Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Świat baśni według tsetse.  (Przeczytany 206711 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #180 : 28 Wrzesień, 2016, 20:15:07 pm »

Kalina do raportu to sobie własnego chłopa postaw! Najlepiej daj mu po głowie, że w sądzie do jednego dziecka się przyznał 
Teresa vel Magenta to, że siebie kompromitujesz to pal go sześć, ale, że kompromitujesz środowisko nauczycieli, związkowców, a nade wszystko PiS to już ani pal, ani sześć.  Nie widzisz tego? ABS- y ci się wypaliły i klocki do wymiany. Weź może "stoperan", usiądź, ściśnij pupę  i oszczędź smrodu niczego winnym ludziom z wymienionych środowisk.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #181 : 28 Wrzesień, 2016, 20:58:10 pm »

Kalina do raportu to sobie własnego chłopa postaw! Najlepiej daj mu po głowie, że w sądzie do jednego dziecka się przyznał 

Szczepcio ja tak grzecznie, a Ty tu zaraz z wykrzyknikiem .
Ale widzę, że masz na mój temat więcej informacji niż ja  Szok.
Dyskusja z argumentami jest trudna, ja wiem, a czasem niemożliwa. Bo jak obronić swoje tezy, jeśli nie ma się argumentów?

Rincewind opisał tu katatymie - poczytaj.
Cytuj
osoba nią dotknięta, szybko czasami pod wpływem emocji wyrabia sobie zdanie na temat jakiegoś faktu lub zdarzenia i potem nie przyjmuje do wiadomości żadnych faktów lub kontrargumentów stojących w sprzeczności z jej już wyrobionym zdaniem na ten temat.[/quote]
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #182 : 28 Wrzesień, 2016, 21:00:38 pm »

Nie do tej głowy "damy" pik pisałem, a diagnoza faktycznie trafna.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #183 : 28 Wrzesień, 2016, 21:09:44 pm »

Szczepcio nie koduj, tylko wyrażaj się jasno. Unikniesz wtedy niepotrzebnych nieporozumień.

A argumenty..., żadnych...może coś merytorycznie, bez lania wody i głupich uwag?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #184 : 28 Wrzesień, 2016, 21:23:04 pm »

Zanim wybierze się starostę w kuluarach układa się koalicję. Wtedy radni po policzeniu szabel wybierają starostę, a ten proponuje zarząd ustalony w kuluarach. Każdy radny przed "nominacją" wyraża zgodę na wybranie go. Zatem Wojciech Zembik przed wyborem starosty wiedział, że wchodzi w koalicję z PO i godził się, że w zamian dostanie stanowisko etatowego członka zarządu.
Następnie urządził sobie polowanie na tych, którym to się nie podobało. Sam się zgłosił do znanego w całej Polsce wiersza. Uznał, że jest hipokrytą. Kiedy Polska popłakała się ze śmiechu do akcji wkroczyła też jego żona. Teraz mamy spektakl z pozwami i kompromitacją  prawicy w naszym powiecie. Wiem jedno, ich koniec jest bliski. Przynajmniej publiczny
To jest konkret!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #185 : 28 Wrzesień, 2016, 21:58:57 pm »

To wszystko o czym piszesz, nie wchodząc w szczegóły, nie zmienia faktu, że takich a nie innych radnych wybrali mieszkańcy powiatu, i ci którzy przegrali, obojętnie jak się z tym czują powinni się z tym pogodzić.

A jeśli chodzi o wiersz to zacytuję fragment z "Polityki":

Cytuj
Tym razem w wierszu chodziło o to, że jako ideowiec-utopistka, wierna lokalnej prawicy, była świadkiem obrzydliwych rozgrywek politycznych od zaplecza.
Czyli w wierszu autorce chodziło o kogo? Przecież opisujesz dokładnie sytuację i podajesz konkretne osoby.

Cytuj
Wiersze te, niemające nikogo konkretnego na myśli, Beata C. wyrzuciła z siebie spontanicznie
Dwa powyższe cytaty są sprzeczne ze sobą. Autorka miała konkretne sytuacje i konkretne osoby na myśli.
Nie zgadzasz się z tym?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #186 : 28 Wrzesień, 2016, 22:04:16 pm »

Pięknie pomagasz Magencie w pogrzebie politycznym. Prowincjusz zaczął, a ja pociągnąłem. Wy się wyłożyłyście. Materiał mam- dziękuję za uwagę
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #187 : 28 Wrzesień, 2016, 22:09:20 pm »

