Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Świat baśni według tsetse.  (Przeczytany 206703 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #75 : 17 Lipiec, 2016, 00:38:57 am »

 Posłuchaj Szczepcio. Nie interesuje mnie gdzie cię zatrudnili tylko komu rozdają stanowiska w spółkach skarbu państwa. KAŻDY ma prawo wiedzieć! To nie jest prywatny folwark.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #76 : 17 Lipiec, 2016, 11:08:03 am »

Fajne to 500+!
Łikend sponsorowany przez Browar Kozel i 500+


[ Załącznik ]


Jaka wartość człowieka takie jego wydatki. Obwiniać PiS za patologicznie podejście do życia niektórych ludzi, to tak jak obwiniać stwórcę, że Adamowi się jabłek zachciało. Ludzie mają wolną wolę i każdy odpowiada za siebie i tylko nieudacznicy za własne niepowodzenia, obwiniają innych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #77 : 17 Lipiec, 2016, 12:29:13 pm »

Prowincjusz nieskomplikowana Jola nie poniała żartu.
Natomiast niezmordowana Magenta widzę, że staje się opozycją totalną. KOD lubański zyskuje swego przedstawiciela 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #78 : 17 Lipiec, 2016, 13:26:55 pm »

Prowincjusz nieskomplikowana Jola nie poniała żartu.
Natomiast niezmordowana Magenta widzę, że staje się opozycją totalną. KOD lubański zyskuje swego przedstawiciela 

No wie, wiem Cesarzowo, że ja, to nie Wasz poziom, "VIP-owski"   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #79 : 17 Lipiec, 2016, 13:33:59 pm »

Szczepcio, jeśli chodzi o KOD to ciebie jeszcze tam nie było. Dla własnej korzyści pewnie i tam się zapiszesz.

To, że prawica przed wyborami się zjednoczyła nie znaczy, że decyzje Solidarnej Polski mi osobiście się podobają.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #80 : 17 Lipiec, 2016, 13:37:27 pm »

Panie Andrzeju Winiarczyk, oczywiŝcie cywilnej odwagi zabrakło pokazać twarz.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #81 : 17 Lipiec, 2016, 13:52:02 pm »

Nie wiesz z kim przegrywasz, nie wiesz z kim piszesz, chyba do końca z nerwów nie wiesz o czym piszesz, bo walisz piaskiem na oślep.
Oj Magenta, wiem, ze tobie pewnie bardziej lokalna zjednoczona POPiS-owa koalicja pasowała i pasuje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #82 : 17 Lipiec, 2016, 17:41:17 pm »

Szczepcio.
Ja mam taką zasadę, że rozmawiam ze wszystkimi normalnymi osobami i nie pytam z jakiej partii są. Znam dużo osób z PO, SLD nawet z PSL. NIKT NIE JEST TAKĄ SZUJĄ JAK TY.  Ty wyznajesz swoją ideologię, takie swoiste picaneum bez honoru, bo ukrywasz się za pseudonimem i atakujesz osoby, które nie boją się napisać tutaj swojego nazwiska. Wstyd.
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec, 2016, 17:44:42 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #83 : 17 Lipiec, 2016, 17:51:01 pm »

Królowo, a przytocz mi chociaż jeden mój atak na ciebie.
Nie ocenę, nie dyskusję, a atak.
Chyba źle odbierasz przekaz. Co do współpracy do której jesteś zdeklarowana to góra o tym wie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #84 : 17 Lipiec, 2016, 18:39:04 pm »

Dodatkowo nie umiesz czytać albo znowu manipulujesz. Nie napisałam o współpracy bo niby na jakiej płaszczyźnie. Napisałam o rozmawianiu, o normalnych stosunkach międzyludzkich. Ludzie mają imiona i nazwiska. Ty nie masz ani imienia ani nazwiska. Jesteś tworem swojej chorej osobowości. Pozwolisz, że zakończę z tobą dyskusję, bo dyskusja z tobą nie ma sensu. Żeby dyskutować to trzeba mieć z kim. Ty jesteś nikim. Jak się przedstawisz to się zastanowię czy odpowiadać na twoje głupie zaczepki.
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec, 2016, 18:43:07 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #85 : 17 Lipiec, 2016, 18:55:21 pm »

