Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Nowe wersje ESET Smart Security oraz ESET NOD32 Antivirus  (Przeczytany 6340 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 20 Kwiecień, 2010, 21:12:05 pm »

Firma ESET udostępniła najnowsze wersje 4.2 swoich rozwiązań - pakietu bezpieczeństwa ESET Smart Security oraz systemu antywirusowego i antyspyware ESET NOD32 Antivirus.

Wśród nowości wersji 4.2 pakietu
ESET Smart Security producent wymienia m.in. profile zapory osobistej, dzięki którym możliwe jest szczegółowe skonfigurowanie sposobu działania firewalla i dopasowanie trybu jego pracy do aktywności podejmowanych przez użytkownika. W ten sposób restrykcyjność zapory osobistej może być większa w momencie korzystania z komputera służbowo, a mniejsza w chwili, gdy użytkownik gra z przyjaciółmi za pośrednictwem Internetu. Definiowanie poszczególnych profili zapory jest bardzo proste, a przełączanie się pomiędzy nimi może następować albo z inicjatywy użytkownika, albo automatycznie. W nowej wersji ESET Smart Security rozwinięto również funkcjonalność tzw. Strefy Zaufanej, identyfikującej sieć, do której użytkownik się podłącza i dopasowującej do wykrytej sieci poziom zabezpieczeń. Teraz funkcjonalność ta umożliwia bardzo szczegółowe zdefiniowanie warunków, za pomocą których program rozpoznaje czy dana sieć jest znana i bezpieczna, czy też nie.

Zarówno ESET Smart Security jak i ESET NOD32 Antivirus w wersji 4.2. wspierają narzędzie Windows Automated Installation Kit 2.0, umożliwiające stworzenie płyty ratunkowej pomocnej w wypadku awarii najnowszego systemu operacyjnego Windows 7. W obu rozwiązaniach przebudowano również skaner protokołu HTTP, dzięki czemu sprawdzanie przeglądanych przez użytkownika witryn pod kątem obecności zagrożeń odbywa się teraz jeszcze szybciej. W ESET Smart Security dodano także integrację ochrony antyspamowej z programem Mozilla Thunderbird 3.

Wersje testowe najnowszych rozwiązań ESET Smart Security oraz ESET NOD32 Antivirus dostępne są na stronie: http://www.eset.pl/wersje-testowe.html

Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1 : 21 Kwiecień, 2010, 07:44:09 am »

Witaj Black..szanuje Twoją wiedzę i tego możesz być pewny..ale brakuje mi dyskusji ..po co te zabezpieczenia??Przecież , już 15- ście lat temu wymyślono ochronę, która i tak nie przynosi rezultatów a uaktualnienia są jedynie poprawą hakerską..!!!Przeciętnemu , domowemu użytkownikowi internetu i/pal licho komputera/,taka 'zapora" jest potrzebna jak mi buty z przed 30-stu lat... :)Czyż ,nie???
Nasza mądrość -jest zabezpieczeniem...przyjrzałeś się opakowaniu??to jakaś tuszonka.....!!!
a w środku, masz płytą za 1,20-ścia , /mówię cały czas o domowych odbiorach/...internetowa wiedza polega na obrazkach ..jak będziemy się tak zabezpieczać to zadzwonię do Ciebie przez Tybet....
A śledzenie i tak jest enklawą "mądrzejszych" ...nawet zwykła komórka jest pośrednikiem...

Z resztą nie ważne, od 23-lat nie wiem co to jest '''wirus'''''

pozdrawiam ...mark...
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień, 2010, 07:56:07 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 21 Kwiecień, 2010, 08:06:52 am »

Widelec, a wiesz co ta sa strony wyłudzające informacje, czy strony zagrożone, jeśli nie wiesz, to znaczy ze nie masz szczegółowych informacji na temat sieci i komputerów.
Ja regularnie wertuje internet i zauważam regularnie zmiany w każdym programie oraz zauważam różnice w pracy każdego programu. Jedne sa lepsza i gorsze dlatego każdy wybierze coś dla siebie.   

Największym zagrożeniem są strony, które żerują na internautach, ale również programy które instalujemy powodują modyfikacje rejestru, a efekt zmodyfikowanego systemu powoduje obciążenie komputera, szybkość przeglądania internetu etc. To wszystko co wystawiam osobiście testuje, nie jestem wstanie wszystkie przetestować i wystawić wszystkich informacji, a co do dyskusji to wybacz, lecz nie zauważyłem wielkiego zainteresowania do dyskusji, wszyscy żerują tylko na przeglądaniu beż wyrażania swoich zdań, opinii itp.  


