Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Świat baśni według tsetse.  (Przeczytany 206714 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #30 : 08 Lipiec, 2016, 09:10:08 am »

"Spra­wied­li­wość nie jest niczym in­nym jak miłością bliźniego ludzi mądrych"
- Gottfried Wilhelm Leibniz

Dlatego rozmowę z Panem Winiarczykiem i ze Szcepciem uważam za bezsensowną. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 08 Lipiec, 2016, 10:21:51 am »

Podwójne standardy pana Winiarczyka. Jak twierdzi jego sprawy sądy zamiotły pod dywan a w mojej przeciwko doktorowi to już nie. Wiem Jolu, że nie ma co z nimi dyskutować, ale ile można wytrzymwywać poniżania na forum, wypisywania i rozpowszechniania kłamstw w środkach masowego przekazu. Ja rozumiem walkę polityczną, ale co oni chcą ode mnie?

Dodatkowo pan Winiarczyk nie przyznaje się do wszystkiego tzn. z jakich powodów przegrywał sprawy. Nie miał pieniędzy by zapłacić podatki a potem wójt mu dużo umorzył. Kto za to zapłacił ...
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec, 2016, 10:40:45 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #32 : 08 Lipiec, 2016, 11:49:10 am »

Czas mi minął i nie mogłam dopisać w poprzednim poście, że to jest bajka pisana przez Winiarczyka i tak jak chciał byśmy coś załatwili jemu tak samo chciałby żeby mu umarzano podatki. Ale marzenia...
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec, 2016, 11:54:05 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #33 : 08 Lipiec, 2016, 16:11:55 pm »

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://warszawa.naszemiasto.pl/archiwum/mobbing-w-luzyckim-centrum-medycznym-w-lubaniu,1795140,art,t,id,tm.html&ved=0ahUKEwiYsPLjheTNAhVIPxQKHW55DgQQFggaMAA&usg=AFQjCNEow5zY_I9qNgWcwILq8AgMgSUhzA

MOBBING W LUBAŃSKIM SZPITALU
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 08 Lipiec, 2016, 22:22:32 pm »

Czekam na kolejną wygraną Tak Magenta kończy pycha, po niej jest upadek
http://www.zl.xn--luba24-leb.pl/1,27,1,item.html
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 08 Lipiec, 2016, 22:40:03 pm »

Ojojjoj... niedługo sama się odkryjesz   pamiętaj, że chytry dwa razy traci  

Słyszałam dzisiaj, wprowadzili takie przepisy, że wszystkie telefony na kartę będą musiały być zarejestrowane. Kto taki ma i do tej pory nie zarejestrował to mu zablokują. 
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec, 2016, 22:46:53 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 08 Lipiec, 2016, 22:50:25 pm »

Magenta, Królowo Zniesławionych, chciałem tylko zwrócić ci uwagę, że piszesz chyba z duchami.
Nie wiem nigdy do kogo się odnosisz, ale rozumiem chaos. Nie bój się po jednej przegranej, drugiej etc powinnaś przywyknąć.
Stary artykuł jaki znalazłem wkleiłem tak samo bez sensu jak ty swoje wrzucasz.
Dowiedziałaś się z kim przegrałaś już prawomocnie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 08 Lipiec, 2016, 22:56:33 pm »

https://goo.gl/images/oZYpSt

Pod tym linkiem jest mój ulubiony Mem   "Ewka nie kłam" normalnie wymiata.
A Szczepcio jakaś mocno nerwowa  minusy znowu mi wstawia  jeśli przyniesie Ci to ulgę...
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec, 2016, 23:03:21 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #38 : 08 Lipiec, 2016, 23:04:20 pm »

Buhahaha, ale masz Królowo jazdę 
Nie wiem co uprawiasz, ale działa  Z politowaniem
Opuszczam cię, bo nie jestem w stanie pomóc.
Nie powiem, że żałuję, bo czytający już w całym mieście mają o czym mówić. Dawno nie mieli kabaretu. Chyba ostatnio u "konia".
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #39 : 09 Lipiec, 2016, 09:08:55 am »

Ano rzeczywiście gaworzą na mieście o tym  oddziale gazowni w Lubaniu, co to pierwej go zlikwidowali a teraz na nowo ludzi tam zatrudniają ale ino takich oswojonych. Hej!
Ciekawam, co na to PiS ale nie nasz lokalny, bo ten bardzo spokojny i wyrozumiały jest ale ten na wyższym szczeblu. Jeszcze tego nie wim ale jak mi Bóg miluśki sie dowim. Hej!
Trochę tu jak u Witkacego, to więc i moja wypowiedź gwarowo taka a nie inna. Hej!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 09 Lipiec, 2016, 21:47:43 pm »

