Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Świat baśni według tsetse.  (Przeczytany 206696 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #120 : 14 Sierpień, 2016, 00:46:33 am »

Do poprzedniego mojego komentarza.
Kolorem niebieskim oznaczona...

Magenta,
tłumaczysz tak jakby wszyscy mieszkańcy powiatu lubańskiego byli jakimiś zapóźnionymi w rozwoju głupkami?
Oh, jaka ty Magenta Mądra, pomocna i... zarozumiała 
Byle kmiot, według ciebie, nie poradzi sobie ze zrozumieniem twoich załączników 
Jedynie Magenta i prześladowany działacz PiS "rozumiom" wszystko najlepiej.
Cóż, wy na tronie z ludzkiej naiwności, a my... pod stołem zbieramy kości

Są jednak ciekawsze rzeczy niż to czym się podnieca Magenta.

Wysłałem dzisiaj do prezesa PiS, pana Jarosława Kaczyńskiego, wiadomy egzemplarz wydania Polityki 
Teraz to już nawet święta Rita (od spraw beznadziejnych) nie pomoże Magencie i jej "prześladowanemu" działaczowi PiS 
Poczyta sobie prezes PiS i zobaczy co w powiecie lubańskim wyprawia "prześladowany" działacz PIS, jak wygląda "dobra zmiana" i jednoczenie prawicy.
Pisowskiej anomalii w powiecie lubańskim nie da się wiecznie ukrywać, nie da się też ukryć kolaboracji PiS z PO w powiecie lubańskim.
Wiadomych egzemplarzy Polityki mam jeszcze kilkanaście, znajomych mam w całej Polsce - wszystkich przesyłek pocztowych, Magenta i prześladowany" polityk pis z Lubania nie przechwycą 

Mnohaja lita, towariszci

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +6/-0
Offline Offline

Wpisy: 32
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #121 : 15 Sierpień, 2016, 02:36:39 am »

Wiecie co? To chore. Nikt nie wie o co Wam biega i prawie nikt nie wczytuje się w Wasze wojaczki.
A swoją drogą. Po odejściu Ś.P. Firefoxa ten portal umiera.
Tu się nic nie dzieje. Czy tego nie widzi właściciel? Tu potrzeba animatorów
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #122 : 15 Sierpień, 2016, 17:05:25 pm »

Nikt nie wie o co Wam biega i prawie nikt nie wczytuje się w Wasze wojaczki.
Patrząc, Makduf, na systematycznie rosnącą czytelność (np. w tej chwili (Przeczytany 5662 razy) a niedawno było około 1000) to trochę naciągane stwierdzenie
Większość doskonale wie o co biega, wszyscy pracownicy starostwa powiatowego doskonale wiedzą o co biega, tylko zdecydowana większość woli udawać, że nic nie wie, nic się nie stało, głowa w piasek (kuper na wierzchu) i wolą mieć święty spokój niż rację

Zainteresowanie mieszkańców powiatu tym co robi PiS w powiecie lubańskim jest "olbrzymie".
Dzisiaj, w Lubaniu odbyło się spotkanie z panią poseł Ewą Szymańską (PiS). Wojciech Zembik, jako pełnomocnik struktur PiS w powiecie lubańskim zapraszał wcześniej na to spotkanie.
Zaproszenie w tak ogólny sposób skierowane do wszystkich, którzy je przeczytali, przyjąłem i poszedłem sobie na spotkanie z panią poseł.
I szok! Tylu ludzi to się nie spodziewałem.
Ze strony organizatorów spotkania było czterech panów (w tym Wojciech Zembik) i jedna młoda pani (to byli chyba lokalni działacze PiS) oraz postać główna wydarzenia czyli pani poseł Ewa Szymańska.
Ze strony zaproszonych do udziału w spotkaniu mieszkańców powiatu lubańskiego byłem ja oraz młody człowiek z małym dzieckiem, który stwierdził, że zajrzał tu przypadkowo będąc na spacerze.
Początek spotkana był jakiś taki dziwny.
Sądziłem, że prowadzący spotkanie (chyba Wojciech Zembik ale też nie wiadomo na 100%) powita panią poseł, oraz przybyłych mieszkańców, przedstawi przybyłym panią poseł i udzieli pani poseł głosu (chociaż na kilka zdań powitania i przedstawienia celu wizyty).

