Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Windows 7 Tapety/Tematy Download Linki  (Przeczytany 9108 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 22 Marzec, 2010, 23:50:44 pm »

Windows 7 News & Tips Home PL

Windows 7 Tapety Download Linki PL

Windows 7 Tematy Download Linki PL




              
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec, 2010, 23:53:13 pm wysłane przez Black » Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1 : 23 Marzec, 2010, 05:34:16 am »

Z całym szacunkiem Black..ciekawą formę aktywności wybrałeś ..
a tak nawiasem...win7 to beznadziejny system...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 23 Marzec, 2010, 07:51:06 am »

Zgodzę się z Tobą, beznadziejny system, ale na zabytkowych komputerach,czy miałeś przyjemność sprawdzenia osobiście działania na dobrym sprzęcie!!!
Nie mam zamiaru się narzucać, krytykę przyjmę z uśmiechem na Twarzy, lecz swojego zdania nie zmienię!!!
Ja korzystam z Win7 od samego początku, zaczynając od wersji testowych kończąc na tej wersji, którą mam osobiście Chichot i jestem zadowolony.
Rozwój systemu jest ogromny....
Windows XP świetny system, ale jeśli mam wybór, to dlaczego nie korzystać z techniki którą oferują.
Jestem na 3*TAK
Co do aktywności to już się nie czepiaj!!! Rupta co chceta...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #3 : 23 Marzec, 2010, 16:00:40 pm »

hejka...siedzę w tym , od czasu kiedy do wysłania w kosmos człowieka wystarczyło dwa mb, pamięci op...
od commodore ,atari, wszystkie amigi, aż po siłowego peceta.."wymaga ponownego uruchomienia"..co to jest???gdzie na amidze było coś takiego!!dla mnie system to zamknięta struktura..win 8..koniec,win xp,,koniec win7 koniec...co to jest servis pack1,2,3 itd..co to jest -poprawki???
to sie nigdy nie skończy.. win 23, to będzie system!! Chichot
używam xp pro 32 bity od poczatku , jako że  zajmuje się dźwiękiem i multimediami, żadnych serwisów . uaktualnień poprawek wyłączone wszystko co wiąże się z microsoftem...-żadnych problemów..
jesli miałbym się co chwila przesiadać na coś co musiałbym sprawdzić /mus/.. to nigdy do końca nie skończyłbym żadnej kolędy...sprzęt mam na 64 bity ..wiem ,że jesli chodzi o pamięć  to można zyskać..
mi nie potrzeba..win 7 to 80 % xp, 2 giga ddr-u 2 lub 3,żeby uruchomić system...??!!!!

Jestem ciekaw , kiedy win7 zacznie  być systemem obowiązującym we wszystkich urzędach na świecie...
retoryczne pytanie...a jednak..co się wtedy będzie działo???hehe

pozdrawiam ..mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 23 Marzec, 2010, 19:04:17 pm »

Spoko temacik może się rozkręci,
zaczynając od dźwięku nie jestem ekspertem w dźwiękach, lecz pomieszałeś system z dźwiękiem i porównałeś, a powinieneś dźwięk porównać ze sprzętem do dźwięki.
Więc na jakim sprzęcie pracujesz, co masz puszką metalową podpięte do kardiogramu i rejestrujesz !!!
Chyba jednak musisz korzystać ze sprzętu który zarejestruje dźwięk, więc sprzęcik mile widziany coś lepszego jeśli zajmujesz się profesjonalnie.
Ja sam się przekonałem jeśli chodzi o dźwięk, kiedys korzystałem z karty zintegrowanej na płycie a wystarczyło zainwestować z dodatkowy sprzęcik i dźwięk 100 razy czystszy i dokładniejszy, więc nie mów ze nie ważne na czy się pracuje.
Patrząc na to co było kiedyś zobacz ja technika poszła do przodu, dam przykład gier: Amiga, Atari, IMB, Pentium spoko fajnie się śmigało, a teraz jak włączam grę to jak bym w niej był efekty i wszystkie bajery wymuszają o lepszy sprzęcik, nic dodać nic ująć.     

