Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Skup złomu - cennik !!!???  (Przeczytany 10537 razy)

Punkty: +2/-0

Wpisy: 132
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

"Niewielki jest wybór wśród zgniłych jabłek"

« : 02 Lipiec, 2009, 19:10:30 »

Witam wszystkich, sprawa jest banalna i wydawała by się głupia ale czy znajdzie ktoś oficjalny cennik skupu złomu np: stal (wszystko), makulatura etc .
Do czego zmierzam, dziś sprzedałem złom stal blach (obudowa komputera) w ilości trzy sztuki i wyliczyli mi za to 3,8zł za 15kg, nie chodzi o pieniądze bo równie dobrze mogłem je wystawić i ktoś by zabrał z pod śmietnika lecz nigdzie w skupie nie znalazłem oficjalnego cennika jakich kol wiek informacji o skupie, złom został mi wyliczony w pamięci.
Pomyślcie jak oni oszukują tych ludzi którzy żyją ze zbieranie złomu.

wyliczenia 3,8zł / 15kg = 0,25 zł   Smutny

http://www.skawmet.com.pl/cennik.php
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2009, 19:15:01 wysłane przez TK159 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Dzień bez sprawdzenia poczty e@mail jest dniem bez informacji...
Studio Eline.pl
Administrator
*

Punkty: +154/-6

Wpisy: 1383
Znajomi: 14

Marketing w sieci. Daj się znaleźć!

« Odpowiedź #1 : 02 Lipiec, 2009, 21:08:34 »

zlom w Lesnej jest oficjalnie po 0,28 Mrugnięcie Tez bylem mocno zawiedzony wywozac tam 400 kg zlomu (sprzatalismy chate) Mrugnięcie kwota jaka uzyskalem Mrugnięcie
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +173/-66

Wpisy: 1813

« Odpowiedź #2 : 02 Lipiec, 2009, 21:23:07 »

nigdy tak nie miej wrażenia... skupy tzw,, to nie są socjalistycznym dobrem , jeżeli czlłek ma coś do wyrzucenia .. to nie czeka możliwość ogłaszaniania wszem i wobec . tylko robi porzątki  u ciebie nas bi......padaj na kolana ..bo aż wstyd....

nie czyń jako ja czynię ino jak nauczam...mark...

Punkty: +2/-0

Wpisy: 132
Znajomi: brak

"Niewielki jest wybór wśród zgniłych jabłek"

« Odpowiedź #3 : 02 Lipiec, 2009, 21:29:20 »

nigdy tak nie miej wrażenia... skupy tzw,, to nie są socjalistycznym dobrem , jeżeli czlłek ma coś do wyrzucenia .. to nie czeka możliwość ogłaszaniania wszem i wobec . tylko robi porzątki  u ciebie nas bi......padaj na kolana ..bo aż wstyd....

Jak mogę prosić o pisanie bez .... kropek, wystarczy jasno napisać bez przeklinania jeśli to jest w tych  .... kropkach, bo nic nie rozumiem co napisałeś (widelec ).
Jeśli chodzi o tzw słowo biedak to szanuje ludzi !!!! nie szanuje ludzi którzy nie szanują innych ludzi.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2009, 21:31:30 wysłane przez TK159 » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Dzień bez sprawdzenia poczty e@mail jest dniem bez informacji...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +173/-66

Wpisy: 1813

« Odpowiedź #4 : 02 Lipiec, 2009, 21:44:18 »

t ak trzymać przyjacielu ...moją iintecją nie było nikogo urażać bo sam jestem biedakiem ...chodzi o to  że sprawa jest mało nagłaniana i dzięki CI za to z ruszyłeś ten temat...mam stare dwa żelazka...   Uśmiech

nie czyń jako ja czynię ino jak nauczam...mark...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
NOWA RESTAURACJA W LUBANIU, ZOBACZ MENU/CENNIK!!! Hydepark markoc 6 6037 Ostatnia wiadomość 18 Styczeń, 2009, 17:36:22
wysłane przez and
Skup wszystkich walut świata Ogłoszenia drobne waluty 1 2092 Ostatnia wiadomość 18 Listopad, 2010, 18:44:49
wysłane przez Sara Kmieć
Skup walut z całego świata Ogłoszenia drobne waluty 0 979 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2011, 23:05:15
wysłane przez waluty
Mało nas Hydepark « 1 2 3 4 5 » cezar 66 10384 Ostatnia wiadomość 05 Kwiecień, 2012, 19:17:43
wysłane przez notoco
Kupię / Skup marki niemieckie RFN, korony słowackie,szylingi i inne waluty Ogłoszenia drobne waluty 0 1193 Ostatnia wiadomość 12 Lipiec, 2013, 09:42:30
wysłane przez waluty
Reklama
mieszkania swieradoweurolpolska.pl olej silnikowy
232 Gości, 5 Użytkowników
Hubert, Feride, globus, kobieta, on dlb