Królowo, ale to ty zaczęłaś dyskusję wiedząc, że jestem "szczepcio" i jakoś ci to nie przeszkadzało. Mało tego oczekiwałaś, że pobiegnę do sądu, żeby przykryć twoje liczne pozwy innymi pozwami. Zaskoczony jestem, że nauczyciel szkoły średniej zachowuje się na forum podczas dyskusji z bytem poniżej poziomu podstawówki. Pomyśl Królowo, że czytają cię inni i każdy wyrabia sobie własną ocenę. Nawet wiem jaką.
Tymczasem odpocznij , wdychaj nosem, a wypuszczaj ustami. Nie napiszę "gębą, "mordą" itd. bo ja pomimo, że jestem zwykły byt i cham w twojej ocenie, to granice znam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #86 : 18 Lipiec, 2016, 00:13:27 am »

Panie Andrzeju Winiarczyk, oczywiŝcie cywilnej odwagi zabrakło pokazać twarz.




Nie odwagi zabrakło, zabrakło jedynie cytatu...

Oto i on:

Ja pracuję i mam swoje pieniądze nie żyję z 500+ jak ty.


A mnie nie stać na 0,5 l co 24 godziny...



Prowincjusz nieskomplikowana Jola nie poniała żartu.


Szczepcio:



Nieskompikowana Jola i Niezmordowana Magenta nie tylko że nie pojmują żartów ale i aluzji i innych lirycznych odniesień nie pojmują.

Magencie się nie dziwię, że taka nie kumanta, bo Magenta nie tylko nie wie kogo pozwała ale też nie wie z kim wygrała albo przegrała.

Magenta, dla ułatwienia: przegrałaś ze wszystkimi, których pozwałaś i w tym dorównujesz swojemu mężowi.



Z jednymi przegrałaś w pierwszej instancji, z innymi już w drugiej instancji, więc powinnaś sobie poradzić z prostym obliczeniem - ile pozwów i apelacji, tyle przegranych.
Jako nauczyciel powinnaś podołać sobie z tym prostym obliczeniem - jeśli sobie nie radzisz i odpowiedzieć na proste pytanie nie potrafisz, to zajmij się czymś innym niż nauczaniem. Czymś, mniej skomplikowanym.  
Zwróć się o wsparcie do Joli. Jola zna się na wszystkim, jest ekspertem i wyrocznią od wszystkiego w powiecie lubańskim. Jola wie wszystko. Jola wręcz eksploduje ekspertyzami.
Jola jest w stanie wstrzymać Ziemię i ruszyć Słońce. Ot, taki lokalny Ko-piernik.



A Magenta?

Magenta nawet nie wie, że tonie, a wiadomo, że tonący brzydko się chwyta i Magenta będzie się coraz brzydziej chwytać.

Tfu!

Pozdrawliaju..

tsetse
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec, 2016, 00:27:57 am wysłane przez Prowincjusz » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #87 : 18 Lipiec, 2016, 10:22:41 am »

Do Andrzeja Winiarczyka (Prowincjusz)
Otrzymałeś dobre stanowisko pracy w punkcie gazowni w Lubaniu. Jeśli teraz uważasz, że 500+ jest małą kwotą, jest to w twoim przypadku chyba 1000 zł, to nie pobieraj tych pieniędzy. Są biedne rodziny z dziećmi im bardziej się przydadzą. Zamieszczanie zdjęcia ze skrzynią piwa i komentarzem sugerując, że to za te pieniądze nie przystoi osobie która tę pomoc pobiera i ma dobre stanowisko pracy.
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec, 2016, 10:25:34 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #88 : 19 Lipiec, 2016, 02:06:11 am »

Do Andrzeja Winiarczyka (Prowincjusz)
Otrzymałeś...


