Strony: 1 ... 54 55 [56] 57 58 59   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami....  (Przeczytany 667458 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #825 : 03 Kwiecień, 2015, 06:04:02 am »


jajo11.JPG



Jajo czy kura? problem odwieczny a przeto i długi..chyba pierwszy był jaki rysownik co by oznajmił jak wygląda jajo..potem to już nawet w bitowym hałasie pytano o kolej...Modły mamy za sobą, -na pewno od czasu do czasu samemu  się /by/  przydało ukrzyżować co by  nie snuć domysłów na rozwiązanie tajemnicy a rdzeń miałby przycumowane odpowiedzi...
wszelako wiadomo ,iż poszukiwania nie kończą się na funkcji a modelami sprawczymi jesteśmy My sami...Są takie dni w kalendarzu ,co z racji  podkreślenia stanowią jakby "stadne" przytulanie się do obowiązku w imię nienagannych wyroków  o swojej przynależności do Grodu, -czemu ma służyć te kilka dni w roku? ano ..temu aby być ..ot cała filozofia .. tylko coś mi się zdawa ..w sensie konstruktywnego ingerowania w bieg zdarzeń -..że po stadnych dniach opadnie aspekt funkcji..

ams- życzy stabilnych  walorów a zasoby jakie mamy atrakcją w rzeczy samej będą..

Miłego dnia i.. Alleluja

mark..

jajo11.JPG

* jajo11.JPG (110.79 KB, 600x329 - powiększony/pobrany 1368 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #826 : 09 Kwiecień, 2015, 07:30:58 am »


fo12.JPG



Idzie wiosna, taka trochę ospała po zimie. Widać ,że nie spieszno jej do zabawy z Nami.
wskaźniki idą do góry a ta śpi!? oczywiście może powiedzieć - nie ma chop !.. na mnie trza zapracować!.. no.. jak natura sugeruje aby spokojnie czekać, to wyrazistym staje się zbytni komentarz.. niestety , są wrażliwości o popędach niezbadanych..że już! ,że co to jest! ma być!.. jasne .. dla orientacji choćby, bo wiosna jest wiązką autentyczną ,co by uświadamiała
 Nam  przebycie kolejnego etapu - a 'wiecznej '' natury nie ma...Czy po dzieciakach czuć ,że ma się wiosen trochę więcej?  niekiedy można się tak zawirować, że nawet administracyjnie jest bez daty..  Niedawno burmistrz udokumentował kolejną siłę natury. To są wyjątkowe sytuacje, co by -ściślej biorąc- uruchamiają  czas szacunku ,czas organizacji i jako  to  jego wykonanie.Co zrobić ,aby dostać traktowanie z wpisem w annały historii ? chyba trza być zespołem, przyjąć wzór bez-frustracyjny, bez-agresyjny, i mieć wewnętrzny dobry wiatr... cy jakoś tak..

Miłego dnia..
mark..

fo12.JPG

* fo12.JPG (146.9 KB, 600x429 - powiększony/pobrany 1344 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #827 : 09 Kwiecień, 2015, 17:09:36 pm »

Fajne zdjęcie i ta zieleń, aż bije po oczach
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #828 : 13 Kwiecień, 2015, 07:22:34 am »

11 kHz..96 kHz....300Hz do 3400Hz...44,1 kHz  Szok!!

a może kurz na taśmach.. z Tytanica

http://0db.pl/troche-o-probkowaniu/

Miłego dnia..
mark..


tl.jpg




tl.jpg

* tl.jpg (12.46 KB, 301x200 - powiększony/pobrany 1223 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #829 : 20 Kwiecień, 2015, 07:06:18 am »


www1.JPG



Tęsknie za wojem. /trochę/. byłbym teraz na emeryturze, dostał 3.000 na łapę i siedział w knajpie..W tym czasie bym się bardzo rozwinął , sprzedał - kupił kilka mieszkań, ożenił kilka razy, i funkcjonował bym charakternie w roli instytucji z całą szczerością i oddaniem..niestety ,nieraz wybieramy inną drogę ,aby np; snuć wyobrażenia o dobrym losie jako gwóźdź do obrazka wiszącego na salonach i.. aby   go utrzymać , trza by  się by spokrewnić ze ścianą, bo inaczej rola żadna..Z cała mocą twierdzę ,że umiłowana profesja ducia w trąbeee,  
drukuje wyniki zgoła odmienne od nakazu epoki..szkice wdmuchane w helikon, są libertyńsko rozpasane a gromadzenie wdechu jak grochem o ścianę...na bulwarach dokumentu niepismaci plebejusze, studium okrucieństwa ,tajniki konstrukcji cynicznej,emigracja szóstej klepki.. Szok


