Strony: 1 ... 55 56 [57] 58 59   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami....  (Przeczytany 667456 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #840 : 02 Wrzesień, 2015, 12:13:26 pm »

 :)Wakacje ..każdemu kojarzą się z upragnionym relaksem, tudzież  z malinowym zapachem na skórze.. jak każde mają wymiar osobisty a  uwiecznione na różnego rodzaju pamiętnikach , przypominają o radości.Jedni w Tunezji, Egipcie, Rzymie, drudzy w w Brazylii, Kostaryce , Jerozolimie..jaki ten świat małym się stał..Poopalani, następuje potrzeba aprobaty - kto bardziej... ..Cieszy fakt.,że możemy być w każdym punkcie globu ..to tu ,to ..tam..za parę groszy  wyemigrować na chwilę w inne otoczenie.. inny hałas  , inną w kulture..to człek wewnętrznie rośnie- bogatszy o spojrzenie..Ale czas wracać.. na niezauważalny dobytek. i co dalej?.. maziać się w brudnym zgiełku.. nie mówić sobie cześć na ulicy..pruć wizję niedoskonałości?..rację są podzielone..to źle.  Uważny czytelnik ,zauważył , że piszę już w miarę normalnie..   to tylko pozory..cholernie dużo mnie to kosztowało..

Miłych wspomnień..
mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #841 : 08 Wrzesień, 2016, 09:55:00 am »

Dzień dobry.. co tam u Was? wszystko w porządku?  Cieszę się.. U mnie  nie bardzo, coś kuje
od czasu do czasu.Jak mawiał mój dziadek - tylko ruch da Ci datę..  miał rację. Onego czasu pan Sławiński /organizator marszów/ . gdzie starałem się pomagać .powiedział -" ty szybciej  robisz jak myślisz'.. Biorąc pod uwagę te dwie sentencje , grupuje w sobie pewne obawy co do szybkości... czas mi leci , a mało zrobił!!  Postanowiłem ,że pokonam schody -nie w trzy stopnie - a w-w dwa..  okazało się ,że sie bardziej męczę...przyzwyczajony do standartu
zostałem wprowadzony w błąd...Gdzie  leży granica między miejstwem a dołem grobowym???
Otóż -mnie zdaje- ,że jest jakaś średnia...Co wcale nie znaczy ,że dzieciaki nie mają iść na KAMIENNĄ  i zbierać liście.. Mimo wszystko , ruch jest   motorem , jest prawidłem Dziękuję ,że doczytaliście do końca.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #842 : 12 Wrzesień, 2016, 16:09:44 pm »

Witam dostojnie.. alem się wymodlił ostatnio.. dorastając, jest jakaś szansa, że człek nie straci kontaktu..  :)Twarz mam tak zjechaną, że Cejrowski nie ma czym się pochwalić...
Twórczość mnie przerosła- oczy stanęły mi w  epoce a biologiczny instynkt gdzieś zamarł.
Łaskawość pozwoliła mi przeżyć kilka chwil, które  rodzą zabawę..zmysłowe, uciechowe, ład i piękno, postawa godna szacunku... nie ..nie !!  o nie ! o czym myślicie. Dane mi było posłuchać /w sobotę/-  fajnego zespołu. Takiego prostego z założenia, ale harmonijnie jednak  bytnego ?!.. Zapytotywuje?.. czemu  u Nas nie ma tegoż - świeckiego?!! zwał , jak zwał. O co tu chodzi? Co trzeba zrobić, aby wystawny kunszt posłuchania czegokolwiek.. dał owoc?!! Nie alkocholiczki Kowalskiej, która po latach  zrozumiała , że to nie ta droga... nie ćpunów , którym się wydaję , że są królami, a już na pewno nie Szturów , którym Kraków każe mówić jak jest.,...Co trzeba zrobić ,żeby komuś coś się chciało --?

mark...

Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #843 : 21 Wrzesień, 2016, 06:33:35 am »

Na pewno, każdy z Nas ma jakąś specjalność...   która modyfikuje koncepcję przeżycia w sposób pełny.. Jakiś apetyt na namiastkę szczęścia..świadomość to -cenzura, która partycypuje w specjalności... jak człek po flaszce ocenia świat i widzi siebie tam w roli króla.. to to jest specjalność górnego lotu... Można nie zauważać konfliktu ducha swojego stanu z dyskretnym podszeptem...- przeciem nie król!!... niektóre specjalności majo obciążenie w formie męki , która jak widzi ,że kto ma jedną bułkę więcej.. to wewnętrzny  konflikt gotowy..
Np: dłubanie w nosie?. .. kataloguje stan ducha .. albo obserwacja leniwca! o .. przepraszam -to już jest działalność.. albo niszczenie mienia wspólnego--ooo  ! to specjalność nad wyraz pożyteczna.. Z tymi specjalnościami to nie tak do końca prawda. bo choć zajmują Nam połowę życia/ jak zwał tak zwał/.. kreują Naszą obecność w  plemieniu ...- to raczej są to powikłania warstwowe , których rygor nastawny poruszania się po terenie. jest bólem nie do zniesienia.. 
Jak mawiajo mędrcy..pierwotna forma specjalności -to jedynie sfera ewentualnych możności.. ależ "głębia".. 

Miłego dnia..
mark..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #844 : 14 Listopad, 2016, 06:00:22 am »

Ostatnio miał małe święto..przeszukałem wszystkie garaże w mieszkaniu, co by jaką marynarkę znaleźć i.. jakże inaczej - jest !  weselna. Okazja , bo widelec był na  topie , co dało trochę szczęśliwości i w zwojach i przez okulary..Namaszczony przez monitor- kto kogo nauczył, kto przywiózł, gdzie był pierwszy , który piękniejszy, a siaki owaki itp:.. rychło wpadłem w pułapkę  kalendarza..bo choć dziobadło jest uczynne w różnych pozycjach i nie sposób się obejść bez niego / tego wymaga protokół/.. Co? to jednak ręce i palce wkalkulowane w figurę, choćby nie wiem co, będą zawsze.. - kiedy trzeba. / tu należy świętować../ To cale karaoke , czy butelka jest do połowy pusta czy do połowy pełna, sprowadza się do niepowodzenia kontaktem z obcą cywilizacją.. A  sztuciec?  i inne podawajki- stop ,który  jest jakoś odlany..Do bardziej profesjonalnej konfrontacji ,może dojść w sytuacji.  kiedy  w knajpie obowiązuje akompaniament z różnych rejonów świata. O.. homary..np: w tym układzie trza zawrzeć jakiś sojusz -może forma refleksyjna z prowokowaniem wartości.. chcąc zostać legendą..  dość nośnie- wybieram palce.. u rąk.  

Miłego dnia.
mark...
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad, 2016, 06:03:12 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #845 : 08 Grudzień, 2016, 07:30:56 am »

... Jak ocenić sukces? mały, osobisty, większy- tudzież gromadny... Jak zrozumieć sukces? mały, osobisty, większy- tudzież gromadny... Teoretycznie przyjmując to forma , ścisłego związku- między podstawami a symbolem wyróżnienia... Taka spójność , różnie rozkwita acz wcześniej - to i później ale zawsze przy wkuwaniu jakiejś tam wiedzy.. Jak dziecko..- rozbierze to -wie...Aby dojść do jakiego sukcesiku ,musi być zadowolenie i radocha z odkrywczego czego nowego.. to wypadkowa patrzenia na siebie..Udręką jest, nie dostać szansy na sukcesik..Miarą tegoż ,jest świadome wzięcie odpowiedzialności za skutki odkrywcze.. i to jest bohaterstwo..Na tle tego, nie ma prawa być żadnych zakazów, nakazów,
 motywów w kopercie.. itp..  mój styl jest moim stylem i nie realizuje się przez konsumpcje..
bawię się .! bo i tak do ziemi. Różnica miedzy profe.../jak zwał tak zwał/ polega na tym ..że pro... musi, z tego żyje i jest do moich -nawet durnowatych dyspozycji.. amator -nic nie musi.- ba.. jest bardziej otwarty. amator nigdy nie przegrywa..
Mamy kryzys oceny- nagłówki uruchamiają niesamodzielność..następuje koło wzajemnej urazy.. Co? i po co?.. to nie retoryka..

