Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Obecna ocena: *****
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Wygraj bilety na Lubańską Noc Kabaretową !!!  (Przeczytany 48668 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« : 28 Marzec, 2009, 20:27:29 pm »

Dla użytkowników serwisu luban24.pl mamy do rozlosowania 5 podwójnych zaproszeń.

Jak zgłosić się do konkursu?

To proste

Odpowiadając na tą wiadomośc opisz dlaczego akurat TY masz dostać od nas wejściówkę.

Pamiętaj że to kabaret więc podejdz do sprawy z dużym poczuciem humoru i zaskocz nas lub rozbaw

Dla najlepszych conajmniej 5 wejsciówek, a jeśli będzie więcej powalających odpowiedzi - postaramy się o klika extra.

Czekam na wasze komentarze - pamiętajcie pytanie brzmi:

Dlaczego TY masz dostać wejściówkę

Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1 : 28 Marzec, 2009, 21:13:17 pm »

Chcę bilety, bo mnie córka molestuje, a mnie to strasznie denerwuje, a że jestem w ciąży taki stres jest mi zbędny.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #2 : 28 Marzec, 2009, 21:19:25 pm »

a ja nie będę wymyślał....
Poproszę bardzo ładnie jedną wejściówkę:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 28 Marzec, 2009, 22:19:29 pm »

Chciałbym wygrać bilet bo mieszkam w mieście w którym nic się nie rozwija nawet Dżuma a na dodatek jestem człowiekiem , który posiada tylko jedną zaletę tzn nie mam wad. :-) . Ponad to charakteryzuje mnie bardzo duże poczucie humoru i uwielbiam kabarety .

Pozdrawiam Redakcję i wszystkich mieszkańców .

Seweryn  /  dynamik3
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #4 : 28 Marzec, 2009, 23:02:09 pm »

Hej!
To ja Gabryśka. Co ja widzę, przyjeżdża do was moja kumpela Mariolka. Wiecie,że ostatnio zatrzasnęła się u mnie na balkonie. Wygadała przez komórę taki rachunek,że niemal trupem padła. Jeszcze ten mandat, co to ją namierzyli na fotoradar i dziewczyna popłynęła finansowo. No ale od czego są najlepsze przyjaciółki, tak nawijała i błagała,że pożyczyłam jej trochę kasy. No a ona żeby zarobić pojechała w trasę i tak jeździ już parę lat, a ja czekam i czekam na zwrot kasiorki, no i teraz widzę będzie u was. Wpuście mnie chłopaki, bo muszę ją wreszcie dopaść. Jak mi odda dług to zwrócę wam za bilety.
Gabrycha
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 8
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 28 Marzec, 2009, 23:07:44 pm »

Chciałbym sprawić żonie miły prezent na urodziny ,które obchodzi w maju,myślę że wspólna wyprawa na noc kabaretową sprawi jej ogromną przyjemność i nie zapomniane wrażenia na żywo,a nie tylko przed telewizorem .
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 3
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #6 : 29 Marzec, 2009, 00:03:17 am »

Chciałbym dostać wejściówkę na noc kabaretową, ponieważ Jestem Mertuch, a Mertuch jest tylko jeden!
I pomimo tego, że nie jestem w ciąży i nikt mnie nie molestuje o bilet, powinienem dostać jedną wejściówkę, za moją wrodzoną skromność 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 29 Marzec, 2009, 00:50:15 am »

Yh... więc... nie będę nic wymyślała, bo i tak mam nikłe szanse na zdobycie wejściówki. Aczkolwiek głupio by było nie spróbować:-P Jak widać, jest już dosyć późno więc można wywnioskować, że zależy mi na "wygranej". Inne grzeczne dzieci dawno chrapią i śnią o bilecie a ja się staram:-D Siedzę przed kompem w nocy, psuję sobie wzrok i ryzykuję krzykiem mamy, gdy ta się obudzi:D Ogólnie to przepadam za kabaretami, kupa śmiechu, czasem łez. Decyzja należy do Was. Może jakieś losowanko?:-D Po prostu proszę o wejściówkę na "Lubańską Noc Kabaretową".  To taki przedosiemnastkowy prezent... Pozdrawiam!  Buziak
« Ostatnia zmiana: 29 Marzec, 2009, 00:51:51 am wysłane przez DeMadlen » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 29 Marzec, 2009, 10:57:28 am »

Dlaczego ja? bo mam najdalej do Lubania, wygranie biletu stworzy poważny problem komunikacyjny ( lubię pokonywać problemy ). Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 29 Marzec, 2009, 13:15:48 pm »

