Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Król POPu - Michael Jackson - nie żyje ;(  (Przeczytany 5301 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« : 26 Czerwiec, 2009, 20:46:00 pm »

Dotarła do was zapewne ta wiadomość. Śmierć Michaela Jacksona zostanie wyjaśniona i dowiemy się na ile wpływ na nią miało przedawkowanie leków, ale to w sumie jest mało istotne.

Odeszła osoba, której muzyka elektyzowała nas przez naszą młodość. Mimo ekscentrycznego trybu życia, Jackson większości z nas będzie kojarzył się z Billy Jean lub Black and White. Jego muzyka jest i będzie ciągle obecna w naszym życiu.

Niedoceniany ekscentryczny król POPu nie żyje. To przeomowa chwila poruszająca cały świat, jak wcześniej śmierć Presleya czy Lennona. Nieoczekiwana, zupełnie nie na miejscu, przedwczesna.

Kiedy myślałem wcześniej o MJ miałem przed oczyma człowieka który walczy ze sobą i swoimi słabościami, teraz widzę ile straciliśmy. I z drugiej strony cieszy mnie to ze tak jak Elvis pozostanie on nieśmiertelny.
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 26 Czerwiec, 2009, 20:54:05 pm »

Aż się nie chce wierzyć - chyba nikt nie spodziewał się takiej wiadomości. Całkowity szok, przynajmniej dla mnie i nie może do mnie dotrzeć to, że nie żyje  Niezdecydowany Ale zastanawiające się, że w jednej chwili kazdy "wychowywał sie na jego muzyce" -mówie o tym co się dzieje na nasze-klasie. Powstała fala jak po śmierci papieża, pełno obrazków w galeriach itd.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #2 : 26 Czerwiec, 2009, 20:57:38 pm »

Wszyscy czują że stało się coś bardzo ważnego, znikneła jedna z gwiazd i nigdy nie powróci. Niebo jakby słabiej świeci. To jedna z tych chwil kiedy zadajemy sobie podstawowe pytania o sens życia i jego wartości.

U mnie w głośnikch "You ar not alone", brzmi słodko nieco jak żart biorąc pod uwagę jak to wszystko się potoczyło.
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +7/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 159
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 26 Czerwiec, 2009, 22:25:47 pm »

brO. - popieram! nagle każdy (łącznie z dziesięcioletnimi dziećmi) jest jego fanem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #4 : 26 Czerwiec, 2009, 22:48:07 pm »

Mnie takie zainteresowanie w obecnej chwili nie dziwi. Przez ostatnie 15 lat brukowce i telewizorowce jechały po nim na okrętkę, a muzyki zero. Rytm "grove" bez którego nie byłoby współczesnej muzyki, został po raz pierwszy użyty w kultowym Billie Jean, o beatbox nie wspomnę. (*)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 26 Czerwiec, 2009, 22:55:59 pm »

Dokładnie. Troche przykre jest to, jak własnie media przez ostatni czas miały go za nic, a gdy umarł jest na odwrót. Faktycznie, "niedoceniony" to dobre słowo.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Rodzina od lat żyje w sypiącym się mieszkaniu. Bieżące wiadomości Iza 0 3515 Ostatnia wiadomość 23 Kwiecień, 2008, 12:12:28 pm
wysłane przez Iza
Marek Długosz - nie żyje! Kultura i sztuka ODK Zaręba 5 10130 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2010, 18:52:27 pm
wysłane przez jolek5
Marian Szałecki nie żyje. Kultura i sztuka ZUZA 3 6750 Ostatnia wiadomość 25 Sierpień, 2011, 09:59:26 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Tadeusz Mazowiecki nie żyje Hydepark Tony 2 3804 Ostatnia wiadomość 28 Październik, 2013, 18:58:01 pm
wysłane przez Marek Kardela
Nie żyje Roman Klecki Ogłoszenia drobne ODK Zaręba 1 3339 Ostatnia wiadomość 15 Wrzesień, 2014, 16:03:59 pm
wysłane przez Lagertha