Nic z tego. Od razu prosto z mostu...
Wojciech Zembik mi pierwszemu udzielił głosu, nawet nie przedstawiając mnie pani poseł.
Chyba jestem ważniejszą postacią od posła PiS?

Brawo Ja!

Muszę przyznać, że pani z panią poseł można normalnie porozmawiać, chociaż nie do końca jestem przekonany, że pani poseł zrozumiała sedno mojej wypowiedzi. Zostałem cierpliwie wysłuchany, chociaż Wojciech Zembik próbował nam przeszkadzać, przerywał wypowiedzi (pani poseł również). Kilkukrotnie pani poseł musiała strofować i uspokajać Wojciecha Zembika.
Oczywiście, Wojciech Zembik będzie później twierdził, że to wszystko to w 99 procentach kłamstwa i że poda wszystkich do sądu - może to i lepiej, że więcej osób nie przyszło na spotkanie.

Po rozmowie z panią poseł i wręczeniu pani poseł do poczytania wiadomego egzemplarza czasopisma Polityka (czasopismo Polityka Wojciech Zembik również poda do sądu bo 99 % artykułu to kłamstwa  ), aby nie krępować swoją obecnością Wojciecha Zembika, podziękowałem za rozmowę spotkanie i pożegnałem się.

Pozdrawiam

tsetse


Tu się nic nie dzieje. Czy tego nie widzi właściciel? Tu potrzeba animatorów
Makduf, coś stoi na przeszkodzie?
Animuj!

A Firefox?
Czy to on był tym Wielkim Animatorem?
Więcej się działo, portal żył jak Piotrek (przez niektórych przezywany Listonoszem) był moderatorem.
Co do tego czy Firefox był Ś.P. też zdania są podzielone.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #123 : 15 Sierpień, 2016, 23:29:05 pm »






*  (51.3 KB, 634x450 - powiększony/pobrany 1383 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #124 : 22 Sierpień, 2016, 23:26:10 pm »

Dzisiaj bajce było dane pleść się dalej...
Baju, baju... jazda w sandałach po bandzie, bez nawigacji, bez trzymanki... na oślep... nie wiem... nie dawno... dużo... nie wiem...

Ale... wracając jeszcze do spotkania z panią poseł Ewą Szymańską.

Taki szczegół, umknęło mi.

Wojciech Zembik udzielił mi na początku spotkania głosu ae nie wytrzymał i przerwał moją wypowiedź, takimi oto słowami:
"...pan ten proces przegra... sąd pana skarze..." 

Ho ho ho!
To, że za poprzednich rządów PSL pisał sędziom wyroki a prokuratorom "zalecał" umarzanie niewygodnych dla PSL spraw to mnie nie dziwiło i nie dziwi.
A tu się okazuje, że chyba nic się nie zmieniło 
Lokalny "działacz" PiS, w sumie, w skali kraju "Pan Nikt" (ewentualnie według miłośników poezji "Pan Nijaki") zna już wyrok, wie kto przegra a kto wygra!
Prorok?
Hochsztapler?
Wróżbita?






Niedawno w Henrykowie była impreza z okazji imienin Henryki. Ponoć to już impreza ogólnokrajowa.
Z zaproszonych gości najbardziej rzucali sie w oczy "komendant"z filmu "U Pana Boga za piecem" i posłanka PO, której "występu nikt nie słuchał, może nawet nie zauważył bo by była wygwizdana.

A czy był na imprezie ktoś z "dobrej zmiany" z PiS?
Nikogo nie było.
Gdzie był wtedy PiS?
Nigdzie.
I taki jest PiS w powiecie lubańskim - nijaki.

Pozdrawiam

tsetse


*  (73.68 KB, 600x454 - powiększony/pobrany 1260 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #125 : 25 Sierpień, 2016, 01:16:31 am »

Miałam w tej Waszej sprawie jechać do Warszawy...



... normalnie wymiata.


Jola wymiata... w składach PKP... na bocznicy  
Znowu pojawia się motyw miotły  

Przepraszam za wyrażenie ale osrywasz tych, którzy wyciągnęli do Ciebie pomocną dłoń...




Wojciech Zembik wyciągnął do mnie pomocną dłoń
Żąda ode mnie 15 tyś zł.



Do innych mieszkańców powiatu lubańskiego wicestarosta z małżonką też wyciągają pomocne dłonie...



...żądając od nich po około 40 tyś. zł  
Zastanawiam się dlaczego akurat ja zostałem potraktowany tak "litościwie"?