Konkretne jest to, że od czasu gdy wyborcy podziękowali Ewie Gutek, ta zaczęła pisać na Wojciecha Zembika. Teraz pisze, że to za wiersz została podana do sądu. Została podana między innymi to, że napisała na pewnym portalu, że Wojciech Zembik zbierał pieniądze na powodzian, które to nie trafiły do nich, ponieważ przeznaczył je na inny cel. Na jaki cel już nie dodała. Każdy sobie sprawiał teorię po swojemu. Teraz sąd rozpatruje nie to, że takie słowa padły, ale czy nie za późno podał tę sprawę do sądu. Miał podać w ciągu roku, jeśli nie udowodni tego to Ewa Gutek oczywiście będzie się chwalić, że wygrała.  OPĘKAŁ mszą świętą obchody rocznicy tragedii w Smoleńsku itd. Przeczytajcie ten paszkwil, który polecą Andrzej Winiarczyk (Prowincjusz). Tam dokładnie to jest opisane. Dodam, że my nie postawiliśmy żadnych informacji do w/w gazety. Pani redaktor też nie wysłała sobie to z palca. Ciągłe inwektywy, wyzwiska, sugerowanie choroby psychicznej, braku kwalifikacji, straszenie kuratorem.  Sugerowanie, że po znajomości praca itd.
Mam pytanie do Szczepcio. Gdy Ewa Gutek została przewodniczącą Rady Powiatu to było inaczej? Nie było rozmów w kuluarach?
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2016, 22:15:39 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #188 : 28 Wrzesień, 2016, 22:16:33 pm »

Szczepcio muszę cię zasmucić, ale z polityką nie mam nic wspólnego, a Magencie nie pomagam, ona jest dorosła i wie co robi, tylko nie podoba mi się poziom manipulacji. Magenta jak widzisz pisze sama i sama również odpowiada za swoje wpisy, tak jak i ja.
Podałeś w poście konkretną sytuację, ta była również opisana w artykule i do tego się odniosłam, więc nie rozumiem Twojego wpisu.
I nie rozumiem co znaczy "wy się wyłożyłyście", ja piszę w jednej osobie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #189 : 28 Wrzesień, 2016, 22:17:20 pm »

Każdy sobie sprawiał teorię po swojemu.
Napisała nauczycielka ....
Cytuj
 Pękła mszą świętą obchody rocznicy tragedii w Smoleńsku itd
Piękną polszczyzną
The end  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #190 : 28 Wrzesień, 2016, 22:21:02 pm »

Pięknie pomagasz Magencie w pogrzebie politycznym. Prowincjusz zaczął, a ja pociągnąłem. Wy się wyłożyłyście. Materiał mam- dziękuję za uwagę

Proszę bardzo. Ciąg dalszy nastąpi. Tylko gwoli ścisłości to nie Prowincjusz zaczął, na innym wątku napisałaś, że zarejestrowałeś się specjalnie dla mnie. W Internecie nic nie ginie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #191 : 28 Wrzesień, 2016, 22:24:57 pm »

Napisała nauczycielka ....Piękną polszczyzną
The end  

Dobrze wiesz, bo masz taki sam telefon, że proponowane są słowa ze słownika i jak nie zauważysz to tak wyślesz. Czas na pisanie wypowiedzi jest ograniczony i nie można poprawić. To nie jest karalne.
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2016, 22:27:59 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #192 : 28 Wrzesień, 2016, 22:29:54 pm »

Szczepcio jeśli nie ma się kontrargumentów to stosuje się atak, albo ucieczkę, bo nic innego nie pozostaje  . I wierz mi są ludzie, nawet tu w powiecie lubańskim (Prowincjusz ma tam swój pogląd na co niektórych  ) , którzy potrafią myśleć logicznie i porównywać fakty.
Ironią i sarkazmem też trzeba umieć się posługiwać, bo szybko przeradza się w zwykłe chamstwo.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #193 : 28 Wrzesień, 2016, 22:53:26 pm »

Pięknie pomagasz Magencie w pogrzebie politycznym. ...

Tylko ci się wydaje, że polityka jest dla mnie aż tak ważna. Ja nie z tych co zrobią wszystko dla osiągnięcia swojego celu politycznego, a znam takie osoby co to robią. Moim celem było to, żeby PiS doszedł do władzy A reszta to nicość, nawet jeśli moje CV było jak papier toaletowy, jak to określił Andrzej Winiarczyk. Bez obrazka, bo nie chce mi się szukać.
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień, 2016, 22:57:10 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #194 : 28 Wrzesień, 2016, 22:58:20 pm »

Magenta, a dlaczego Prowincjusz tak nagle zamilkł? Może wiesz coś na ten temat.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mroczno i straszno  chociaż... czasem słońce  czasem deszcz... 
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892262 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408076 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209224 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Poza zimowy konkurs bałwankowy im. tsetse. Hydepark ZUZA 4 6570 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2013, 23:31:14 pm
wysłane przez Prowincjusz
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36500 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat Królików w Naszym Zoo Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2510 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2015, 10:31:40 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de