Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: zawieszona działalnośc Poradnii Zdrowia Psychicznego w Lubaniu?  (Przeczytany 17358 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 17 Czerwiec, 2016, 21:31:30 pm »

natknełam się ostatnio na informacje, że poradnia zdrowia psychicznego w Lubaniu przestaje istnieć...
Coraz więcej absurdów w Lubaniu.

kto wymyslił, że w Poradni jest potrzebny tylko i wyłącznie człowiek mający dyplom psychologa?Co?Co???
w poradni są potrzebni ludzie, ludzie, którzy wiedza jak pomóc a nie jest to tylko psycholog!!!!
Potrzebni sa terapeuci, socjoterapeuci ...

aż mnie krew zalewa jak kolejne miejsce ginie na poczet czyiś wizji i przekonań!!!!

 jak tak dalej bedzie się działo i będziemy mysleć w podobny sposób to każdy młody wyjedzie a to miasto zamieni się w miasto starców...
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #1 : 19 Czerwiec, 2016, 16:50:43 pm »

...
Coraz więcej absurdów w Lubaniu.
...
 jak tak dalej bedzie się działo i będziemy mysleć w podobny sposób to każdy młody wyjedzie a to miasto zamieni się w miasto starców...




Zostanie tylko wicestarosta i jego funclub 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 29 Czerwiec, 2016, 21:11:51 pm »

Andrzeju pijesz do tego?
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1666084,1,o-radnym-pis-ktory-odnalazl-siebie-w-wierszu.read
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #3 : 29 Czerwiec, 2016, 22:07:44 pm »

 
Wtedy jeszcze tego nie było ale widocznie tak miało być 

Pewnie, że jak już jest, to jak wieszcz "piłem" do tego 

A najbardziej, podoba mi się końcówka:

"Tymczasem działacz nieludzko wobec siebie krytyczny. Utożsamił się także z wierszem pod ogólnie brzmiącym tytułem "Pan nijaki".

Jak ktoś tego, w końcu, nie powstrzyma to wkrótce biurka rejonowych sędziów lubańskich znikną zarzucone teczkami z aktami oskarżeń i rozszerzeń aktów oskarżeń.

A co z wierszami? Co z "Hipokrytą" i "Panem Nijakim"?
Dzięki niespodziewanej reklamie, można je przeczytać w coraz większej liczbie tytułów prasowych (ostatnio tygodnik Polityka), można je usłyszeć w audycjach radiowych (np. Loża Szyderców), cytują je nawet portale australijskie 

Sądzę, że czas na wydanie tomiku poezji o podmiotach lirycznych.

Jak widać, bajka sie sama pisze i coraz więcej widzów z coraz większą ciekawością i niecierpliwością czeka na finał i na... morał, oczywiście!

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 29 Czerwiec, 2016, 22:15:36 pm »

Jeśli masz takie zdolności profetyczne to podaj mi jeszcze numery do totka na najbliższe losowanie  podzielę się z Tobą, obiecuję. Mam nadzieję, że lubisz podróżować i choć trochę znasz język Juliusza Verna bo czeka nas wycieczka do Strasbourga A zostajesz w tyle bo dotarłem już do poziomu Jeleniej Góry a Ty nadal do Lubania nawet nie wyruszyłeś
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #5 : 29 Czerwiec, 2016, 22:24:56 pm »

A zostajesz w tyle bo dotarłem już do poziomu Jeleniej Góry a Ty nadal do Lubania nawet nie wyruszyłeś

Czuję się poniżony tym brakiem znamion ataku zmasowanego wobec mojej osoby za pomocą teczki z aktem oskarżenia, nawet nie rozszerzonym, ba... nawet nie mogę się zaliczyć do pożytecznych idiotów, z którymi ktoś będzie porządek robić i...
będę chyba musiał podjąć zdecydowane kroki prawne wobec osoby, która mnie poniża w sposób zaplanowany, osoby działającej w dodatku w warunkach czynu ciągłego  

Ha ha ha...

Pozdrawiam

tsetse
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec, 2016, 22:27:07 pm wysłane przez Prowincjusz » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 29 Czerwiec, 2016, 22:32:38 pm »

No cóż....są straszne opóźnienia. Może uda Ci się dokoptować. Nasz system sądowniczy jest mało wydolny niestety. Jeszcze dziś sędzia po porannej lekturze prasy się rozchorował, prawdopodobnie brzuch Wysoki Sąd rozbolał ze śmiechu albo zakrztusił się kawą z rogalikiem. Andrzeju, nie grzesz grzechem zazdrości, tym bardziej że trudna, długa i wyboista ta droga
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #7 : 29 Czerwiec, 2016, 23:06:07 pm »

Lubię takie wyboiste, długie, trudne i kręte...

