Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Świat baśni według tsetse.  (Przeczytany 206709 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #135 : 10 Wrzesień, 2016, 00:12:02 am »

Aleś dowcipny Szczepcio 

A ja tak merytorycznie  napiszę dlaczego ten tak szeroko reklamowany artykuł jest dla mnie zmanipulowany, nierzetelny, a na dodatek wydarzenia jakie opisuje nie mają w rzeczywistości miejsca.
Zacznę od porównania bohaterów:
Cytuj
Oskarżona (zawód pielęgniarka epidemiologiczna, rozwódka, miesięczny dochód 2850 zł, troje dorosłych dzieci, samochód citroën rocznik 2001, mieszkanie pow. 68 m kw., nieleczona psychiatrycznie)
Cytuj
Skarżący działacz (zatrudniony w starostwie na wysokim stanowisku, miesięczny dochód ok. 6 tys. zł, jedno dziecko, dom wolno stojący o pow. 390 m kw., mieszkanie pow. 27 m)

Na pierwszy rzut oka niby wszystko ok (same fakty Co?), ale jeśli autorka podaje gdzie zatrudniony jest działacz, na jakim stanowisku i ile zarabia, to powinna te same informacje zastosować do drugiego bohatera opowieści. Porównanie stanowiska z zawodem jest w tym przypadku manipulacją. A poza tym z końca artykułu dowiadujemy się, że bohaterka nie jest już pielęgniarką, bo działacz zniszczył jej życie i pozbawił powiat jedynej pielęgniarki zakaźnej. Więc jak to jest? Czy Beata C. jest  bezrobotna? A może zatrudniona jest na jakimś stanowisku? Może jednak z tym zniszczeniem to lekka przesada i Beacie C. wiedzie się lepiej niż poprzednio? Dlaczego nie ma tych informacji w artykule? Czy jest to rzetelne przedstawienie faktów?
I dalej:
oskarżona – troje dorosłych dzieci
skarżący – jedno dziecko
Czy aby na pewno? Jeśli autorka nie potrafi sprawdzić takich prostych faktów i podaje bzdury, to ja się pytam, gdzie jest rzetelność dziennikarska, komu i czemu ma służyć ten artykuł?!

oskarżona – rozwódka, mieszkanie pow. 68 m kw., nieleczona psychiatrycznie
skarżący – (stan cywilny – brak danych, to było trudne do ustalenia) dom wolno stojący o pow. 390 m kw., mieszkanie pow. 27 m,
Czemu ma służyć informacja „nieleczona psychiatrycznie”? To Taki żarcik??? Mało śmieszny.
No i oczywiście pielęgniarka Beata C. dorobiła się tylko mieszkania 68 m, bo przecież rozwódka z trójką dzieci... a działacz prawie pałac 390 m plus jeszcze mieszkanie! Ale co to za dom i do kogo należy to zostaje sprytnie pominięte, może działacz nie jest właścicielem, a tylko współwłaścicielem, może właścicieli jest więcej, no ale przecież artykuł ma określony cel ukazania „dobrej i złej strony mocy”, więc celowo pomija się pewne fakty i to jest właśnie manipulacja.

Na dzisiaj zakończę, ale powrócę jeszcze do artykułu, bo jest naprawdę interesujący.

Na zakończenie jeszcze zagadka oczywiście związana z rzetelnym tekstem artykułu
Cytuj
W zamian za zrobienie wyniku w wyborach samorządowych 2011 r.
Szczepcio może wiesz - kto brał udział w wyborach samorządowych w 2011 r?


Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #136 : 11 Wrzesień, 2016, 22:24:22 pm »

Magenta, a co to, klawiaturę ci oddali?

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #137 : 11 Wrzesień, 2016, 23:24:16 pm »

Prowincjusz ja to jestem z tej grupy, jak to nazwałeś "byle kmiotów i zapóźnionych w rozwoju głupków"  , Magenda jest w tej materii jednak bardziej rozgarnięta niż ja.
ale - hominis est errare, insipientis in errore perseverare

ps
A co do wiarygodności artykułu nic??? Przecież tak go reklamujesz.
Może jakaś merytoryczna uwaga?
Twoje drwiny z innych już poznałam tu na forum, więc tego możesz sobie zaoszczędzić.

Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #138 : 12 Wrzesień, 2016, 19:11:17 pm »

Magenta,
tłumaczysz tak jakby wszyscy mieszkańcy powiatu lubańskiego byli jakimiś zapóźnionymi w rozwoju głupkami?
[...]
Byle kmiot, według ciebie, nie poradzi sobie ze zrozumieniem twoich załączników 
Jedynie Magenta i prześladowany działacz PiS "rozumiom" wszystko najlepiej.
Cóż, wy na tronie z ludzkiej naiwności, a my... pod stołem zbieramy kości
[...]

To Magenta i jej mąż, mają ludzi za byle co, sami uważając się za jakichś nadludzi, ibermenszów, na których nawet krzywo popatrzeć nie można bo zaraz z pozwem lecą do sądu 
Magenta może więcej, Magenty nikt nie ruszy (do czasu):
[...]
 Chamie ty....
[...]
Chamie, prostaku i manipulancie.
[...]
Kłamiesz chamie...
[...]


[...]
Chamie, kłamco.
[...]


Chamie i prostaku i pieniaczu...
[...]
głupcze.



Oto mamy "poziom" lubańskich "elit" - tak niski, że nawet w Rowie Mariańskim to jeszcze płytko jest.

A co do wiarygodności artykułu nic??? Przecież tak go reklamujesz.
Może jakaś merytoryczna uwaga?


Proszę bardzo:



Mam podważać wiarygodność artykułu, który reklamuję?
Puknij się w... miotłę.
Możesz sobie pisać do woli, że wydarzenia opisane w tym artykule nie miały miejsca ale to tylko salwy śmiechu wywołuje wśród czytających.
Macie możliwość podać "Politykę" do sądu, to nie zwlekajcie - w roli klaunów osiągnęliście wysoki poziom i nikt wam nie dorówna.



A co tam w "polityce"?
Nawiązując do wypowiedzi Brudzińskiego, można powiedzieć, że u nas wicestarosta wciągnął majtki PO i udaje, że ma pisiora.

PiS w powiecie lubański nie istnieje, nic nie robi i nigdzie go nie widać.
Na ostatnim spotkaniu posłanki PiS Ewy Symańskiej z mieszkańcami powiatu lubańskiego były 2 (słownie: dwie) osoby. Nikogo w powiecie lubańskim nie interesuje PiS i jego Dobra Zmiana?
Na ostatnich Dożynkach Gminnych w Kościelniku, nikt nie widział PiS.
Na scenie "brylowała" posłanka PO coś tam dukając bez składu i ładu.
Co prawda, na dożynki przybył Starosta ale zanim się spostrzegł, w namiocie dla, powiedzmy, "vipów" obsiadły go jakieś nic nie znaczące arbuzy z tak zwanego PSL (ZSL).

A gdzie w tem czasie podziewał się PiS, się dopytowywuje?

