Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Obecna ocena: *****
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: zespół weselny poszukiwane porady  (Przeczytany 46592 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #15 : 28 Kwiecień, 2009, 17:45:26 pm »

Tak ,jest.Piotrze..goście weselni,na weselu powinni mieć szanse współtworzyć wydarzenie,/które będzie uwiecznione na jakimś nośniku/ tzn., utożsamić się -nie z muzyką lecącą z głośników,bo tego jak Chińczyków..a z kimś , kto oprawę rozrywkową czyni..zawsze znajdzie się gro malkontentów, zawsze znajdą się pochwały, ale nigdy , przenigdy nie dajcie się zwieść złudzeniu, że dwóch ,dwoje dwa / hehe jeden?Co?/, da Wam komfort . jest męczarnia w obie strony, nie ma "ruchu", po 1-wszej w nocy znika zainteresowanie,nudy, pojawiają się nowe znajomości  i...klapa...wszyscy będą widzieć co to ABBA, ale kto wczoraj  umilał wydarzenie .nie!!!same dźwięki lecące z jakiegoś keyboarda.przez 10-sięć godzin,
stworzą niezauważalny akt znużenia..Piszę to trochę z innej patrząc strony, C.C.C .
/p/..  trafna uwaga ...PIOTRZE ..pozdro mark
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 28 Kwiecień, 2009, 22:59:32 pm »

byłem dzisiaj zobaczyć materiały zespołu MERITUM, które oni sami kręcili, cena dobra. będą grali u znajomego w sierpniu albo wrześniu także będę już pewny w 100 % co do jakości wykonania, zespół 2 mężczyzn i wokal, do tego jest jeszcze 4 osoba ale nie obiecuje bo nie zawsze. + kamerzysta osobno oczywiście także nie 2 w 1 ") cena z poprawinami 2200 + koszty transportu i wtedy kamerzysta 800 złotych wstępnie zaklepałem termin. Przygrywają na wyjście panny młodej pana młodego z kościoła, zawsze to fajnie wygląda później na płycie, gitarzysta z zespołu lwóweckiego, repertuar dość bogaty jak u każdego, nie zrobili złego wrażenia na nas, wiadomo że jeszcze płyta nie odzwierciedla dźwięku tak jak powinno być słychać.

a orientuje się ktoś jak zespół Jerzego Wawrzyniaka ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #17 : 28 Kwiecień, 2009, 23:03:27 pm »

Chodzi Ci o zespół "Akord"? Miałam grać z Panem Jurkiem, niestety plany się pozmieniały, ale nie słyszałam żeby ktoś narzekał na jego usługi. Podobno grają całkiem nieźle Ja słyszałam ich tylko na próbach...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #18 : 29 Kwiecień, 2009, 05:44:33 am »

hehe..zespól J.Wawrzyniaka ?? nawet nie myśl!!formacja może Ci dać jedynie powagi /razem mają 130-ści lat/,repertuar jak u miliona innych, z tym ,że /Shakus../
zespól nie gra tylko odtwarza gotowce midi , jak cała reszta,fatalnie brzmieniowo, wokalistka biega gdzieś koło melodii,......ale stosunkowo tanio ,bo C.C.C...,obojętnie co byś nie wybrał będziesz słyszał to samo,cóż taka specyfika..Był taki zespół .T.Krawczyka było to nowum na naszym lokalnym rynku 'grajacych". świetnie się prezentujących . trzy dziewczyny ubrane w stroje hiszpańskie repertuar nie tuzinkowy , gitara . trochę Cygańska,polot , niestety dziewuchy się porozjeżdżały po Europie i buhhhhhhh,,a szkoda..bo samo patrzenie na Nich było gwarancją spokoju , luzu,i wytrzymania do końca...Życzę łowów, bo czasu mało...... pozdro mark..

gra.JPG

* gra.JPG (47.93 KB, 541x288 - powiększony/pobrany 668 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #19 : 29 Kwiecień, 2009, 12:30:39 pm »

Wypowiedziałam tylko własne zdanie i napisałam też, że słyszałam ich tylko na próbach A co do repertuaru to nie zgodzę się z Panem, bo pamiętam dobrze co miałam śpiewać i były tam również nowsze piosenki
A co do zespołu Pana T.Krawczyka to wcale nie były takie dobre-to moje zdanie i nie widziałam żeby grały gdzieś na większych imprezach poza Lubaniem.
A Pan Tadek gra teraz z Jurkiem więc... Co?
Pozdrawiam Pana
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 29 Kwiecień, 2009, 15:04:45 pm »

