Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Czy jesteśmy bezpieczni?  (Przeczytany 11380 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 05 Listopad, 2009, 18:54:50 pm »

Od wielu osób słyszałam, że na terenie osiedla piast w ostatnim czasie dochodzi do pobić przez nieznanego mężczyznę w godzinach wieczornych. Ofiarami są ponoć przypadkowi ludzie. Słychać było też o gwałcicielu oraz o człowieku z nożem. Widać też dużo krążącej policji. Chciałam się dowiedzieć czy w tym w ogóle jest jakaś prawda czy to tylko plotki. Co o tym sądzicie? wiecie coś?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 3
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1 : 06 Listopad, 2009, 18:40:53 pm »

niestety jest coś na rzeczy....takie incydenty naprawde miały miejsce
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #2 : 07 Listopad, 2009, 13:29:49 pm »

Jeśli na Piastach grasuje wampir, to spójrzcie dookoła , może to lokalny desperat.
piatka dzieci , pracy nie ma . czynszowe zaległości , /takich mnogo/, postanowił jadło zdobywać swoistą drogą..może śpi gdzieś po piwnicach, mówiąc , że idzie na 'FUCHE"...

 JEŚLI TEMAT ZOSTAŁ WYWOŁANY ZASTĘPCZO.. to intrygantowi grozi do 10-ci lat

 pozdro ..mark
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 07 Listopad, 2009, 14:40:00 pm »

Może desperat, może chory psychicznie. jakoś dwa lata temu była podobna sytuacja i co gorsza znałam tego chłopaka. Nigdy w życiu nie podejrzewałabym, że może zrobić coś takiego... to straszne, że nie mozna wyjść spokojnie wieczorem na miasto  Niezdecydowany
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #4 : 08 Listopad, 2009, 10:33:08 am »

Witaj bro..oczywiście ,że możesz śmiało wychodzić gdzie tylko chcesz..no..chyba ,że się wraca o 3-ciej , lub 4-tej nad ranem, co wilkołaki mają porę żerową i spotkanie z taką osobistością nie należy do przyjemności,jak się ma odpowiednie nastawienie do czekających nas trudności to przebrnąć można dystans nie mając żadnych strat....
Trochę z przymrużeniem oka to potraktowałem  ale na pewno jakieś służby sprawę pilotują,,
Ja mam zamontowane teleskopowe rogi, jak mi się zdarza wracać późno to uruchamiam prawy lub lewy /strasznie to wygląda/,..i mam p0ewnośc, że poza mną nie ma innego paskódstwa../chol..nie wiem jak to się pisze/...
pozdrawiam ..mark..
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad, 2009, 11:28:39 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*


*

Punkty: +17/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 567
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


jesien


WWW
« Odpowiedź #5 : 08 Listopad, 2009, 17:40:54 pm »

ja slyszalem tylko o jednym , z niepotwierdzonego zrodla (plotki) , i ponoc byl jakis motyw
osobisty tego pobicia, zobaczymy co bedzie w oficjalnej KK .

osiedle jest centralnie martwe w nocy, poza kilkoma punktami wokol monopolowych .
tak kolo 3ciej nad ranem jak kogokolwiek w ogole spotkasz to masz szczescie
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 08 Listopad, 2009, 18:56:36 pm »

Akuat nie mieszkam na osiedlu, tylko w innej częsci Lubania, więc mnie nie pocieszyłeś curious hehe 
A faktycznie, kręci się wicej straży miejskiej ;d a nawet graniczna gdzieś chodzi, nie mowiąc o policji.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #7 : 08 Listopad, 2009, 19:54:49 pm »

Miejmy nadzieję ,że łowy zakończą się  pełnym sukceseem, i a może wysłać Tomka
co by stwierdził co i jak???
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 26
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 09 Listopad, 2009, 10:48:44 am »

Ja się nie będę wypowiadać na temat osiedla i ludzi tam mieszkających (szczególnie mówię o PIAST 1) bo tam mieszkałam ponad 20 lat. Ja tam nie słyszałam o żadnym z tych zdarzeń, a myślę, że obawiać się można tylko zaczepek ze strony pijących alkohol panów i raczej to wszystko.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 26
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 11 Listopad, 2009, 22:50:17 pm »