Nie ma to jak wybiórczy kontroling 
Jola w roli komisji rewizyjnej i wszelkiego nadzoru...
ZGiUK chyba takich na taśmie do segregacji potrzebuje. I styl, i wykształcenie i nawet warunki fizyczne zdyskwalifikują wszelką konkurencję  Chichot Chichot Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #41 : 09 Lipiec, 2016, 22:58:56 pm »

Jola w roli komisji rewizyjnej i wszelkiego nadzoru...
ZGiUK chyba takich na taśmie do segregacji potrzebuje. I styl, i wykształcenie i nawet warunki fizyczne zdyskwalifikują wszelką konkurencję  Chichot Chichot Chichot
No i wyszło szydło z worka, wiemy już jaki ma szacunek droga Pani na wygodnym stołku do ludzi ciężko pracujących.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 10 Lipiec, 2016, 00:31:03 am »

Proszę mi płci nie zmieniać jestem tradycjonalistą. Ludzi ciężko pracujących darzę wielkim szacunkiem. Ściemniacze niech się wezmą do solidnej pracy. Czego życzę droga Pani.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #43 : 10 Lipiec, 2016, 01:08:50 am »

Już wydawało się, że z dwóch bab "nalatujących" dywanowo, jedna została zestrzelona przez oplot
A jednak... nie  
Okazuje się, że z terrorystą można dyskutować a nawet pertraktować a z babą a typu "baba z jajem lub zbukiem" nie ma takiej możliwości. Tym właśnie różni się taka baba od terrorysty

Panie Andrzeju nie zamierzam wdawać się w dyskusję, której żałosność jest ewidentna już na starcie.

...rozmowę z Panem Winiarczykiem i ze Szcepciem uważam za bezsensowną.  


Zaprawdę, powiadam wam: na tym wątku, jeszcze tej nocy lub następnej albo najpózniej w ciągu tygodnia, zanim kogut zapieje, baba puści jeszcze wiele bąków.
(to tak w nawiązaniu do gazowni).

"Manipulować można treścią i sposobem przekazywania informacji. Manipulację językową często stosuje się w propagandzie i podczas tzw. prania mózgu."- zapożyczone z sieci.

Manipulacja - kolejna ekspercka wypowiedz specjalisty w dziedzinach wszelkich.
Oto przykład:

Ano rzeczywiście gaworzą na mieście o tym  oddziale gazowni w Lubaniu, co to pierwej go zlikwidowali a teraz na nowo ludzi tam zatrudniają...


Napisz Jola, kto i kiedy zlikwidował "gazownię" w Lubaniu?

"Gazownia" w Lubaniu nigdy nie była zlikwidowana, mimo że PO-PSL zlikwidowało w Polsce około 450 "gazowni. W "gazowni" w Lubaniu nie zatrudniają ludzi na nowo, pomimo, że w Polsce PiS ma plan wzmocnienia PSG i odbudowy zlikwidowanych (przez PO-PSL) struktur PSG.
Ale... Jola wie wszystko najlepiej, więc kto chce niech wierzy Joli  

Ciekawam, co na to PiS ale nie nasz lokalny... ale ten na wyższym szczeblu. Jeszcze tego nie wim ale jak mi Bóg miluśki sie dowim.


Dowiedz się jeszcze w PiS, tam na wyższym szczeblu czy wiedzą, że Zbigniew Ziobro jest ministrem sprawiedliwości, a jeśli rzeczywiście jest, to sprawdz jak nim został bo do PiS nie należy.

Z niecierpliwością czekam na kolejne rewelacje i bąki  



A na dziś, to by było, na tyle...

Wkrótce kolejna baba  

Pozdrawiam

tsetse
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec, 2016, 01:11:50 am wysłane przez Prowincjusz » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #44 : 10 Lipiec, 2016, 01:39:14 am »

Z panem wszystko ok panie Andrzeju Winiarczyk, czy pojedzie pan za specjalistą zlikwidowanej przychodn? Widzę, że również pan ma zdjęcie ze Zbigniewem...

Ulżyło mi, bo myślałam juź, że to PiS maczał w tym palce. Choć nie przyczyniliście się do wygranej Zjednoczonej Prawicy ... śmietankę spijacie. Ale z tego co pan pisze to już bajka Zbigniewa Ziobro  i pewnie Beaty Kempy. Ich problem.
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec, 2016, 01:55:16 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Mroczno i straszno  chociaż... czasem słońce  czasem deszcz... 
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 20   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892270 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408078 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209229 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Poza zimowy konkurs bałwankowy im. tsetse. Hydepark ZUZA 4 6570 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2013, 23:31:14 pm
wysłane przez Prowincjusz
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36500 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat Królików w Naszym Zoo Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2510 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2015, 10:31:40 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de