Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Świat baśni według tsetse.  (Przeczytany 206697 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #195 : 28 Wrzesień, 2016, 23:03:08 pm »

Nie wiem. Może zmądrzał. Zanim Szczepcio się pojawił fajnie mi się z nim gawędziło. Ale to było dawno, czasy i ludzie się zmieniają.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #196 : 29 Wrzesień, 2016, 14:25:44 pm »

Oj dużo widzę się dzieje 

Szczepcio postaram się merytorycznie odnieść,  ale w tej sprawie nie znam szczegółów, nie jestem stroną, ani uczestnikiem postępowania, więc jedyne co mogę napisać to:
-w sądzie oddalenie powództwa nie oznacza przegranej (oznacza tylko że sąd nie widzi podstaw), nie oznacza również, że osoba której powództwo zostało oddalone kłamie lub jest nieuczciwa ( a to tu sugerujesz niestety)
-w sądzie nie ważne jest kto ma rację, a ważne jest kto tę rację potrafi udowodnić  , a to jest czasem niestety bardzo trudne




Co w takim razie oznacza uniewinnienie ( nie oddalenie ) w pierwszej instancji i podtrzymanie wyroku pierwszej instancji w drugiej? Umieram z ciekawości czekając na jakieś karkołomne tłumaczenie. Skoro w sądzie nie jest ważne kto ma rację tylko kto tę rację lepiej udowadnia to znaczy w tym przypadku że:
a) wynajęta papuga była za krótka w dziobie na człowieka bez wykształcenia prawniczego?
b) akt oskarżenia był z 4 liter wyciągnięty?
c) odpowiedź a i b jest prawidłowa
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #197 : 29 Wrzesień, 2016, 19:32:26 pm »

Co w takim razie oznacza uniewinnienie ( nie oddalenie ) w pierwszej instancji i podtrzymanie wyroku pierwszej instancji w drugiej? Umieram z ciekawości czekając na jakieś karkołomne tłumaczenie.

Nie wiem dlaczego uważasz moje tłumaczenia jako karkołomne, gdy są bardzo proste 

A co do uniewinnienia to może mieć różne podstawy np:

-w toku rozprawy nie zebrano dostatecznych dowodów potwierdzających winę oskarżonego
-osoba oskarżona nie popełniła czynu mu zarzucanego
-zarzucany oskarżonemu czyn nie jest czynem zabronionym

a która z wersji jest odpowiednia dla konkretnej sprawy, to już można wyczytać z uzasadnienia wyroku.

Cytuj
Skoro w sądzie nie jest ważne kto ma rację tylko kto tę rację lepiej udowadnia to znaczy w tym przypadku że:
a) wynajęta papuga była za krótka w dziobie na człowieka bez wykształcenia prawniczego?
b) akt oskarżenia był z 4 liter wyciągnięty?
c) odpowiedź a i b jest prawidłowa

Tak w sądzie chodzi o to kto rację potrafi udowodnić (art. 6 k.c)., jeśli nie jesteś w stanie jej udowodnić to nawet jeśli ją masz, to sprawę przegrasz  .

A do dalszych Twoich punktów nie mogę się ustosunkować, bo takie rzeczy są zawarte w uzasadnieniu wyroku, a sprawy nie znam.

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #198 : 29 Wrzesień, 2016, 21:49:07 pm »