Zdecyduj się do kogo piszesz Magenta.
Do Prowincjusza? OK. Do Prowincjusza, a w zasadzie do tsetse, możesz sobie pisać per "ty".
Ale... a niech tam, pisz sobie jak chcesz., skoro wciąż musisz sobie przypominać, który nick z którym imieniem i nazwiskiem połączyć
Zapewne jest  to jakaś buddyjsko-medytacyjna forma oczyszczania szarych komórek - poranny reset i formatowanie mózgo-dysku.
Podobno jesteś informatykiem, to powinnaś spróbować pojąć o co chodzi

Jeśli teraz uważasz, że 500+ jest małą kwotą, jest to w twoim przypadku chyba 1000 zł, to nie pobieraj tych pieniędzy.


 

Magenta uważa, że co wolno wojewodom, to nie nam, "smrodom".



Odczep się od mojego życia i od mojej pracy.




Ja tobie Magenta do portfela, garnka, talerza, słoika czy flaszki nie zaglądam, ale skoro zaczęłaś innych "rozliczać" to popatrzmy jak tam u ciebie

Wypadłaś z kręgu beneficjentów 500+ i znieść nie możesz tego, że inni mają a ty nie?

Ja pracuję i mam swoje pieniądze nie żyję z 500+ jak ty.


Niby pracujesz, niby masz...
A jednak coś cienko z tymi twoimi pieniędzmi, skoro razem z mężem próbujecie sobie "dorobić" składając lawinowo pozwy i żądając zasądzenia przez sąd wypłacenia na waszą rzecz olbrzymich kwot pieniędzy, w sumie grubo ponad sto tysięcy złotych
Wkrótce wszyscy mieszkańcy powiatu lubańskiego będą inwigilowani przez Magentę i wicestarostę, kto pisze wiersze, kto i co pisze na portalach, kto i ile zarabia, gdzie pracuje itp. itd., kogo i na ile można pozwać.

Jak dobrze pójdzie to Magenta, osiągając stan emerytalny, będzie wiedziała wszystko o każdym Polaku w Polsce i na emigracji.

Policz Magenta ile już wydaliście na koszty sądowe i prawników?
Wygraliście chociaż złotówkę?

Lepiej grajcie w totka, tam macie szansę na wygraną. Przy tych samych kosztach, zwrot z inwestycji byłby o wiele większy. Ba, porównując wartość "wygranych" w sądach, która jak do tej pory wynosi 0,00 zł, to nawet wygrana np. 20,00 zł w totka jest nieskończenie razy większa od "wygranej" w sądach. 

Mało wam pensji z naszych podatków?
Wstydu nie macie i Boga się nie boicie!

No cóż, tak wygląda "dobra zmiana" w powiecie lubańskim.
Wstyd myśleć, jak jesteśmy postrzegani w Polsce, jaką opinię ma starostwo powiatowe i starosta powiatu lubańskiego, który nie potrafi zdyscyplinować swojego podwładnego!

Jak pan poświęci więcej czasu na zarabianie pieniędzy a nie pisanie bzdur na forum, to będzie się panu żyło się lepiej...


Mi wystarcza to co mam. Nie mam parcia i potrzeb zasiadania na złotych tronach z ludzkiej naiwności, nawet w sytuacji kiedy mi i rodzinie musiało wystarczyć 500+

Co mi wypada a co nie ja będę o tym decydować.[...]


Poniżej widać efekty tego decydowania. Widać jak wypada Magenta, nauczycielka, przewodnicząca związku zawodowego, żona wicestarosty. Przystoi to tak sięwyrażać publicznie?

[...]
Chamie ty
[...]
krętaczu[...]
Chamie, prostaku i manipulancie.
[...]
Kłamiesz chamie
[...]


Chamie i prostaku i pieniaczu [...]


[...]
Chamie, kłamco.
[...]


[...]
To ja mam nadzieję chamie i prostaku,
[...]


A uczniowie czytają...

Co gryzie Magentę?
Z pewnością nie to samo co Gilberta Grape'a

Jeśli nie ściąga liczników to co robi?

