Strony: 1 [2] 3 4 ... 21   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MOJE MIASTO LUBAŃ { Wiersze Jeżyka }  (Przeczytany 270781 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #15 : 18 Listopad, 2010, 20:08:12 pm »

Ładny wiersz, też założę sobie taką stronkę ale po niedzieli, bo teraz większość z nas pochłonęła przedwyborcza gorączka. Ja od czterech lat mam swojego bloga i tam sporo pisuję ale tu muszę też założyć sobie taką lokalną stronkę.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad, 2010, 20:09:44 pm wysłane przez zaradna666 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 19 Listopad, 2010, 15:18:19 pm »

Chciałem znaleźć Jolu  Twojego bloga, ale nie udało mi się.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #17 : 19 Listopad, 2010, 19:15:32 pm »

Chciałem znaleźć Jolu  Twojego bloga, ale nie udało mi się.    

Chętnie służę adresem, ale mogę Ci go przesłać na pocztę e-mailową , no i pod warunkiem, że nie będziesz podawał na forum adresu na mojego bloga. Sporo osób na niego zagląda ale ma charakter anonimowy i pragnę by tak pozostało. Parę osób w Lubaniu ma ten adres ale tylko moi bliscy zaufani znajomi. Pozdrawiam

oto nr mojego gg-8550746, jeśli Ty masz gg to w ten sposób możesz przesłać mi adres na pocztę e-mailową.
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad, 2010, 19:21:19 pm wysłane przez zaradna666 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 19 Listopad, 2010, 21:33:58 pm »

Dziękuję to miłe z Twojej strony, a mój adres mailowy przesłałem na Pw.

Miłego wieczoru
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #19 : 19 Listopad, 2010, 21:41:43 pm »

Namiary na bloga już wysłałam na Twoją pocztę e-mailową
Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 19 Listopad, 2010, 22:14:25 pm »

A ja już zdążyłem wpaść na Twego bloga i nieco rozejrzeć się w jego treści. Na razie to jednak kropla w morzu

Gratuluję pomysłu i twórczej inwencji. Świetna sprawa. Podejście do życia z dystansem, humorem i fantazją To trzeba umieć i chcieć. Wiesz Jolu,  wiele można się tu nauczyć i podpatrzeć. Świetny styl pisarski, swada i luz. To jest to, co dobrze się czyta i długo pamięta. Super Szok

Też myślałem kiedyż o założeniu swojego bloga. Chyba teraz będzie mi łatwiej  

Dziękuję raz jeszcze
« Ostatnia zmiana: 20 Listopad, 2010, 10:02:55 am wysłane przez Jeżyk » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 20 Listopad, 2010, 10:51:22 am »

W wyborczej ciszy proponuję coś lżejszego:)

        UROK  JESIENI

W kroplach deszczu dzionek moknie
Całun chmur niebo przykrywa
Pod stopami zeschłe liście
       Wiatr porywa

Gruba wierzba nad jeziorem
Gałązkami sięga w wodę
Wciąż się martwi bo straciła
        Swą urodę

A szpak psotnik na gałęzi
Twardy orzech dziobem kuje
Wciąż się stara i wysiłku
         Nie żałuje

Tam gdzie sosen jest gęstwina
Ruda kitka szyszki zbiera
By ją kuna nie dopadła
         Nos zadziera

A nad wioską biały welon
Mgły ogarnia swym obłokiem
Kapliczkę ze świętym Janem
         Nad potokiem

Lis co zwęszył łatwą zdobycz
Już się skrada do kurnika
Wśród szuwarów traw gęstwiny
         W mroku znika

Stary bocian z chorym skrzydłem
Co się nie mógł wzbić w obłoki
Dzisiaj z ziemi już ogląda
         Świat szeroki

Dla wszystkich zmęczonych  wyborczymi zmaganiami napisał Jeżyk 20.11. 2010:)
« Ostatnia zmiana: 20 Listopad, 2010, 14:47:16 pm wysłane przez Jeżyk » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #22 : 20 Listopad, 2010, 23:43:25 pm »

Dzięki Jeżyku za to miłe wytchnienie
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 21 Listopad, 2010, 15:22:21 pm »

Dzięki Jeżyku za to miłe wytchnienie

Skoro administratorzy portalu przy moim nicku umieścili ten znaczek :   "PRZYJACIEL"  to jest to dla mnie również zobowiązanie.  Przyjaźni nigdy za wiele
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #24 : 21 Listopad, 2010, 21:33:39 pm »

Do Jeżyka.
Zapomniałam powiedzieć Ci, że pod obrazkami na moim blogu są piosenki lub filmiki, wystarczy kliknąć na obrazek wówczas można posłuchać piosenki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #25 : 23 Listopad, 2010, 18:27:36 pm »

Jeżyku, nie wiem, czy czytałaś na moim blogu wpis z 28.04.2009, jeśli nie to polecam go.
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad, 2010, 19:23:37 pm wysłane przez zaradna666 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 23 Listopad, 2010, 19:45:26 pm »

Tak, przed chwilą. Zostawiłem komentarz  .......

