Strony: 1 [2] 3 4 ... 59   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami....  (Przeczytany 667431 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #15 : 02 Czerwiec, 2009, 00:40:59 am »

Postaram się zapodać coś swojego, tylko trudno jest mi się zmusić ponownie do pracy
nad muzą(brak czasu i lenistwo) ale chciałbym poddać pod krytykę publiczną swe wypociny, których mam kilkaset, jak nie tysiąc. Chichot Idę spać. Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #16 : 02 Czerwiec, 2009, 05:28:50 am »

Może połączymy siły i zawładniemy światem
http://www.streemo.pl/Media/175727

   widzisz działam...gdzieś daleko w tle..

 CMA..http://www.streemo.pl/Media/375603

 MOICH UTWORKÓW SŁUCHA SIĘ DO KOŃCA I TRZY RAZY...POZDRAWIAM MARK
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #17 : 02 Czerwiec, 2009, 18:59:11 pm »

ĆMA....jeśli wierzyć Twoim latom , to wyczulona na jakikolwiek głos będziesz za jakieś 25 lat , jeśli oczywiście będziesz uważnie słuchała swojego...może wreszcie się doczekałem jakiegoś wokalisty/tki,nie czytałaś uważnie mojego postu ,gdzie piszę
że to są propozycje itp.. jak uważasz, mam gwizdać Co? wrażliwa to możesz być na niedogotowane pierogi.. nie umiesz słuchać??!!skoro jesteś wrażliwa to jesteś ukierunkowana zaszufladkowana.. każdy głos , który, jest wydawany na tym świecie , jest, dźwiękiem.. są dźwięki jasne, są ciemne.ale do przyjęcia przez nasz słuch/do 20.000hrz/, pierogów niedogotowanych nie zjesz...jam jest kilka pięter wyżej od Ciebie i Twojego pokolenia . audytorium mam bardziej po przejściach , jak się rodziłaś mnie bili pałami po głowie..a dzisiaj MĄ MIŁOŚCIĄ MUZA, która osłania mnie przed postępem ,który na samych pałach przechodzi z klasy do klasy...

jak będziesz szła do Raju . najprawdopodobnie trzeba będzie mieć dolne i górne chwytne, głowa obowiązkowo na "kolano"..oczywiście , żadnego zdania i do wyboru trzy kolory,bananowy,bananowy,bananowy...

Może z Piotrem coś zrobimy , a  co ..czemu nie?? co w Lubaniu nadmiar??
służę wiedzą i doświadczeniem..

 pozdrawiam mark..
ps.
 Moog, piszę się przez sam szacunek z dużej litery.... trudno będzie o Raj//hehe


Najpierw Bóg stworzył mężczyznę w Rajskim swym Ogrodzie
pomyślał, "Muszę stworzyć, coś, co w życiu tobie pomoże"
Tak powstał projekt wielki, piękniejszy od bursztyna.
Przed oczyma mężczyzny pojawiła się dziewczyna.
Dwie piękne nogi, długie i aksamitne
delikatne i gładkie, można rzec wybitne.
Przepiękne bioderka o kształcie pożądanym,
by mężczyzna wiedział, że jest przez Boga wybranym.
Dwie cudne piersi, pełne i soczyste,
tworzące w myślach mężczyzny, marzenia nieczyste.
Ukochane ręce, idealne do przytulania,
i dwie kochające dłonie, do głaskania i całowania.
Pęk długich i jasnych włosów, do ramion sięgających
I para oczu, zawsze czułych i wielbiących.
Stworzył to Bóg dla mężczyzny, by serce jego śpiewało.
Dodał jeszcze usta ... i wszystko się zjebało ...
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec, 2009, 20:14:56 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #18 : 02 Czerwiec, 2009, 20:34:53 pm »

Dzieki ĆMA.. to mi się podoba :)do raju się nie wybieram , bo już tam byłem ..jest źle..  Może gdyby nie to traumatyczne przeżycie, dziś nie tworzyłbyś takich
pobudzających do dyskusji utworów.  to wiem   z psychologii..-/z przykrością stwierdzam,że nie mam żadnego piętna../młoda damo,śmiać jeno mi się trochę chcę, żem zagonił Cię w kozi róg..

może tam się właśnie kiedyś spotkamy. A jeżeli nie tam, to z pewnością w innym miejscu.           wiesz ,że to dobry temat na muze..
pozdrawiam mark...

