubań i Rady Powiatu Lubańskiego. Prezentacja Dostępna jest od dnia dzisiejszego, do ogłoszenia ciszy wyborczej włącznie. Ponadto jest zamieszczona  w formie 4 niezależnych artykułów plus 4 prezentujący kandydata tej formacji do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu. Zapraszamy do lektury.
                                                                        Red.
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad, 2010, 20:32:41 pm wysłane przez LEO » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 17
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 07 Listopad, 2010, 23:43:18 pm »

Przeglądam listę z nazwiskami  i liczę. Średnia wieku kandydatów do Rady Miasta w okręgu nr  1 – 56,5 wiosen, w okręgu nr 2 – 54 wiosny, w okręgu nr 3 – 52,4 wiosny zaś w okręgu nr 4 – 60 wiosen! Zgroza! Jeżeli cała przyszła rada ma składać się z sympatycznych dziadków i babć to źle wróżę przyszłości miasta. Takie osoby najczęściej chcą świętego spokoju. Bardziej im przystoją takie gadżety jak: kapcie, gazeta bądź romansidło, pilot do telewizora (choć może się mylę w swojej ocenie). A swoją drogą trudno się dziwić. Stare, dobre czasy pamiętają i wspominają jedynie „zasuszeni” towarzysze. I tylko oni pozostali w mieście. Młodych zaś nasze kochane państwo wespół z samorządem pod światłym przywództwem Konrada wysłało na inny front robót. Na zachód. Parafrazując jeden z tytułów filmu braci Cohen Polska „To nie jest kraj dla młodych ludzi”.
A swoją drogą.  Piotrze wydaje mi się, że jako portal społecznościowy publikując kandydatów SLD przestaliście być konsekwentni. Wszak  SLD ma swoją stronę internetową i tam mogłoby umieścić swoich kandydatów. A jednak tego nie uczyniło! Mogło też (z tego co wiem za odpłatnością) „zawiesić się” na stronie wyboryluban.pl. Tego też nie uczyniło! No i wreszcie po co umieszczaliście  linki, w artykułach „Portale internetowe…´” i „Kandydaci do Rady Miasta…” odsyłające zainteresowanych  na stosowne strony wyborcze? Zapytam w imieniu innych komitetów: Czy umieścicie naszych kandydatów – jak to zrobił Sławek Piguła – na portalu w dziale polityka?
SLD to – nie przymierzając – huba, czyli pasożyt.  Nie ma swojego kandydata na Burmistrza - żeruje na Rowińskim. Nie ma zbyt wielu wejść na własny portal internetowy – żeruje na was. Itd., itp.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 08 Listopad, 2010, 00:08:38 am »

Piotrze wydaje mi się, że jako portal społecznościowy publikując kandydatów SLD przestaliście być konsekwentni. Wszak  SLD ma swoją stronę internetową i tam mogłoby umieścić swoich kandydatów. A jednak tego nie uczyniło! Mogło też (z tego co wiem za odpłatnością) „zawiesić się” na stronie wyboryluban.pl. Tego też nie uczyniło! No i wreszcie po co umieszczaliście  linki, w artykułach „Portale internetowe…´” i „Kandydaci do Rady Miasta…” odsyłające zainteresowanych  na stosowne strony wyborcze? Zapytam w imieniu innych komitetów: Czy umieścicie naszych kandydatów – jak to zrobił Sławek Piguła – na portalu w dziale polityka?

Portal ma charakter społecznościowy. Dział Polityka jest nieodpłatny i dla każdego, więc kto może, korzysta z niepowtarzalnej możliwości prezentowania swoich kandydatów, bądź sami kandydaci prezentują siebie. Demokracja w Lubaniu niedomaga i należy ją obudzić...może cucić. Mniejsza z tym.

Przed 4 laty założyliśmy sobie taki cel i to teraz działa.
Możliwe, że portal ulegnie komercjalizacji, bądź zniknie zupełnie (Niemcy w przyszłym roku otwierają rynek pracy, a nas już niewiele tutaj trzyma. Zresztą, odnoszę wrażenie, że zostaliśmy jedynie "my" i ci starsi panowie o których piszesz)

Najważniejsze - nie wzięliśmy złotówki od urzędników za publikacje. Jak się zapewne domyślasz jesteśmy jedyni, ponieważ wszystkie i bez wyjątku lubańskie media biorą kasę za obsługę medialną. Jedne mniej, drugie więcej. Ale biorą !