Na równych, płaskich i prostych zasypiam 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 29 Czerwiec, 2016, 23:13:53 pm »

W takim razie wyrazy współczucia. Mam nadzieję, że dyskryminacja Twojej osoby wkrótce się skończy i będziesz mógł dokonać samorealizacji osiągając spełnienie w ten sposób.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #9 : 30 Czerwiec, 2016, 10:17:44 am »

Panowie myślicie, że jesteście tacy zabawni i lotni a jedyne co ja wyczytuję z Waszych wpisów to złośliwość. Druga sprawa, czy biedna poszkodowana bohaterka jest naprawdę taka biedna i poszkodowana ? Jest inteligentna i sprytnie siebie kreuje. to trzeba przyznać ale czy postępuje fair? Artykuł, choć moim zdaniem tego nie można nazwać artykułem, a więc ta bardzo stronnicza opowiastka jest niepełna albowiem, powiadam Wam, iż biedni i uciśnieni nie załapują intratnych stołków. Czy bohaterka teraz jest bez pracy? Oto jest pytanie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 30 Czerwiec, 2016, 11:45:02 am »

Ma pani sobie prawo odczytywać co i jak Pani chce, mamy w końcu demokrację i wolność wypowiedzi, aczkolwiek niektórzy jeszcze tkwią mentalnie w czasach Bieruta. Pani wypowiedzi są także złośliwe więc niech Pani nie zgrywa arbitra elegancji bo jest Pani w tej roli kompletnie niewiarygodna. Co do "intratnej" posady to wypowiada się Pani o czymś, o czym nie ma Pani kompletnie pojęcia. Zapewniam Panią, że jest sporo mniej intratna od członka zarządu powiatu a tamto stanowisko, gwoli przypomnienia, stworzono specjalnie. W odróżnieniu od niektórych z pełną pokorą przyjmuję fakt, że ktoś może oceniać w różny sposób moją osobę i moje wypowiedzi. Takie prawo mają i nie będę nikomu sądownie tego prawa odbierał. Sądy, prokuratura i policja mają ważniejsze sprawy na głowie niż zajmowanie się urażonym ego działacza i jego żony.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #11 : 01 Lipiec, 2016, 01:31:24 am »

Grzesiu, w zasadzie nic dodać, nic ująć!

Pani JBD ma zwyczaj wypowiadać się w sprawach, o których nie ma pojęcia, bo mieć nie może. Jej "misja" zamyka się w ramach klakierstwa fanclubu wicestarosty, czym, być może czuje się dowartościowana.
Rozumowanie pani JBD jest prostsze niż budowa cepa - wszystko co jest krytyczne wobec wicestarosty, jest z definicji złośliwe, nielotne, stronnicze itp. Nie dziwi mnie, wobec tego, że wszystko to, co wykracza poza perymetr lotności pani JBD, jest "fu".
Pani JBD próbuje kreować się wręcz na wyrocznię i krytyka działalności dziennikarskiej, podważając kwalifikacje dziennikarki tygodnika "Polityka". Gdyby to chodziło o jakiś tabloid typu "Fakt" to... mocno przymykając oko, można by to jeszcze jakoś strawić.

Tak dla przypomnienia:
Panie Andrzeju nie zamierzam wdawać się w dyskusję, której żałosność jest ewidentna już na starcie.

 

Jak zwykle... zarzekała się żaba błota. 

Panowie myślicie, że jesteście tacy zabawni i lotni a jedyne co ja wyczytuję z Waszych wpisów to złośliwość.

Szanowna pani JBD, aby móc coś więcej wyczytać z naszych wpisów, trzeba być lotnym co najmniej w stopniu dostatecznym, a pani lotność można porównać z lotnością kulki ołowiu, która uczepiona rozpaczliwie żyłki wędkarskiej, próbuje nie utknąć w dennym mule.

A tymczasem... w kąciku monitora... czaił się... uparty ciąg dalszy 

Pozdrawiam

tsestse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #12 : 01 Lipiec, 2016, 16:42:12 pm »

Panie Winiarczyk, Pan to potrafi człowieka rozśmieszyć. To duży dar tak umieć rozbawić drugiego człowieka. Ten tekst z kulką i żyłką  naprawdę niezły. Marnuje się Pan na tej prowincji.
Życzę udanego weekendu i miło spędzonych wakacji oraz zdrowia, bo zdrowie jest najważniejsze. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Atmosfera w Lubaniu Hydepark curious 10 13696 Ostatnia wiadomość 05 Grudzień, 2009, 18:56:39 pm
wysłane przez curious
Sojka w Lubaniu Kultura i sztuka jolek5 5 9494 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2010, 23:08:17 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
SKARB W LUBANIU!!! Hydepark MooseDlb 1 6866 Ostatnia wiadomość 07 Listopad, 2010, 15:42:45 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Kino w Lubaniu Hydepark « 1 2 ... 5 6 » saxony 87 84619 Ostatnia wiadomość 03 Marzec, 2012, 08:22:46 am
wysłane przez Tony
WOŚP w Lubaniu Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Iza 53 54694 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2011, 11:59:31 am
wysłane przez Samozapłon
Koncert w Lubaniu...??? Kalendarz wydarzeń MooseDlb 14 22553 Ostatnia wiadomość 28 Styczeń, 2011, 18:29:46 pm
wysłane przez Jola
Wyróżniono sprzedawców i pracowników służby zdrowia Bieżące wiadomości « 1 2 » x 17 16252 Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2011, 22:57:49 pm
wysłane przez borisem
SŁUŻBA ZDROWIA Powiat lubański powiat 0 3513 Ostatnia wiadomość 13 Styczeń, 2012, 11:12:57 am
wysłane przez powiat
Światowy Dzień Zdrowia Hydepark Ewa Gutek 0 2685 Ostatnia wiadomość 07 Kwiecień, 2012, 10:33:59 am
wysłane przez Ewa Gutek