Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: UWAGA KONKURS: CZEKA 10 BILETÓW V.I.P. DO FANTASY PARK!  (Przeczytany 17698 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 09 Kwiecień, 2010, 21:23:08 pm »

W temacie maila wpiszcie "Konkurs Fantasy Park", w treści dołączcie swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.
<jaro> pomyśl logicznie!
Dla mnie nie biorącego udziału w konkursie wszystko jest jasne i przejrzyste, ze osoby, które wygrały wejściówki dostana informację. Moim zdanie nie ma potrzeby publikowanie pierwszych liter nazwiska.    
Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #16 : 09 Kwiecień, 2010, 21:50:39 pm »

Każdy kto wygrał dostaje info na maila o wygranej i sposobie odbioru biletu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 09 Kwiecień, 2010, 22:20:38 pm »


Jak to dalej bedzie tak wygladało nie widze sensu w kontynuowaniu tego typu konkursow.

i że niby co ?! np. czytając to mam się rozpłakać ?!

delikatna krytyka a redaktorstwo się rozkleja !
a co dopiero by było przy mega krytyce ! strona do usunięcia ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #18 : 09 Kwiecień, 2010, 22:27:39 pm »

"Dodam jeszcze ze od osob ktore do tej pory wygraly - tez nie dostalismy zadnego maila z chocby dziekuje.

Zamiast sie cieszyc ze cos staramy sie zrobić i docenic nasz czas - jest jak widac.

Jak to dalej bedzie tak wygladało nie widze sensu w kontynuowaniu tego typu konkursow."

Pawle- ty tu jesteś "bogu". Masz fanty i chcesz je rozdać, ustalasz zasady i koniec. Kto ma ochotę na fanty wyciąga po nie ręce na twoich zasadach.
W tym konkursie nie biorę udziału, bo mnie nie interesuje. Dzięki twoim konkursom zaoszczędziłam sporo kasiorki   i przeżyłam wiele wspaniałych chwil, ty dałeś okazję, ja skorzystałam. Takie są zasady.
Nie czekaj na dziękuję za to, że dajesz cokolwiek, ciesz się dawaniem. Ciesz się tym co robisz i nie słuchaj tych niezadowolonych, nie podoba się niech sami coś zrobią- dla siebie, dla innych.
Pozdrowienia dla Izy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #19 : 10 Kwiecień, 2010, 08:11:10 am »

NO nie....tak się dawno nie śmiałem... ;Di to jest to  o czym marzyłem...Paweł rozdaje paczki a my /  w porywach ,4-y/,walczymy...i jest o co...Zuza,/szacuneczek oczywiście,jak zwykle/,Paweł nie ustala zasad...
gdyby tak ową moc posiadał ,to czarna plama na monicie...
Szanowne Redaktorstwo ruszyło z ostrogami na nieurodzaj i tu jest kierunek ...
Dlaczego nasze forum ma byś sensowne???Dlaczego musimy się droczyć o sprawy ,które innych dotyczą??
Dlaczego nie możemy zrobić czegoś innego, powywracać schematy serwilizmu??
Dlaczemu musimy odpowiadać na nie zadane??
tak trzymać ..reszta w następnym felietonie.../zero odzewu/..

Graciano wyliczył sekundy, Black wyjaśnił co i jak ,a ja sprawdziłem inaczej .
wysłałem e-maila do kumpla ..na kompie 20-letnim, i win 98... biorąc pod uwagę ,że jest w zasięgu
wysłałem /jghfdjifghjfgjh/ 0 godz. 22.00.. dostałem odpowiedź o godz.  22.o6...
cudo??!!no i masz babo placek... nie ważne ..też się rozklejam...




Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 10 Kwiecień, 2010, 11:53:16 am »

jasne że bzdury
zwłaszcza że mam 8 megowe łącze
może to wam się serwery grzeją.....
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #21 : 10 Kwiecień, 2010, 12:40:59 pm »

Temat zamknięty, nie sadze aby prowadził do czegokolwiek konstruktywnego.

Jak się nie podoba forma konkursu czy też sposób wyłaniania zwyciężców - prosze brać udział w podobnych konkursach na sasiednich portalach. Nie zamierzam tutaj wdawac się tego typu dyskusje jaka się w tutaj toczy w tej chwili.

Osoby które wygraja wejściówki zostana poinformowane mailem, te które wygrały dostały od nas taką informacje. Formula konkursu sie nie zmienia.

Zainteresowane osoby zapraszam, z wygrywajacymi spotkamy się osobiście w Fantasy Park.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

GModerator

*****
*

Punkty: +11/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 381
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 12 Kwiecień, 2010, 14:22:41 pm »

Łącząc się w bólu, po tragicznej katastrofie, która dotknęła Polskę i Polaków, Otwarcie Centrum Rozrywki Fantasy Park dla Klientów zostanie przełożone na 17 kwietnia 2010 (sobota).

Impreza dla VIPów (z zaproszeniami) zostanie przełożona z 15 kwietnia 2010 (czwartek) na 21 kwietnia 2010 (środa).

Jako, że Centrum Fantasy Park, jest już przygotowane na przyjęcie Gości, w dniach 15-16-17 będzie można korzystać z baru i atrakcji jakie proponujemy, jednak w tych dniach nie będą odbywać się dyskoteki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Uwaga ! Niemcy przywracają kontrolę graniczną Kronika Kryminalna Antoś 0 3647 Ostatnia wiadomość 19 Marzec, 2009, 17:21:01 pm
wysłane przez Antoś
4 miesięczna suczka czeka na dom w schronisku Ogłoszenia drobne lolka 0 3451 Ostatnia wiadomość 07 Kwiecień, 2010, 20:28:45 pm
wysłane przez lolka
Fantasy Park – Dyskoteki przesunięte na przyszły weekend Hydepark Iza 1 3738 Ostatnia wiadomość 17 Kwiecień, 2010, 13:21:58 pm
wysłane przez gracjano
Fantasy Park w Zgorzelcu już oficjalnie otwarty Bieżące wiadomości Leo 1 3943 Ostatnia wiadomość 26 Kwiecień, 2010, 06:49:07 am
wysłane przez gracjano
Uwaga!Lisie szczepionki - zakaz wstępu do lasu Bieżące wiadomości Leo 0 2779 Ostatnia wiadomość 15 Wrzesień, 2010, 11:32:17 am
wysłane przez Leo
MÓJ ULUBIONY WIERSZ Hydepark « 1 2 » Jeżyk 27 26285 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2012, 22:51:54 pm
wysłane przez Jeżyk
Swojskie granie w Leśnej 18.06.2011 - Park w Smolniku. Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 3302 Ostatnia wiadomość 09 Czerwiec, 2011, 17:02:13 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
ZESPÓŁ NA WESELA Ogłoszenia drobne Pupitka 12 14946 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 22:19:21 pm
wysłane przez PiSki
Roczny bilet wstępu do Naszego Zoo idealnym prezentem świątecznym! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3392 Ostatnia wiadomość 04 Grudzień, 2012, 13:35:00 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de
W końcu zadbamy o park Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3369 Ostatnia wiadomość 13 Luty, 2015, 07:53:23 am
wysłane przez Urząd Miasta