Dlaczego bilety właśnie dla mnie? Rodzice dzis rano powiedzieli, ze mnie kochaja, po czym zaczeli sie smiac. Też chciałabym się pośmiać....
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #10 : 29 Marzec, 2009, 16:53:15 pm »

Dlaczego dla mnie wejściówka? Hmm... Bo zawsze chciałem zostać złapany przez Muchę z Paranienormalnych No i dlatego, że bardzo bym chciał
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 8
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 29 Marzec, 2009, 22:40:02 pm »

Jestem krejzolem jakich tu mało
spotkanko z Mariolką by się przydało Spoko
Ona z Gabrychą  to moje idolki
Mają wspaniałe krejzi tipsolki.
Chcę im pomachac i krzyknął ułaaaa
żeby zniknęła z miasta zamuła.
Więc się brechtajmy duzi i mali
byśmy na bilet zasługiwli !!!
Gdyby tak dłużej pomyśleć....
nieeee głowa mnie już boli.

Pozdrowienia dla wszysystkich Lubaniaków!


Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 5
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 30 Marzec, 2009, 13:40:57 pm »

Muszę je mieć! Sprzedam za połowę ceny i będzie na flaszkę ;-PPP
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 01 Kwiecień, 2009, 02:11:49 am »

hmm dlaczego ja miałabym iść na kabaret hmmm ponieważ wszędzie gdzie się wcisnę gdyż niziutki ze mnie człek żarliwie dopinguje :
śmiejąc się donośnie i zwijając się z bólu brzucha , klaszcząc aż ręce odpadają i gdy już są jak buraki <ale nie do jedzenia> ,
oczywiście jak  trzeba  to na stojąco  a nawet na jednej nodze jak jedna boli , a jak jest świetnie to mam nawet
ochotę zatańczyć taniec szczęścia tylko by artyści nie odeszli za szybko chciałabym by te chwile szczęścia
mogły trwać wiecznie . Mój entuzjazm powoduje że pobudzam resztę publiczności by ze mną owocnie klaszczała
i się radowała by osiągnąć jak najlepszy klimat chwili  . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 5
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 02 Kwiecień, 2009, 13:40:28 pm »

A ja tam nie chcę tych waszych bilecików!!!!!! sam sobie kupię i bez łachy

i tak nikt z tych co napisali nie dostanie, tylko ktoś znajomy administratorów tej strony.... tak samo jak w gazecie Z. L. co do biletów do kina.

hehe.. moi drodzy - TAKA PRAWDA!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

nie ciesz się, jutro będzie jeszcze gorzej
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wygraj wyjazd do Parlamentu Europejskiego Bieżące wiadomości Leo 0 3463 Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2009, 10:59:08 am
wysłane przez Leo
Nowa płyta Sumptuastic, koncert i konkurs - wygraj płytę z autografami ! Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Paweł Sokołowski 23 16878 Ostatnia wiadomość 31 Październik, 2009, 20:53:08 pm
wysłane przez zubertuse
Konkurs - wygraj zaproszenie na Koncert Artystów Piwnicy Pod Baranami Bieżące wiadomości Paweł Sokołowski 14 12987 Ostatnia wiadomość 16 Grudzień, 2009, 22:44:07 pm
wysłane przez x
Bilety miesięczne dla uczniów, w PKS Voyager Lubań taniej Bieżące wiadomości Leo 9 12651 Ostatnia wiadomość 17 Luty, 2011, 09:32:12 am
wysłane przez MooseDlb
Zostań konsultantem/tką Marizy i wygraj nagrodę Komercyjnie - Biznes, firmy, etc Renatta 0 3583 Ostatnia wiadomość 28 Lipiec, 2012, 15:16:43 pm
wysłane przez Renatta
Silne opady deszczu i możliwe burze z gradem [noc] Polecane - Strona główna x 1 5949 Ostatnia wiadomość 20 Sierpień, 2012, 21:43:48 pm
wysłane przez x
Zrób zdjęcie i wygraj! Polecane - Strona główna ŁCR 0 2599 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2013, 15:24:48 pm
wysłane przez ŁCR
2 BILETY NA KONCERT STINGA,WSTREFIE YIP Komercyjnie - Biznes, firmy, etc czarna mamba 0 2360 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2013, 12:59:42 pm
wysłane przez czarna mamba
Zostań konsultantem/tką Mariza i wygraj weekend w Paryżu! Ogłoszenia drobne Renatta 0 2298 Ostatnia wiadomość 27 Lipiec, 2014, 11:13:59 am
wysłane przez Renatta
Noc i Mgła Hydepark Robert Daszkiewicz 2 4074 Ostatnia wiadomość 03 Wrzesień, 2014, 14:36:18 pm
wysłane przez janus58144