6450_09_01_09_9_01_33.gif



Jak się trochu nakrzyczy to i wiosna zrozumie..ostatnio front  dla ucha i ciała przymknął ostrość satyry a i publiczność coraz żwawsza.Koncerty w MDK to zaiste studium realizatorskie no../.nie byle kto/ wycieczki ,Barany, inscenizacje namaszczone..  Rozszyfrować entuzjazm jest bardzo łatwo, no bo jak jest ..to jak??..  Wiosna.!.cy jakoś tak..


Miłego dnia...

mark..

www1.JPG

* www1.JPG (77.46 KB, 600x334 - powiększony/pobrany 1206 razy.)
6450_09_01_09_9_01_33.gif

* 6450_09_01_09_9_01_33.gif (67.53 KB, 350x150 - powiększony/pobrany 1321 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #830 : 06 Maj, 2015, 06:31:44 am »






Biało-czerwona, czy czerwono-biała.. do góry ,czy w dół. w poprzek czy stojąco!..
Szczerze mówiąc , to już nawet nie chodzi o konstrukcje na literacką modłę..to już raczej
określony sposób poruszania się w nowoczesnej , obrzędowej jedności.. Szok




Wsłuchać się w dzieła wypowiadane przez latorośl i/ nie tylko../ a zobaczyć jeszcze to..  warsztat reżyserski natrętnych, gazetowych cytatów...
Pod wpływem cywilizacji technicznej, czarownice przesiadały się na motocykle a..jak przyjrzeć się jeszcze symbolicznej funkcji kija.. to mercedes tradycyjnie element miotły posiada..
Tak czy siak..heroldowie nauczenia początkowego -łączcie się...

" Szumią mi jodły świętokrzyskie.(...)..
http://receptor.y0.pl/index.php

miłego dnia..
mark...






*  (123.8 KB, 600x419 - powiększony/pobrany 1216 razy.)

* Flaga.gif (67.97 KB, 132x99 - powiększony/pobrany 828 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #831 : 15 Maj, 2015, 07:01:23 am »

Przyszłaś, późno, z deszczem
(pod wielkim parasolem)...
i chcesz mnie zabrać jeszcze
na spacer? Przez to pole?

Tam przecież spodnie zmoczę,
tam zniszczę sobie buty!
Nie, ja się dziś nie droczę...
Sama sobie idź na skróty!

A jutro, przyjdź ze słońcem,
w południe, punktualnie...
Nie tak, jak dziś - przed końcem,
gdy dzień do snu się garnie.

Więc jeśli przyjdziesz wtedy -
gdy słońce w zenit wejdzie,
to wtedy już od biedy...
potruchtam z tobą wszędzie.. 

..Co zrobi prosty pasterz a by posiąść córkę bogatego- ze sfery niedostępnej?..
hmm.chyba bolesny byłby ten styk.. uderzyć w mieszczańskie salony? spaść na barki siły nieznanej?..przemilczeć SWOJE obyczaje?konstruować intrygi?..emigrować z miski?..
a gdzie zdrowie? prosty pasterz jest motywem błyskawicznym,jest badaczem ranka,
zdumiony jak nie uradowany..nieeee..to to nie sława...zły pomysł..bezwzględnie zły..
...Co uznać za upadły status, co by w  formę amatorskiej rozwiązłości.. utrzymanki osadzonej na prostytucji ustalonej, a hyżo bezinicjacyjnej okoliczności..pcha się na kontakt??.. Co?
Nie wiem..ale wiem jedno..,- że wiem ,dlaczego nie wiem..
Ot  i cała różnica między prostym,   a królewskim neronem...