Widzę, że chcecie moje damy pik zamydlić pieniactwo państwa Z. Szkoda, że nie wzięłyście sobie do serca słów Marka Twain:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Dlaczego? Bo sprawa jest beznadziejna. Gdyby Teresa Zembik i jej małżonek (któremu osobiście gratuluję spłodzenia trójki dzieci o które to w liczbie dokładnej walczy jego żona, jakby bała się anegdoty o listonoszu w tle) nie mieli prawnika w sprawach jakie licznie wytaczają to można byłoby uznać, że nie potrafili udowodnić winy strony. Tylko, że "papuga" była, a winy jak nie było tak nie ma. Oskarżenia o stalking, lajkowanie na portalach, czy flaming- sorry, ale koń się posikał i trzeba posprzątać, Po stajni Augiasza jaką zafundowali nam państwo Zembik ja się brzydzę sprzątać. Myślę, że nikt się tego nie podejmie.
Kalina ty uważasz, że ciąganie i oskarżanie ludzi bezpodstawnie przez wicestarostę jest normą? Że korzysta on i jego żona z praw konstytucyjnych? Powiedz mi zatem, gdzie są prawa ludzi oskarżanych? Ludzi, którzy zwalniają się z pracy, odpisują na bzdetne zarzuty i tłumaczą się z poczucia zagrożenia państwa Zembik. Zapytasz zapewne jakiego zagrożenia? Ono takiego, które jest krytyką do której mamy prawo odsłania prawdzie oblicze powodów.
« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień, 2016, 21:55:21 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #199 : 29 Wrzesień, 2016, 23:08:49 pm »


A co do uniewinnienia to może mieć różne podstawy np:

-w toku rozprawy nie zebrano dostatecznych dowodów potwierdzających winę oskarżonego
-osoba oskarżona nie popełniła czynu mu zarzucanego
-zarzucany oskarżonemu czyn nie jest czynem zabronionym

a która z wersji jest odpowiednia dla konkretnej sprawy, to już można wyczytać z uzasadnienia wyroku.

Tak w sądzie chodzi o to kto rację potrafi udowodnić (art. 6 k.c)., jeśli nie jesteś w stanie jej udowodnić to nawet jeśli ją masz, to sprawę przegrasz  .

A do dalszych Twoich punktów nie mogę się ustosunkować, bo takie rzeczy są zawarte w uzasadnieniu wyroku, a sprawy nie znam.



1. Uzasadnienia wyroków znam, Pani nie więc proszę sobie darować wyliczanie tych ewentualności. Ale cieszę się że doszło do ewolucji tematu naszej rozmowy od umorzenia do uniewinnienia bo to jednak zupełnie inny rezultat.
2. Doskonale wiem jaki był stan faktyczny, bo słyszałem co mówił jeden i drugi sędzia. Najbliżej było odpowiedzi "b)" ponieważ i Salomon z g... bicza nie ukręci
3. W postępowaniu karnym ma zastosowanie Kodeks Postępowania Karnego a nie Cywilny.
4. To, że ktoś ma prawo pozywać sobie kogo popadnie i ciągać po sądach nie znaczy że jest całkowicie bezkarny. Jest coś takiego jak paragraf 616 i 632kpk, na mocy których mam zamiar poprosić za pośrednictwem sądu jakże miłą Panią Teresę o zrekompensowanie mi utraconych w wyniku jej działań sądowych moich dochodów z tytułu świadczenia pracy. Błahostka, myślę że papuga dotąd wzięła więcej. Ale kto bogatemu zabroni
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #200 : 29 Wrzesień, 2016, 23:16:05 pm »

… Oskarżenia o stalking, lajkowanie na portalach, czy flaming- sorry, ale koń się posikał i trzeba posprzątać, Po stajni Augiasza jaką zafundowali nam państwo Zembik ja się brzydzę sprzątać. Myślę, że nikt się tego nie podejmie.
… Powiedz mi zatem, gdzie są prawa ludzi oskarżanych? Ludzi, którzy zwalniają się z pracy, odpisują na bzdetne zarzuty i tłumaczą się z poczucia zagrożenia państwa Zembik. Zapytasz zapewne jakiego zagrożenia? Ono takiego, które jest krytyką do której mamy prawo odsłania prawdzie oblicze powodów.


BZDETNE POCZUCIA ZAGROŻENIA...