Cytuj
-W tym właśnie sęk...
- Co?
- Sęk!!!
- Kto???
- SĘK!!!
- Nic nie rozumiem.
- Deska, w środku sęk!
- Jaka deska?
- Drzewo. Deska drewniana, w środku sęk.
- Kto ma drzewo? LUTMANN???
- Jaki Lutmann. Lutmann ma ma-nu-fa-ktu-rę, a drzewo jest z lasu. Się ścina, się rżnie na deski, jest deska, jest sęk.
- A gdzie jest ten las?
- Jaki las?
- No, że wspominałeś.
- Co ciebie obchodzi nagle? W puszczy Białowieszczańskiej jest las! Rosną stuletnie drzewa, się ścina, się rżnie, jest deska, jest sęk.
- A kto ma ten las?
- Kuba, o co ciebie idzie? NIKT!
- To można kupić?
- Tę manufakturę?
- Nie, ten tartak.
- JAKI tartak, do cholery?
- No ten co sam mówiłeś, że się ścina i się rżnie...
- Kuba, odczep się, chodzi o to czy Rozencwajgowa wytrzyma do procesu!
- A ona sprzeda?
- Co?!
- Ten tartak.
- Kuba, przecież... ona..JAKI TARTAK DO CHOLERY?!
- No, że się ścina i się rżnie...
- Kuba! Że mnie co podkusiło powiedzieć jego ten sęk... Kuba, ja cofam ten sęk. Ja cofam wszystkie sęki na świecie!
- Co?
- Sęk.
- Który?
- Że pisze w Kurierze Warszawskim tych sztychów. TO JA JEGO COFAM!!!
- W Kurierze Warszawskim? To było ogłoszenie?
- Jakie ogłoszenie?
- No, że on sprzedaje.
- KTO???
- No ten, co pisze, że parceluje ten las. Słuchaj, tylko ten tartak to ja bym zatrzymał dla siebie.
- Kuba... Po co tobie ten tartak? Zleź z tego tartaka!!!
- No wiesz, Rappaport, że ja ciebie nie rozumiem. Ty budzisz mnie w nocy. Pół godziny namawiasz mnie, żebym kupił las. A teraz odmawiasz mnie od tego tartaka. To co to jest za interes???
- Kuba...
- Zaraz, chwileczkę, spokój! Owszem, dajmy na to, ja daję dwa tysiące za las. To kto inny będzie miał tartak, tak? Będzie mnie dyktował ceny? Będę jego dawał zarabiać na rżnięcie? To gdzie jest logika??? To wolę kupić ten tartak! Mam rację?
- Te-o-re-ty-cz-nie tak... Tylko że mię coś podkusiło. Staropolszczyznę się mnie zachciało. Sęk, sęk, równie dobrze mogłem powiedzieć, ja wiem... - tu leży pies pogrzebany.
- ...pieees?
- PIES!
- Piesek! Jaka rasa?
- SZLAG MNIE TRAFI!!!
- Słuchaj, Rozencwajgowa ma na sprzedaż psa? Czy to jest może łyżew? Wiesz, ja bym chętnie kupił, bo Hipek bardzo chce mieć łyżwę. No, ostatecznie może być sweter. Albo bulgot? Albo taki mały, biały dupelek... Słuchaj, tylko broń Boże jajnik! A to jest jaka rasa?
- Jaka rasa??? NORDYCKA!!! Psiakrew, odczep się od tego zwierzęcia, nieszczęście ty moje!
- Słuchaj, Beniek, dwa tysiące za psa? Ja mogę dać... trzydzieści złotych. Duży piesek?
- OLBRZYMIE BYDLE!!! Chwileczkę, Kuba, ta rozmowa za chwilę będzie kosztowała 15 złotych.
- No co to znaczy 15 złotych, jak się kupuje i las, i tartak, i psa...
- Wiesz co ja ciebie powiem? Ty weź sobie ten las za darmo...
- A tartak?
- A TAR... A tartak, to ty sobie weź tyż za darmo...
- A pies?

- A pis??? A pis ci...

Magenta jest jak ten Kuba ze skeczu 

...normalnie wymiata.


Trzeba mieć doże poczucie humoru i zasób cierpliwości, jak się jej coś tłumaczy - wszystko co jej się nie podoba, co jest nie na rękę, to kłamstwo, manipulacja, itp. Wicestarosta cierpi na taką samą przypadłość.
Podobnie zachowywał się kiedyś były wójt gminy Lubań i... już nie jest wójtem. Błąka się gdzieś w okolicach Jeleniej Góry.

Mnohaja lita, towariszci!

tsetse


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #139 : 13 Wrzesień, 2016, 00:51:31 am »

Mam podważać wiarygodność artykułu, który reklamuję?
Puknij się w... miotłę.
Możesz sobie pisać do woli, że wydarzenia opisane w tym artykule nie miały miejsca ale to tylko salwy śmiechu wywołuje wśród czytających.
Macie możliwość podać "Politykę" do sądu, to nie zwlekajcie - w roli klaunów osiągnęliście wysoki poziom i nikt wam nie dorówna.