 Miłego dnia..
mark..




Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #832 : 25 Maj, 2015, 06:28:06 am »

 

eruwi.JPG



Jak można się tak drzeć?! niektóre madrygały oscylowały w granicach 120 SPL... to jak start odrzutowca a..to znaczy śmierć .. szczeki  a  żyły na szyi tożsame z penetracją w zwierzę na święta...   po chwili się zorientowałem.. paliło się!! scenografia! matrix.. futurystyczna namiastka nowych czasów.. mechanizm na gesty i ruchy ..już bezawaryjnej gimnastyki...
no..i Nasza  pieśń? w tym amoku świateł, w dekoldzie wurst.., paraliżując pospolite zaloty..
szczyt melancholii .kolejny raz ../.- mam tu okropności -/...
Aby napisać piosenkę na taki festiwal to trza uczestniczyć w branży..powtarzam..piosenkę..
jako odbiorca uszny i w smaku dźwięków młody.. mam kłopot..eurowizja powinna iść w kierunku wypasania wielbłądów ..to  wtedy może ..
dla mnie wygrali Włosi ..oni nawet jedząc makaron na luzie biorą górę .. bez skrzywienia .
a kapitalny pokaz Szweda to jest właśnie..ta różnica.. prościej się nie da..
 Dzień dobry w Nowym świecie i oby słońcu coś nie odbiło..

Miłego dnia..
mark..



eruwi.JPG

* eruwi.JPG (100.25 KB, 600x317 - powiększony/pobrany 1106 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #833 : 08 Czerwiec, 2015, 06:59:11 am »


siero.jpg




1ooo4_n45.jpg



Rondo w tym miejscu?? na czole ..cyrklem..!- to jest miejsce ,gdzie można świetnie egzaminować przyszłych nerwusów . wystarczy jedno 'burknięcie i .. poprawka..
znakomitości nowożytne wykazują się nieraz oczywistością - cywilizacyjną -.. jakoby przyswoić nie dane  zwykłej życzliwości było.. udoskonalać  się można właśnie w takich miejscach, a i na leki się mniej wyda.. idziemy z postępem a z Nami opowiadanie o sobie.. takie  bezinteresowne kreowanie własnej intymności.. i jak na ..widelcu  przyszłe ministry rosno..   Maria- jako murzynka z wielkimi kołami w uszach?? i co..!!?

Miłego dnia..
mark..

1ooo4_n45.jpg

* 1ooo4_n45.jpg (341.31 KB, 724x578 - powiększony/pobrany 1060 razy.)
siero.jpg

* siero.jpg (29.56 KB, 600x282 - powiększony/pobrany 1065 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #834 : 15 Czerwiec, 2015, 07:22:09 am »


90lat.JPG



z natu..
" Po obejrzeniu połowy " Opola " premiery, wyłączyłam telewizor na rzecz krzyżówek. Wczoraj nawet nie włączyłam telewizora. Niestety, to nie lata 6o te, 70 te ubiegłego wieku. Brak indywidualności, stylu, autentyzmu, pasji, sztuki śpiewania. Jęki wg nowych " aranżacji ", kompletnie żenujące , masakrujące ucho. Piosenka to tekst, linia melodyczna, głos, podkład muzyczny. To modne przerabianie linii melodycznej wg własnego widzi mi się to zupełny obłęd. Kompozycja muzyczna jest artystycznym dziełem, tak jak wiersz czy powieść, obraz. Przeróbki to zwykłe plagiaty, najczęściej nieudane. Wykonanie do barwa głosu, siła głosu, czystość tonu, pasja i talent. Miauki i ozdobniki to KICZ MUZYCZNY, który stosują miernoty. Przez te jęki, trelowania, szlochy na jedną " nutę ", manieryzm , nabieram niechęci do słuchania piosenek. Jak by puścić 10 piosenek non stop, to wyjdzie z tego jedna nudna, mocno przydługa. Dawniej każdy piosenkarz miał własny , niepowtarzalny styl, po pierwszych nutach było wiadomo kto śpiewa. A obecnie - ta sama maniera, chrypka na siłę i " sala porodowa " bez znieczulenia"