DO SHAKUS:Wszędzie chciałaś się wcisnąć ale twoje zdolności wokalne na to niestety nie pozwoliły!!!To co tu szukasz kobieto...........idź wypowiadać się na inny temat bo robisz z siebie pośmiewisko!!!!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #21 : 29 Kwiecień, 2009, 18:56:59 pm »

Hmm... Możliwe, że masz rację, kłócić się nie będę bo nie ma z kim A pośmiewisko to zrobiłaś raczej Ty i to na dodatek z siebie pisząc komentarz na tak niskim poziomie Nie szukam niczego, wypowiadam się na rozpoczęty temat w przeciwieństwie do Ciebie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 08 Maj, 2009, 23:59:49 pm »

witam serdecznie. tak czytam i z wypowiedzi nie mogłabym wywnioskować, jaki zespół wybrać...padło tu kilka nazw, z których nic nie wynika...jeden dobry ale drogi, drugi tani ale pije...byłam kiedyś na weselu, na którym grał jeden chłopak i było fantastycznie bawił wszystkich swoim śpiewem, chociaż wcale nie robił żadnego show...nie było dla niego problemu poprowadzić oczepiny czy wyprowadzenie z domu...zrobił wszystko super...tak się złożyło, że po jakimś czasie sama go szukałam na swoje weselei o dziwo wcale nie było to proste...dopiero w "MOTELU" zapytałam o Pawła i podano mi jego telefon...nie wiem czy jeszcze działa w tej branży ale jeśli miałabym polecić to właśnie jego.I podpowiem ci taką sugestię...nie kieruj się opiniami bo te często wprowadzają w błąd....sam poszukaj, porozmawiaj z zespołami, zapytaj o jakieś szczegóły i sie przekonasz, że zespoły tak bardzo polecane często nie mają nic do powiedzenia...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #23 : 09 Maj, 2009, 09:41:13 am »

Jeśli chodzi o Pawła Zdanowicza to nie gra już sam, ma zespół "In-duo"... Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę podać nr
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 23 Czerwiec, 2010, 12:49:28 pm »

Temat rozstrzygnięty, zespół miałem o nazwie MERITUM 2 wokalistki i 2 panów z Rakowic koło Lwówka, zabawy i rekwizyty którymi zaskakiwali w trakcie trwania wesela rozbawiały gości niesamowicie, grali po blokami po 5 utworów, goście nie narzekali to chyba było dobrze w każdym bądź razie serdecznie polecam ten zespół jak trzeba mogę dać namiar. Sala w zajeździe staropolskim również się spisała.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #25 : 25 Czerwiec, 2010, 21:25:28 pm »

Krótko i na temat. Każdy z zespołów który wymienie słyszałem [niektóre parokrotnie]. Postaram się też napisać krótkie uzasadnienia, ale wszystko i tak zależy od indywidualnego gustu. Aha, opisuję tylko te zespoły, które polecam lub których bym nie wziął za żadne skarby świata. Te obojętne po prostu wymienię. A więc:

MIX [Węgliniec] - 3 panowie, bardzo weseli. Grają bardzo fajnie, ciekawy repertuar, dobre konkursy.  Bardzo pozytywne wrazenie. Aha, i śpiewają bardzo dobrze i nie odwalają fuszerki. Jedyny mankament brak wokalu żeńskiego….

Takie Trio- NIe wiem jak jest teraz, bo słyszałem ich dosyć dawno, podobno się rozpadli. W każdym razie fajny repertuar, sporo nowości. Pani ma świetny wokal. Ogólnie bardzo pozytywnie nakręcają impreze, ale powtarzam, nie wiem jak jest teraz i kto z nich gdzie gra.

Swing [Legnica] - Klasa. Świetny wokal. Bogaty repertuar więc nie ma mowy o rozczarowaniu gości. Bloki zaczynają od 6 tematów więc będą nogi boleć. Braku talentu im zarzucić nie można. Aha, z tego co wiem, kosztują też sporo. No cóż, za jakość się płaci. Godnie polecam….

Rozkład jazdy [Legnica] - Dobry repertuar, fajny wokal, sympatyczna załoga. Jedyny kłopot to trochę częste przerwy [4-5 utworów to troche mało]

Pireus - hmm, tu moim zdaniem nie jest najlepiej. Dziwny repertuar [grecki] i FATALNY wokal Pani. W zasadzie to był jazgot i jęki. Nawet "A teraz idziemy na jednego" było spieprzone . Wokal męski beż większego zarzutu. Ogólnie chyba nie polecam

Vesrus - weselna porażka. Grali na ślubie mojego brata i to był największy życiowy bład. Jeden z Panów bardzo arogancki. Repertuar znośny, ale nie na wesele. Po jakimś czasie Panowie czują wolność, bo robią coraz częstsze przerwy, a jeden z nich bawi się z goścmi, zamiast grać. Na weselu nie brakuje "rozkręcacy", orkiestre wynajmuje się, żeby grała, a nie przyszła się pobawić, napić i najeść. Na poprawinach w większosci muzyka puszcana z płyty   Jeden z Panów w tym czasie szaleje na parkiecie, a drugi sobie siedzi oparty o ściane. Paranoja. Nie polecam, odradzam itd. Poza tym powiedzmy sobie szczerze - 2-osobowa orkiestra to nie orkiestra.