Miłego dnia.

mark..

« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień, 2016, 07:40:28 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #846 : 24 Grudzień, 2016, 06:19:50 am »

Którędy na święta panie?.. co?..aa- pójdziesz pan z nadziejo prosto, kawałek w ładzie i na końcu pan się zapytasz, bo stąd trudno o precyzje..Pewna forma skupienia uszła ,bo choć technicznie wszystko gra , to w kulturze masowej są skróty...Legendy o "byciu artystą", mianujo się już zwyczajnie i szaro, co z plastycznego punktu widzenia nie mają przekazu edukacyjnego a to w opaczności nic nie pobudza... Dziś artystą jest każdy i ..powinien być każdy i.. jest każdy bo klasyka dysponuje twórczą maszyną w uzasadnieniu..-Wszystkiego naj... i sru -gifa..Żeby ci się wiodło- i sru mema..zdrówka i sru yutuba.. A w skrzynce na listy tylko rachunki . ponaglenia...Ta  łatwość jest nawet  regulatorem wyrównawczym, bo ten "średni " na luzie może dorównać do tych na wirchu..gorzej w drugą stronę, nie każdy chce aby mu obiad podawała goła murzynka z armią much na czole..

Gramatycznie -koń pić woda.. to zna..- spokojnych , w zdrowiu i rodzinnie, wielu potraw, braku krzeseł, białości w terenie, i tam takie.. 

mark..


popo.gif


popo.gif

* popo.gif (172.27 KB, 400x389 - powiększony/pobrany 2837 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #847 : 12 Styczeń, 2017, 06:22:44 am »

-Gdyby nie udręka zadowolenia z  walki o społeczne symbole uznania..to zapewne myliłby się kto ,co do..arogancji  wybitnych.. Ale nie!..to -Narcyz!! narcyz to..takie coś,coś pachnie na kilka morgów.. narcyz mysli na opak,, tzn;. - silnie maskując swoje niedociągnięcia , niekompetencje, produkują taką ilość kłamstw, wymówek i usprawiedliwień -przed samym sobą- .., że w pewnym momencie sami nie potrafią odróżnić fikcji od rzeczywistości. masturbacja wielkością /które to komóry?/..  Czy oni naprawdę, z pełną wewnętrzną odpowiedzialnością, wierzą w swoją idealność? aaa !!..jakże by inaczej!!  całe życie taki to spędza w zmyślonym świecie, nie zna już innego..  okłamywanie siebie to pełny luz.. świat idzie do przodu a tu zero.. trza grać.- by wygrać ..

... usprawiedliwienie, porażki – maski, które zakłada, by czuć się wartościowym człowiekim nawet -a może przede wszystkim- przed sobą..to nasz półbóg..
 ... żyje w świecie, w którym jest ważna tylko jedna osoba --„ja” -w świecie złym, w którym wszystkie siły zwyczajne i nadprzyrodzone sprzysięgły się, by narcyza zniewolić, utrudnić mu lub uniemożliwić sukces --bo to przecież nie jego wina, że nie wyszło, że coś się stało-..., w świecie, w którym nikt go nie rozumie -„bo jest nadczłowiekiem, zbyt doskonałym, by "małość  mogła pojąć jego i jego idee, wreszcie w świecie pustym, jednoosobowym -„  bo nikt nie jest wart jego wzajemności, uwagi, szczerości – jak się okazuje nawet on sam”---
haa.. w kontaktach takiego można szybko zgasić..  nie można pozwolić mu wciągnąć się do jego świata, uwierzyć w jego bajki, stać się publicznością tego jednoosobowego przedstawienia..  ciągle wymówki..o k....   -dużo tego.  Harry Potter jako dystrybutor na pks-ie..

Miłego dnia..
mark..

« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń, 2017, 06:25:07 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #848 : 02 Marzec, 2017, 06:29:17 am »

Wczoraj -1 Marca obchodziliśmy" Święto Żołnierzy Wyklętych". Jak co roku na Bankowej.
Z artystycznego punktu widzenia, częstotliwościowo uroczystość się przebiła przez /bo musiała/ gwar fur..a jakże =fura ma być...  Nie było by w tym nic nadzwyczajnego.. gdyby nie wpis na e-lubań około godz 22.00 /wisiał 25 min./ .To nie jest już wstyd dla portalu ,to świadome działanie... CNN się znalazł.. Pisze tam dwuch ,czy jeden razem z dwóch... językiem bardzo potocznym , co by każdy zrozumiał. Zresztą 80% to kopiuj wklej z różnorakich forrrr.,  i klinicznie chorych wydawnictw -bo samemu to -widać nie klei się... to brudna ,zakompleksiona amatorszczyzna, która notabene nie sprzyja wizerunkowi .a chodzących redaktorów po traktach powinno boleć gdzieś w środku.. ale nie.!! to przecież internet! a no właśnie.
Nie będę tu używał moich priorytetów słownych.. ale bym się trochę zastanowił.

...oto jeden z elementów wpisu, który powtarzam został skasowany..bo?..






ten fragment został skopiowany.. 2016 rok..

..noż ku..... kim trza być ,żeby się cieszyć za swej płycizny..?!!!!

A żeby nie było ...dziś ma byś słoneczko..

Miłego dnia..
mark...


*  (91.77 KB, 1059x588 - powiększony/pobrany 1197 razy.)
« Ostatnia zmiana: 02 Marzec, 2017, 06:36:06 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #849 : 03 Maj, 2017, 16:19:15 pm »

Za górami i lasami ,żył sobie król..a ,że krzyżyk na karku miał już pomalowany.to.. itp..itd.. Jak każda bajka ma swój początek imorał..
Bajki są tajemnicze, prywatne, pełne lęku tudzież  niepokoju. i o dziwo każdy bajki lubi bo są w języku na poziomie...jam swoją bajkę też  mam ,taka z innego czasu, a choć targa mną wolna chwila to ją udekoruje..Murzyn z Maroka! i ja obok,na placu handlowym w Maladze..plac jak Lubań od murzyna po chińczyka ,nawet trafił się ktoś z Grenlandii..był to czas, kiedy nikomu w głowie sie śniło ,żeby zaraz imgracja..!?. kupił od Murzyna bębęn ,ręcznie robiony/50 ouro/.. ba,, dał nawet instrukcje jak zrobić..tylko trza by udać się do Ugandy na jakieś jaszczurki..
Murzynów ,,aż ciemno ale..-to kraj półarabski ,,historia trochę na ich niekorzyść , kolonie itp.. wystarczyło mieć jakąś łódke wyciskaną z baobab np: i trakt otwarty..? Jak była ładna pogoda to widziałem Afryke.. Murzyn umiał po angielsku ,/jam tylko techniczny/ dośc płynnie aby upłynnić towar i jak to bywa upłynniał ,zwłaszcza przybyszom- z kosmosu,-ciekawe wyroby , jakieś wisiorki, medaliki, dzbanki i bębęnki ,szmatki w kolorach -milion-..i takie różne.Takich jak ono było z....1000. a gdzie Algieria, Egipt, Etiopia ?? cały świat czarny na polu handlu...Wymowa Naszych starań o cenę jakoś się plątałała, a to on jedna ręką a to ja dziesięć plus dwa..i szło.Ciemny doskonale wiedział,żem ciemny w te klocki i podpuszczał najpierw lizakami z jakiegoś goryla, potem kapciami z chrabąszczy marokańskich..- co wnikliwie analizując ,,dawałem się nabrać na doskonałość wykonania i smak...! ooo?
Oczywiście  brał i ..gdzieś się roztopiły... Bajki stosunkowo powinny być dość krótkie, z uwagi ilość oddechu .. i taka jest ma, a to że , z morałem w środku ..to co!?? już inaczej nie nada..!

murzyn.JPG



mark...

