Połączone Zdarzenia
  • Koncert Kamili Kłos: 30 Kwiecień, 2010
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Miłość nie wszystko wybaczy - koncert Kamili Kłos  (Przeczytany 11016 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 147
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 26 Marzec, 2010, 09:27:01 am »

W dniu 30 kwietnia 2010 roku  w restauracji Hotelu Tęczowa w Lubaniu o godzinie 19 odbędzie się koncert pod tytułem MIŁOŚĆ NIE WSZYSTKO WYBACZY Koncert będzie spotkaniem z piosenkami poety,autora tekstów Lecha Tkaczyka promujący płyty -Anioły Codziennej Troski( kompozytor Jacek Wanszewicz), Moja miłość niczyja( kompozytor Jacek Wanszewicz) i Ciemna strona miłości( kompozytor Ewa Dymek - Kuś) oraz nowość piosenki z nowej płyty Zagubiony anioł.
Płyty te, także tomiki poetyckie jak i inne książki Wydawnictwa Astrum, które objęło patronat medialny nad koncertem, będzie można nabyć w dniu koncertu.
Koncert, grając na instrumentach uświetni multiinstrumentalista - kompozytor Jacek Wanszewicz.
Koncert zaśpiewa wokalistka obdarzona niespotykanym i niezwykłym wprost głosem-laureatka wielu konkursów piosenki, absolwentka Szkoły aktorsko-wokalnej w Krakowie - Kamila Kłos.
Koncert poprowadzi sam autor tekstów Lech Tkaczyk,

Będzie dużo humoru,ale i nostalgii czyli to wszystko co lubi wyrobiony słuchacz.
Patronat medialny koncertu Wydawnictwo Astrum Wrocław.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 26 Marzec, 2010, 14:09:25 pm »


<a href="http://www.youtube.com/v/uvwnkhLtAQo&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/uvwnkhLtAQo&amp;hl=pl_PL&amp;fs=1&amp;</a>

Tak było w Zarębie. Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #2 : 26 Marzec, 2010, 18:04:38 pm »

Słuchając poezji umuzycznionej musimy zwrócić uwagę na pewne zależności, które tworzą jakąś formę..
może banalne ale warte uświadomienia..identyczność, podobieństwo i kontrast..właśnie słuchanie polega na zauważeniu tych zależności..tutaj interpretatorka nie narażając się profesorom za szkoły aktorsko-wokalnej, przedstawiła nam -identyczność-, którą to może wykonać nawet dzieciak z zerówki..
czyli łapanie za mikrofon, spuszczanie głowy i czekanie na frazę co by wejść w plejbek...lub w półplejbek..najgorsze jest ,że bida nie wie co robić jak ciągnie się wstęp /totalna amatorszczyzna-plejbek/
Aranż do poezji przypomina ostatnie godziny zdychającego konia, którego nikt nie chciał wycenić na spędzie..A przecież taka delikatna poezyja powinna byś "przytulona"..nawet dobór instrumentów jest myślącego z groty...zero emocji , zbalansowania dynamicznego.. ot idziem bo idziem..
I tu mamy podobieństwo, czyli sprzedaż medialna nic niewartego produktu pełzającego między -"bedzie,nie bedzie"..
Piszę ex post. czyli co widzę i słyszę..jedyną rzeczą na którą zwróciłem uwagę ,to montaż zarejestrowanego materiału.Rzadko się zdarza aby przerzucanie obrazu było tak zsynchronizowane z tematem, że praktycznie tylko doceniać pracę..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 31 Marzec, 2010, 09:33:52 am »

Gdzie można dostać bilety na koncert?? i w jakiej cenie ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 147
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 31 Marzec, 2010, 18:16:02 pm »

Koncert nie będzie biletowany! Wstęp wolny! Zapraszamy! Gwarantujemy zadowolenie!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 147
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 19 Kwiecień, 2010, 08:41:20 am »

Restauracja "Tęczowa" i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Siekierczynie zapraszają na spotkanie z piosenką o miłości!


