Połączone Zdarzenia
  • "Moje Myśli"-Finał konkursu.: 02 Maj, 2010
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Finał VII edycji konkursu literackiego "Moje Myśli" w Sulikowie  (Przeczytany 4256 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« : 15 Kwiecień, 2010, 21:37:11 pm »

02 maja 2010r. o godzinie 15.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Sulikowie odbędzie się finał VII edycji konkursu literackiego "Moje Myśli".
Laureaci konkursu przedstawią 3 minutowe prezentacje nagrodzonych prac. Zostaną wręczone nagrody.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #1 : 11 Maj, 2010, 12:26:22 pm »

Na stronie Gminy Sulików umieszczono wyniki konkursu:

"ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU LITERACKIEGO„ MOJE MYŚLI”

W dniu 2 maja 2010 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie rozstrzygnięty został konkurs literacki „ Moje myśli”. Była to już VII edycja finału corocznego konkursu literackiego. W tym roku do oceny zgłoszono 32 prace poezji i prozy. W konkursie udział wzięły nie tylko osoby z terenu Gminy Sulików, ale również z miejscowości sąsiednich, albowiem konkurs ma charakter otwarty. Jego celem jest popularyzowanie literatury poprzez piękno słowa pisanego promując w ten sposób dorobek myśli ludzkiej.
Po ogłoszeniu wyników Zbigniew Jaworski Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury wręczył nagrody laureatom konkursu. Dodatkowo uczestnicy mieli możliwość osobistego zaprezentowania swoich utworów. Jury pod przewodnictwem Pani Danuty Korejke Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej ze Zgorzelca wytypowało zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych:
• w kategorii dzieci młodszych:
I – Aleksandry Fitas,
II – Jakuba Medwedczuk,
• w kategorii młodzież młodsza:
I – Aleksandry Starzyńskiej,
II – Honoraty Antoniszyn,
III – Tomasza Służałek,
IV – Gabrieli Fleszar,
• w kategorii młodzież starsza:
I – Darii Czech,
II – Karoliny Starzyńskiej,
III – Patrycji Białkowskiej,
IV – Marioli Szatkowskiej.
• w kategorii dorosłych:
I – Kazimierza Fiałkiewicza,
II – Kazimierza Kiliana i Kingi Czerwińskiej,
oraz trzy III miejsca dla Pań: Anieli Renczelewskiej, Janiny Szuby i Krystyny Sławińskiej
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wspaniałej weny twórczej i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.

źródło
http://www.sulikow.pl/moje_mysli_rozstrzygniecie.htm
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Finał konkursu literackiego "Moje myśli" Kalendarz wydarzeń ZUZA 1 5174 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2008, 19:06:47 pm
wysłane przez ZUZA
Ogólnopolski Konkurs Poetycki "O czym szepczą bazaltowe skały" Kalendarz wydarzeń ZUZA 0 6096 Ostatnia wiadomość 03 Kwiecień, 2008, 22:09:59 pm
wysłane przez ZUZA
Podsumowanie konkursu poetyckiego " O czym szepczą bazaltowe skały" Kalendarz wydarzeń Iza 1 7361 Ostatnia wiadomość 20 Czerwiec, 2008, 22:20:29 pm
wysłane przez ZUZA
Konkurs Literacki "Moje Myśli" w Sulikowie. Kultura i sztuka ZUZA 2 10752 Ostatnia wiadomość 09 Kwiecień, 2009, 21:38:46 pm
wysłane przez ZUZA
Wieczorek poetycki "Gdzie Ci mężczyźni, czyli vademecum kochania" Kultura i sztuka « 1 2 » Diorqa 24 26722 Ostatnia wiadomość 28 Luty, 2009, 16:37:14 pm
wysłane przez Mackoo
"O czym szepczą bazaltowe skały"- rozstrzygnięcie konkursu. Kultura i sztuka ZUZA 7 13099 Ostatnia wiadomość 19 Czerwiec, 2009, 23:13:19 pm
wysłane przez ZUZA
Laureaci konkursu '' Do Szkoły PKS-em" Bieżące wiadomości Leo 0 3388 Ostatnia wiadomość 24 Wrzesień, 2009, 10:52:57 am
wysłane przez Leo
VII edycja konkursu literackiego "Moje Myśli" w Sulikowie Kalendarz wydarzeń ZUZA 0 3489 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2010, 22:06:54 pm
wysłane przez ZUZA
"Moje myśli"- finał konkursu Hydepark ZUZA 8 12203 Ostatnia wiadomość 19 Kwiecień, 2011, 00:09:23 am
wysłane przez ZUZA
Finał Dialnet Masters - zbieramy kibiców Hydepark DziadekAlzheimer 0 3229 Ostatnia wiadomość 05 Czerwiec, 2011, 14:47:04 pm
wysłane przez DziadekAlzheimer