Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Lawa 2009 w Lubaniu - 27-28 czerwca 2009  (Przeczytany 46087 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« : 10 Maj, 2009, 13:21:19 pm »

Dni Lubania organizowane od kilku lat pod skróconą, bardziej marketingową nazwą LAWA, obchodzone będą w tym roku w dniach 27-28 czerwca. Główna część programu tej gigantycznej imprezy masowej realizowana będzie w amfiteatrze na Kamiennej Górze.

LAWA 2009 ma szansę przejść do historii imprez kulturalnych miasta jako kolejne niezwykle imponujące przedsięwzięcie artystyczne. O poziomie tego rodzaju zdarzeń świadczy przede wszystkim program, jaki zostanie zaproponowany szerokiej rzeszy publiczności, uwzględniający masowy charakter imprezy. Organizator, Miejski Dom Kultury, nie kryje, że kreując ofertę ograniczony jest wieloma czynnikami, wśród których dominującą pozycję zajmują możliwości finansowe, czy skuteczność w pozyskaniu najbardziej interesujących artystów estradowych. Ostatecznie dzięki życzliwym sponsorom, tu głęboki ukłon pod ich adresem, udało się osiągnąć pewien poziom.

Na dwa miesiące przed oficjalnym otwarciem tegorocznej LAWY program imprezy jest już dopięty w 95 procentach. Małą niewiadomą są jedynie oferty uzupełniające, przygotowywane przez pozostałe placówki kulturalne miasta.

W ciągu dwóch dni ostatniego czerwcowego weekendu mieszkańców Lubania bawić będzie imponująca ilość artystów znanych nie tylko z krajowych, ale także z europejskich estrad. Mało tego, zobaczymy również wykonawców z krajów afrykańskich.



Gwiazdami LAWY 2009 będzie przede wszystkich szwedzka grupa VELVET, znana m.in. z festiwalu sopockiego, oraz zespół muzyki disco-dance AKCENT, którego utwory królują na wszystkich dyskotekach europejskich.

Krajową scenę reprezentować będą zespoły ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY i GOLDEN LIFE oraz niezwykle lubiana przez młodzież GOSIA ANDRZEJEWICZ. Znakomite uzupełnienie stanowić będzie zespół BELFAST, który tworzą czarnoskórzy artyści, trzy wokalistki i żywiołowy frontman, śpiewający przeboje legendarnej Boney M. Niezwykle interesująco zapowiada się kolejna grupa z czarnego lądu HAKUNA MATATA, w skład której wchodzi siedmiu wykonawców. Zespół zaprezentuje najprawdziwsze rytmy i tańce afrykańskie m.in. z Konga, Kenii, Senegalu, Angoli czy Ghany - w oryginalnym wykonaniu. Obok prezentacji muzycznych zgromadzoną w amfiteatrze widownię bawić będzie znakomity KABARET MŁODYCH PANÓW.

Nie należy również lekceważyć oferty programowej poprzedzającej występy wspomnianych wyżej artystów, w ramach której na estradzie pojawi się wielu młodych, niezwykle utalentowanych wykonawców, zarówno wokalnych jak tanecznych w tym hip-hopowych.

Imprezie towarzyszyć będzie, jak na miasto o wiekowej tradycji przystało, część epokowa. Będzie nią OBÓZ HISTORYCZNY z udziałem kilku drużyn łuczniczych, w ramach którego odbędą się m.in. zawody strzeleckie czy pokaz machin oblężniczych. Natomiast w rynku miasta odbędą się Targi Kolekcjonerskie, które z pewnością zainteresują wielu pasjonatów pamiątek z przeszłości.

Organizatorzy zadbali również o małe co nieco dla ciała, przygotowując bogatą ofertę cateringową oraz wiele atrakcji o charakterze rekreacyjnym dla najmłodszych.

żródło: Ziemia Lubańska


DNI LUBANIA - LAWA 2009
27-28.06.2009 r.

PROGRAM

26 czerwca (piątek) – plac przy Ratuszu

g. 17.00 – Koncert Lubańskiej Orkiestry Dętej

      27 czerwca (sobota) - amfiteatr na Kamiennej Górze

g.15.00 – Scena młodych
          Wystąpią: Szalone Nastki, Lawa, Grupa taneczna Hip-Hop,
           Dagaz, Dreams
g.16.40 – Afrykański zespół HAKUNA MATATA
g.18.00 – Uroczyste otwarcie Dni Lubania LAWA 2009
g.18.10 – GOSIA ANDRZEJEWICZ z zespołem
g.19.40 – Lubańskie diamenty
        - Nikola Buczyńska – wokal, Grupa taneczna Hip-Hop,
           Emanuel Kunka – wokal, Anita Okienko – wokal,
           Patrycja Kozak – Hip-Hop, Kasia Ptak – wokal
      Gwiazdy wieczoru
g.20.10 – ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY
g.21.30 – AKCENT (Rumunia)
                         