"Żenada ten festiwal .W grupie oceniających psycholog ,strongmen - tragedia .Kto takich ludzi wybrał .Wybierał z klucza znajomych Co?? . To jakiś horror !!! W Polsce nie ma ekspertów Co? . Wracając do samego festiwalu to te wszystkie formuły do kosza . Mnie najbardziej przekonuje wyjście artysty na scenie zaśpiewanie dwóch trzech piosenek i wybór najlepszej przez osoby które się na tym znają ! .W takiej formie to farsa !!!!"

"dla mnie pierwszy raz wygrał Człowiek który śpiewa doskonale i któremu ta nagroda się należała, panie Michale serdeczne gratulacje ! "
................................................. ............................

..to fani ...a co na to -skutecznie zdziwieni..?! ano nic.. podprogowo miłość do.. nazwijmy to- zawodu je..żeby choć minimum odpowiedzialności za klepkę w parkiecie?!!
mp3 działa.. to symboliczne wręczenia Trójki jak znalazł.. szukasz wrażeń? sam sobie namaluj.. nie potrafisz?..bzdura 


Miłego dnia
mark..

psss..
 Nasi wygrali z Gruzją w piłkę..4-0

90lat.JPG

* 90lat.JPG (93.06 KB, 500x367 - powiększony/pobrany 1020 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #835 : 04 Lipiec, 2015, 08:00:01 am »


lll.jpg



Idzie okres..jak zaplanować? w tym roku proponuje Madagaskar  oraz gdzieś koło Nowej Zelandii.. W europie ciasno, kupa wycieczek z Afryki  , islambus namaszczył wszelakie trakty a Merkel ma problem z Zeusem...tak na chybił trafił można posiedzieć w domu i doprowadzić relacje do jakiegoś porządku..w co się ubrać? tu najsprawniej wyjdzie kompromis jako -że goły to może jaka nowa moda..jesteśmy pionierami w w relacji model- wizja a to w aspekcie nagród na targach  ,może poprzez przewidywanie efektu dać wynik zmodyfikowany..
Ci co mają aspirację np; żólte, mogą udać się nad Jangcy co by podziwiać technikę ratownictwa a przeto nauka nie idzie w las..bardziej rezolutni mogą powspinać się na szczyt Moniuszki a tu puszka wystarczy..w sumie jest co wybierać, bo z okresami bywa tak ,że oceniamy nie po.. nie przed..   A  jakby pokusić się o wizytę oceny teraz?  noooo zrozumienie tego nie nada.. bo skąd można wiedzieć kiedy okres.. człek zapracowany aby Polskę ludową budować to nie ma czasu na  rekonesans...W szukaniu pomocnej odpowiedzi na to co dziś wybrać- jako okres - można przytoczyć widoczne ograniczenia, to nawet nie jest prawo .. to nawet nie jest konwencją spirali...to nawet nie jest  XXI  wiek!.. Cejrowski kiedyś pokazywał plemię ,które nawet nie wie , że jest..
Chwała okresom.. Marzy mi się  bez-okresowy wywrót ..różnorodność w luzie ..całkiem niespodziewany obszar aktywności poza  nakazem..Łagodną formą koronkowego łańcucha , jest powrót  do zostawionego okresu.  .i co?.. aż do momentu nie rzucania cienia w słońcu.. to jest krótki okres a dane Nam jest to samemu planować..

Miłych wakacji ..mark..



lll.jpg

* lll.jpg (85.49 KB, 567x393 - powiększony/pobrany 961 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #836 : 17 Lipiec, 2015, 12:38:02 pm »

..Człek nie dojada, nie do sypia, wartuje aby ktuś mógł spać.. a tu żadnego lajka?!!
W takim tempie przewidywań i żwawych ruchów nie dojdziemy do porozumienia ..