i jeszcze jedno dla porządku..Streemo to inna specyfika .to nie koncert życzeń
mogę wywijać filtrami głos czy cokolwiek innego  i nigdy nie usłyszysz prawdy..
głos jest inny w kiblu, w kościele czy na ulicy,moje streemo naszpikowane jest róznymi stylami czego nikt inny nie potrafi robić. za to szacunek mam od młodych co się na rzeczy znają..idź na Vive . jedż do Opola . albo na Kamienną Górę ,tam bez wrażliwośći ominie Cię czyściec.....nie macie szans do Dinosaurów,,hehe
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec, 2009, 19:05:27 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #19 : 04 Czerwiec, 2009, 23:34:13 pm »

 Chichot Zatańczyć mogę, ale śpiewać  Co?  A Mark, najwidoczniej stracił wenę do tworzenia - czy tak?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 04 Czerwiec, 2009, 23:51:39 pm »

 Chichot masakra Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #21 : 05 Czerwiec, 2009, 05:18:48 am »

Chichot Zatańczyć mogę, ale śpiewać  Co?  A Mark, najwidoczniej stracił wenę do tworzenia - czy tak?
 Mark nie stracił weny..To Ćma namieszała i teraz SIĘ UCZ ŚPIEWAĆ
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #22 : 05 Czerwiec, 2009, 05:32:37 am »

gracjano...twoje jak do tej pory filozoficzne wejścia i pełne znajomości wiedzy teksty,są pięknym dodatkiem    okratuj jeszcze swój awatar , żebym widział ,że piszesz zza światów..hehe..masakkra to jest takie danie indonezyjskie, na które składają się podpieczone larwy glisty psiej. kilka sztuk okrągłego kału jeżozwierza,i trochę przyrumienionej prawej części łba cesarza chin...

25.gif



 dzięki ...http://www.streemo.pl/Media/363300

25.gif


25.gif

* 25.gif (20.15 KB, 212x52 - powiększony/pobrany 1046 razy.)
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2009, 05:41:21 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 05 Czerwiec, 2009, 07:16:25 am »

 
Proszę bardzo i smacznego życzę a co do światów nie da się ukryć... masz swój
Resztę może w taką całość ulepię:
"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

http://streemo.pl/Media/397772
normalnie jestem Twoim fanem   bardzo chciałbym Cię ujrzeć i posłuchać na Lawie 
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2009, 07:18:26 am wysłane przez gracjano » Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #24 : 05 Czerwiec, 2009, 07:56:03 am »

Widelec, szkoda by było, żeby którykolwiek z talentów Piotra się zmarnował. Zatańczy w teledysku ! 

Co do Lawy, gracjano ma rację. Musicie wyjść do ludzi. Widzę Was jako support Gosi Andrzejewicz Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #25 : 05 Czerwiec, 2009, 11:21:10 am »

gracjano , dzięki..
ĆMA ..DZIĘKI..
dla Piotra ..pantomim...http://streemo.pl/Media/437805   support, G.A. możę wystąpić ROD STEWART... :)POZDRO MARK
zamykam ciekawy wątek...pozdrawiam mark

studio.jpg

* studio.jpg (75.72 KB, 357x272 - powiększony/pobrany 809 razy.)
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2009, 11:55:56 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #26 : 05 Czerwiec, 2009, 19:55:34 pm »

Nie rozumiem, dlaczego zamknąłeś ten wątek! odwieś go, bo ja to zrobię
Zapewne będziesz jeszcze chciał pokazać nam coś nowego, a tworzenie nowych topików rozmywa Twoją twórczość. Wiesz...świat dąży do homogenizowania wiadomości, więc "bądź na czasie" Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #27 : 06 Czerwiec, 2009, 13:03:25 pm »