     28 czerwca (niedziela) – amfiteatr na Kamiennej Górze

g.15.00 – Scena młodych
          Wystąpią: Wesołe Nutki, Grupy taneczne Hip-Hop, No Name,
           Dreams, Wendetta
g.17.00 – Zespół rockowy Daybreak
g.17.20 – Zespół BELFAST – (Zimbabwe,Nigeria,Zambia)
g.18.40 – Kabaret “MŁODYCH PANÓW”
     Gwiazdy wieczoru
g.19.40 – GOLDEN LIFE
g.21.15 – VELVET (Szwecja)
         
Prowadzący – Robert Dudzik – aktor Teatru im.K.C.Norwida

-  -  -
* 27-28.06. od godziny 12.00 – Piknik Biesiadny
- wokół amfiteatru, wzdłuż alejek parkowych na gości czekać będą liczne punkty handlowe, małej gastronomii, ogródki piwne oraz bogata infrastruktura rozrywkowo-rekreacyjna.

IMPREZY TOWARZYSZĄCE
* 18.06. – Sesja popularno-naukowa „Z dziejów pogranicza śląsko-łużyckiego” – Galeria Łużycka (sala konferencyjna).
* 19.06., g.18.00 – Uroczyste podsumowanie II Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O czym szepczą bazaltowe skały” o „Złote Lubańskie Pióro” pod patronatem Burmistrza Miasta – kawiarenka GALERIA MDK, ul.Kościuszki 4.
* 20.06., 10.30-17.30 - Targi Kolekcjonerskie – Rynek Miasta oraz Galeria Łużycka.
* Wystawa – „Lubań w rysunkach Konrada Kornackiego – 20 lat później” – Muzeum Regionalne.
* 27-28.06. – I-sza Dystrybucja DUKATÓW lokalnych o nominale „4 LUBANY” - przy wejściu do amfiteatru.

CZĘŚĆ HISTORYCZNA
* 27.06., godz.12.00 – OBOZOWISKO HISTORYCZNE z udziałem drużyn łuczniczych - Park na Kamiennej Górze (na dnie wulkanu).
W programie:
- IV Turnieju Łucznictwa Tradycyjnego O Pierścień Burmistrza Lubania. Część rekreacyjna turnieju w godz.12.00–13.30. Część historyczna turnieju w godz.13.35–17.00.
- Prezentacja historycznych machin oblężniczych.
- Możliwość obserwacji życia obozowego.
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec, 2009, 10:42:55 am wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #1 : 10 Maj, 2009, 13:29:39 pm »

Gosia Andrzejewicz Co? O dzizas Niezdecydowany
A co do reszty to Oddział Zamknięty wymiata
Zobaczymy co to będzie, ale mam nadzieję, że tym razem organizatorzy dadzą radę Wierzę w Was
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #2 : 10 Maj, 2009, 13:56:26 pm »

Co to znaczy "tym razem"? Od kiedy bywam na Lawie zawsze dają ;P. Publika bawiła się świetnie w zeszłym roku, a ja nabrałem nieco respektu dla "śpiewania do kotleta" - szczególnie po występie Komarenki

Zawsze mi się wydawało że to dość łatwa praca, az popatrzylem na to z bliska ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #3 : 10 Maj, 2009, 14:07:04 pm »

Przyznam się, że z roku na rok coraz gorzej się bawiłam-ale to tylko takie moje odchylenia od normy

Są gusta i guściki, to może dlatego
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #4 : 10 Maj, 2009, 19:40:22 pm »

Jak to mówią zawsze normą jest ogół i nie dotyczy to tylko entertajmentu
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +7/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 159
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #5 : 10 Maj, 2009, 21:04:05 pm »

aaaa! jak Ty siostra wydziwiasz matkoooo :P
a zobaczymy jak będziesz na akcencie tańcować!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #6 : 10 Maj, 2009, 21:11:32 pm »

Kochanie, ja na akcencie?
Chyba jak się mocno znieczule, co w moim przypadku jest niedozwolone
Ja bym chciała stać jako ochrona^^
Załatwi mi ktoś?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 10 Maj, 2009, 22:20:25 pm »

Chcesz odgarniać tłumy tych rozwrzeszczanych małolat hehehe ;p? przynajmniej zawsze jakas atrakcja ;d
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #8 : 10 Maj, 2009, 22:43:58 pm »

Ja Was rozczaruję Spoko Mój ajdol na Lawie Szok naprawdę i bez kitu. Ponieważ Polak-Rumun dwa bratanki i do tańca i do ...


