Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Obecna ocena: *****
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: zespół weselny poszukiwane porady  (Przeczytany 46587 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 25 Kwiecień, 2009, 10:39:05 am »

Jak pewnie każdy sobie zdaje sprawę, jak ważnym elementem wesela jest dobór zespołu. I w tym miejscu powstaje moje pytanie, gdyż na pewno nie jedna osoba była w niedawnym czasie na weselu, to może podzielić się opiniami o zespołach. Np wasze typy na udaną zabawę jakie przerwy robili, czy pili alkohol. umiejętność rozkręcenia wesela.

piszcie proszę odpowiedzi pod tym ogłoszeniem, będzie to na pewno pomocne nie tylko mi ale i wszystkim stającym przed koniecznością wyboru zespołu weselnego

możecie podzielić się również opiniami o salach weselnych, obsłudze, kosztach. pozdrawiam wszystkich czytających i z góry dziękuje za zaangażowanie w odpowiedzi na temat
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #1 : 26 Kwiecień, 2009, 09:26:28 am »

Reed ze Zgorzelca fajnie bawi ludzi.Robiłem foty oni grali i było miło:)z nimi można się dogadać:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 26 Kwiecień, 2009, 10:30:58 am »

Ja polecam Laguna z Bogatyni: wysoka kultura osobista, repertuar szeroki i całość na 5:)
<a href="http://www.youtube.com/v/eIfp1MXcES0&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/eIfp1MXcES0&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>

Wieczorem napiszę więcej
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 26 Kwiecień, 2009, 18:02:05 pm »

właśnie lagune wszyscy polecają i to 1 pewnik ktoś ma jeszcze jakieś propozycje, ciężko z terminami. słyszałem też żeby uważać na taki zespół jak new gong i adagio bo robi dyskotekę, słyszałem o POKER, wiesław diamont, KRAMER, IMPULS. proszę o dalsze propozycje, również wypowiedzi na temat sal. wszystko co będzie pomocne innym. dziękuje dotychczasowym forumowiczom za zaangażowanie w wypowiedzi na temat.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #4 : 26 Kwiecień, 2009, 20:06:40 pm »

To TY powinieneś sprecyzować o jaki zespól Ci chodzi?jeśli wiesz jakich będziesz miał gości, to będzie łatwiej. przedział 15-22 lata to możesz sobie każdy disco-polo załatwić /co i tak po 11.00 będzie ziewanie/,przedział 40/50-70, stawia przed Tobą nie lada wyzwanie, nie dość , że oczekiwania będą inne, to jeszcze trudno o normalną kapelę, która choć w minimalnym stopniu zdradzi zamiłowanie do swojej "profesji"Generalnie kapela nie jest dla Ciebie , tylko dla gości.i nie bierz nigdy zespołu dwuosobowego, bierz zespól grający w miarę na żywo .z wokalistką grałem ponad 25-pięć lat więc spostrzeżenia są nieocenione.. :)pozdro mark
« Ostatnia zmiana: 26 Kwiecień, 2009, 20:17:17 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #5 : 27 Kwiecień, 2009, 08:36:00 am »

często zespoły maja jakieś filmy z wesel na których grali...skorzystaj z tego:) może to nie jest obiektywne bo pokażą ci najlepsze rzeczy ale no niestety reklama:)zgadzam się też z widelcem:) musisz sam ocenić i powiedzieć czego chcesz na weselichu:) ja miałem zaprzyjaźnioną kapele, w ciemno brałem ale się nie zawiodłem.od disco polo po rock i inne różności:)sprawdzaj terminy i rozmawiaj z nimi:) mogę ci do jednego zespołu namiar podrzucić:)albo foty zrobić:);)pozdro
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #6 : 27 Kwiecień, 2009, 09:13:50 am »

W zasadzie nie mam potrzeby rozwijać tego wątku, bo obiecałem wczoraj, ale dopowiem co nie zostało jeszcze napisane, a jest szalenie istotne. - Zespół, który ma zabite terminy w kalendarzu nie zawsze jest dobry dla wszystkich. Wynika to z tego, że najczęściej bazuje na opinii wypracowanej przez lata, która niekoniecznie przekłada się na jakość i odpowiedni stosunek oraz zaangażowanie w swoją pracę.
Nie chciałbym podawać przykładów. Pozostawiam Waszej ocenie zespoły, których nie mamy za wiele w okolicy Lubania, np. wokoło Bolesławca jest przynajmniej 20 działających sprawnie zespołów i najczęściej z tych terenów, ale i Zgorzelca, Bogatyni możemy zobaczyć na naszych parkietach.
Alternatywą, choć niekoniecznie tanią, jest DJ na weselu. Osobiście nie polecam, jednak wszystko skłania się ku temu, iż za kilka lat, 90% wesel będzie granych z winyla Spoko
« Ostatnia zmiana: 27 Kwiecień, 2009, 18:29:53 pm wysłane przez Piotr Cichanowicz » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #7 : 27 Kwiecień, 2009, 10:18:21 am »

