Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Tragedia w Smoleńsku.Czy ta ofiara czegoś nas nauczy?  (Przeczytany 19935 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 11 Kwiecień, 2010, 11:18:25 am »

Wczoraj kilkanaście kilometrów od Katynia w katastrofie lotniczej zginął prezydent RP Lech Kaczyński i jego małżonka Maria. Wraz z nimi poległy 94 osóby, wśród których znajdowali się politycy z pierwszych stron gazet reprezentujący różne partie i ugrupowania polityczne, najważniejsza  generalicja Wojska Polskiego, duchowni i wielu innych którym na sercu leżało dobro Polski. To ogromna strata i wielki żal. Katyń ponownie, podobnie jak przed 70 upomniał się o Polaków, o patriotów. Upomniał się o żony, mężów, córki i synów. To niezwykły precedens w historii naszego narodu. Precedens, który miejmy nadzieję zjednoczy nas wszystkich i dzięki któremu zapomniana zbrodnia wojenna sprzed  70, zapomniana przez zachód i niewygodna, teraz zostanie postawiona na właściwym dla niej miejscu w historii Europy i całego świata.

Ja  wspominam szczególnie Pana  Jerzego Szmajdzińskiego, posła okręgu jeleniogórskiego i Wicemarszałka Sejmu, którego poznałem w 1996 roku będąc początkującym dziennikarzem na  jednym ze spotkań w Lubaniu. Pan Jerzy miał tu wielu przyjaciół, których kiedy mógł, chętnie odwiedzał.  Był niezwykle ciepłym człowiekiem, z ogromną wiedzą, z  określoną wizją rozwoju Polski, ukształtowaną na przeciętnego człowieka. Przekonałem się o tym, kiedy przeprowadzałem z Marszałkiem Szmajdzińskim wywiady na antenie lubańskiej TV telewizja lubańska oraz na łamach dziennika luban24.pl  i czasopisma Karkonosze. Śmierć śp. Jerzego Szmajdzińskiego to  ogromna strata dla naszego regionu, dla Jego wyborców, dla wszystkich tych, którym zależy na rozwoju ,,naszej małej ojczyzny”.

Niech śmierć tych wszystkich, wspaniałych ludzi nie pójdzie na marne. Cześć ich pamięci.
    
                                                                                            Sławomir Piguła
« Ostatnia zmiana: 11 Kwiecień, 2010, 14:28:38 pm wysłane przez LEO » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #1 : 25 Czerwiec, 2012, 15:10:48 pm »

http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/odslonieto-pomnik-katastrofy-smolenskiej-w-kalkowi,5169908,12238834,fotoreportaz-maly.html#photo12238835


                        hm... co o tym sądzicie-myślicie
                             kult stali i betonu...hm...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 25 Czerwiec, 2012, 18:43:19 pm »

@Tony

a Ty co na to?:

Romuald Szeremietiew: są sposoby obezwładnienia także kogoś takiego jak gen. Petelicki
Joanna Stanisławska, Agnieszka Niesłuchowska

http://wiadomosci.wp.pl/title,Romuald-Szeremietiew-sa-sposoby-obezwladnienia-takze-kogos-takiego-jak-gen-Petelicki,wid,14681429,wiadomosc.html

- Są sposoby zaskoczenia i obezwładnienia także kogoś takiego jak gen. Petelicki. W garażu mógł np. być jego znajomy, który z zaskoczenia użył środków paraliżujących ofiarę, a następnie zainscenizował samobójstwo. Sekcja zwłok przeprowadzona z opóźnieniem niczego nie wykaże - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Romuald Szeremietiew, były minister obrony. - Jestem jak najdalszy od tłumaczenia wszystkiego spiskową teorią dziejów. Wiem jednak, że w realnym świecie są spiski i są spiskowcy - dodaje.

Agnieszka Niesłuchowska, Joanna Stanisławska: Tuż po śmierci gen. Petelickiego wydał pan oświadczenie, w którym poinformował pan, że nie zamierza pan popełnić samobójstwa. Dlaczego pan to zrobił?

Romuald Szeremietiew: Skłoniła mnie do tego informacja, że generał Petelicki nie żyje.
 

Na swoje stronie napisał pan, że w ubiegłym roku ktoś chciał pana uciszyć. Powie pan więcej? Ktoś miał ku temu powód?

 - O tym, że ktoś chce mnie "uciszyć na zawsze" dowiedziałem się z bardzo wiarygodnego źródła. Poinformowano mnie, że rozmowy na ten temat były prowadzone we "wpływowym" gronie. (...)"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 25 Czerwiec, 2012, 18:44:32 pm »

A co myślisz o następnym temacie zastępczym.

Skończył się temat małej Madzi zaczął Chłopiec z Cieszyna.

Dzisiaj temat zastępczy:
WP:  3 artykuły na temat „małego chłopca z Cieszyna”:

1)   Tajemnica śmierci Szymona
2)   Są wyniki badań DNA chłopca z Cieszyna
3)   Chłopiec z Cieszyna konał kilka dni. Nowe fakty

Oraz UWAGA....UWAGA... PLEBISCYT!!!


Kto wierzy w zamach w Smoleńsku?

Zamiast wyjaśniać sprawę badają w jaką wersję każdy z nas wierzy...
Jak wyjdzie, że nie wierzą, to nie wyjaśniamy bo po co?!
 


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec, 2012, 19:00:04 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #4 : 25 Czerwiec, 2012, 19:04:14 pm »



                      co do chłopca z Cieszyna
                    matka aresztowana
                         matka Madzi z Sosnowca nadal na wolności
                               taki sobie paradoks

                             precz z komuną !
                                    czy za komuny było tyle dzieciobójstw ?

