Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Obecna ocena: *****
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Wygraj bilety na Lubańską Noc Kabaretową !!!  (Przeczytany 30592 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*

Punkty: +154/-6

Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

Marketing w sieci. Daj się znaleźć!

« : 28 Marzec, 2009, 20:27:29 »

Dla użytkowników serwisu luban24.pl mamy do rozlosowania 5 podwójnych zaproszeń.

Jak zgłosić się do konkursu?

To proste Uśmiech

Odpowiadając na tą wiadomośc opisz dlaczego akurat TY masz dostać od nas wejściówkę.

Pamiętaj że to kabaret więc podejdz do sprawy z dużym poczuciem humoru i zaskocz nas lub rozbaw Mrugnięcie

Dla najlepszych conajmniej 5 wejsciówek, a jeśli będzie więcej powalających odpowiedzi - postaramy się o klika extra.

Czekam na wasze komentarze - pamiętajcie pytanie brzmi:

Dlaczego TY masz dostać wejściówkę

Pozdrawiam Uśmiech
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Punkty: +0/-0

Wpisy: 1
Znajomi: brak

« Odpowiedź #1 : 28 Marzec, 2009, 21:13:17 »

Chcę bilety, bo mnie córka molestuje, a mnie to strasznie denerwuje, a że jestem w ciąży taki stres jest mi zbędny. Mrugnięcie
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #2 : 28 Marzec, 2009, 21:19:25 »

a ja nie będę wymyślał....
Poproszę bardzo ładnie jedną wejściówkę:)

« Odpowiedź #3 : 28 Marzec, 2009, 22:19:29 »

Chciałbym wygrać bilet bo mieszkam w mieście w którym nic się nie rozwija nawet Dżuma a na dodatek jestem człowiekiem , który posiada tylko jedną zaletę tzn nie mam wad. :-) . Ponad to charakteryzuje mnie bardzo duże poczucie humoru i uwielbiam kabarety .

Pozdrawiam Redakcję i wszystkich mieszkańców .

Seweryn  /  dynamik3
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11

Wpisy: 2577
Znajomi: 7

Krystyna Sławińska

« Odpowiedź #4 : 28 Marzec, 2009, 23:02:09 »

Hej!
To ja Gabryśka. Co ja widzę, przyjeżdża do was moja kumpela Mariolka. Wiecie,że ostatnio zatrzasnęła się u mnie na balkonie. Wygadała przez komórę taki rachunek,że niemal trupem padła. Jeszcze ten mandat, co to ją namierzyli na fotoradar i dziewczyna popłynęła finansowo. No ale od czego są najlepsze przyjaciółki, tak nawijała i błagała,że pożyczyłam jej trochę kasy. No a ona żeby zarobić pojechała w trasę i tak jeździ już parę lat, a ja czekam i czekam na zwrot kasiorki, no i teraz widzę będzie u was. Wpuście mnie chłopaki, bo muszę ją wreszcie dopaść. Jak mi odda dług to zwrócę wam za bilety.
Gabrycha

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)

Punkty: +0/-1

Wpisy: 8

« Odpowiedź #5 : 28 Marzec, 2009, 23:07:44 »

Chciałbym sprawić żonie miły prezent na urodziny ,które obchodzi w maju,myślę że wspólna wyprawa na noc kabaretową sprawi jej ogromną przyjemność i nie zapomniane wrażenia na żywo,a nie tylko przed telewizorem .

Punkty: +1/-0

Wpisy: 3
Znajomi: 1

« Odpowiedź #6 : 29 Marzec, 2009, 00:03:17 »

Chciałbym dostać wejściówkę na noc kabaretową, ponieważ Jestem Mertuch, a Mertuch jest tylko jeden!
I pomimo tego, że nie jestem w ciąży i nikt mnie nie molestuje o bilet, powinienem dostać jedną wejściówkę, za moją wrodzoną skromność  Duży uśmiech

« Odpowiedź #7 : 29 Marzec, 2009, 00:50:15 »

Yh... więc... nie będę nic wymyślała, bo i tak mam nikłe szanse na zdobycie wejściówki. Aczkolwiek głupio by było nie spróbować:-P Jak widać, jest już dosyć późno więc można wywnioskować, że zależy mi na "wygranej". Inne grzeczne dzieci dawno chrapią i śnią o bilecie a ja się staram:-D Siedzę przed kompem w nocy, psuję sobie wzrok i ryzykuję krzykiem mamy, gdy ta się obudzi:D Ogólnie to przepadam za kabaretami, kupa śmiechu, czasem łez. Decyzja należy do Was. Może jakieś losowanko?:-D Po prostu proszę o wejściówkę na "Lubańską Noc Kabaretową".  To taki przedosiemnastkowy prezent... Język Pozdrawiam!  Buziak
« Ostatnia zmiana: 29 Marzec, 2009, 00:51:51 wysłane przez DeMadlen » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Wpisy: 2

« Odpowiedź #8 : 29 Marzec, 2009, 10:57:28 »

Dlaczego ja? bo mam najdalej do Lubania, wygranie biletu stworzy poważny problem komunikacyjny ( lubię pokonywać problemy ). Chichot

« Odpowiedź #9 : 29 Marzec, 2009, 13:15:48 »

Dlaczego bilety właśnie dla mnie? Rodzice dzis rano powiedzieli, ze mnie kochaja, po czym zaczeli sie smiac. Też chciałabym się pośmiać....