Nawiązując do aktualizacji czy SP spoko więc uważam ze twój system podpięty do sieci jest dziurawy jak ser szwajcarski. Aktualizacje były i będą, bo technika idzie do przodu i młodzi hakerzy dają zdrowo popalić programistą, kiedys tego nie było i można było sobie hulać goło i wesoło.
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #5 : 23 Marzec, 2010, 19:57:52 pm »

hehe..ani hakery ani niuanse systemowe mnie nie dotykają...każdy kto trenuje to hobby wie, że do audio nie potrzeba wariować, twoje osłuchanie dźwieków jest li tylko subiektywną sprawą..
ja bawie sie na dwóch sekwenserach audio-midi, najlepszych na swiecie..na kilku edytorach audio .najlepszych na świecie wtyczkach vst , najlepszych na świecie-...legalnych..i do tego mi jest potrzebna tylko wyobraźnia..karta dźwiekowa za 3.000 zl..tylko mam kiepskie odsłuchy i pracuje na słuchawkach..
jestem już głuchy.. Chichot
system służy tylko do uruchomienie tego wszystkiego..i nic nie kombinować .one zasada...
pamiętaj ,że uszy nasze w drodze ewolucji zostały w tyle i 8-mio bitowe dźwieki amidowskie nieraz brzmią bardziej dynamicznie niż przyprasowane cyfry nie mówiąc o podkręcanym sprzęcie do ich odtworzenia
usilne naginanie -pozornie "lepsze", skompresowane do maksimum dźwieki to pogrzeb dla uszu...
uszy masz rozstawione na około 30-stu cent...to będzie stereo..tak człowiek najlepiej odbiera..
posłuchaj teraz jakiegoś utworku w 4.1,5,1 6.1 albo w 7.1..kicha...będziesz szukał niuansów ...pod wersalką.. tak czy owak system jest tylko /obojętnie jaki/ kocem na którym kładę śniadanie...
dość dobre rzeczy robiłem już na win95!!jak wszyscy w tedy na świecie...

do pisania wystarczy komputer z rynku za 20-zł..
do postprodukcji w dziedzinie audio wystarczy mi to co mam, jak nie jednemu na świecie...

tak to wygląda...dla Ciebie to może inna bajka, bardziej ogólna -to dobrze ..
ja głuchy konserwatysta zostanę z babcią... Chichot

ps ..robiąc muzyczkę mam odpięty inter..antywirus i kilka usług.. nie mam żadnych dziur w tym rozumieniu




« Ostatnia zmiana: 23 Marzec, 2010, 20:00:00 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 23 Marzec, 2010, 20:04:10 pm »

Proste podsumowanie, jesteśmy ulepieni z innej gliny i pochodzimy z różnych poziomów wydobycia...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #7 : 23 Marzec, 2010, 20:31:48 pm »

i jeszcze jedno ..tak dla zabawy...jesteś programistą?? kod do win7 jest otwarty?? skąd możesz widzieć jaką Ci poprawkę podadzą?? do czego?? bo napisali???jaką dziurę załatali..bo napisali?? czy sam stwierdzasz ,że jest niezbędna??bo akurat pracujesz w autokadzie i tam czegoś brakuje...
nawalisz w system bzdur z czego sam z systemu używasz 20%..w związku z tym po co proponować programy free.jak można uderzyć w komercję..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 454
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 23 Marzec, 2010, 21:45:30 pm »

Nie jestem programista, kod Win7 nie jest otwarty, i tak naprawdę, tego sie nie dowiemy...
Tak tylko dodam, co do zaufania czy jak to kol wiek można nazwać, na Tym forum oraz wszystkich innych też nie wiemy jak to wygląda od środka, nie wiesz, co ma w zanadrzu admin, nie wiesz, co Tobie podrzuci, nie wiesz, na czym bazuje i nie dowiemy się do póki sami nie złożymy forum, czy czegoś, czym będziesz mógł zarządzać Tak jest ze wszystkim... przykładem akurat było najbliższe forum;) aby daleko nie szukać. To sie nazywa "zaufanie"