Rzeczywiście to jazda po grudzie i dowód że życie nie jest usłane bynajmniej różami. Jeśli mogę tu się zwierzyć to z moja matką było podobnie, nie przypominam sobie aby kiedykolwiek mnie przytuliła, pocałowała, uścisnęła...a mimo tego była najlepszą mamą jaką opatrzność mogła mnie obdarzyć. Przyznam że nie odczuwałem w niej chłodu, dystansu, oziębłości. Ja i moje rodzeństwo bardzo ją kochaliśmy i szanowaliśmy i tak było zawsze, również wtedy gdy byliśmy już dorośli, samodzielni, mądrzy i co tam jeszcze.
Osobowości ludzkiego charakteru jest tak wiele i bardzo się różnią

To chyba podobnie jak z samochodami. Czerwone są bardzo ozdobne, ale czarne też służą wspaniale
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #27 : 23 Listopad, 2010, 21:15:48 pm »

Jeżyku polecam też wpis z 22.01. 2008, 15.12.2008 oraz 19.02.2008 ale spoko  nie musisz tego przeglądać od razu i wszystkiego naraz tylko tak ci od czasu do czasu będę podpowiadać jeśli pozwolisz.
Pozdrawiam.
PS. Wiesz tak naprawdę to odetchnęłam z ulgą dowiedziawszy się, iż nie znajdę się w szeregach naszych radnych. Kandydowałam, bo chciałam spróbować swoich sił. Fajnie byłoby móc działać  i pomagać ludziom w różnych sprawach ale z drugiej strony, to polityka jest okropna.
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad, 2010, 21:32:13 pm wysłane przez zaradna666 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 24 Listopad, 2010, 06:18:42 am »

Dziękuję, zajrzę w wolnej chwili.

Co do działalności społecznej, hmmm, wybory to gra w totka. To początek czegoś, a jaki będzie ciąg dalszy to pokaże życie. Jeśli chodzi o Twoją kandydaturę  (nie potraktuj tego za lizusostwo) mam odczucie że jesteś wrażliwą i życzliwą osobą, dostrzegasz problemy innych i chcesz im pomóc. Fakt, przepychanka była chwilami wręcz nie smaczna, niektóre wypowiedzi były złośliwe, nie mające nic wspólnego z merytoryczną dyskusją. Chodziło o to aby kogoś zdyskredytować, ochlapać błotem. Powiedzenie ......"nie chcę Cię znać" nie było eleganckie. To ma cechy ulicznej pyskówki. Czytając Twojego bloga odnoszę wrażenie że jesteś człowiekiem dobrym. Własne przemyślenia sa wizytówką człowieka. Sposób wysławiania się, wyrażania swoich odczuć, emocji, wiele mówi o charakterze człowieka .
Powiem tak : Mój blog świadczy o mnie, zresztą każda wypowiedz świadczy o człowieku
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #29 : 24 Listopad, 2010, 11:25:43 am »

Jeżyku.
Jak znajdę wolną chwilę to napiszę Ci kilka słów dlaczego wybrałam taki a nie inny sposób postępowania(moich wypowiedzi na forum co do kandydatów), nie chcę tego roztrząsać na forum. Jeśli pozwolisz napiszę Ci o tym na pocztę.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 [2] 3 4 ... 21   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 891921 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
ŚMIESZNE WIERSZE ZNANYCH POETÓW- ŚMIECH TO ZDROWIE:) Świat Kobiet « 1 2 » Jola 19 134222 Ostatnia wiadomość 29 Grudzień, 2010, 11:57:01 am
wysłane przez Jola
Alarm przeciwpowodziowy! [MIASTO LUBAŃ] Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 5 9933 Ostatnia wiadomość 23 Lipiec, 2011, 09:44:24 am
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Za 8 lat miasto Lubań będzie świętować 8 wieków swojej historii Miasto Lubań Urząd Miasta 5 9876 Ostatnia wiadomość 29 Wrzesień, 2012, 00:26:53 am
wysłane przez x
Lubań – miasto, ludzie i droga Video Luban24 x 3 8194 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2013, 00:01:49 am
wysłane przez ZUZA
Miasto Lubań w Twoim telefonie Miasto Lubań Urząd Miasta 2 5769 Ostatnia wiadomość 16 Czerwiec, 2013, 22:43:25 pm
wysłane przez edward osman
Miasto Lubań Przyjazne Seniorom Miasto Lubań Urząd Miasta 4 6229 Ostatnia wiadomość 27 Grudzień, 2013, 21:49:41 pm
wysłane przez milton
Koło PZW Lubań Miasto po walnym Hydepark Bero 4 6647 Ostatnia wiadomość 17 Luty, 2014, 15:39:56 pm
wysłane przez Bero
Miasto moje, a w nim...poezja Hydepark ZUZA 5 8756 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2015, 10:04:02 am
wysłane przez Hubert