Jasne …
Takie tam zwykłe Polaków rozmowy…

Mówisz, że nie mam czego się obawiać? Szczepcio to też taka sobie zwykła pogawędka. Biorąc pod uwagę to, że pewna pani, która tak jęczy, że po sądach jest ciągana udostępniła na facebooku adres naszego zamieszkania to już nie jest takie  wesołe biorąc pod uwagę ten wpis:







Teczka pewnie już pełna… w świat poszła informacja, że Zembik ma jedno dziecko natomiast jego żona TROJE DZIECI.


teczki.jpg



 Ty też podchodzisz pod nasz dom i sprawdzasz czy śpimy.


szczepcio.jpg







*  (20.16 KB, 437x141 - powiększony/pobrany 680 razy.)
teczki.jpg

* teczki.jpg (10.61 KB, 381x94 - powiększony/pobrany 667 razy.)
szczepcio.jpg

* szczepcio.jpg (15.84 KB, 597x174 - powiększony/pobrany 779 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #201 : 29 Wrzesień, 2016, 23:27:05 pm »

...Błahostka..

A czy już pan tego nie zrobił? To nie jest czasami ten wniosek złożony przez pana w dniu rozprawy opiewający na ponad 800 zł za dzień? Czy pielęgniarki to słyszą? Pielęgniarki muszą pracować dwa tygodnie by tyle zarobić, sorki zapomniałam, przecież pan pracuje w szpitalu jako lekarz i jeszcze w przychodni w Gryfowie i jeszcze jakieś dyżury gdzieś tam i jeszcze ma pan czas na siedzenie w internecie i pisanie kłamstw na innych, sorki zapomniałam! To stąd te wyliczenia w kwocie jedynie  800 zł na dzień pracy. Skąd pan ma na to wszystko czas? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie pisać z pracy. Takie dwa w jednym. A tak pan przeżywał, że mam po znajomości dwa etaty, jeden w w szkole w Lubaniu a drugi w zlikwidowanej szkole we Włosieniu. A pan ile ma etatów? Może niech pan zostawi jakiemuś młodemu lekarzowi  jakieś parę godzin.
 
« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień, 2016, 23:33:45 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #202 : 30 Wrzesień, 2016, 01:22:21 am »

Zwykłe Polaków rozmowy…
Ciąg dalszy:

Nie, wcale nie czujemy się zagrożeni, przecież jest wolność słowa a oskarżona wcale tego nie napisała tylko jakaś Tolula, nikt nie wie kto to jest i co z tego, że na tablicy Ewy Gutek na FACEBOOKU pod postem tejże E. Gutek na temat jacy to państwo Zembik są podli, że pozywają  mieszkańców powiatu, w tym niezwykle kryształową biedną panią pielęgniarkę. Czy to nie jest sugerowanie brania łapówek? I co z tego, że Zembik czuje się zniesławiony i pomówiony? To przecież jest tylko jego odczucie. Przecież jest osobą publiczną i powinien mieć grubą skórę jak to pewien sędzia powiedział. A niech szuka dowodów i pisze do USA czy gdzieś tam, niech mu facebook odpisze kto to jest, jak chce mieć dowody. Nie! Tego nie napisała Ewa Gutek ona tylko lubi ten wpis, TYLKO bije brawo  - jaki fajny wpis. Przecież takie wsparcie daje jej siłę do dalszego działania, piszcie kochani!


tolula.jpg



tolula2.jpg



wsparcie.jpg



Zagrożenie? Jakie zagrożenie? Przecież te wpisy to takie żarciki:






laleczka.jpg



A wszystko o wiersz w domyśle...







tolula.jpg

* tolula.jpg (8.89 KB, 370x80 - powiększony/pobrany 711 razy.)
tolula2.jpg

* tolula2.jpg (21.26 KB, 700x130 - powiększony/pobrany 645 razy.)
wsparcie.jpg

* wsparcie.jpg (11.66 KB, 421x140 - powiększony/pobrany 672 razy.)

*  (6.69 KB, 394x51 - powiększony/pobrany 679 razy.)
laleczka.jpg

* laleczka.jpg (3.93 KB, 328x37 - powiększony/pobrany 636 razy.)