Nasz wynik jeżeli chodzi o poczytność wyniósł w ubiegłym miesiącu 27 tys. unikalnych wejść. Także jesteśmy największym lokalnym słupem ogłoszeniowym i miejscem wymiany myśli, refleksji oraz wrażeń

Kolejna istotna rzecz:

każdy może zostać dziennikarzem luban24.pl, więc nie pytaj mnie dlaczego Leo umieścił kandydatów, bo to jego autonomiczna decyzja. Ma do tego prawo, bo jest i chce pisać. Proste jak drut

« Ostatnia zmiana: 09 Listopad, 2010, 23:12:55 pm wysłane przez Portier » Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #3 : 08 Listopad, 2010, 09:33:48 am »

jak dla mnie te 5 (!!!) wątków o kandydatach można by było zmieścić w jednym...ale sztuczny tłum jest...  Niezdecydowany
poza tym pod wszystkimi ( Co? ) prezentacjami można się wypowiadać...a pod SLD nie...  Co? Niezdecydowany mało profesjonalne jak dla mnie tym bardziej, że jest to forum...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #4 : 10 Listopad, 2010, 19:44:39 pm »

Przeglądam listę z nazwiskami  i liczę. Średnia wieku kandydatów do Rady Miasta w okręgu nr  1 – 56,5 wiosen, w okręgu nr 2 – 54 wiosny, w okręgu nr 3 – 52,4 wiosny zaś w okręgu nr 4 – 60 wiosen! Zgroza! Jeżeli cała przyszła rada ma składać się z sympatycznych dziadków i babć to źle wróżę przyszłości miasta. Takie osoby najczęściej chcą świętego spokoju. Bardziej im przystoją takie gadżety jak: kapcie, gazeta bądź romansidło, pilot do telewizora (choć może się mylę w swojej ocenie). A swoją drogą trudno się dziwić. Stare, dobre czasy pamiętają i wspominają jedynie „zasuszeni” towarzysze. I tylko oni pozostali w mieście. Młodych zaś nasze kochane państwo wespół z samorządem pod światłym przywództwem Konrada wysłało na inny front robót. Na zachód. Parafrazując jeden z tytułów filmu braci Cohen Polska „To nie jest kraj dla młodych ludzi”.
A swoją drogą.  Piotrze wydaje mi się, że jako portal społecznościowy publikując kandydatów SLD przestaliście być konsekwentni. Wszak  SLD ma swoją stronę internetową i tam mogłoby umieścić swoich kandydatów. A jednak tego nie uczyniło! Mogło też (z tego co wiem za odpłatnością) „zawiesić się” na stronie wyboryluban.pl. Tego też nie uczyniło! No i wreszcie po co umieszczaliście  linki, w artykułach „Portale internetowe…´” i „Kandydaci do Rady Miasta…” odsyłające zainteresowanych  na stosowne strony wyborcze? Zapytam w imieniu innych komitetów: Czy umieścicie naszych kandydatów – jak to zrobił Sławek Piguła – na portalu w dziale polityka?
SLD to – nie przymierzając – huba, czyli pasożyt.  Nie ma swojego kandydata na Burmistrza - żeruje na Rowińskim. Nie ma zbyt wielu wejść na własny portal internetowy – żeruje na was. Itd., itp.


Nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #5 : 10 Listopad, 2010, 20:58:37 pm »

Jak pisałem wcześniej - nikt na nas nie żeruje. Każdy ma prawo pisać. Wiem, że to niespotykane w mediach, ale właśnie tym się od nich różnimy, i zaznaczam - nie bierzemy kasy za ukryte artykuły wyborcze.

Przypomnę, że cały czas obowiązuje nasz regulamin, który należy uważnie przeczytać przed rejestracją konta.

