Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Zespół muzyczny na wesele !!!  (Przeczytany 29379 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 18 Marzec, 2009, 20:28:38 pm »

bawił się ktoś z Was przyz zespole ADAGIO?? prosze o opinie
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec, 2012, 21:10:18 pm wysłane przez Piotrek,
Powód edycji: świat kobiet -> ogłoszenia
»
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 18 Marzec, 2009, 21:39:45 pm »

Ja się bawiłem Pewnie oczekujesz opinii? Powiem tak.
Gusta są rożne i się o nich nie dyskutuje, najlepiej posłuchać samemu - zgłoś się do zespołu, poproś o płytę (najlepiej DVD)i oceń Sama
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 18 Marzec, 2009, 23:20:01 pm »

eeeh, własnie z nimi jestemy umowieni w piątek i się dowiemy dokładnie, jestesmy ciekawy jak oni grają, czy nie robią długie przerwy ??

poszukuje dobrego zespołu na wesele!!
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec, 2009, 23:23:27 pm wysłane przez Diana85 » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 19 Marzec, 2009, 07:19:50 am »

Taki zespół "LAGUNA" z Bogatyni. Jeden z lepszych jakie słyszałem. Kultura osobista, poszanowanie klienta i zawodowy repertuar. Niestety, namiarów nie mam
« Ostatnia zmiana: 19 Marzec, 2009, 09:26:58 am wysłane przez Piotr Cichanowicz » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 19 Marzec, 2009, 11:46:57 am »

a no tez słyszałam ze LAGUNA świetnie grają, niestety z nimi cieżki termin, mają zajety termin na lipiec 2010 ;(
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #5 : 19 Marzec, 2009, 19:08:21 pm »

Jeśli chodzi o Adagio to nie polecam, ponieważ robią z wesela dyskoteke. Ja osobiście zrezygnowałam z zabawy przy ich muzyce po 2 godzinach bo nie mogłam już tego słuchać.

Polecam natomiast zespół Alabama ze Zgorzelca bo są genialni, tylko nie wiem jak z terminami
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 19 Marzec, 2009, 20:44:14 pm »

zespoł "Alabama" nie słyszałam , muszę z nimi się umówić i się dowiedzieć dokładnie jak grają...

może masz numer tele do zespołu??
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #7 : 20 Marzec, 2009, 11:53:16 am »

Niestety nie mam, ale na forum Zgorzelca o tematyce właśnie wesel jest gdzieś link do ich strony. Najlepiej tam poszukać:) Jest też duzo wypowiedzi na temat innych zespołów. Polecam:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 28 Kwiecień, 2009, 14:57:15 pm »

Osobiście polecam zespół DEBET z Lubania. W grudniu grali moje wesele i jestem bardzo zadowolony. Mają bardzo bogaty repertuar  i dobry wokal. od lat 60 - tych  po dzisiejszy dzień.  tutaj macie ich stronke
www.debet.ir.pl 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #9 : 28 Kwiecień, 2009, 15:57:50 pm »

Jakies 10 lat temu lub dawniej stworzyliśmy ironiczny projekt  "najlepszej" na swiecie strony i firmy webmasterskiej "web4all" -> http://web_4_all.republika.pl

Bylo to jakaś odskocznia przed chłamem zalewającym sieć i generalnie sadzilem ze te trendy juz odeszly ...

A tu ci niespodzianka Zespol DEBET ma strone robiona chyba przez naszą wirtualną antyagencje
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #10 : 28 Kwiecień, 2009, 16:04:02 pm »

Paweł! Chichot wstaw te latające spodki na luban24..proszę:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #11 : 28 Kwiecień, 2009, 16:56:55 pm »