Prowincjusz po raz kolejny mnie obrażasz i zapominasz że ja jestem również jednym z tych czytających i do śmiechu mi wcale nie jest. Zarejestrowałam się ponieważ po pierwsze obrażasz swoimi wpisami czytelników takich jak ja i na to właśnie chciałam ci zwrócić uwagę, a po drugie opublikowałeś i wychwalasz tu artykuł, który dla mnie jest niewiarygodny i tendencyjny, wyjaśniam również dlaczego tak uważam.
Ty nie odnosisz się do moich konkretnych argumentów, w których wskazuję co jest przedstawione nierzetelnie, a rozpisujesz się na różne inne tematy, które nie mają z artykułem nic wspólnego.
To co robi Magenta, starosta, wicestarosta, PiS, PO, czy PSL, czy są na dożynkach, czy nie, to mnie nie interesuje i nie to jest tematem moich wpisów!
Za to nie znoszę manipulacji i układania "faktów" pod siebie, tylko po to, aby komuś przywalić. Niestety w dzisiejszych czasach można się z tym spotkać na każdym kroku.

I jeszcze jedno Prowincjusz, jeśli krytykuje się poziom wypowiedzi innych, to należałoby pokazać, że jest się lepszym.

ps
a do artykułu i dalszych w nim manipulacji jeszcze powrócę 


Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #140 : 14 Wrzesień, 2016, 15:53:11 pm »

Obiecałam i powracam do artykułu 

Cytuj
Predyspozycje liryczne Beaty C. byłyby znane wąskiemu gronu lubiących to na Facebooku...
No chyba nie do końca, bo wpisy udostępniane publicznie nie są skierowane tylko do wąskiego grona, tym bardziej że bohaterka promuje się nie tylko na facebooku, ale również w innych środkach masowego przekazu (nie wyłączając prasy  ).
Fragment poniżej, też nie jest do końca prawdziwy, bo ludzie którzy nie lubią rozgłosu, raczej dbają o swoją anonimowość.
Cytuj
Oskarżona ... nie chciałaby wyjść na samochwałę, bezgranicznie oddana ludziom prostym, przy czym nielubiąca rozgłosu.

Cytuj
Beata C. po powrocie z pracy nie odreagowuje już wierszem. Działacz żądający od niej 40 tys. zadośćuczynienia za rymy, ekwiwalent rocznej pielęgniarskiej pensji, zrobił z niej wrak poetki.
A tu to widzę wielki problem, bo ktoś nadal umieszcza wiersze na publicznym profilu bohaterki i nawet podpisuje je jej imieniem i nazwiskiem, więc informacja w artykule jest nieprawdziwa, albo ktoś się pod poetkę podszywa.

Cytuj
Czy działacz, doszukujący się hipokryzji w brzmiącej uniwersalnie rymowance, wie, że zrujnował życie Beacie C.?

I tu Prowincjusz znów zastanawiam się co jest prawdą, a co fałszem bo tu w tym wątku, kilka tygodni przed publikacja artykułu, napisałeś:
Cytuj
A tu... klapa! Nie ma pielęgniarki w szpitalu, za to pięlęgniarka zadowolona, uśmiechnięta...

Czyżbyś kłamał, a może artykuł jest jednak stronniczy i ma określony cel???

.............

A tu jeszcze odniosę się do wpisu Szczepcia

Wygooglałem:

"Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Medycznej w Legnicy. Studiowała zarządzanie i pielęgniarstwo".

Oj Magenta, Królowo uporu i szuflad  Chichot
"I" stanowi różnicę.


Szczepcio też "wygooglałam" i to prawda że "i" stanowi różnicę, ale "w" w tym przypadku jeszcze większą!

Cytuj
Ukończyłam Wyższą Szkołę Medyczną o kierunku pielęgniarstwo, studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu o kierunku zarządzanie w ochronie zdrowia oraz posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie epidemiologii.

Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach 

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #141 : 15 Wrzesień, 2016, 23:45:51 pm »

Dzisiaj krótko, bo widzę że Prowincjusz nie daje sobie rady z natłokiem konkretów z reklamowanego przez siebie artykułu, ale mam nadzieję, że chociaż do prostych wyliczeń matematycznych się odniesie

Cytuj
Od kilku lat Beata C., oskarżona przez pewnego działacza o szkalującą go wyrafinowaną informację podaną rymem, staje przed wysokim Wydziałem II Karnym Sądu Rejonowego w Lubaniu
Ta informacja podana rymem, to jak domniemywam jest wiersz o którym mowa poniżej.

Cytuj
w lipcu 2015 r. Beata C. wyrzuca na Facebooka powstały spontanicznie utwór „Hipokryta”

Artykuł jest z dnia 28 czerwca 2016 r.
I tu znowu moje pytanie - jeśli utwór Beata C. wrzuca w lipcu 2015 r., jak podaje artykuł, to jak może stawać za to przed sądem już od kilku lat???
Znowu ktoś nie zadbał o to, aby informacje były wiarygodne?

Ale przecież Polityka to już jest coś, jak to określił Prowincjusz.
pisze o nich nawet tygodnik Polityka, a to już jest coś! Polityka to poważny tytuł prasowy, który jest czytany przez wszystkich posłów.

A tak na marginesie Prowincjusz, twierdzisz że Politykę czytają wszyscy posłowie, to po co przesyłasz i przekazujesz im dodatkowe egzemplarze?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #142 : 24 Wrzesień, 2016, 11:45:46 am »

Cicho wszędzie...
Jola i Magenta zamilkły...
Czyżby zakaz "wystąpień" publicznych?
A może jednak, nie pomne ostrzeżeni, poleciały... ?


Prowincjusz, a jaki jest powód Twojego milczenia?

Czyżbyś nie chciał, nie mógł, nie potrafił...?

Za dużo konkretów???

A może to co piszesz to jednak tylko "Świat baśni..."Co? 

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #143 : 25 Wrzesień, 2016, 16:02:39 pm »

Kalina podziwiam Cię, że przeczytałaś ten paszkwil i dodatkowo  analizujesz tekst doszukując się chociaż jednego sensownego zdania czy też odrobiny prawdy lub konkretu. Andrzej Winiarczyk na razie nie odpisze, bo konsultacja chwilowo będzie kosztować.
Dla informacji powiem, że przed ukazaniem się tego paszkwilu zadzwoniła do mnie na domowy telefon Pani redaktor. Nie udzieliłam jej wywiadu. Domyśl się od kogo pochodzą bzdury zawarte w paszkwilu. Pani redaktor sama ich nie wymyśliła.
« Ostatnia zmiana: 25 Wrzesień, 2016, 16:10:04 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #144 : 25 Wrzesień, 2016, 20:34:47 pm »

Chyba odpływ jest dla...albo jesień nasila objawy 
Magenta jak Twoi uczniowie to czytają to nie wiem, czy śmiech, czy żałość ich ogarnia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #145 : 25 Wrzesień, 2016, 21:18:53 pm »

Pani redaktor zadzwoniła na domowy numer telefonu i powiedziała, że jakaś rozhisteryzowana kobieta nie daje jej spokoju...  czy ja coś na ten temat mogę powiedzieć. Co można na ten temat powiedzieć?.... hmmm nie wiem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #146 : 25 Wrzesień, 2016, 22:07:51 pm »

Który to odpływ?  Chichot Chichot Chichot
Wysiadam Magenta, przy tobie każdy wysiądzie. Wysiadają zawsze... jedni na serce, inni na wątrobę, a jeszcze inni na głowę
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #147 : 26 Wrzesień, 2016, 10:06:08 am »

Magenta, czytam i analizuję bo nie zgadzam się na rozpowszechnianie bzdur i manipulacje.
Jeśli udostępnia się artykuł jako argument, to trzeba również potrafić obronić to co jest w nim napisane. A tu oprócz "lania wody" nie ma nic. Ani Prowincjusz, ani Szczepcio, choć tak podniecają się tym tekstem, nie potrafią odpowiedzieć na konkretne zarzuty z nim związane. Bo i po co? Przecież musieliby potwierdzić, że to bzdury!
Komuś po prostu bardzo zależy na tym, aby swoją "rzeczywistość" przedstawić w odpowiedni dla siebie sposób, a może "ciemny lud" to kupi. To są żałosne chwyty.