To chyba ta "dobra zmiana" w wykonaniu lubańskiej mutacji PiS!



Pieriedawaju wsiem priwiet!

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #126 : 26 Sierpień, 2016, 18:48:58 pm »

http://telewizjarepublika.pl/moda-na-konserwatyzm-i-chadeckosc-psl-tez-jest-partia-chrzescijanska,36835.html#.V7SruzXuWh9.facebook

Z artykułu:
Cytuj
Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz powiedział w porannym programie "Gość poranka" (TVP Info), że PSL w oczywisty sposób jest zakorzeniony w ... chrześcijaństwie.


Takich chwytów używają bolszewicy jak im grunt pod nogami się pali.

Warto przytoczyć jeden z komentarzy pod artykułem. Wątpię aby PiS w powiecie lubańskim był w stanie wyciągnąć z tego jakieś wnioski ale próbować trzeba. Jednak tu, w powiecie lubańskim, pisowski rozum jeśli jest to śpi a jak rozum śpi to budzą się demony co możemy na bieżąco obserwować.

Cytuj
Michał Wiatr · Origami
Prawda jest jedna prosta dla wszystkich polityków w obarciu o dekalog , dodać należało by chroń swoją ojczyznę ze wzystkich sil , tak jak swoją rodzinę kochasz , słuchaj ludzi ktorzy cię wybrali , nieulegaj pokusie brudnej kasy , a jak ci mało , to odejdz , nie przeszkadaj ludziom co chcą by wszystkim rodakom było dorze , by nie musieli emigrować za chlebem , by kazdy w naszym kraju znalazł spokojny kąt , walcz, napiętnuj , cwaniakow , wielkich przekrętow , szui , bo po to ludzie dali ci ten wielki dar ich reprezentowania , zostaleś do tego wybrany. 


Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #127 : 28 Sierpień, 2016, 12:07:40 pm »

http://warszawskagazeta.pl/felietony/kroniki-tygodniowe/item/4101-odebrac-miasta-lewakom-i-lotrom

Cytuj
Wiele dużych polskich miast oraz samorządów wojewódzkich pozostaje w rękach ludzi i układów związanych z Platformą Obywatelską oraz jej koalicjantami w kolorze czerwonym, różowym i zielonym. Kiedy polscy patrioci odzyskają władzę w polskich miastach?


Podobna sytuacja jest w mniejszych miastach, w powiatach i gminach.

Do powiatu lubańskiego, prędzej czy później, "Dobra Zmiana" PiS też dotrze.
Skończą się układy, dogadywanie się z PO i karuzele na krzesełkach, gdzie rotacja obejmuje powtarzające się nazwiska a to z PO, a to z PiS, a to ramięw ramię z PO z PiS.
Wicestarosta nie powstrzyma tego.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,20582765,pietrzak.html


Cytuj
Wyborcy PO to "wszy, mendy, gnidy, pluskwy"? Pietrzak: W tym nie ma nic wulgarnego. To normalne polskie słowa

Pietrzak mówił m.in., że wyborcy PO to "wszy, mendy, gnidy, pluskwy", Joanna Senyszyn jest "starą pudernicą", Ryszard Petru "Rumunem Balcerowicza", a Kuba Wojewódzki "ma na imię 'kupa'"

Dopóki Michnik przychodził na nasze występy, był innym człowiekiem. Gdy przestał na początku lat 90., to oszalał


Czy któryś z polityków albo działaczy samorządowych pozwał kiedykolwiek Pietrzaka i wygrał z nim?
 

Wicestarosta powiatu lubańskiego nie pojmuje, nie dociera do niego, że jest osobą publiczną i musi liczyć się z tym że jest obserwowany i krytykowany. Zamiast się z tym pogodzić, próbuje dyscyplinować mieszkańców powiatu lubańskiego zawiadomieniami do prokuratury i pozwami sądowymi.

Można by rzec, przestrzegając:
"Nie idźcie tą drogą wicestarosto bo to droga na skróty, prosto na polityczny śmietnik."
A może lepiej:
"Brnijcie dalej, wicestarosto, brnijcie... im szybciej dojdziecie do kresu tej drogi na skróty i zakończycie "karierę" na śmietniku politycznym, tym szybciej do powiatu lubańskiego wróci normalność".
W razie potrzeby chętnie pomogę, pomocną dłoń wyciągnę...



Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #128 : 31 Sierpień, 2016, 15:07:22 pm »

Cytuj
Magenta,
tłumaczysz tak jakby wszyscy mieszkańcy powiatu lubańskiego byli jakimiś zapóźnionymi w rozwoju głupkami?

Cytuj
Byle kmiot, według ciebie, nie poradzi sobie ze zrozumieniem twoich załączników 

Prowincjusz, nie każdy czytający jest tak biegły jak ty, na różnego rodzaju blogach i forach internetowych. To, że dla ciebie pewne rzeczy są jasne, nie oznacza, że dla innych muszą też być.
Weź pod uwagę, że swoimi wpisami jw. obrażasz takie właśnie osoby!
Nie wiem co chcesz osiągnąć taką retoryką, ale zastanów się może zanim coś napiszesz!

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #129 : 01 Wrzesień, 2016, 23:24:08 pm »

Kochana nierozumiejąca faktycznie pieniądze Ci znikają, ale nie przez wszystkie zwierzęta, a jedynie przez papugi.
Dla tych co nie rozumieją...
Pani Z. i Pan Z. szastają kasą na sprawy sądowe i na obrońców 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #130 : 02 Wrzesień, 2016, 16:16:43 pm »

Widzę, że wyrażanie własnego zdania na tym forum jest niezbyt mile widziane, bo jakiś minus się u mnie pojawił. No ale biorąc pod uwagę, że co niektórzy poruszają się w świecie baśni, to takie rzeczy można zrozumieć...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #131 : 05 Wrzesień, 2016, 19:56:04 pm »

Przeczytałam bardzo uważnie artykuł z "Polityki", który zamieścił tu Prowincjusz, o którym tak głośno wszystkich informuje, łącznie z różnymi politykami i zdziwiona jestem, że autorka takiego czasopisma podpisuje się pod tak tendencyjnym i nierzetelnym artykułem. Rozumiałabym gdyby tekst był wywiadem z bohaterką - Beatą C., bo te zawsze są tendencyjne i autorka nie musi sprawdzać informacji przekazywanych dalej, a tym bardziej się pod nimi podpisywać, ale tu mamy do czynienia z opisem zdarzeń i faktów, a takie powinny być przekazywane rzetelnie i bez manipulacji, wtedy artykuł jest godny przeczytania. Chyba że ten artykuł to też świat baśni..., ale wówczas taki tytuł też powinien nosić.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #132 : 06 Wrzesień, 2016, 22:47:15 pm »

Kalina jaka Ty słodka jesteś w bajdurzeniu, ale wątek odpowiedni dla Ciebie. Niby nic nie wiesz, a stronnicza jesteś jak ja na meczu. Nawet jak nasi dają d..y to i tak krzyczę: sędzia kalosz. I żeby było jasne, daję Ci minusa, bo podobnie jak Magenta liczysz je jak żyd mamonę
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #133 : 07 Wrzesień, 2016, 00:24:44 am »

Dzięki Szczepcio, też jest mi miło  .
Na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem stronnicza? Bajdurzenie u mnie widzisz? To gratuluję spostrzegawczości! Bardzo merytoryczna uwaga, uwielbiam wypowiedzi z których nic nie wynika.
A co do meczu, to jak nasi dają d...y to nie krzyczę sędzia kalosz, tylko wkurzam się, że nasi źle graja, więc chyba się jednak trochę różnimy w postrzeganiu rzeczywistości.
A minusów nie liczę, tylko się zdziwiłam, że wypowiadanie własnego zdania jest tu niemile widziane, więc tu też jesteś w błędzie  .
I nie interesuje mnie co liczy Magenta, bo ja mam swoją "mamonę" do liczenia.
I jeszcze jedno, żeby było jasne  - jeśli chcesz zwracać mi uwagę, to rób to konkretnie, ja bardzo chętnie podyskutuję merytorycznie na tematy o których pisałam, bo na razie to zaczepiasz mnie i stawiasz minusy, chyba tylko z potrzeby "bajdurzenia".
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #134 : 09 Wrzesień, 2016, 22:30:33 pm »

I koń się uśmiał z merytorycznej odpowiedzi 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mroczno i straszno  chociaż... czasem słońce  czasem deszcz... 
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892248 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408067 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209218 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Poza zimowy konkurs bałwankowy im. tsetse. Hydepark ZUZA 4 6570 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2013, 23:31:14 pm
wysłane przez Prowincjusz
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36498 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat Królików w Naszym Zoo Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2510 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2015, 10:31:40 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de