Ja tam może aż tak wypowiadać się nie bede na ten temat, bo sama śpiewam na weselach, ale jeżeli miałabym kogoś polecić to po raz kolejny jest to zespół "Alabama" ze Zgorzelca, robią znakomite show i grają wszystko czego zapragniesz no i nie piją A jeśli chodzi o sale to hmm... Mi tam najlepiej bawiło się "Pod kasztanem", obsługa super no i jedzonko też pyszne:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #8 : 27 Kwiecień, 2009, 18:11:30 pm »

HEY, Piotrze może masz rację , ale nie wyobrażam sobie np. wesela gdzie siedzi cybergrajek. z włosami do parkietu, obok setki płyt, nagłośnienie 5000wat na stronę i będzie grał dla dziadziusia, który  przyjechał gdzieś z dalekiej POLSKI,dla wnusi....
abstrahując  od mamrotania :zagraj to a zagraj tamto>>..'zaraz ,moment!!! , mam to gdzieś na 56-tej płycie" hehe..jeśli ma to iść w tym kierunku to może już teraz zacząć
przygotowywać społeczeństwo do ruchów manipulacyjnych na układach sterujących
aparaturą nagrywająco-odtwarzającą..Jedyną rzeczą, jaka u człowieka została w tyle ..są USZY..dlatego bolą..pozdro ..mark



* 401899535469233e0ce734.gif (3.5 KB, 72x27 - powiększony/pobrany 2112 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #9 : 27 Kwiecień, 2009, 18:49:57 pm »

Ja... i chciałbym się mylić. Wesele bez żywego zespołu jest jak cygańskie wesele bez skrzypiec. Ale byłem i widziałem zabawy weselne prowadzone przez zawodowych DJ i w cale nie było tak źle jak sobie można to wyobrażać. Schyłek kapel weselnych jest bliski. Coraz mniej młodych ludzi się do tego garnie, żeby zadowolić biesiadników już nie wystarczy przeciętny sprzęt, a koszt całego zestawu o przeciętnym wyglądzie i brzmieniu jest tak drogi, że można o tym biznesie zapomnieć i mam tu na myśli osoby, które chcą taki zespół zakładać. Pozostaje wziąć dinozaury:) nasze kochane, a wszelkie mankamenty uzupełnić C2H5OH (w niewielkiej ilości!)

Ethanol_Flasche.jpg

* Ethanol_Flasche.jpg (89.04 KB, 382x609 - powiększony/pobrany 625 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #10 : 27 Kwiecień, 2009, 19:36:28 pm »

Pozostaje wziąć dinozaury:) nasze kochane, a wszelkie mankamenty uzupełnić C2H5OH (w niewielkiej ilości!)..hehe.tak trzymać..a,żebyś wiedział,że DINOZAURY.przynajmniej analogowe..zawodowi artyści są uczeni od małego ,że kropla C2H5OH, jest niezbędna do jako takiego chociaż stania na scenie..     młodzi ludzie rwaliby się do grania gdyby nie pokazano  alternatywy hehe...wchodzimy na drogę  nieangażowania mózgownicy w nasz byt..nie ma orkiestry dętej ??a no  trąby ciężkie..??!!hehe pozdro mark..


* t_muzyka_6.gif (7.2 KB, 120x120 - powiększony/pobrany 2886 razy.)
« Ostatnia zmiana: 27 Kwiecień, 2009, 19:39:41 pm wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 28 Kwiecień, 2009, 13:25:29 pm »

zgadzam się z wami w 100 % jeśli chodzi o średnią wieku to od 18 po 60 ale repertuar od nas zależy kwestia, jak zagrają i zaśpiewają, jeśli chodzi o lagune i impuls dawno termin zajęty spóźniłem się dzisiaj jadę posłuchać zespołu z Rakowic, poznany jeszcze ze szkoły, pooglądam porozmawiam i zobaczę, kopleksowe rodzinne usługi od fotografa, kamerzysty  po zespół. jeśli chodzi o Alabame to muszę poczytać zadzwonić, prawda jest taka że każdy zespół u jednych zagrają fantastycznie u drugich gorzej.  Może ktoś słyszał zespołu z Rakowic o nazwie "Meritum". 2 grających i wokalistka obecnie nowa.
pozdrawiam wszystkich aktywnych, jak ktoś ma jeszcze namiary to proszę podawać.