Co do zespołu "Debet" to wole się nie wypowiadać, wystarczy posłuchać mp3...
No i ta stronka^^ Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 3
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 28 Kwiecień, 2009, 17:17:18 pm »

odp dla Shakus. Jeżeli ci się tak bardzo nie podoba jak śpiewam to ciekawe dlaczego tak bardzo chciałaś się wbić do mnie na wokal Co???
sorki ale ja się nie wypowiadam na temat twojego głosu i nie mam zamiaru !
ale w ten sposób jak będziemy sobie nawzajem robić antyreklamę to nikt daleko nie zaleci.
z jednym się zgadzam  ;   trzeba posłuchać żeby ocenić !!!
ocenę zostawmy obiektywnym forumowiczom

a co do stronki ; zrobiłem jak umiałem !!! potrzebne informacje są na niej zawarte i chyba o to chodzi
a jak się nie podoba to zaprojektujcie mi ładniejszą  bo płacić darmozjadom za składanie macro z gotowców nie mam zamiaru

pozdrawiam zespół DEBET
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 28 Kwiecień, 2009, 17:38:28 pm »

shakus czy jak się tam nazywasz twoja wypowiedz mnie bardzo zdenerwowała!!! dlatego że znam osobiście tych kolesi z Zespołu DEBET bo grali u mnie na weselu i gorąco ich polecam a co do ciebie to co wiem to śpiewasz lepiej ale....


-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kolego? Takie uwagi, pozostaw sobie.
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2009, 17:46:20 pm wysłane przez Piotr Cichanowicz » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #14 : 28 Kwiecień, 2009, 17:50:27 pm »

Nie mowie o Panach z zespołu tylko o wokalu kobiety <to było moje prywatne spostrzezenie>, do Panów nic nie mam i bardzo ich lubie. I nie powiedzialam nic złego na temat zespołu, napisalam co mysle nie obrazajac nikogo wiec nie wiem skąd problem? Chyba każdy ma prawo się wypowiedzieć, tak?

A co do tego że chciałam się wbić do Was na wokal no to przepraszam bardzo ale bylo to pare lat temu jak bylam w 3 klasie gimnazjum,a skład zespołu był zupełnie inny

A poza tym nie mówie tu nic o swoim wokalu, nie reklamuje się i nie chcę robić nikomu antyreklamy, chyba źle się zrozumieliśmy. Nie uważam siebie za dobrą wokalistke, dlatego nie polecam siebie.
To tyle.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień, 2009, 17:54:15 pm wysłane przez Shakus » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
ZESPÓŁ ds. OPIEKI NAD DZIECKIEM I RODZINĄ Bieżące wiadomości x 0 3950 Ostatnia wiadomość 03 Marzec, 2008, 11:53:02 am
wysłane przez x
Zespół na wesela, zabawy Ogłoszenia drobne ODK Zaręba 7 11663 Ostatnia wiadomość 04 Lipiec, 2011, 10:42:12 am
wysłane przez Samozapłon
Wesele- gdzie zrobić?? Polecam - Niepolecam « 1 2 » młodaaa 23 28611 Ostatnia wiadomość 03 Luty, 2013, 14:17:22 pm
wysłane przez arek.boro
Wesele Hydepark szopen1999 13 11022 Ostatnia wiadomość 23 Kwiecień, 2012, 09:52:39 am
wysłane przez szopen1999
Zespół muzyczny w województwie dolnośląskim. Komercyjnie - Biznes, firmy, etc dynamic 0 2619 Ostatnia wiadomość 24 Luty, 2013, 12:11:05 pm
wysłane przez dynamic
Zespół Muzyczny Green Life na wesele - Luboń Ogłoszenia drobne greenlivenr1 0 2121 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2014, 14:56:44 pm
wysłane przez greenlivenr1
Zespół muzyczny VIP na każdą okazję. Ogłoszenia drobne janekk7 0 2387 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2014, 12:37:30 pm
wysłane przez janekk7
DJ na każdą imprezę - wesele, urodziny, zabawę festyn itd. Komercyjnie - Biznes, firmy, etc DJ Inny 0 4246 Ostatnia wiadomość 22 Styczeń, 2015, 23:42:22 pm
wysłane przez DJ Inny
Zespół muzyczny Dynamic (P.P.U.H. PABI) Ogłoszenia drobne dynamic 0 2751 Ostatnia wiadomość 02 Styczeń, 2016, 10:33:09 am
wysłane przez dynamic