Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: parytet - zbieram podpisy  (Przeczytany 14320 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
GModerator

*****
*

Punkty: +11/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 381
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 11 Listopad, 2009, 18:52:36 pm »


Uwaga: to tylko moje zdanie, nie żadne oficjalne stanowisko kongresu, zwolenniczek parytetu, feministek czy coś:
Partia Kobiet była słabo promowana i kiepsko, hmmm... wytargetowana. jej liderka moim zdaniem uparcie zachowuje się jak happenerka-wizjonerka a nie jak polityczka
nie wiem co chce Gretkowska osiągnąć, w tej chwili w taki sposób polityki robić się nie da, może ona zdaje sobie z tego sprawę i nie mogąc mieć liczącej się partii woli mieć "polityczne zjawisko"
w naszym województwie PK chyba nawet nie zarejestrowała listy, o ile pamiętam

pocieszające jest to, że bardzo dużo znanych mi kobiet deklaruje, że z premedytacją głosuje na kobiety


naja absolutnie zgadzam się.

Uważam,że Partia Kobiet ma duży potencjał, ale niestety niewykorzystany. Brak charyzmatycznej przywódczyni, która odpowiednio pokierowałaby tym  ugrupowaniem. Gdyby PK miał sensowny program polityczny mogłaby mieć poparcie wielu kobiet.  Potrzebny jest lider. Wtedy być może nie byłyby potrzebne parytety.

Już samo to,że znasz kobiety, które głosują z premedytacją na kobiety świadczy o tym , że   taka partia jest potrzebna. Ja osobiście nie oddam głosu na kobietę, która nie jest aktywna i której nie znam tylko dlatego,że jest kobietą, ale jeżeli miałabym wybór pomiędzy kompetentnym mężczyzną i kompetentną kobietą wybieram kobietę.
  

« Ostatnia zmiana: 11 Listopad, 2009, 18:56:11 pm wysłane przez Iza » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +16/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 79
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #16 : 12 Listopad, 2009, 11:48:27 am »

naja absolutnie zgadzam się.

 Ja osobiście nie oddam głosu na kobietę, która nie jest aktywna i której nie znam tylko dlatego,że jest kobietą, ale jeżeli miałabym wybór pomiędzy kompetentnym mężczyzną i kompetentną kobietą wybieram kobietę.


Iza, partia może i potrzebna, ale żadna z nas chyba się nie wybiera do wawki liderować

Póki co poprzyj parytety, to będziesz mogła głosować na aktywne, kompetentne kobiety, które znasz, nie wiem czy to się sprawdzi od razu, ale na dłuższą metę nie będzie mogło być inaczej.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Anna Łagowska

"Babcia Weatherwax wcale się nie gubiła. Nie należała do osób, które się kiedykolwiek gubią. Po prostu w tej chwili wiedziała co prawda dokładnie, gdzie się znajduje, ale nie była pewna lokalizacji wszystkich innych miejsc. "
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #17 : 12 Listopad, 2009, 18:30:24 pm »

Jeszcze raz mówię .jesteście naszym cudem  i rządzicie tym światem od początku do końca  ,,, i  jeśli Wam się chcę zakładać kluby i zbłądzić ..to z całym szacunkiem  przestane Was kochać!!! :)nie do końca....Piękna NEFRETE.  Z Egiptu postanowiła połknąć  pół świata i ..co ..,jak to się skończyło???postanowiła ogarnąć nie zrozumiałe..!!!Ale dała przykład ,,że ,mądre ma być w tle......

pozdrawiam ..mark...
http://streemo.pl/Media/390731
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad, 2009, 20:39:02 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +16/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 79
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #18 : 17 Listopad, 2009, 10:46:34 am »

puenta - można by rzecz - zwalająca z nóg
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Anna Łagowska

"Babcia Weatherwax wcale się nie gubiła. Nie należała do osób, które się kiedykolwiek gubią. Po prostu w tej chwili wiedziała co prawda dokładnie, gdzie się znajduje, ale nie była pewna lokalizacji wszystkich innych miejsc. "
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #19 : 17 Listopad, 2009, 17:21:23 pm »

zwalająca z nóg...jeśli...to obrzędowo .to ucałowałbym Cię od góry , do dołu..jeśli ,-historycznie - to przebrne kartki, może coś się zmieniło..jeśli rzeczowo,, to ślicznie Ci dziękuję....

pozdrawiam ..mark..

Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
DialnetMasters - zbieram kibiców ;) Hydepark Shakin 4 4799 Ostatnia wiadomość 15 Kwiecień, 2011, 20:33:15 pm
wysłane przez Shakin