Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Poznajmy się - inicjatywa czytelnika portalu  (Przeczytany 14024 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 19 Wrzesień, 2010, 17:58:44 pm »

Dziękuję Widelec. Wszystkie przeczytam . To świetnie że nie brakuje "wierszokletów" na tym portalu. W grupie zawsze raźniej
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #16 : 26 Wrzesień, 2010, 00:25:36 am »

Jeżyk, jak chciałeś.  

Poprosiłem kolegę o usunięcie mieszkańców i turystów z tych zdjęć "fotoszopem", aby lepiej zobrazować uroki naszego miasta.

Spacer w ciepłe niedzielne popołudnie, wczesną wiosną.

centrum.jpg

* centrum.jpg (122.83 KB, 720x576 - powiększony/pobrany 439 razy.)

*  (104.62 KB, 710x515 - powiększony/pobrany 410 razy.)
centrum 1.jpg

* centrum 1.jpg (120.05 KB, 720x576 - powiększony/pobrany 429 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 26 Wrzesień, 2010, 09:37:18 am »

Dziękuję Portier  Poczułem się znowu mieszkańcem mojego kochanego Lubania
Dla mnie takich zdjęć nigdy za wiele. Z Lubania mam tylko jedno zdjęcie. Chciałem go tu wkleić, ale nie poradziłem sobie z tym Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #18 : 26 Wrzesień, 2010, 11:02:43 am »

Jak dodać zdjęcie:
piszesz post, pod ramką klikasz na Opcje dodatkowe (+), przeglądaj, klik w stosowną fotkę, gotowe 
foto nie może przekraczać 256 KB (ciężar) a max rozdzielczość to 600 pix

przykład:

Ukraińska młodzież z wizytą w Lubaniu.

Liczne zabytki i przyjaźni ludzie sprawiają, że Lubań jest oblegany przez turystów z całego świata. W ubiegłym roku do naszego miasta przyjechała grupa turystów z Łucka - Obwód wołyński.
Moją ciekawość przykuło niecodzienne nakrycie twarzy dwójki z nich. Postanowiłem podejść i zagaić. Jak się okazało, Степан i Борис (fot) zostali wprowadzeni w błąd, kiedy starali się o wizę w ambasadzie. Ktoś miał im powiedzieć, że: "właśnie w Lubaniu rozpoczął się sezon grzewczy...tam palą w piecach szmaty, opony, plastikowe butelki, a całe miasto zalega gęsty smog jak Chinach".
Cóż, musiałem czym prędzej wyprowadzić z błędu przyjaciół - turystów, zapewniając ich, że powietrze w Lubaniu zimą jest krystalicznie czyste, niczym po burzy w lasach Amazonii.
Степан i Борис zdjęli maski, napełniając płuca czystym, zimowym lubańskim tlenem, a że była niedziela, poszli dalej zwiedzać Tret - naszą perłę w koronie.


*  (148.81 KB, 647x576 - powiększony/pobrany 409 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #19 : 26 Wrzesień, 2010, 13:32:45 pm »

Zima w Lubaniu nie jest zimą.....wszak dzięki tym szmatom, butelkom atmosfera jest  jak najbardziej
przyjazna.....goście ,którzy odwiedzają Nasze Miasto mają prawo do zabezpieczeń  bo nigdy nie wiadomo
czy ich pociąg zabierze z powrotem...Moim skromnym zdaniem . zwróciłbym uwagę na "ziemię" kominy jeszcze dadzą radę...ten apel mi podoba...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Były burmistrz Lubania bloguje na portalu Bobrzanie.pl Bieżące wiadomości Leo 0 3527 Ostatnia wiadomość 23 Grudzień, 2009, 17:06:53 pm
wysłane przez Leo
Lubańskie Radio DMC - nowa społeczna inicjatywa Bieżące wiadomości Paweł Sokołowski 6 12172 Ostatnia wiadomość 26 Kwiecień, 2010, 10:48:22 am
wysłane przez dlb
portal, gazeta. czy inicjatywa społeczna - ciekawy proces o media internetowe Hydepark naja 2 5862 Ostatnia wiadomość 25 Październik, 2010, 21:38:15 pm
wysłane przez curious
I inicjatywa kulturalna LSM PANACEUM Polecane - Strona główna x 6 9288 Ostatnia wiadomość 19 Sierpień, 2011, 21:01:43 pm
wysłane przez Ewa Gutek