*  (115.77 KB, 709x904 - powiększony/pobrany 753 razy.)

*  (115.77 KB, 709x904 - powiększony/pobrany 733 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 147
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 30 Kwiecień, 2010, 11:51:19 am »

ANIOŁY TRZY W BZY       
                     Lech Tkaczyk

ech
jak grzech to grzech
pić za trzech
niech każdy anioł wie
żyć mi się chce
w bzie

dotykać mokrego bzu
policzyć świtem do stu
wczesnym rankiem przez drzwi balkonowe
i w te bzy prosto na głowę
mokrą rosą boso przez łąkę
za skrzydło złapać biedronkę

biedronko co ci potrzeba
a może chcesz do nieba

ech
jak grzech to grzech
pić za trzech
niech każdy anioł wie
żyć mi się chce
w bzie

a w niebie znowu zakwitły bzy
idą droga anioły trzy
pierwszy anioł nogi ma krzywe
drugi anioł włosy srebrnosiwe
trzeci anioł lekko garbaty
młodość rozdaje na raty
idą anioły na skrót
wieszczyć cud

a mnie bierze dziwna cholera
młodość się we mnie łokciami rozpiera
jakby nie miała zajęcia
zachłannie szuka se zięcia

pokusa co nieodparta i wielka
jak upragnionej wódy butelka
jak młodość pachnąca bzem
 już wiem

ech
jak grzech to grzech
pić za trzech
niech każdy anioł wie
żyć mi się chce
w bzie

nie zawsze grzech to pech
i wnet będzie was trzech
niedługo będzie was trzech
dla każdego po jednym aniele
dla każdego po jednym kościele
dla każdego gałązka bzu
podzielimy życie na pół
zwariowały anioły we mnie
i proszę je nadaremnie
darujcie młodość jeśli nie mnie

stanęły anioły w bzie
każdy gałązkę rwie
i ten co nogi ma krzywe
i ten co włosy ma siwe
i nawet ten garbaty
gałęzie rwie raty
pytam ktokolwiek wie
dlaczego siedzę w bzie
ja i anioły trzy
i wszyscy zrywamy bzy


Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Joga dobra na wszystko Świat Kobiet Iza 14 23301 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 10:41:20 am
wysłane przez kacha48
Koncert Death Metal Kalendarz wydarzeń Iza 0 3813 Ostatnia wiadomość 30 Kwiecień, 2008, 19:07:49 pm
wysłane przez Iza
Zaproszenia, zawieszki, winietki, podziękowania wszystko na ŚLUB!!!! Ogłoszenia drobne Marzena Parciana 0 5406 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2009, 17:43:52 pm
wysłane przez Marzena Parciana
Koncert sham 69 Kultura i sztuka x 3 6660 Ostatnia wiadomość 28 Październik, 2009, 05:32:31 am
wysłane przez x
Jazzowe klimaty w Kuźni - koncert CSW TRIO oraz urodzinowy koncert Bluexpress Kultura i sztuka x 0 4650 Ostatnia wiadomość 03 Grudzień, 2009, 15:10:55 pm
wysłane przez x
Koncert bluesowy w MDK Lubań Kalendarz wydarzeń x 1 5450 Ostatnia wiadomość 11 Styczeń, 2010, 23:43:41 pm
wysłane przez nancy punkt
Wszystko co musisz wiedzieć o Windows 7 Serwis komputerowy Black 1 7114 Ostatnia wiadomość 09 Lipiec, 2010, 10:34:25 am
wysłane przez Black
Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi] Hydepark « 1 2 ... 25 26 » x 387 314291 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2013, 21:56:25 pm
wysłane przez edward osman
Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3801 Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2013, 13:44:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
Upartyjnić wszystko! Polecam - Niepolecam MERLIN 3 6139 Ostatnia wiadomość 17 Lipiec, 2014, 14:09:54 pm
wysłane przez Agata