Strony: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 59   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami....  (Przeczytany 667439 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #675 : 18 Kwiecień, 2012, 13:34:24 pm »

<a href="http://www.youtube.com/v/iAZbOqz3hQQ?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/iAZbOqz3hQQ?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>


mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #676 : 25 Kwiecień, 2012, 22:17:03 pm »

Sen
Pewien Marek, co z miasta Łodzi pochodzi,
Śpiewa: “do końca świata tak samo młodzi”...
I wiecie co się dzieje ?
Widownia młodnieje !
Bis!- woła, groszem sypie, a muzyk...się budzi.

Marek! W dniu imienin- spełnienia snów życzę  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)


*

Punkty: +85/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 610
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #677 : 25 Kwiecień, 2012, 23:06:26 pm »

Dla Marka

Dobre anioły los nie oszczędza
oddają duszę którą wciąż ranią
ciągle się pruje dobroci przędza
wokoło kłamią małych tumanią

anioł skrzydłami szczęście otuli
by serce mieli na krzywdę czuli
roznieci płomień wiary w istnienie
zagasi smutek rozpacz zwątpienie
poniesie prośby nasze gorące
by je ogrzało słońce

dobrym aniołom ciągle pod górę
kłody im kładą pod nogi wredni
tworzą muzykę skład partyturę
gdy ton ucichnie będziemy biedni

Dla drogiego Marka Witaszka w dniu imienin Heniek.

Autor : Henryk Gil - globus
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #678 : 22 Maj, 2012, 21:53:59 pm »

Markowe piosenki o mamach:
"Matka świra"
http://streemo.pl/Portal/566868,Utwor,Audio_Midi_Sound_wierszyk_na_dzien_matki__tx_K_Slawinska.html

Piosenka Zuzi "Dzień Mamy"
http://streemo.pl/Portal/675302,Utwor,Audio_Midi_Sound_Dzien_Mamy_txtZuzia_Urbaniak_i_dziadek_globus.html

No i "Oj mammma" 
http://streemo.pl/Portal/688024,Utwor,Audio_Midi_Sound_oj___mammma__.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #679 : 23 Maj, 2012, 20:17:15 pm »

Dziękuje ZUZA  ,,za  ojmmma..utworek pokazal kapitalną współprace z 'rapowcami" z  Kielc..
nie renderując do mp3..mam wrazenie .że niestety ale środek Kraju ma większą  Polskość..
potrafią się bawić.. trochą nam tego brakuje  jako pas przygraniczny,,,,
na zbawczość są inicjatywy Lsm "Panaceum' ,które w niepisanym kodeksie ma własnie to ..
Poeci też zauważają  i piszą  co z założenia powoduje złość..klecąc takie rymy jakie czytamy
a trza widzieć .ze tam są prawidła//..wiemy o tym ...-co ja piszę//...

Nie mam aktualnie mozliwości  dotarcia do szerszej publiczności Lokalnej ,korzystam z usług kumpla..nie mam aktualnie  swiatla , mam zaległości mieszkaniowe.. nie mam nic po prostu... i a co za tym idzie do dotarcia do Was,,
Lawina  problemów potoczyła sią PO  zwolnieniu  mnie z pracy z CHromeksu..z nie zrozumiałych powodów..to znaczy zrozumiałych.. Panie Prezesie //stracił Pan 80 %  ..to w kalkuacjach lokalnych,,,Jak usłyszałem" 'zebym nie był mądry".. ja ? mądry? PO sześciu klasach???
co to oznacza/ w Waszym mysleniu?/ jest dużo ludzi 50+ którzy znają się na 'robocie których trza chronić" i ich wywalani  się z pracy bo ..co? ustawa?! czy  jak powiedziałeś...  ?' ROBIE GRUPĘ"niestety Kraju nie będziemy okradać.. kumasz/  czy   jaśniej?.....!ok..tylko że . My jesteśmy małą krainą ..a My ...!!to przecie My>>czy jak? jestes mym przyjacielem ..więc nie wiem dokąd zmierzasz?

mark...



Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #680 : 17 Czerwiec, 2012, 13:08:54 pm »

Kiedyś powiedziałam do kogoś o tobie "Marek to Artysta Osobny" i po wczorajszym koncercie podtrzymuję to zdanie. Najbardziej lubię cię słuchać "osobno" w słuchawkach, na fotelu w ciszy, bo wtedy słyszę każdą nutkę. I posłucham cię, bo Benio nagrywał. Nowa wersja "Kołysanki" bardzo, bardzo. A coś taki ponury repertuar zgromadził Co?,  toż to święto było, aż mi się ponury wiersz napisał o święcie, czy przy święcie raczej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #681 : 18 Czerwiec, 2012, 09:33:31 am »

<a href="http://www.youtube.com/v/3hKYJNVg6LU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/3hKYJNVg6LU?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>

Kołysanka ma już trzeci wymiar..zawsze kołysze..
Słuchawki sa potrzebne .boć w tym tumulcie się zagubić idzie..
Cieszę się .żem doczekał koronacji moich cichych marzeń ..rodzina to rodzina a jak już RODZINA -to być inaczej nie uchodzi..
Dziękuje -Wojtek żeś wrócił..Twój profesjonalizm zawsze był wskazówką co by piastować
ma do końca bytu, pamiętasz ,jak w l...80-tych ogladaliśmy pierwsze kasety wideo? teledyski!!! niektórzy po 10-ć godzin spędzali na oglądaniu.. ;)już w tedy byleś dżentelmenem  przekazu.... bądź wodzirejem tubylczego chcenia..a poeci przyjdą Ci z radością..

Cóż.. nic dodać nic ująć..wspaniałe ,wprowadzajace w Dni Miasta   pierwsze namaszczone
powinnością nagrody .. dla Nas ..bo o Nas przecie świadczy .czy jesteśmy warci kamer..
Tak ..jesteśmy..!!Panie Burmistrzu..Gratuluje..żeby nikt nie mówił. że to za Boleslawa trzeciego.. ł ezka się momentami potrafiła zakręcić jak obaczyl ja ,że nawet Nasi lokalni "menele" ubrali krawaty.. coś za coś..nie!!??
Krysiu -jak mawiał pewien błazen.."nie choć po wodzie .po wywołasz piranie?!"
całe szczęście,że Nas to nie tyka..jako Lokalnej Rodziny..

mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #682 : 18 Czerwiec, 2012, 11:54:19 am »

Fajny materiał, dzięki za możliwość poczucia rodzinnego klimatu Tak jak piszesz to  wspólne święto tych wartych kamer i tych co ich oglądają. Ważne że jest duch zabawy  w narodzie
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #683 : 18 Czerwiec, 2012, 12:50:51 pm »

Tak.. to było ważne..bardzo ważne..przy energii .która przecie mamy a która gdzieś się  trochę pogubiła .miała możliwość tu i teraz pokazać.,że..bez kompleksów  jestesmy wstanie być wskazówką dla innych....Przy skomasowanej reakcji Stowarzyszeń .Organizacji różnorakich, Włodarzy Gospodarstwa Naszego- tudzież ..przecież mniemam- Naszych Mieszkańców..!!
przecie poczulśmy ,że jesteśmy sąsiadami..!! !choć  przynajmniej w tej materii.. dziewczynka z lizakiem. wchodzaca do straży pożarnej!! ;)karetka ,która mimo obowiązków BYŁA,,,
TU  nie omieszkam się wypowiedzieć..wszędobylscy członkowie LSM Panaceum .członkowie st.Ogarnij  .Ł.C.R.  armie moich kochanych Kobit ze Zgiuku..panteon mówczy za przykazaniem Naszego Dyrektora M.D.K. nie lubię tego przekażnika..wolę Naszego  Przedstawiciela Pełnego Mikrofonu... zespołów . tancerzy, a tu ...moment..
chwała chłopakom z ekipy akustyków ,którzy w takiej sytuacji pogodowej wyprawiali cuda aby się udało?/ ..chłopy ...udało się!!!
Zadbajmy o to ...