Za Nami potężna dawka wzmacniaczy , wysokiej klasy /już/  wieści ,że o to branie nabrało komfortu , jako meloman mogłem gdzieś się udać...W zasobach radiowych nie znajdzie człek uwalniaczy tego typu ..bo i jak.. Drzemiące  gdzieś , niepewne jeszcze możliwości  twórczych oddechów..zasssały prawidłowo..Zaczynamy być już nie matematycznie nadęci ..symptomem jest brak niecenzuralnych ocen w prasie Gwatemalskiej jak  i sprowadzenie ..krytyki /jak zwal tak zwał/..na na etap pączkowania. Bo to dzięki niej coś jest dobrze albo coś jest źle...Tożsama w dwóch wymiarach ,błądzi gdzieś wśród zubożenia własnej wartości......Czy w tym wszystkim jest szczypta erotyzmu?..ależ jest..! to publiczność decyduje o narkotycznych wręcz nastawach , o wolnej stanowczości i smaku na jednym froncie...!Pończocha konsekwencji.. praw pierwszych..zaczęła się ruszać...
Ciche mruczando, pod nakazem chrapania wykluczyło kontrolę pasji... i rytmicznych wdechów..
Możemy śmiało okładać się bambusami ..a i tak już nikt niczego Nam nie nakaże...

Miłego -tego
mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #837 : 30 Lipiec, 2015, 16:02:29 pm »


bul.jpg



W bulach bo w bólach .ale tak rodził się Nasz świat... naocznie można było stwierdzić , że to nie łatwa sprawa.. zwłaszcza dla niezbadanej siły.. nieharmoniczna dystynkcja w parze z jakimś tam kolorem..do dziś żyjemy , jak byśmy buli nafaszerowani ogniem grilla z Kamasutry .. to raz na bok to raz od tyłu.. zauroczyła mnie eksplozja zdjęć na f... chodzi o to ,że  ktoś chciał i się zaangażował w pokazanie spektrum powstawania świata.. to ważne ..o tyle ,że coraz mniej jest zorientowanych - gdzie żyje .. po co żyje i czemu nie je Polskich ziemniaków ...od czasu do czasu wycinki z dnia codziennego wrzucane na czwarty kraj świata pokazują aprobatę chęci poznania powstania świata w różnych odcieniach.. to miłe i cenione.. zwłaszcza dla mojego pokolenia ..bo póki jeszcze oczy -to kolor złapie...

Miłych wakacji..
mark...

bul.jpg

* bul.jpg (29.96 KB, 960x720 - powiększony/pobrany 807 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #838 : 01 Sierpień, 2015, 22:37:59 pm »

https://youtu.be/9KqHpkW_7Pk<a href="https://youtu.be/9KqHpkW_7Pk" target="_blank">https://youtu.be/9KqHpkW_7Pk</a>
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2015, 22:40:19 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #839 : 11 Sierpień, 2015, 18:08:55 pm »

Pogoda dowcipkuje...jak tak dalej pójdzie ,to Górski straci liderowanie.. .
W zabudowaniach  istny kocioł diabelny... apele o oszczędności w użytkowaniu wody i prądu- to czołówka ..zapewne ,dlatego mało istotna informacja o zmianie Prezydenta R.P.  w upalne dni mogła ulecieć lokalnym mediom..co by ważniejsze sprawy na tapecie..

Tudzież sprawniej pójdzie link do akcji- http://spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow/325
warto chociaż zajrzeć..

wody..
mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Strony: 1 ... 54 55 [56] 57 58 59   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
A NIECH MNIE??? Hydepark widelec 10 13893 Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2009, 07:15:57 am
wysłane przez gracjano
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4989 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi] Hydepark « 1 2 ... 25 26 » x 387 314317 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2013, 21:56:25 pm
wysłane przez edward osman
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 2947 Ostatnia wiadomość 23 Wrzesień, 2015, 10:33:31 am
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 2933 Ostatnia wiadomość 28 Wrzesień, 2015, 11:41:36 am
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 3467 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2015, 12:37:48 pm
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 3417 Ostatnia wiadomość 19 Październik, 2015, 12:49:10 pm
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 3091 Ostatnia wiadomość 26 Październik, 2015, 15:33:34 pm
wysłane przez dawgoz