Strony: 1 [2] 3 4 ... 20   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Świat baśni według tsetse.  (Przeczytany 206716 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 07 Lipiec, 2016, 19:07:30 pm »

Po pierwsze pomylili Ci się oskarżeni Tyle tych pozwów, że się nie dziwię. To wiesz, czy nie wiesz z kim wczoraj przegrałaś?
A co do mobbingu to koń by się uśmiał. Artykuł sprzed 9 lat, a Twój mąż w sprawie jeszcze rok później zabierał głos:
http://www.pisluban.pl/pismo-lubańskie/odpowiedz-na-list-otwarty/

Fragmenty wypowiedzi Wojciecha Zembika po artykule:Aktualny Zarząd Powi
atu Lubańskiego był nieustannie szantażowany przez grupę pracowników związanych z panem doktorem Mączyńskim, którzy grozili wypowiedzeniami i paraliżem pracy szpitala w momencie podjęcia przez zarząd decyzji niezgodnych z ich oczekiwaniem. Ta grupa pracowników stosując metody kłamstwa i sabotażu podejmowała i do dziś podejmuje praktyczne działania mające na celu całkowitą dezorganizacje pracy szpitala. Spektakularnym przykładem było złożenie wypowiedzeń przez lekarzy skoordynowane z próbą odwołania pani Ewy Gutek z funkcji przewodniczącej Rady Powiatu Lubańskiego. Jeżeli do złożenia wypowiedzeń zmusiła lekarzy pani Ewa Gutek a nie podstępna manipulacja pana doktora Mączyńskiego wraz z lubańskimi środowiskami SLD to tak silna osobowość jest bardzo cennym nabytkiem dla władz powiatu.
W liście pana doktora przewija się konsekwentnie demoniczna i wszechwładna postać pani Ewy Gutek, która jako zwykła pielęgniarka zrobiła panu Mączyńskiemu i pozostałym panom doktorom niespodziewany numer torpedując ich plany prywatyzacji lubańskiego szpitala co według tej inteligentnej grupy osób zdarzyć się nie miało prawa.
Wicestarosta Powiatu Lubańskiego
Wojciech Zembik

03.11.2009. 12:26

Tak więc ponownie pytam, czy Pani wczoraj przegrała.
Proszę też nie manipulować starymi artykułami, bo jak widać w necie nic nie znika Chichot
« Ostatnia zmiana: 07 Lipiec, 2016, 19:09:39 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 07 Lipiec, 2016, 19:25:51 pm »

To nie Pan Mączyński był mobbingowany.
Ten list otwarty nie ma nic do sprawy mobbingu w stosunku do pewnej pielęgniarki.
List otwarty ...no cóż dał się nabrać na usta pełne prezesów pani Gutek.
« Ostatnia zmiana: 07 Lipiec, 2016, 19:34:17 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 07 Lipiec, 2016, 19:33:19 pm »

Z której teraz robisz sobie mięso armatnie by przykryć swoje przegrane.
Wyrok jest prawomocny i manipulacją niczego ni zmienisz- PRZEGRAŁAŚ i tyle. Nie nazywaj też nikogo "doktorkiem", czy "pionkiem", bo przynosisz wstyd swojemu mężowi. Nie wypada, ani kobiecie, ani nauczycielce, ani żonie wicestarosty.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 07 Lipiec, 2016, 19:37:11 pm »

Fakt mobbingu w lubańskim szpitalu został potwierdzony prawomocnym wyrokiem. Zostało wypłacone odszkodowanie, które mieszkańcy pokryli z podatków.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 07 Lipiec, 2016, 19:40:47 pm »

A co mnie tamto obchodzi? Mam to w nosie. Pytam się, czy przegrałaś? Skoroś kobieto taka prawa to odpisz uczciwie, a nie szukasz jakiś starych inf. w necie.
Przegrałaś i tyle i kolejne przegrane zapewne przed Tobą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 07 Lipiec, 2016, 19:41:11 pm »

Co mi wypada a co nie ja będę o tym decydować. Nie wybieraj sobie gęby moim nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 07 Lipiec, 2016, 19:43:23 pm »

Interesuje Cię tamta sprawa i to bardzo.
A to o co pytasz w toku. Już jest rozpoczęty ciąg dalszy.
« Ostatnia zmiana: 07 Lipiec, 2016, 19:46:49 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 07 Lipiec, 2016, 19:45:14 pm »