Pozastałe zespoły, w sumie grały fajnie i dobrze się bawiłem, ale wodotrysków i fajerwrków nie było. Są to: Horn, Bianco, Stece [młodzi] Debet z Lubania

Ogólnie jest to tylko moja opinia, wiele osób moze się z nią nie zgadzać. Akurat tak się złożyło, że w ciagu ostatnich kilku lat miałem sporo wesel w rodzinie i wśród znajomych, więc mam porównanie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 04 Sierpień, 2010, 20:32:27 pm »

Bardzo obszerna wypowiedz i tutaj mogę też powiedzieć o tych kapelach

Rozkład Jazdy - Gdyby nie długie przerwy i krótkie bloki byłoby spoko....

Swing - Mieliśmy z żoną okazję się bawić przy Nich na sylwestra potwierdzam nie słyszałem takiego wokalu jak u tego gościa po prostu szok!!!Ogólnie kapela dała czadu jak dla mnie rewelacja....

Versus - He he faktycznie porażka jakich mało .....

innych nie słyszałem ...Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #27 : 24 Wrzesień, 2010, 21:51:59 pm »

Bawiłem się przy zespole Swing w Prochowicach 4 wrześnie tego roku i naprawdę rewelacja.Bogaty repertuar super oczepiny i naprawdę zespół suuuper....Koleś jak zaśpiewał Liroy hello to ludziom opadło co nie co heheh rewelacja....Szkoda że u mnie nie grali na weselu;( Ogólnie polecam bardzo...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #28 : 24 Październik, 2010, 20:57:04 pm »

Bawiłam się przy zespole Swing w Galerii w Bolesławcu i naprawdę godnie polecam zespół.Fantastyczny repertuar, wokal Pana gitarzysty jest aż nie wiarygodny.Jedyne jest najgorsze że za rok mam swoje wesele i kurcze już wiem że mój zespół tak mi nie zagra i nie zaśpiewa a zespół swing ma termin zajęty bo bez zastanowienia zrezygnowałabym z kapeli co mam umowę podpisaną....Jeszcze raz polecam ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 9
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 24 Marzec, 2012, 22:53:37 pm »

a słyszeliście coś o zespole rytm? albo largo?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
10 najgłupszych pomysłów na siebie Hydepark « 1 2 » TK159 15 32656 Ostatnia wiadomość 02 Kwiecień, 2013, 23:29:31 pm
wysłane przez Tony
Historia Google: potęga, która powstała w garażu Serwis komputerowy TK159 7 15049 Ostatnia wiadomość 22 Luty, 2010, 20:39:28 pm
wysłane przez TK159
Jak odróżnić sfałszowany Windows od oryginalnego? Serwis komputerowy Black 0 3514 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2010, 00:02:26 am
wysłane przez Black
Zginęły pieniądze nauczycieli i urzędników Kronika Kryminalna Ludek 14 31014 Ostatnia wiadomość 18 Kwiecień, 2013, 22:11:22 pm
wysłane przez cezar
Konkurs o przyznanie tytułu „Kreator i Twórca Kultury Powiatu Lubańskiego" Powiat lubański powiat 2 5987 Ostatnia wiadomość 19 Lipiec, 2011, 15:31:54 pm
wysłane przez Tony
Póki świeci nam Słońce Peru Hydepark « 1 2 3 » x 34 27979 Ostatnia wiadomość 23 Wrzesień, 2011, 02:20:36 am
wysłane przez Jola
ZESPÓŁ NA WESELA Ogłoszenia drobne Pupitka 12 14947 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 22:19:21 pm
wysłane przez PiSki
Bezpłatne porady prawne dla poszkodowanych przez klęski żywiołowe Polecane - Strona główna x 4 11745 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2012, 13:41:58 pm
wysłane przez powiat
róbta co chceta? Hydepark MMM 5 7922 Ostatnia wiadomość 08 Wrzesień, 2014, 09:46:23 am
wysłane przez MMM
Zespół weselny Dynamic Komercyjnie - Biznes, firmy, etc dynamic 0 3866 Ostatnia wiadomość 02 Styczeń, 2016, 10:35:18 am
wysłane przez dynamic