Hmmmm chyba zmienię swoje zdanie, bo już teraz też słyszałam o tych zdarzeniach. Jedno prawdopodobnie koło Biedronki na osiedlu miało miejsce, że gość napadł na jakąś kobietę, ale tak się głośno darła, że jakiś strażnik (może z ZEHSu) to usłyszał i wybiegł zobaczyć co się dzieje. Drugie zdarzenie prawdopodobnie było na Zawidowskiej. Mówią też, że ofiara jednego z tych incydentów leży na OIOM-ie.
Oczywiście takie informacje krążą już po osiedlu i wiem, że kobitki boją się wieczorami same gdziekolwiek wychodzić.
No tak idiotów i desperatów niestety nie brakuje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 182
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 13 Listopad, 2009, 14:20:27 pm »

Była godz. bodajże ok 20,00. Kobieta szła z Biedronki. Koło domków jednorodzinnych, na górze koło 'kompleksu" została napadnięta przez jakiegoś mężczyznę, który kopał ją najbardziej po głowie. Odciągnął na bok i zaczął rozrywać ubrania. Na szczęście nadeszła jakaś kobieta z psem,  spłoszyła napastnika i uratowała życie napadniętej. Leży teraz ona w szpitalu ciężko pobita, nie podobna do siebie bo tak opuchnięta. Wiem bo to moja znajoma!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +2/-0
Offline Offline

Wpisy: 132
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


"Niewielki jest wybór wśród zgniłych jabłek"


« Odpowiedź #11 : 13 Listopad, 2009, 17:45:26 pm »

Witam, ja uważam ze to był jednorazowy przypadek i zapewne teraz siedzi gdzieś w dziupli i telepie tyłkiem, czeka aż wszystko ochłonie, ale dobrze ze go szukają, przez nieszczęśliwy incydent zwiększyły się patrole na osiedlu, zawsze tak jest najpierw musi dojść do nieszczęścia a dopiero rozum przychodzi do głowy.
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad, 2009, 17:56:21 pm wysłane przez TK159 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Dzień bez sprawdzenia poczty e@mail jest dniem bez informacji...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jesteśmy członkiem WRO-EURO Bieżące wiadomości Leo 0 3584 Ostatnia wiadomość 22 Lipiec, 2009, 09:08:00 am
wysłane przez Leo
Bezpieczni w Ruchu Drogowym Polecane - Strona główna Młodzieżowy Dom Kultury 4 7510 Ostatnia wiadomość 23 Kwiecień, 2012, 18:03:03 pm
wysłane przez czarek
Jesteśmy świata męką..." Kultura i sztuka widelec 5 8923 Ostatnia wiadomość 26 Sierpień, 2012, 23:49:22 pm
wysłane przez Firefoks
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12250 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Tam byliśmy i jesteśmy Hydepark janus58144 0 3097 Ostatnia wiadomość 02 Październik, 2013, 12:44:44 pm
wysłane przez janus58144
Pirat czy ofiara? Kalendarz wydarzeń knor 12 14320 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 00:17:23 am
wysłane przez edward osman
Czy warto głosować na PSL? Hydepark Prowincjusz 7 13648 Ostatnia wiadomość 19 Grudzień, 2015, 01:00:35 am
wysłane przez Prowincjusz
Cenzura, czy foch? Polecam - Niepolecam « 1 2 ... 13 14 » Szczepcio 199 130064 Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2015, 22:53:44 pm
wysłane przez Szczepcio
1 LISTOPADA - CZAS ZADUMY CZY REWIA OZDÓB Kultura i sztuka Jola 1 6090 Ostatnia wiadomość 31 Październik, 2015, 23:14:47 pm
wysłane przez Jola
Czy sa tutaj odważni ? co najwazniejsze mający wyostrzone zmysły??? Hydepark MMM 7 12751 Ostatnia wiadomość 08 Listopad, 2015, 18:55:49 pm
wysłane przez MMM