Tak dodam te wersja ESETa jest rewelacyjna, lekka i bardzo skuteczna!!!   :lol:   
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień, 2010, 08:09:56 am wysłane przez Black » Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #3 : 21 Kwiecień, 2010, 10:05:13 am »

Black..chwalebne jest to co  robisz..doceniam Twoje zainteresowania i dzielenie się z wiedzą - tak ma być..
ja pisałem o normalnych śmiertelnikach , którzy nie siedzą po 20-ścia godz. na dobę w poszukiwaniu dziur...
w czymś,o czym nie mają zielonego pojęcia...tak jak kiedyś gracjano  powiedział /witam/, maszyna służy do rozrywki i zabawy...jesli ja mam podzielić uwagę między Diablo a pilnowaniem rejestru ,to do drugiego etapu bym nie przeszedł...
Wiem co jest rejestr, modyfikacje, spowolnienie komputera, i tam takie.../amatorsko/,zwróciłem jedynie uwagę na  fakt "spowolnienia komputera", zabezpieczeniami..i kupowaniem niepotrzebnego..
Wytłumacz mi racjonalnie..po co mi zapora???
>>about:config<<
gfx.color_management.mode

Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 21 Kwiecień, 2010, 11:06:42 am »

Jeśli chodzi o zaporę, to prosze zrób test połączenia i sprawdź jaki masz ping Co? będę wiedział o czym mowie. czym wyższy ping to z większością śmieci jesteś połączony, tzn bez filtracji połączeń przychodzących, (efekt jest taki ze wolniej przeglądasz internet).
wyjaśnienie:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zapora_sieciowa

A co do "gfx.color_management.mode"
Wiesz, nie każdemu zależy na jakości, nie każdy dba o wzrok!!! 
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF-8&sl=en&tl=pl&u=http://kb.mozillazine.org/Gfx.color_management.enabled&prev=_t&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhjg4JhOE2LPzQ6-7Udqm-RXSS3bTQ 

Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 21 Kwiecień, 2010, 22:16:35 pm »

<widelec> speedTest
http://www.luban24.pl/index.php?topic=2521.new#new
Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Podrobiona odzież oraz cudzoziemcy zatrzymani Kronika Kryminalna Antoś 0 3891 Ostatnia wiadomość 12 Maj, 2008, 15:44:59 pm
wysłane przez Antoś
Podrabiane obuwie oraz nielegalne papierosy Kronika Kryminalna Antoś 0 3427 Ostatnia wiadomość 01 Październik, 2008, 19:07:29 pm
wysłane przez Antoś
Nowe wysypiska,nowe śmieci,kolejne problemy z nielegalnymi odpadkami Bieżące wiadomości Leo 1 7446 Ostatnia wiadomość 20 Luty, 2009, 10:21:50 am
wysłane przez x
Ekspresowe działanie służb-wspólny sukces SG i niemieckiej oraz polskiej policji Bieżące wiadomości Leo 0 2766 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2009, 10:02:51 am
wysłane przez Leo
Skaner online ESET Serwis komputerowy TK159 0 2843 Ostatnia wiadomość 04 Luty, 2010, 22:25:57 pm
wysłane przez TK159
Microsoft ostrzega przed Security Essentials 2010 Serwis komputerowy Black 0 3521 Ostatnia wiadomość 28 Luty, 2010, 14:00:30 pm
wysłane przez Black
Microsoft Security Essentials Serwis komputerowy Black 0 2602 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2010, 09:40:24 am
wysłane przez Black
Microsoft Baseline Security Analyzer Serwis komputerowy Black 0 2646 Ostatnia wiadomość 06 Wrzesień, 2010, 07:39:05 am
wysłane przez Black
[VIDEO] Nowe parkingi oraz inwestycje Bieżące wiadomości x 6 8575 Ostatnia wiadomość 20 Październik, 2011, 00:47:37 am
wysłane przez cezar
SPRZEDAM WÓZEK DZIECIĘCY EMMALJUNGA SMART DUO COMBI 2010 Ogłoszenia drobne MonikaP 0 6387 Ostatnia wiadomość 16 Kwiecień, 2012, 14:54:41 pm
wysłane przez MonikaP