Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: VI Sacro Song Festiwal - po koncercie  (Przeczytany 7109 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 18 Kwiecień, 2009, 19:18:39 pm »

Dzisiaj ( sobota 18.04br ) w Sali widowiskowej MDK Lubaniu odbył się kolejny, VI już Sacro Song Festiwal o Puchar Burmistrza Miasta Lubań Konrada Rowińskiego. Patronat nad koncertem objął  Ksiądz Dziekan ppłk. Mieczysław Jackowiak. W imprezie wzięło udział 14 wykonawców z zespołami i solo z Lubania, Leśnej, Włosienia, Platerówki  Jeleniej Góry, Zawidowa i Bolesławca. Festiwalowi towarzyszyła wspaniała atmosfera oraz wspólne śpiewanie wykonawców z licznie zgromadzoną publicznością.
Jurry w składzie:Tamara Bużantowicz,  Irena Iwona Sztaba, Mieczysław Iwanow, Wiesław Ogrodnik po przesłuchaniach przyznała :Nagrodę główną i puchar Burmistrza Lubania dla Schola EDEN z parafii pw.św Maksymiliana Kolbe  Lubań- Księginki . Ponadto:
I miejsce i puchar w kategorii „Formacje wokalne”
Schola z parafii św. Jana Chrzciciela z Leśnej
Wyróżnienie w kategorii „Formacje wokalne”
Chór ECHO BUKOWINY z Lubania
Schola JAKUBOWE NUTKI z Lubania
I miejsce i puchar w kategorii „Soliści” zdobył Emanuel Kunka z MDK w Lubaniu, natomiast wyróżnienie w tej  kategorii  otrzymała Magda Kołodziejczak z MDK w Lubaniu. I miejsce i puchar w kategorii „Zespoły wokalno – instrumentalne” zdobył Zespół SOLTANTO TU z Jeleniej Góry  a wyróżnienie otrzymał zespół JARZĘBINA z Zawidowa. Laureatom zostały wręczone nagrody w postaci pucharów, dyplomów i książkowych upominków, zaś pamiątkowe dyplomy wręczono wszystkim uczestnikom Festiwalu.
Poniżej prezentujemy fotki z koncertu, udostępnione  przez redakcję dwutygodnika ,,Ziemia Lubańska "

1.JPG

* 1.JPG (73.93 KB, 400x247 - powiększony/pobrany 449 razy.)
2.JPG

* 2.JPG (67.55 KB, 400x281 - powiększony/pobrany 442 razy.)
3.JPG

* 3.JPG (83.52 KB, 400x289 - powiększony/pobrany 448 razy.)
4.JPG

* 4.JPG (87.21 KB, 400x300 - powiększony/pobrany 461 razy.)
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień, 2009, 19:08:53 pm wysłane przez Piotr Cichanowicz » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 18 Kwiecień, 2009, 21:11:25 pm »

Marek! jeżeli napiszesz jakiś absurdalny post to cię wywalę z tego forum.
Pisz merytoryczne komentarze a nie takie bzdety jak do tej pory.
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień, 2009, 08:22:29 am wysłane przez LEO » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +4/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 65
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Mam ochotę na chwilę spokoju.


« Odpowiedź #2 : 18 Kwiecień, 2009, 21:45:23 pm »

No i zabiera się wolność słowa ludziom......
Dlatego ja z niej skorzystam...
kultura... dlaczego umiera??? np. poprzez takie opnie... "Eeee ja nie będę śpiewać z moimi dzieciaczkami na Sacro... one się tylko zestresują, a przecież i tak wszyscy wiedzą, że jest wszystko ustawione..." Oto jak młodzi ludzie postrzygają resztki tego co nazywamy kulturą w  Lubaniu...Przykre...
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień, 2009, 08:22:55 am wysłane przez LEO » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 18 Kwiecień, 2009, 22:30:59 pm »

Każdy zespół zorganizowany mógł wystąpić na Sacro.Warunek był jeden.Repertuar o treści religijnej i tyle.I wszystko. Nie popadajmy w paranoję ,,Ustawiania".Niektórzy w tym kraju twierdzą że żądzą nami agenci i specsłużby. Nie wiedziałem tylko że zarazili tym, tak młodych ludzi jak Ty.

« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień, 2009, 08:23:20 am wysłane przez LEO » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +4/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 65
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Mam ochotę na chwilę spokoju.


« Odpowiedź #4 : 18 Kwiecień, 2009, 22:33:06 pm »

Zdaję sobie sprawę, że to co piszę nie będzie wygodne dla wszystkich...
W pierwszej kolejności gratuluje wszystkim tym którym udało się zaistnieć w oczach komisji... Która składała się w większości z ludzi, którzy w muzyką w znaczeniu profesjonalnym nie mają styczności.... Podpowiadam rozwiązania z prestiżowych festiwali tam siedzą ludzie z wykształceniem wyższym muzycznym...
Sam festiwal, tylko z nazwy festiwalem to moim zdaniem tylko impreza, na którą ktoś rzuci puchar, ktoś książki i jakoś będzie.. Ważne ze jest w kalendarzu, będzie więcej...
Żałuję tylko, że dałam się wkręcić...

Aaaaa i dementuję plotki jakoby, tylko ludzie z MDK wygrywali... Śpiewam tam od 6 lat i nigdy nic nie wygrałam... Ale szczęście, że w Legnicy i Bolesławcu się na mnie poznali profesjonaliści...
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień, 2009, 08:23:52 am wysłane przez LEO » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #5 : 18 Kwiecień, 2009, 22:43:41 pm »

Marzena Każdy wie, że jesteś klasą sama dla siebie. Nie musisz tego udowadniać.
Pozdrawiam Piotr Cichanowicz:)




« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień, 2009, 08:24:15 am wysłane przez LEO » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #6 : 19 Kwiecień, 2009, 12:07:36 pm »

Hmm... Ja śpiewam w Mdk-u od okolo 10 lat z krótką przerwą... Też nigdy nic nie wygrałam, ale wiem, że są ludzie którzy lubią posłuchać mojego głosu i z tego powodu jestem bardzo szczęśliwa... Myślę, że Marzenka myśli tak samo. Aczkolwiek niestety muszę się z nią zgodzić jeśli chodzi o festiwal. Pewnie znowu moje słowa zostaną odczytane zupełnie inaczej i obrócą się przeciwko mnie no ale trudno... Czasami lepiej jest powiedzieć co się myśli niż miałoby się to dusić w sobie.

Z drugiej strony, dobrze że przynajmniej coś się dzieje w Lubaniu. Chociażby po to żeby te małe dzieci, które występują miały odrobine radości z tego że ktoś na nich zwraca uwage...

Takie moje zdanie...
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień, 2009, 08:24:33 am wysłane przez LEO » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
[Lubań] Sacro Song Festiwal Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 11 10857 Ostatnia wiadomość 05 Kwiecień, 2008, 12:06:41 pm
wysłane przez Shakus
Kolejny festiwal juniorów młodszych Męskie Sprawy Bero 0 4124 Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2008, 09:30:01 am
wysłane przez Bero
Lubański Festiwal Folklorystyczny Kalendarz wydarzeń Iza 2 6945 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2008, 23:54:53 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Festiwal Kultury Romskiej Kalendarz wydarzeń Iza 1 5105 Ostatnia wiadomość 25 Lipiec, 2008, 17:37:42 pm
wysłane przez x
VI Sacro Song Festiwal już za tydzień Kultura i sztuka Leo 12 10988 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2009, 22:04:48 pm
wysłane przez MooseDlb
Winter Blues - po koncercie Bieżące wiadomości Leo 0 2491 Ostatnia wiadomość 08 Luty, 2010, 17:55:25 pm
wysłane przez Leo
Sacro Song Festiwal już w najbliższą sobotę w MDK Bieżące wiadomości Leo 0 2829 Ostatnia wiadomość 08 Kwiecień, 2010, 21:18:14 pm
wysłane przez Leo
Dzisiejszy festiwal Sacro Song odwołany Bieżące wiadomości Leo 0 2958 Ostatnia wiadomość 10 Kwiecień, 2010, 11:37:02 am
wysłane przez Leo
VIII Sacro Song Festiwal Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3656 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2011, 15:34:43 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Festiwal Sacro Song w MDK... Kultura i sztuka « 1 2 » nataluśnica 25 20243 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2013, 06:34:23 am
wysłane przez Tony