murzyn.JPG

* murzyn.JPG (13.15 KB, 346x196 - powiększony/pobrany 936 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #850 : 05 Lipiec, 2017, 18:59:13 pm »

Dziś mamy 120 db. w szczycie -w centrum , mamy , przy złej pogodzie mechanizmy latające... typu
mszówki.. mamy, dość ostatnimi laty  natarczywych sporzywających..   mamy też okulary w wieku 5-ciu  6- lat.. co jeszcze mamy?.. mało wiedzy. To dość  ciekawa forma jestsestwa, bo choć wiedza- jest owszem .. znana to jednak kiełbaszona na swoje sposoby.  Ajak  się ma to to natury?? Ano nijak, nie wiem , proceduralnie , czy jakoś papierowo to i ujdzie wypełniając  rubryki , i inne schorzenia...Czy marihuana  ma być.. na tak?.. ta zwykła trawa , która nawet słoniowi nie zrobiła krzywdy.. ba ..mrówki ochoczo po niej skaczą , nie mówiąc o wszelakich  mądrościach  do których nie raz uderzamy.....tu zahaczamy o Indian ..Pan Cejrowski w jakimś odcinku nawiązał do kopulacyjnej wręcz sytuacji, że trawa jest Nasza....  a co to oznacza Spoko  chyba oznacza to  się tyle-  ile się znaczy. Jakim to cudem ,jakiś  krawaciarz   ma mi mówić.. jaką trawę mam jeść a jaką nie?? pytam??  120 db nie przeszkadza, ale słuchając Mozarta czy innych wielkich to jest błogo.. cymbały ...gdyby nie  popychadła to nigdy byśmy Ich nie usłyszeli , gdyby nie to to nigdy byśmy nie wiedzieli co ma do powiedzenia Gintrowski,,np;;.. Woodstoka by nie było , nie było by świetnych książek Mickiewicza , nie byłoby Lema i Maryli Rodowicz...  ,i tu nie chodzi o moje pokolenie ,,bo daje się zauważyć pewną pokusę asymilację w "obecności".. tu chodzi o pewien luz,  i to powolutku się dzieje, fajnie jest , jak człek wie ,że co może...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #851 : 03 Sierpień, 2017, 09:10:14 am »

Daję onemu piątke i- mówie leć po pirogi..posłuchał  i
podziękowawań nie było końca...mimo braku uzębienia .. dykcja dość poprawna
Natura ma do siebie ,że od czasu do czasu selekcjionuje co nie co a wpływ na to majo
odwieczne dylematy...jam czy nie jam? czy zdjęcia robią
 mnie..Pytam onego ,czy wie-co to  śmierć...coś słyszał ,że człek się kładzie na bok czy inaczej i zasypia
-kawałdobrego humoru...!!Podziwiać podejście a i pozadrościć luzu. Wielu jest takich, których kopano
,poniżano, zesłanych na powietrze...Co innego "bardziej udomowieni".. noo ..tu jest lekki stres, biorąc po uwagę
 dzisiejsze czasy, oklepane medialnie , zaborczo pakując majetności, mamy problem.Czy położyć się na bok ,czy inaczej...
Przecież i tak ,nie ma  możliwości weryfikacji, czy żyło się źle czy dobrze...Dziś o tym wszAK decyduje internet,
wszyscy są piękni , młodzi , bogaci , dobrzy.../jak zwał tak zwał/..  Może ten Ony byłby dobrym żołnierzem ,nadstawiając pierś za
"bardziej  udomowionych"..?


mark....


tu.jpg

* tu.jpg (138.37 KB, 640x480 - powiększony/pobrany 453 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #852 : 25 Sierpień, 2017, 06:17:08 am »

 

20882309_1963404813878707_3358669653132380610_n.jpg

* 20882309_1963404813878707_3358669653132380610_n.jpg (122.21 KB, 600x757 - powiększony/pobrany 439 razy.)
20842024_1961663817386140_3747628340002711884_n.jpg

* 20842024_1961663817386140_3747628340002711884_n.jpg (14.3 KB, 480x480 - powiększony/pobrany 468 razy.)
20840627_1961268910758964_3990823828195390269_n.jpg