*  (82.15 KB, 852x446 - powiększony/pobrany 676 razy.)
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień, 2016, 01:25:44 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #203 : 30 Wrzesień, 2016, 11:09:30 am »

Na przykładzie skarżących- powodów trudno się z tym nie zgodzić  Chichot Chichot Chichot

skad_sie_biora_politycy_2016-09-28_22-37-01.jpg


skad_sie_biora_politycy_2016-09-28_22-37-01.jpg

* skad_sie_biora_politycy_2016-09-28_22-37-01.jpg (75.34 KB, 600x395 - powiększony/pobrany 638 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #204 : 30 Wrzesień, 2016, 14:39:40 pm »

"A czy już pan tego nie zrobił?" Tak zrobiłem, dlaczego nie mam korzystać z przysługujących mi praw? Pani robi to w sposób bezwzględny, dlaczego ja mam postąpić inaczej? Jacyś lepsi i gorsi jesteśmy wobec prawa? Mało tego zapłaci to Pani co do grosza.

"..opiewający na ponad 800 zł za dzień?" Padła konkretna kwota. Coś głucha ta Pani papuga.

"Pielęgniarki muszą pracować dwa tygodnie by tyle zarobić" Czy przypadkiem Pani mąż z ramienia powiatu nie zajmuje się sprawami służby zdrowia? Dlaczego nie robi nic aby nie zarabiały, zgodnie z Pani słowami, stawek zbliżonych do najniższej krajowej? Jestem takim samym pracownikiem jak każdy inny, różni się tylko forma zatrudnienia. Nie uczestniczę jak Pani mąż w organizacji służby zdrowia w tym powiecie. Nie decyduję o wysokości niczyich zarobków. Czy żądając od Ewy Gutek 40 tyś.złotych odszkodowania za wyimaginowane krzywdy przejmowała się Pani zarobkami pielęgniarek?

"Skąd pan ma na to wszystko czas?" Z tego samego miejsca, z którego bierze go pewna nauczycielka pracująca na dwa etaty, w dodatku aktywna działaczka polityczna i związkowa.

"A tak pan przeżywał, że mam po znajomości dwa etaty..." Przypisuje mi Pani przeżycia psychiczne, które nie miały miejsca. Może to jakaś autoprojekcja własnych doznań?

"Może niech pan zostawi jakiemuś młodemu lekarzowi  jakieś parę godzin." Tu przenosi Pani chyba własne doświadczenia z własnej branży od mojej. Młody lekarz, który będzie chciał pracować po 400 godzin w miesiącu może to zacząć robić niemalże od jutra.

 





Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #205 : 30 Wrzesień, 2016, 14:50:04 pm »

Panie Sindrewicz, niech pan nie przynosi wstydu lekarzom i placówkom służby zdrowia, w których pan pracuje. Nie licuje to z powagą pana zawodu. Szpital ma swoje kierownictwo i pracowników. Pan też jest  pracownikiem tego szpitala. Niech pan odstąpi trochę ze swoich zarobków na rzecz pielęgniarek. Zbierzcie się z lekarzami i podejmijcie decyzję, że będziecie mniej zarabiać a te pieniądze niech dołożą pielęgniarkom. Wszystko da się zrobić.

Ewa Gutek nie zarabiała tyle co zwykła pielęgniarka. Była ona na stanowisku pielęgniarki epidemiologicznej. Jak wynika z ogłoszenia zarobki kształtują się na tym stanowisku tak:


oferta pracy.jpg


oferta pracy.jpg

* oferta pracy.jpg (70.64 KB, 659x603 - powiększony/pobrany 609 razy.)
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień, 2016, 14:55:07 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #206 : 30 Wrzesień, 2016, 18:29:15 pm »

Panie Sindrewicz, niech pan nie przynosi wstydu lekarzom i placówkom służby zdrowia, w których pan pracuje. Nie licuje to z powagą pana zawodu. Szpital ma swoje kierownictwo i pracowników. Pan też jest  pracownikiem tego szpitala. Niech pan odstąpi trochę ze swoich zarobków na rzecz pielęgniarek. Zbierzcie się z lekarzami i podejmijcie decyzję, że będziecie mniej zarabiać a te pieniądze niech dołożą pielęgniarkom. Wszystko da się zrobić.