-Synu co to jest? pyta Pani starsza tuż przed Ratuszową..
- mówie.. -Mamy świeto Miasta!  impreza lokalna..!
- a - ja mogę być? pyta z podejrzeniem. mrugając okiem.. -
- nie,,Pani bierze udział!! : to dla Pani!!)złapała mnie za rękę i ...synu.. żyj długo!..
obiecałem...

mark...
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec, 2012, 12:53:07 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #684 : 21 Czerwiec, 2012, 22:51:42 pm »

Z okazji Święta Muzyki i w trzecią rocznicę urodzin pierwszej wspólnej piosenki - "Jesiennej miłości"- najlepszemu muzykowi jakiego znam wielu nutek w głowie na nowe piosenki.

Posłuchajcie naszej piosenki- "Jesienna miłość" skasowana, to może blues- http://streemo.pl/Portal/651573,Utwor,Audio_Midi_Sound_Moj_blues__txt_K_Slawinska.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #685 : 22 Czerwiec, 2012, 09:32:38 am »

To jam trzy lata wiecej?? strach pomyśleć...razem bedzie jakieś 2012 ..nie wiem czy ludzie są skłonni do liczenia do tyłu ale przy -o zgrozo- turbulencji eko.. namaszczeniem powinno być  przemilczeć wiekustan.W dniu muzyki .dziękuje..

mark...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #686 : 28 Czerwiec, 2012, 22:28:11 pm »

Nowe, widelcowe
 http://streemo.pl/Media/744097
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #687 : 29 Czerwiec, 2012, 00:20:22 am »

No prawie jak równonoc JMR. Summertime Grove !
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec, 2012, 00:23:24 am wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #688 : 29 Czerwiec, 2012, 10:42:12 am »

To są częstotliwości u mnie obcięte...w związku z rozwijanym brawurowo castingiem na obcinanie niemal wszystkiego co się da/ opr..Co?./...jestem w modzie...Na razie wygrywa taki idiotyzm jak  60-milionów na  szkolenia 50+, wespół  z równoważeniem tegoż przy chorobowym objawieniu    ..no jakże inaczej..! na art... kulture...Paranoidalny rząd zapewne wyłoży troche grosza na Hiszpanie, bo Król był u Nas..a strzyżenie kozich bród i psów ze wzgóża golan, bedzie eksportową miłością 60-cio latków...
Dokształcanie staruchów przy pomocy frontu inicjatyw brukselkowatych ma sie dobrze..
Płodzenie demografii na receptę i przyszywanie sobie tarczy -klasa 3 -b-..
podpierając sie laską z mąki, jest dość przyzwoitym potraktowaniem chodzących..

włala... mark..
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #689 : 31 Lipiec, 2012, 17:20:25 pm »

Pozdrowienia z wakacji:


Wakacje 2012 614_535x713.jpg


Wakacje 2012 614_535x713.jpg

* Wakacje 2012 614_535x713.jpg (56.52 KB, 535x713 - powiększony/pobrany 574 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Strony: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 59   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
TVP Kultura rządzi ;) Hydepark Paweł Sokołowski 1 8217 Ostatnia wiadomość 17 Marzec, 2008, 11:25:57 am
wysłane przez Nasty
A NIECH MNIE??? Hydepark widelec 10 13889 Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2009, 07:15:57 am
wysłane przez gracjano
Lumpenproletariat rządzi Fabryczną Bieżące wiadomości Leo 0 4988 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2009, 21:17:31 pm
wysłane przez Leo
Wszystko PO 5 złotych ! [3RP rządzi] Hydepark « 1 2 ... 25 26 » x 387 314300 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2013, 21:56:25 pm
wysłane przez edward osman
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 2947 Ostatnia wiadomość 23 Wrzesień, 2015, 10:33:31 am
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 2933 Ostatnia wiadomość 28 Wrzesień, 2015, 11:41:36 am
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 3467 Ostatnia wiadomość 12 Październik, 2015, 12:37:48 pm
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 3417 Ostatnia wiadomość 19 Październik, 2015, 12:49:10 pm
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 3090 Ostatnia wiadomość 26 Październik, 2015, 15:33:34 pm
wysłane przez dawgoz