Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: A NIECH MNIE???  (Przeczytany 13889 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« : 01 Maj, 2009, 19:06:02 pm »

Wszak, moje "nietutejsze", posty poszły sobie..chciałbym pogratulować - wyobraźni , nadmiaru eksplozji i dbałość o lokalną psycho- kondycje.. :)byłem , widziałem . a co wam powiem to powiem.....Żeby nagle zapomnieć o słowiańskiej duszy"Co??to się  ma ni jak do 1-go maja!!!coś ,ktoś źle interpretuje..czemu ludziska w w Naszym mieście się nie bawią???czemu jest średniowiecze>Co?, czy nasza młodzież ma być łysa od drapania się w głowę , co tu robić?? czy wystarczy raz do roku zaprosić lamerów z telewizji , żeby wiocha była na topie"Co?? czy wystarczy nie rozumieć co się powinno rozumieć??? wizjonerzy nieprzeczytanej psychologii społecznej.. opamiętajcie się!!!...kultura w naszym mieście zginie .....to zginie całe miasto.../ mimo wież monstrualnych i i molochów wszędo dobylskich ...z uszanowaniem ..wasz mark ps.

Siedział kotek na zapiecku  i dym puszczał z fajki
. a Ja wierzę w to od dziecka bo bardzo lubię bajki ....

Żądam powrotu starej estrady do MDK!!!

Tak . ..Piotrze.. to kumulowałoo 80 - siąt pr.. obywateli naszgo Miasta!!pamietam dokładnie jak było ..to nasi Ludzie robili raj na ziemi,, to nasi mieszkańcy bawili się do rana ..coś  grupowało.. konkluzja ..dbaj o swoje jakie masz, i jakie masz to dbaj..

trochę oddechu...http://streemo.pl/Media/422813

I.JPG

* I.JPG (135.32 KB, 1024x756 - powiększony/pobrany 797 razy.)
« Ostatnia zmiana: 05 Maj, 2009, 09:03:17 am wysłane przez Piotr Cichanowicz » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 02 Maj, 2009, 09:26:42 am »

Masz festyn w niedzielę , wiec o co ci chodzi? A może pomyślałbyś przez chwilę o ludziach, którzy by pracowali 1 maja nad organizacją festynu kiedy wszyscy mieli wolne, nawet pracownicy supermarketów.A jak chciałeś się rozerwać, to trzeba było iść do Murzyna, miał otwarte.Od ciebie z domu to rzut beretem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 02 Maj, 2009, 09:29:28 am »

I pisz posty zgodnie z zasadami interpunkcji,  bez tych idiotycznych buziek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 02 Maj, 2009, 10:24:28 am »

A mnie tam się buźki podobają, o tak i jeszcze raz to samo - -
Co do naszego majowego świętowania. Ja wczoraj pracowałem "dzień cały" i jakoś mi korona z głowy nie spadła Chichot Mark masz jeszcze szansę pojechać do Nowogrodźca na 2 dzień Slot Fest. Warto! Są tam rzeczy, których na co dzień nie można zobaczyć i usłyszeć np. zawodowy Beat Box itd. Nooo Spoko A przede wszystkim-> spotkać się ze znajomymi z Lubania. Pozdrawiam i do jutra
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #4 : 02 Maj, 2009, 18:10:26 pm »

a ja tam popieram wystąpienie szanownego widelca...pół mojej rodzinki w estradzie pracowało...te czasy mogły by powrócić, bo teraz to każdy bierze kasę do kieszeni i ma w...nosie to że pracuję w miejscu ODPOWIADAJĄCYM za kulturę w naszym pięknym mieście...jak zwykle kasy na nic nie ma... taki Nowogrodziec ma nawet Slot Fest...mały wycinek Slot Art Festiwal...LEO pojedź do Lubiąża i zobacz co to jest...gdyby coś takiego w Lubaniu mogło się odbywać (a moim zdaniem mamy genialne warunki do tego!!!) nie raz na rok ale nawet dwa...to ludzie by tu walili drzwiami i oknami...reklama na dość dużą skalę...
Jeden festyn w niedziele...szczerze...żenada...czemu kiedyś pod ratuszem mogły stać grille, smalce i ludzie się bawili...Co? poprostu ludziom odpowiedzialnym za kulturę w mieście nic się nie chce robić...!!!
apropo buziek... jeśli komuś wydają się idiotyczne to niech to zachowa dla siebie...po to jest forum by można było się wypowiedzieć we własny i indywidualny sposób...PRL i cenzura już minęła...
Jah Bless:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #5 : 02 Maj, 2009, 20:23:55 pm »

hey Piotrze , D ziekuję za zaproszenie, ale  no ..............też pracuje ,,mam nagrywanie, wiem co to za inicjatywa, godna działania ..parę lat temu byłem na basie ...i wiem ,że wychodzi się z trochę mądrzejszym....jeszcze raz dzięki ..

LEO, się trochę podniecił, u mnie wyświetla się tylko trzy emikonki ..szary . bury i jakiś tam ..wybrałem najmniej rzucający się w monitor.. :)nie znam się na kompie ..siedzę dopiero 22- lata w tej dobroci..heheh
 mam zamiar jakoś uczestniczyć /lako tubylec/ , w 3-cio majowej  zagadce , i rzucić okiem na postępy ..myślę ,że nie  "zabraknie . mundurowych"  hehehe..
pilnowanie odzieży , jest jak najbardziej na aktualnym grafiku.. bo nie wiadomo co kto ma na sobie.heheh :)jeszcze raz dzięki  Piotrze  i a co ,, ?
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2009, 20:51:31 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #6 : 02 Maj, 2009, 20:25:51 pm »

Brawo MooseDlb..........chyba mam  kumpla.....tak MooseDlb. forum  to nie festyn wzajemnej adoracji..średnia zawsze będzie. pozdro mark..
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2009, 20:34:52 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #7 : 02 Maj, 2009, 20:40:42 pm »

jo. Jah Bless:)pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 04 Maj, 2009, 22:44:32 pm »

Piguła nie trzymasz ciśnienia
sam idź do Murzyna tylko się nie napier.... bo zanudzisz wszystkich na śmierć
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #9 : 04 Maj, 2009, 23:47:35 pm »

hehe ale się uśmiałem  ,, nie wiem ktoś TY , ale Cie wyczaję???!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +7/-105
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 215
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 05 Maj, 2009, 07:15:57 am »

a co Ty Muzyk czajka jesteś ?!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Nie dyskutuj z głupcem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
[Mark rządzi] Oplątałaś mnie włosami.... Hydepark « 1 2 ... 58 59 » widelec 877 667423 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2018, 07:25:21 am
wysłane przez widelec
Podwórko NIVEA - oddawaj głos codziennie na Lubań, niech powstanie Rodzinne Miej Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3729 Ostatnia wiadomość 10 Kwiecień, 2015, 15:31:33 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 2947 Ostatnia wiadomość 23 Wrzesień, 2015, 10:33:31 am
wysłane przez dawgoz
Interesuje mnie każde auto skup wszystkich super ceny 788345470 Ogłoszenia drobne dawgoz 0 2933 Ostatnia wiadomość 28 Wrzesień, 2015, 11:41:36 am
wysłane przez dawgoz