Wpisy: 5

« Odpowiedź #10 : 29 Marzec, 2009, 16:53:15 »

Dlaczego dla mnie wejściówka? Hmm... Bo zawsze chciałem zostać złapany przez Muchę z Paranienormalnych Uśmiech No i dlatego, że bardzo bym chciał Uśmiech

Punkty: +0/-5

Wpisy: 8

« Odpowiedź #11 : 29 Marzec, 2009, 22:40:02 »

Jestem krejzolem jakich tu mało
spotkanko z Mariolką by się przydało Spoko
Ona z Gabrychą  to moje idolki
Mają wspaniałe krejzi tipsolki.
Chcę im pomachac i krzyknął ułaaaa
żeby zniknęła z miasta zamuła.
Więc się brechtajmy duzi i mali
byśmy na bilet zasługiwli !!! Duży uśmiech
Gdyby tak dłużej pomyśleć....
nieeee głowa mnie już boli.

Pozdrowienia dla wszysystkich Lubaniaków! Uśmiech

Znajomi: 1

« Odpowiedź #12 : 30 Marzec, 2009, 13:40:57 »

Muszę je mieć! Sprzedam za połowę ceny i będzie na flaszkę ;-PPP

Wpisy: 16

« Odpowiedź #13 : 01 Kwiecień, 2009, 02:11:49 »

hmm dlaczego ja miałabym iść na kabaret hmmm ponieważ wszędzie gdzie się wcisnę gdyż niziutki ze mnie człek żarliwie dopinguje :
śmiejąc się donośnie i zwijając się z bólu brzucha , klaszcząc aż ręce odpadają i gdy już są jak buraki <ale nie do jedzenia> ,
oczywiście jak  trzeba  to na stojąco  a nawet na jednej nodze jak jedna boli , a jak jest świetnie to mam nawet
ochotę zatańczyć taniec szczęścia tylko by artyści nie odeszli za szybko Uśmiech chciałabym by te chwile szczęścia
mogły trwać wiecznie . Mój entuzjazm powoduje że pobudzam resztę publiczności by ze mną owocnie klaszczała
i się radowała by osiągnąć jak najlepszy klimat chwili  . Pozdrawiam

« Odpowiedź #14 : 02 Kwiecień, 2009, 13:40:28 »

A ja tam nie chcę tych waszych bilecików!!!!!! sam sobie kupię i bez łachy Duży uśmiech

i tak nikt z tych co napisali nie dostanie, tylko ktoś znajomy administratorów tej strony.... tak samo jak w gazecie Z. L. co do biletów do kina.

hehe.. moi drodzy - TAKA PRAWDA!!

nie ciesz się, jutro będzie jeszcze gorzej
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wygraj wyjazd do Parlamentu Europejskiego Bieżące wiadomości Leo 0 2352 Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2009, 10:59:08
wysłane przez Leo
Nowa płyta Sumptuastic, koncert i konkurs - wygraj płytę z autografami ! Kalendarz wydarzeń « 1 2 » Paweł Sokołowski 23 10413 Ostatnia wiadomość 31 Październik, 2009, 20:53:08
wysłane przez zubertuse
Konkurs - wygraj zaproszenie na Koncert Artystów Piwnicy Pod Baranami Bieżące wiadomości Paweł Sokołowski 14 8274 Ostatnia wiadomość 16 Grudzień, 2009, 22:44:07
wysłane przez x
Bilety miesięczne dla uczniów, w PKS Voyager Lubań taniej Bieżące wiadomości Leo 9 9348 Ostatnia wiadomość 17 Luty, 2011, 09:32:12
wysłane przez MooseDlb
Zostań konsultantem/tką Marizy i wygraj nagrodę Komercyjnie - Biznes, firmy, etc Renatta 0 2409 Ostatnia wiadomość 28 Lipiec, 2012, 15:16:43
wysłane przez Renatta
Silne opady deszczu i możliwe burze z gradem [noc] Polecane - Strona główna x 1 4401 Ostatnia wiadomość 20 Sierpień, 2012, 21:43:48
wysłane przez x
Zrób zdjęcie i wygraj! Polecane - Strona główna ŁCR 0 1533 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2013, 15:24:48
wysłane przez ŁCR
2 BILETY NA KONCERT STINGA,WSTREFIE YIP Komercyjnie - Biznes, firmy, etc czarna mamba 0 1531 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2013, 12:59:42
wysłane przez czarna mamba
Zostań konsultantem/tką Mariza i wygraj weekend w Paryżu! Ogłoszenia drobne Renatta 0 1281 Ostatnia wiadomość 27 Lipiec, 2014, 11:13:59
wysłane przez Renatta
Noc i Mgła Hydepark Robert Daszkiewicz 2 2586 Ostatnia wiadomość 03 Wrzesień, 2014, 14:36:18
wysłane przez janus58144
REKLAMA
eurolpolska.pl olej silnikowy
363 Gości, 0 Użytkowników