Zgłoś do moderatora   Zapisane

ciągle online ...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #9 : 24 Marzec, 2010, 05:31:36 am »

U mnie to jest tak..dostaję plik midi,do edycji. wchodzę w odpowiedni program rozkładam plik na części,
wchodzę w edytor i mam jak na dłoni wszystko to co ktoś nabazgrolił..teraz mogę pozmieniać komunikaty,poprzestawiać instrumenty,wpisać jakiś tekst co by przy odtworzeniu się wyświetlał,popodstawiać instrumenty "żywe", zorganizować to na porządne audio, lub zakodować wirusa co jest modą jesli chodzi o midi..klient odbiera plik w zaufaniu, że będzie brzmiał lepiej
 a okazuje się ,że szlak mu trafił system.. :)więc przychodzi i mówi ,że mu coś z systemem się porobiło ,
jak zaczął odtwarzać midi,- czy wszystkie pliki -pytam? tak..trzeba chyba uaktualnić odgrywajkę !! Z politowaniem
więc ja mu proponuje moją w zaufaniu odgrywkę ,co przyjmuje z aprobatą bo  ja w końcu przecież -profesjonalista...dalej coś nie tak!!i tak w kółko..aż do pojawienia się konkurencyjnej firmy, która to niechybnie stwierdzi ,że padł ofiarą "kombinacji"..więc oni to naprawią..i tak w zaufaniu gość do końca nie wie jak kończy się ów plik...w pliku audio mogę w pewnym momencie spreparować tekst ,który czytany od tyłu w mgle pogłosu będzie informacją dla zainteresowanych, np..że gasimy światła na całym świecie bo trzeba naładować za darmo akumulatory armii amerykańskiej..
oczywiście Black, to założenie z mojej strony hipotetyczne....ale tak jest ze wszystkim .więc ja się staram w miarę mojej potrzebnej wiedzy unikać "propozycji" zaufanych...
jeśli się dobrze przyjrzysz w ten text, to też zostałeś zmanipulowany...jak ..hmm..
adijos kawalieros..


Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Użytkownicy Windows XP (konto administratora) Serwis komputerowy TK159 11 9802 Ostatnia wiadomość 19 Marzec, 2010, 17:32:01 pm
wysłane przez Black
Optymalizacja Windows Vista & 7 Serwis komputerowy TK159 0 6043 Ostatnia wiadomość 01 Grudzień, 2009, 20:24:13 pm
wysłane przez TK159
Skróty Windows XP / Vista / 7 Serwis komputerowy TK159 5 5877 Ostatnia wiadomość 01 Grudzień, 2009, 22:05:18 pm
wysłane przez widelec
Sto dni Windows 7 (29 stycznia) Serwis komputerowy TK159 0 3251 Ostatnia wiadomość 31 Styczeń, 2010, 23:26:46 pm
wysłane przez TK159
Microsoft: zaktualizujcie Flash Playera w Windows XP Serwis komputerowy TK159 0 2868 Ostatnia wiadomość 03 Luty, 2010, 08:05:07 am
wysłane przez TK159
Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 ze wsparciem technicznym do 2014 roku Serwis komputerowy Black 0 3441 Ostatnia wiadomość 04 Marzec, 2010, 08:15:19 am
wysłane przez Black
Microsoft walczy z obejściami aktywacji Windows 7 Serwis komputerowy Black 0 3037 Ostatnia wiadomość 09 Marzec, 2010, 00:06:45 am
wysłane przez Black
Narzędzie dla Windows ma nas uwolnić od niewygód aktualizacji Serwis komputerowy Black 0 2768 Ostatnia wiadomość 09 Marzec, 2010, 20:28:04 pm
wysłane przez Black