Co robi?
Ściąga na siebie uwagę zawistnych, złośliwych zazdrośników (3xZ), którzy przez przypadek, nieuwagę lub przez układy, zaszli powyżej swoich możliwości.

Bajka się plecie, Magenta plecie...

Wisienka na torcie lub kokardka na kotku:
 
[...]
to jest bajka pisana przez Winiarczyka i tak jak chciał byśmy coś załatwili jemu
[...]


Ha... ha... ha...
Nie chciałem abyście mi załatwiali cokolwiek.
Poprosiłem jedynie w imieniu swoim i innych rolników o zorganizowanie spotkania z europosłem Januszem Wojciechowskim.
Dużo, dużo wcześniej zwróciłem się z tym samym problemem do Ewy Gutek.
W ciągu tygodnia, Ewa Gutek doprowadziła do spotkania z Beatą Kępą, która podjęła interwencję poselską i...
Opisywałem to wcześniej, nie będę więc powtarzał.
Poniżej są linki dwa i jeszcze dwa, czyli cztery 
Kto nie wie o co chodzi, jak chce to może się zapoznać.

http://www.luban24.pl/index.php?topic=10334.msg51844#msg51844

http://www.luban24.pl/index.php?topic=10334.msg51891#msg51891

http://www.luban24.pl/index.php?topic=10334.msg51931#msg51931

http://www.luban24.pl/index.php?topic=10334.msg52002#msg52002

Z Wojciechem Zembikiem skontaktowałem się dużo pózniej, ponieważ kiedyś, ktoś stwierdził, że Wojciech Zembik w tej samej sprawie nic by nie zrobił. Nie mogłem uwierzyć, że pełnomocnik PiS na powiat lubański, członek największej partii opozycyjnej, nic nie znaczy zorówno w PiS jak i w powiecie lubańskim i starostwie a uaktywnia się tylko wtedy kiedy są wybory, w których kandyduje do "złotego tronu" swojej koncepcji.
Przeprowadziłem więc eksperyment socjologiczno-polityczno-ludzki i... nic się nie wydazyło. Wynik tego eksperymentu potwierdził, że Wojciech Zembik jest jedynie pionkiem, pionkiem który nic nie może i nic nie potrafi, pionkiem, z którym nikt się nie liczy.

I to by było, w zasadzie, na tyle.

Prawie.

Na koniec, taka śmieszność:

[...]
Jeśli chodzi o ciszę to niech się panu nie wydaje, że bardzo mnie to interesuje co pan tu wypisuje. Szkoda czasu.
[...]


Jasne, jasne...
Tak, w rzeczy samej!
Ile razy już Magenta i Jola zarzekały się, jak ropuchy błota... że nie będą... że nie ma sensu... że to żałosne... itp. itd.

Zarzekały się, zarzekały a miauczeć będą do końca świata. Magenta to jeszcze chyba z tydzień dłużej.

Tymczasem, na naszych oczach, starostwo powiatowe i powiat lubański, w cyrk coraz większy zamieniają się, a na arenie jedynie same klauny występują, pierwsze skrzypce grając i rzępoląc bez nut na jednej strunie.



Pazdrawliaju.

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #89 : 19 Lipiec, 2016, 08:38:40 am »

Coraz dłužej myślisz Andrzeju nad odpowiedziami i są one coraz bardziej nienaturalne. Ja pracuję w tym samym miejscu od wielu lat. Tobie to się nigdy nie udało. Pochwal się jak otrzymałeś pracę, gdzie były ogłoszenia. Nie interesuje mnie gdzie pracuje ten czy tamten. Interesuje mnie jak to się dzieje, że jedni raptem otrzymują intratne stanowiska a młodzi muszą wyjeżdżać za granicę na zarobek
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2016, 08:44:43 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Mroczno i straszno  chociaż... czasem słońce  czasem deszcz... 
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892254 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408070 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209219 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Poza zimowy konkurs bałwankowy im. tsetse. Hydepark ZUZA 4 6570 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2013, 23:31:14 pm
wysłane przez Prowincjusz
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36499 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat Królików w Naszym Zoo Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2510 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2015, 10:31:40 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de