Ewa Gutek nie zarabiała tyle co zwykła pielęgniarka. Była ona na stanowisku pielęgniarki epidemiologicznej. Jak wynika z ogłoszenia zarobki kształtują się na tym stanowisku tak:

[ Załącznik ]

1. Pani Zembikowa, przemyślę to jak tylko Pani mąż, wicestarosta odpowiedzialny za sprawy służby zdrowia w tym powiecie przestanie przynosić wstyd temu powiatowi i swoim kolegom i sam zacznie rozdawać swoją pensję potrzebującym.  Swoją drogą skoro już dyskutowaliśmy o czasie to czy ojciec jednego z Pani dzieci swoje sądowe hobby realizuje w czasie wolnym, w ramach urlopu czy bierze za czas spędzony przed obliczem temidy wynagrodzenie z kieszeni podatnika?
2. Jak się ma 3500 brutto do 40000 które żądaliście?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #207 : 30 Wrzesień, 2016, 18:34:29 pm »

Poza tym obrazki, które Pani tu wrzuciła, to ogłoszenie-propozycja pracy a nie pensja pobierana przez panią Gutek. Pani też mogłaby sobie i swoim kolegom po fachu oszczędzić wstydu i zachować minimum obiektywizmu w opisie danych na które się Pani powołuje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #208 : 30 Wrzesień, 2016, 20:08:33 pm »

Po pierwsze jakim prawem zaglądasz ludziom do portfela? Co cie obchodzi kto i ile zarabia?! Wchodzisz na fora, dyskutujesz, przekraczasz granice, a później biegniesz do sądu i chcesz kasy od ludzi.
Powiedz ludziom ile czasu twój mąż był bez komputera służbowego? Powiedz dlaczego oddał go do analizy biegłego sądowego? Bo na komputerze z naszych podatków zrzuty robił stron, gdzie źle o nim pisali!!!!
Specjalisty w dziedzinie epidemiologii szuka szpital za 3500 brutto, a ty oburzasz się zarobkiem. Dziś w Lidlu 3 tys płacą +socjal!!! Czepiłaś się jak obłąkana pani Ewy Gutek i udajesz ofiarę. Ofiarę czego? Własnej zawiści. Niech lepiej twój mąż sam poszuka pielęgniarki epidemiologicznej, a nie ludzi śledzi na służbowym komputerze!!!
Sprawdziłem- zarabiasz 2 razy więcej od propozycji szpitala dla nowej epidemiologicznej. Sam się dziwię za co tyle masz. Taki nauczyciel to w mojej ocenie porażka, a nie korzyść.
Zapytaj męża po co on właściwie tam jest (w starostwie) skoro za nic nie odpowiada, a przynajmniej za szpital. Szpital o złej opinii skąd sukcesywnie ucieka personel, a wy bawicie się w nagonkę. Za chwilę zostanie tylko winda w wybujałym wejściu i twój mąż, który nie zauważy, że jego rola skończy się zgaszeniem światła.
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień, 2016, 20:15:33 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #209 : 30 Wrzesień, 2016, 21:12:39 pm »

Szczepcio nerwowy jesteś. Nie interesuje mnie kto ile zarabia. Odpowiadam tylko panu doktorowi, bo twierdzi, że Ewa Gutek była zwykłą pielęgniarką. To nie prawda. Jak może pisać coś takiego i ujmować wykształcenie, kwalifikacje i stanowiska tak znanej osobie. Dziwię się, że pan doktor nie wie ile zarabiała jego bardzo dobra znajoma z tego samego zakładu pracy, która była w latach 2007-2010 Przewodniczącą Rady Powiatu i składała oświadczenia majątkowe, które są jawne dla wszystkich.

Skąd wiesz o komputerze, dzwoniłeś do swojej dobrej znajomej? Trzeba było przy okazji spytać, czy należała do związku zawodowego NSZZ Solidarność.

 
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień, 2016, 21:15:19 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Mroczno i straszno  chociaż... czasem słońce  czasem deszcz... 
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892248 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408068 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209218 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Poza zimowy konkurs bałwankowy im. tsetse. Hydepark ZUZA 4 6570 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2013, 23:31:14 pm
wysłane przez Prowincjusz
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36499 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat Królików w Naszym Zoo Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2510 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2015, 10:31:40 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de