                                   co się dzieje ?!



Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 25 Czerwiec, 2012, 19:19:00 pm »

Było! Było! Tylko w bardzo wczesnej fazie ich życia (na legalu chyba do 3 miesiąca ciąży)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 25 Czerwiec, 2012, 19:24:38 pm »

A co myślicie o tajemniczych kręgach w kukurydzy?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #7 : 25 Czerwiec, 2012, 19:37:14 pm »

Jestem na TAK : ) Ale pod 1 warunkiem - NIE w kukurydzy !
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 25 Czerwiec, 2012, 19:43:17 pm »

A mam Cię Ty ukryty gościu! Ja wiedziałam, że tak będzie...że się odezwiesz i będziesz za a nawet przeciw
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #9 : 25 Czerwiec, 2012, 20:04:58 pm »

Kurde Byłem pewien, że się świecę. Poprawiłem to.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #10 : 25 Czerwiec, 2012, 22:08:13 pm »

Było! Było! Tylko w bardzo wczesnej fazie ich życia (na legalu chyba do 3 miesiąca ciąży)

                     za to teraz kwietnie czarny rynek i wycieczki na zachód...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 26 Czerwiec, 2012, 01:50:48 am »

Kto chce zabić znajdzie sposób. Kto ma pieniądze jedzie na zachód, kto ich nie ma „abortuje” dziecko do stawu. Bieda w Polsce...

Zobacz jak wszyscy opłakują zabite już narodzone dzieci, a jak łatwo przychodzi zabijać jeszcze nienarodzone. Umiesz to wytłumaczyć. Może to, że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal Co?

Te osoby co mogą  mieć dzieci, wymyślają jak się ich pozbyć, a te co nie mogą - co zrobić, żeby je mieć i czasami jedni i drudzy zrobią wszystko by zrealizować swój cel.

Powiem tak, nigdy nie zabiłabym swojego dziecka nawet gdybym miała z biedy jeść trawę. Co z tego, że może żyło by mi się materialnie lepiej, ale psychicznie nie wyrobiłabym, wiedząc że zabiłam (nawet to nienarodzone), co to za życie z takim bagażem...Człowiek lituje się nad kulawym psem, wyrzuconym kotem, ale nie nad swoim dzieckiem.

Za innych nie będę się wypowiadać. Różne są sumienia.

A ci na tym zachodzie to łatwo zabijają nienarodzone dzieci, ale trudno im zabić okrutnego przestępcę (np. gwałciciela i mordercę małych dzieci) z powodów humanitarnych oczywiście, ale za rączkę czy główkę można wyciągać z łona małe dziecko. (Obejrzyj sobie film z aborcji ... założę się że nie widziałeś) częściej można zobaczyć zdjęcia, ale bardziej przemawia film, wtedy to dziecko się rusza i stara się uciec przed narzędziami. Powinni to puszczać w ramach horroru.

CZYLI  JAK TO JEST...?  Raz można  innym razem nie...co za sprawiedliwość?.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 26 Czerwiec, 2012, 12:37:19 pm »

ABORCJA- odpowieść Nienarodzonego Dziecka

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #13 : 26 Czerwiec, 2012, 13:29:18 pm »

Magenta - załóż watek o aborcji Wypadek lotniczy, poświęcony betonowy TU-154 ze zdjeciami wybranych ofiar loty zamiast szyb, kręgi w kukurydzy, aborcja ... co za miks.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 26 Czerwiec, 2012, 13:41:52 pm »

O przepraszam! Tony zaczął o dzieciobójstwie.

Jeśli chodzi o szybkie zmiany tematu to uczę się od naszych środków masowego przekazu. Nie mówimy na temat tylko szybka zmiana kierunku wypowiedzi i problem umyka... . Każdy tak może trochę lepiej lub trochę gorzej! HEJ!

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Trzeba czegoś pragnąć, żeby żyć. Bieżące wiadomości Nasty 1 4138 Ostatnia wiadomość 11 Marzec, 2008, 19:56:48 pm
wysłane przez Iza
Tragedia w Olszynie - zginął porażony prądem Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 3840 Ostatnia wiadomość 17 Czerwiec, 2009, 13:10:58 pm
wysłane przez Bernard
Tragedia w Olszynie - zginął pracownik lubańskiego ZGiUK Bieżące wiadomości Leo 2 8619 Ostatnia wiadomość 18 Czerwiec, 2009, 12:08:03 pm
wysłane przez Beata
Tragedia w Olszynie - śledztwo trwa Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 3891 Ostatnia wiadomość 19 Czerwiec, 2009, 14:26:11 pm
wysłane przez Bernard
Komentujemy basen. Czy będzie odbudowa, czy budowa ? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 27 33528 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2010, 22:52:23 pm
wysłane przez gracjano
Pełna lista ofiar katastrofy samolotu polskiego prezydenta w Smoleńsku Bieżące wiadomości Leo 9 9436 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2010, 01:00:31 am
wysłane przez widelec
Na rajd do Jablonca nas Nysą Przyroda i Turystyka PTSM LUBAŃ 4 6493 Ostatnia wiadomość 25 Czerwiec, 2011, 23:31:54 pm
wysłane przez ZUZA
Mało nas Hydepark « 1 2 3 4 5 » cezar 66 49646 Ostatnia wiadomość 05 Kwiecień, 2012, 19:17:43 pm
wysłane przez notoco
tragedia... Hydepark pani 4 6610 Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2012, 15:19:25 pm
wysłane przez Tony
Pirat czy ofiara? Kalendarz wydarzeń knor 12 14315 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 00:17:23 am
wysłane przez edward osman