Jeszcze jedna ważna informacja, która mnie interesuje gdzie alkohol na razie najtaniej w biedronce biała czysta żołądkowa co o tym sądzicie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 138
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 28 Kwiecień, 2009, 14:00:45 pm »

kompleksowe rodzinne usługi od fotografa, kamerzysty  po zespół.

mam nadzieję że nie kręcą, grają śpiewają i fotografują jednocześnie
bo jeśli tak to rzeźnia

akurat w Lubaniu spotkałem kiedyś na ślubie przykład takiego weselnego dwa w jednym:

dwawjednym092.JPG



dwawjednym092.JPG

* dwawjednym092.JPG (146.09 KB, 332x332 - powiększony/pobrany 9565 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 28 Kwiecień, 2009, 14:53:23 pm »

Jeżeli można jeszcze coś wtrącić do tego tematu to nie rozumiem obgadywania zespołów .Każdy zespół jest w czymś dobry i nie chodzi tutaj o to czy w zespole jest dwie czy pięć osób bo to przy dzisiejszym sprzęcie nie ma większego znaczenia.
ważny jest wokal i prowadzenie całości .

Osobiście polecam zespół DEBET z Lubania. W grudniu grali moje wesele i jestem bardzo zadowolony. Mają bardzo bogaty repertuar  i dobry wokal. od lat 60 - tych  po dzisiejszy dzień.  tutaj macie ich stronke
www.debet.ir.pl   Sprawdźcie sobie sami.   Są we dwoje i świetnie sobie radzą
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #14 : 28 Kwiecień, 2009, 15:49:15 pm »

Widzisz Bernard... takie czasy jeden człowiek gra, śpiewa, filmuje i zmywa naczynia. A ludzie to kupują, zachwalają. Czasem refleksja przychodzi po czasie, jednak Cena Czyni Cuda i z literką "P" na końcu Spoko  (pod "p" należy wstawić stosowny rzeczownik:))

Zapomniałbym - Cześć Wojtek:)
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2009, 16:22:00 pm wysłane przez Piotr Cichanowicz » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
10 najgłupszych pomysłów na siebie Hydepark « 1 2 » TK159 15 32653 Ostatnia wiadomość 02 Kwiecień, 2013, 23:29:31 pm
wysłane przez Tony
Historia Google: potęga, która powstała w garażu Serwis komputerowy TK159 7 15049 Ostatnia wiadomość 22 Luty, 2010, 20:39:28 pm
wysłane przez TK159
Jak odróżnić sfałszowany Windows od oryginalnego? Serwis komputerowy Black 0 3513 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2010, 00:02:26 am
wysłane przez Black
Zginęły pieniądze nauczycieli i urzędników Kronika Kryminalna Ludek 14 31011 Ostatnia wiadomość 18 Kwiecień, 2013, 22:11:22 pm
wysłane przez cezar
Konkurs o przyznanie tytułu „Kreator i Twórca Kultury Powiatu Lubańskiego" Powiat lubański powiat 2 5987 Ostatnia wiadomość 19 Lipiec, 2011, 15:31:54 pm
wysłane przez Tony
Póki świeci nam Słońce Peru Hydepark « 1 2 3 » x 34 27976 Ostatnia wiadomość 23 Wrzesień, 2011, 02:20:36 am
wysłane przez Jola
ZESPÓŁ NA WESELA Ogłoszenia drobne Pupitka 12 14947 Ostatnia wiadomość 12 Luty, 2014, 22:19:21 pm
wysłane przez PiSki
Bezpłatne porady prawne dla poszkodowanych przez klęski żywiołowe Polecane - Strona główna x 4 11745 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2012, 13:41:58 pm
wysłane przez powiat
róbta co chceta? Hydepark MMM 5 7918 Ostatnia wiadomość 08 Wrzesień, 2014, 09:46:23 am
wysłane przez MMM
Zespół weselny Dynamic Komercyjnie - Biznes, firmy, etc dynamic 0 3864 Ostatnia wiadomość 02 Styczeń, 2016, 10:35:18 am
wysłane przez dynamic