Nie wiem dlaczego, ale ta wersja mi się bardziej podoba
<a href="http://www.youtube.com/v/WBxCIryTrJ0&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/WBxCIryTrJ0&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2009, 22:58:00 pm wysłane przez Piotr Cichanowicz » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +3/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 40
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Mam ochotę na herbatkę, we dwoje.


WWW
« Odpowiedź #9 : 10 Maj, 2009, 23:34:21 pm »

a kto wie jaka firma to ochrania bo mam uprawnienia na masówki Co???
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 251
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 11 Maj, 2009, 08:17:56 am »

Jak dobrze pamiętam, to na Nocce był Impel tak mi się wydaje
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #11 : 11 Maj, 2009, 09:26:33 am »

Odgarnianie rozwrzeszczanych i napalonych małolat to jest to o czym marzę brO.

Też mi się wydaję, że był to Impel, ale kto będzie teraz to nie wiem
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 138
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 11 Maj, 2009, 10:55:10 am »

Ja Was rozczaruję Spoko Mój ajdol na Lawie Szok naprawdę i bez kitu. Ponieważ Polak-Rumun dwa bratanki i do tańca i do ...
http://www.youtube.com/watch?v=MaCn-RPHe8w

Nie wiem dlaczego, ale ta wersja mi się bardziej podoba
<a href="http://www.youtube.com/v/WBxCIryTrJ0&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/WBxCIryTrJ0&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>


Boże co to za kupa?

Rozumiem że ta pani się wietrzy, domyślam się przyczyn ale czemu ci kolesie pieją?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #13 : 11 Maj, 2009, 14:16:44 pm »

Bernard Ty się normalnie nie znasz. Jakby to przełożyć...ta kupa, to takie coś, dla której na amfiteatr zjedzie cały region, Twój również:) A czemu? - bo tego chcą ludzie
<a href="http://fantoma.wrzuta.pl/film/6A5YqLupCnv/akcent-king-of-disco" target="_blank" >Akcent-King-of-disco" border="0[/url]
<a href="http://fantoma.wrzuta.pl/film/2c2oHPAi5sl/akcent_-_ti-am_promis_iubire_ca-n_filme" target="_blank" >Akcent - Ti-am_promis Iubire ca-n filme" border="0[/url]

P.S.
Piotrek już więcej reklamy tej imprezie nie robi <poczeka na występ i sam zobaczy>
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2009, 15:36:35 pm wysłane przez Piotr Cichanowicz » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 159
Znajomi: 9
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #14 : 11 Maj, 2009, 15:06:44 pm »

co wy się tak czepiacie? :P
o to chodzi, żeby muzyka była taneczna, a nie taka, przy której każdy siedzi i się nudzi.
bo na przykład takie pytanie - ktoś będzie dobrze bawił się przy muzyce andrzejewicz?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
matura 2009 Ogłoszenia drobne kobieta 2 4199 Ostatnia wiadomość 14 Listopad, 2008, 10:52:43 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Rok 2009 Rokiem Juliusza Słowackiego Kultura i sztuka ODK Zaręba 0 3421 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2009, 15:29:27 pm
wysłane przez ODK Zaręba
Lubańska noc kabaretowa - 9 maja 2009 Kultura i sztuka Paweł Sokołowski 10 17651 Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2009, 10:43:58 am
wysłane przez Diorqa
Karbonalia 2009 w Bogatyni Kalendarz wydarzeń Leo 1 6852 Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2009, 10:29:51 am
wysłane przez Diorqa
Dni Lubania LAWA 2009 - Program Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 0 11719 Ostatnia wiadomość 03 Czerwiec, 2009, 11:01:10 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
X Kwisonalia 2009 Kalendarz wydarzeń Shakus 4 6480 Ostatnia wiadomość 15 Czerwiec, 2009, 16:55:57 pm
wysłane przez Diorqa
DNI GMINY I MIASTA NOWOGRODZIEC NOWOGRODZIEC NA FOLKOWO 13 - 14 CZERWCA 2009 Kultura i sztuka gracjano 0 4517 Ostatnia wiadomość 12 Czerwiec, 2009, 19:38:08 pm
wysłane przez gracjano
Przystanek Woodstock 2009 Kultura i sztuka Beata 1 4059 Ostatnia wiadomość 19 Czerwiec, 2009, 14:58:43 pm
wysłane przez elwis
Dni Lubania - Lawa 2009 już za nami Bieżące wiadomości Leo 0 3869 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2009, 09:08:10 am
wysłane przez Leo
LAWA 2012 23-24 CZERWCA Kalendarz wydarzeń « 1 2 ... 5 6 » borisem 78 61142 Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2012, 19:36:18 pm
wysłane przez Tony