Pozdrawiam

Wiem, że chcecie usłyszeć coś jeszcze.  Chichot

Tak się Składa, że nasz kolega Sławek, z którym w dodatku na co dzień pracuję, startuje z listy PO do RM. Osobiście uważam, że nie jest uwarunkowany politycznie, w przeciwieństwie do dyrektorów, urzędników i naczelników jednostek podległych burmistrzowi w Lubaniu, którzy startują z tego ugrupowania - partii. - Co więcej. W radzie będzie na cenzurowanym a ja jestem ostatnio wścibski i liczę, że już nie będzie tak łatwo zamieść pod dywan informacji np. o przyznaniu dodatkowego - 1 miliona złotych na obsługę magistratu i wypłaty dla urzędników.
« Ostatnia zmiana: 10 Listopad, 2010, 21:56:32 pm wysłane przez Portier » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #6 : 10 Listopad, 2010, 21:58:07 pm »

Jak pisałem wcześniej - nikt na nas nie żeruje. Każdy ma prawo pisać. Wiem, że to niespotykane w mediach, ale właśnie tym się od nich różnimy, i zaznaczam - nie bierzemy kasy za ukryte artykuły wyborcze.

Przypomnę, że cały czas obowiązuje nasz regulamin, który należy uważnie przeczytać przed rejestracją konta.

Pozdrawiam

Wiem, że chcecie usłyszeć coś jeszcze.  Chichot

Tak się Składa, że nasz kolega Sławek, z którym w dodatku na co dzień pracuję, startuje z listy PO do RM. Osobiście uważam, że nie jest uwarunkowany politycznie, w przeciwieństwie do dyrektorów, urzędników i naczelników jednostek podległych burmistrzowi w Lubaniu, którzy startują z tego ugrupowania - partii. - Co więcej. W radzie będzie na cenzurowanym a ja jestem ostatnio wścibski i liczę, że już nie będzie tak łatwo zamieść pod dywan informacji np. o przyznaniu dodatkowego - 1 miliona złotych na - na obsługę magistratu i wypłaty dla urzędników.

Osobiście nie mam nic przeciwko temu, że pan Sławek kandyduje do Rady Miasta. Mam tylko jedno małe ale, ten pan strasznie krzywi się na tym zdjęciu, powinien zamieścić jakieś bardziej pogodne z uśmiechem. Wiem. nie powinnam marudzić, bo sama wyszłam na swoim jak wściekły mafiozo na liście gończym ale ja już tak mam. Nie potrafię uśmiechać się do obiektywu ale pana kolega naprawdę krzywi się jeszcze gorzej ode mnie Pozdrawiam i życzę powodzenia panu Sławkowi.
« Ostatnia zmiana: 10 Listopad, 2010, 21:59:34 pm wysłane przez Portier » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #7 : 10 Listopad, 2010, 22:08:49 pm »

Ten typ tak ma  Spoko Czasami komunikacja niewerbalna pozostawia wiele do życzenia. Ale przecież tutaj chodzi o fotogeniczność, która niewiele mówi o charakterze człowieka. Ja, wolę poznać po działaniu.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Reprezentanci lubańskiej lewicy u europosłanki Bieżące wiadomości Leo 0 2422 Ostatnia wiadomość 07 Grudzień, 2009, 20:22:38 pm
wysłane przez Leo
Życzenia świąteczne od lubańskiej Lewicy Bieżące wiadomości Leo 0 3048 Ostatnia wiadomość 23 Grudzień, 2009, 12:39:20 pm
wysłane przez Leo
Żałoba Narodowa. Połączona sesja Rady miasta i powiatu ku czci ofiar katastrofy Bieżące wiadomości Leo 0 3649 Ostatnia wiadomość 15 Kwiecień, 2010, 17:11:55 pm
wysłane przez Leo
Wszystkich szukających pracy witamy w nowym dziale forum luban24! PUP Lubań Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 6014 Ostatnia wiadomość 19 Listopad, 2010, 15:30:44 pm
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Nieoficjalny skład Rady Miasta Bieżące wiadomości x 5 7366 Ostatnia wiadomość 25 Listopad, 2010, 20:02:16 pm
wysłane przez Aura
Nowy przewodniczący Rady Powiatu Lubańskiego Bieżące wiadomości x 7 10186 Ostatnia wiadomość 07 Grudzień, 2010, 08:49:48 am
wysłane przez Samozapłon
Polityka, partie, ludzie Hydepark « 1 2 ... 12 13 » Ewa Gutek 193 109596 Ostatnia wiadomość 03 Czerwiec, 2011, 11:53:05 am
wysłane przez Jola
Kandydaci do Europarlamentu Polecane - Strona główna x 4 6655 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2014, 23:06:11 pm
wysłane przez Prowincjusz