* 20840627_1961268910758964_3990823828195390269_n.jpg (129.41 KB, 653x841 - powiększony/pobrany 488 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #853 : 28 Sierpień, 2017, 16:36:45 pm »


hejt.jpg



Tyle jest ciekawych zajęć. pranie ,grzyby, dzieci,mecze ..a tu,,- odczyty nikogo nie obchodzące.
Dialogi mamy gotowe , może Pan Tadeusz- nR 2./. Możliwy głos głębi wilhemowskich.../
Zaspokojenie społeczne obliczone ,jedno nie przekreśla drugiego, zaspokojenie potrzeb spełnione,
   Czytają mnie , bo chcą ,jestem mądry i staram się o akceptacje..Kontroluje zachowania ale moje niech nikogo nie obchodzą...Całe szczęście  omija mnie ta współczesność bo mam dość solidne wykształcenie..Podroczyć się można, ale w imię życzliwości- przeżycia estetyczne mają prawo być uważne...

mark...

hejt.jpg

* hejt.jpg (140.65 KB, 492x629 - powiększony/pobrany 838 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #854 : 10 Wrzesień, 2017, 09:04:11 am »


IMG_20170908_124040.jpg



Żołnierz odpoczywa, po ciężkim dniu. Zalecałbym rozwagę w osądach, bo może w tej chwili jest gdzieś nad Karaibami , na piaszczystych plażach, machając  chwytnymi po falach dostępnych...
Toć , to przecie egoistyczny charakter? Taki sposób egzystencji?..Otwarta wrażliwość na świat,bez zafałszowań!.. to gwarant odpowiednich reakcji..pozycja demokratycznego twórcy.. a jaki prestiż..
Na pewno wzbudza zazdrość,-taki wyczuwa sytuacje twórcy jako coś pociągającego,być może objaw snobizmu związanych ze "środowiskiem twórczym"...Takie środowiska zawsze pozwalały sobie na więcej, bo chłoną świat bez konkretnej przyczyny a to ,że żyją w przekonaniu o wielkości .. to nie żadna tam sprzeczność.. Czar starych strychów,piwnic, podwórek,śmietników, dziurawa wanna..
garderoba babci,,kolorowe jarmarki...cygańskie budy..- to świat ,który nakręcał pacholęcą wyobraźnie
-dziś.. likwidując śmietniki, strychy ,piwnice i itamte..wyrzuca "dzieci" na zbetonowany plac zabaw..
Nie będę onemu przerywał marzeń.. bo może to jedyna rzecz, która mu się jawi od czasu do czasu..
   Tera do rzeczy...usiałem obok na ławeczce i jołem przeglądać  broszurkę z nową grą liczbową..
Na przeciwko bank i Eksliuziw" wychodzi wchodzi..bo My wszyscy dziś eksliuziw.. pół godziny zabrało mi zebranie -w różnych językach- odkrywczych teorii o różnych wariantach błysku geniuszu na ten temat..Jedna nawet , ona taka ,stwierdziła , że może ma żylaki i trudno się poruszać..!!   Chichot  Raz chrapnął.. -no- może wraca z plaży..?

mark...

IMG_20170908_124040.jpg

* IMG_20170908_124040.jpg (263.22 KB, 751x539 - powiększony/pobrany 869 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Strony: 1 ... 55 56 [57] 58 59   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
A NIECH MNIE??? Hydepark widelec 10 13892 Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2009, 07:15:57 am
wysłane przez gracjano
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4989 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi] Hydepark « 1 2 ... 25 26 » x 387 314314 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2013, 21:56:25 pm
wysłane przez edward osman
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 2947 Ostatnia wiadomość 23 Wrzesień, 2015, 10:33:31 am
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 2933 Ostatnia wiadomość 28 Wrzesień, 2015, 11:41:36 am
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 3467 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2015, 12:37:48 pm
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 3417 Ostatnia wiadomość 19 Październik, 2015, 12:49:10 pm
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 3091 Ostatnia wiadomość 26 Październik, 2015, 15:33:34 pm
wysłane przez dawgoz