.................

Szczepcio, a Ty oprócz infantylnych wpisów potrafisz coś konkretnego napisać?
Do tej pory nie odniosłeś się do wyborów samorządowych 2011 (z artykułu), różnicy między "i" i "w" też nie widzisz?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #148 : 26 Wrzesień, 2016, 14:31:45 pm »

Szkoda, że 2011 rok to jedynie pomyłka dziennikarska. Odpowiem merytorycznie dlaczego szkoda. Bo poprzez układ PO i PiS utworzono stanowisko etatowego członka zarządu. Zatrudniony na nim został mąż Magenty Wojciech Zembik. Gdyby wybory odbyły się w 2011 to w 2010 powiat byłby bogatszy o wynagrodzenie członka, czyli o ponad 100 tys. złotych. A tak nie ma podwyżek dla pracowników powiatu, bo członki ważniejsze :p. Chciałaś merytorycznie madame kier (na jeden rzut kartą dwie) to proszę bardzo. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #149 : 26 Wrzesień, 2016, 15:11:03 pm »

Szczepcio, pomyłka dziennikarska, w takim poważanym piśmie? A reszta bzdur to też pomyłki dziennikarskie? To się nazywa nierzetelność i stronniczość!

Artykuł oczywiście opisuje to tak (lub osoba która to przekazuje)  :

Cytuj
Czuje się bardziej niż działacz predestynowana na reprezentantkę ludu, mimo to wykrwawia się w kampanii, lansując jego pozytywny wizerunek. Tymczasem po spektakularnej przegranej dostaje od działacza zdawkowego esa, w którym informuje on, że jest dobrze. Dobrem, subiektywnie przez niego pojętym, okazuje się fakt, iż – porozumiawszy się z PO, idąc na dalekie kompromisy – został członkiem zarządu powiatu na specjalnie dla niego stworzonym etacie, opiewającym na kwotę 100 tys. rocznie.

To ja jeszcze kilka pytań mam Szczepcio i chętnie zobaczę ponownie Twoją merytoryczną odpowiedź:

Kto stworzył ten etat?
Na czyj wniosek powołuje się członka zarządu, czyż nie na wniosek Starosty?
Kto głosuje i podejmuje uchwałę w tej sprawie, czyż nie Rada Powiatu (jej członkowie) jako organ?
A radnych kto wybrał, czyż nie mieszkańcy powiatu?

Tak naprawdę to Beata C. powinna mieć pretensje do mieszkańców powiatu, za to że nie wybrali jej i za to że wybrali takich a nie innych radnych, którzy podjęli właśnie takie decyzje.
Beata C. czuła się bardziej niż działacz predestynowana na reprezentantkę ludu, ale lud widocznie tak nie czuł i z takimi rzeczami trzeba się umieć pogodzić, a nierzetelne artykuły nic w tej kwestii nie zmienią.

ps. I daruj sobie Szczepcio uwagi typu -
Cytuj
na jeden rzut kartą dwie
bo to nie jest wcale zabawne. Ja piszę i odpowiadam tylko za siebie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mroczno i straszno  chociaż... czasem słońce  czasem deszcz... 
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892258 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408074 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209223 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Poza zimowy konkurs bałwankowy im. tsetse. Hydepark ZUZA 4 6570 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2013, 23:31:14 pm
wysłane przez Prowincjusz
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36500 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat Królików w Naszym Zoo Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2510 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2015, 10:31:40 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de