Szanowny PIOTRZE..Cieszę się .że mój zaczęty wątek przyniósł pozytywy w rozumieniu innej literatury ‘odwrotnej”..jest inny na Forum -bo być powinien.Tu nie chodzi o moją twórczość, choć cieszę się ,że słuchacie..chciałem zwrócić uwagę , że w klasztorno-średnowiecznym Lubaniu , gdzie dla ‘’SZEFÓW OD KULTURY” 20-ścia kilometrów poza granicami grodu, jest pełne „zawodowstwo”  i tam należy szukać zbawienia rozrywkowego.. Przy zakompleksieniu , braku wiary, że małe może być dobre a nawet lepsze,wreszcie przy trwodze brania na siebie odpowiedzialnośći za nieudane, idą drogą ‘‘czystych rąk”…Masa??!! przeczytanych książek, masońsko ukierunkowanych na niebycie razem, ma swoje owoce…Dlaczego nie możemy być jednym ogródkiem , gdzie się  kocha ,dba , pielęgnuje ‘nasze ,lokalne, rodzime”??Jakie by nie było!!Wiem ,strzelam..   20% społe…to może i by coś chciało zmieniać , ale  nie mają wsparcia we własnej wartości,15%, jeszcze się nie narodziło i  brawurowo  udaję im się uniknąć wejścia na strzebel wyżej,pozostaje 75% , to tak zwani „ dostarczyciele pożywienia”zaćmiona, sflustrowana młodzieżo-starszyzna, dla  których ,otwiera się bramy kolejnych molochów gastronomicznych, z wyszukanym ,gustownym napojem . i przeterminowaną zakąską hehe..Dla tychże, dla których błogosławieństwem  było by odpocząć od „białych myszek”..’kulturo-majestat” mówi „SIĘ NIE OPŁACA”..To nie prawda ,że w dzisiejszym . debilnym tępie „życia”  ..które kreuje monitor  LCD –KA nie można zachować choć trochę radosnego„prymitywizmu”Otwórzcie ogródki rodzinne ,co tydzień  w różnych miejscach niech gra muzyka /żywa/, niech ludzie /póki jeszcze są/ zaczną za sobą rozmawiać, niech wejdzie to w rytuał lokalny................Ale ,cóż w związku z tym
--rośnie pokolenie debili, które szybko wychowa następne pokolenie debili. Będzie praca???, potem ochlaj przy jakiejś połajance, obowiązkowo mordobicie, w nocy szybkie dymanko, co rok to prorok. Za 10-15 lat społeczeństwo nie będzie w stanie w żaden sposób się prowadzić, rządzić. Kandydaci na senatorów będą się obstawiać wianuszkiem króliczków playboya i tak będzie wyglądała kampania reklamowa partii X, sponsorowanej przez korporację Y. Niestety dzisiejsza -kultura masowa -właśnie prowadzi te wszystkie baranki na rzeź, o jakiej się nie śniło nikomu. Mam nadzieję, że nie dożyję.

Jak masz odwiesić Piotrze mój wątek ,to zrobię to sam , bo znowu nie będzie „nasze” hehe.   może zrobisz choreogafie do ..panto-mima..hehe.. mim może trwać w bezruchu a wszystko powie  http://streemo.pl/Media/437805
PS..Zwróć uwagę .Piotrze ,że nasz hejnał w ostatnim takcie fałszuje..jest tercjo-kwintowo źle..nawet tego się nie słyszy...pozdrawiam ..mark



.. Pieśń dla jolka5...http://www.streemo.pl/Media/345591
http://www.streemo.pl/Media/362160


***************************************poeci...
http://streemo.pl/Media/439983
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec, 2009, 16:24:56 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #28 : 08 Czerwiec, 2009, 23:43:00 pm »

Hejnał fiksuje?  Chichot Nie bardzo się znam na trąbkach, ale posłucham wnikliwie
"Kompozytorem Lubańskiego Hejnału" jest podobno mieszkaniec Bolesławca. Ciekawe, czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #29 : 11 Czerwiec, 2009, 16:51:54 pm »

I mamy wakacyjny HIT!  Spoko

http://streemo.pl/Media/439983
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec, 2009, 16:56:42 pm wysłane przez Piotr Cichanowicz » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 59   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
A NIECH MNIE??? Hydepark widelec 10 13889 Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2009, 07:15:57 am
wysłane przez gracjano
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4988 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi] Hydepark « 1 2 ... 25 26 » x 387 314296 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2013, 21:56:25 pm
wysłane przez edward osman
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 2947 Ostatnia wiadomość 23 Wrzesień, 2015, 10:33:31 am
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 2933 Ostatnia wiadomość 28 Wrzesień, 2015, 11:41:36 am
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 3467 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2015, 12:37:48 pm
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 3417 Ostatnia wiadomość 19 Październik, 2015, 12:49:10 pm
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 3090 Ostatnia wiadomość 26 Październik, 2015, 15:33:34 pm
wysłane przez dawgoz