Co mi wypada a co nie ja będę o tym decydować. Nie wybieraj sobie gęby moim nazwiskiem.
Nie wybieram sobie gęby, mam od urodzenia szlachetną Ble, ble....nauczyciele się pewnie źle czują jak to czytają
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 07 Lipiec, 2016, 19:54:01 pm »

http://warszawa.naszemiasto.pl/archiwum/mobbing-w-luzyckim-centrum-medycznym-w-lubaniu,1795140,art,t,id,tm.html

To gdyby ktoś nie wiedział o czym mowa. Szczepcio ostatnio bardzo szybko odpowiedział ze szczegółami. Czy ktoś z WAS WIEDZIAŁ  O LIŚCIE OTWARTYM?! Było to tyle lat temu.... No, ale takie laurki warto przechowywać
« Ostatnia zmiana: 07 Lipiec, 2016, 19:57:12 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 07 Lipiec, 2016, 19:58:43 pm »

Szlachetna gęba zobowiązuje...

WSTAWIANIE MINUSÓW PRZYNOSI ULGĘ SZLACHETNIE URODZONYM . Idź na siłownię bo od myszki dostaniesz cieśni nadgarstka i ciężko będzie utrzymać pieczątkę
« Ostatnia zmiana: 07 Lipiec, 2016, 20:02:36 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 07 Lipiec, 2016, 20:13:18 pm »

Szanowna Pani,
pani pozwoli, że dalece zniesmaczony i wręcz zdruzgotany pani językiem, obyciem i szybkością odpowiedzi udam się na konwersację w zaiście salonowym stylu w porównaniu do tego co mi tu pani zaserwowała.
Idę do knajpy na piwo. Nie wiem, czym jest cieśń, ale czym jest  ciasnota to już wiem z pewnością.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 07 Lipiec, 2016, 20:28:14 pm »

Do knajpy na piwo? Szlachetni przebywają w drogich hotelach i piją ekskluzywne drinki płacąc za nie złotą kartą. Trzymaj fason.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #27 : 08 Lipiec, 2016, 05:58:16 am »

Nie... nie.. eh...
Jeszcze raz  Niezdecydowany
Nie... niech mnie ktoś uszczypnie w oko, bo nie wierzę temu oku, w to co czytam!

Żona wicestarosty, za moje pieniądze, za wasze pieniądze również, pajacuje na forum!
Wicestarosta, który również żyje za nasze pieniądze, nie tylko kompromituje PiS i powiat lubański, ale udaje, że nie widzi co wyprawia jego żona, zachowująca się jak Legionella w instalacji wodociągowej.

A tak, swoją drogą, Szczepcio...

Wyhamuj, proszę!

Co ty wypisujesz!

Jaka "Szanowna Pani"!

Piszesz Szczepcio do bytu ukrywającego się pod nickiem "Magenta". Piszemy sobie na forum dyskusyjnym i według forumowych zasad, możesz spokojnie "jechać"  do Magenty per "ty" i bruderszaft do tego zupełnie jest niepotrzebny  

No i przywaliła Magenta łopatką Tse tse:

Oczywiście Szczepcio wie, kto komu przywala, ale dla szerszej jasności trzeba stwierdzić, że Magenta razem z mężem, okładają się z systematycznością i uporem, które są prawie godne podziwu. Magenta nawet nie poniała aluzju Szczepcia związanej z wyjściem na piwo do baru, w którym poziom dyskusji jest o niebo wyższy od tego co reprezentuje Magenta

Po pierwsze pomylili Ci się oskarżeni Tyle tych pozwów, że się nie dziwię. To wiesz, czy nie wiesz z kim wczoraj przegrałaś?

 

Magenta, nie pij tego, bo wprowadza to ciebie w świat jakiegoś obłąkanego Matrixa, w którym to gubisz się zupełnie, tracąc kontakt z rzeczywistością.

A skąd o tym wiesz?  Informację podał Andrzej Winiarczyk parę minut po 24.  Dzisiaj ogłoszenie. Od doktora nikogo nie było .... macie jakieś wtyki w sądzie?

Skup się Magenta, proszę, chociaż na parę minut i spróbuj zapamiętać (świadomie) następujące informacje:

- Ogłoszenie wyroku było 06 lipca 2016 r., na zakończenie posiedzenia sądu, a 07 lipca 2016 r. był jedynie czwartek i niesamowity ruch w wątku "Świat baśni według tsetse",  
- Teresa Zembik vel Magenta, przegrała 06 lipca 2016 r. w Sądzie Apelacyjnym w Jeleniej Górze, czyli przegrała w sądach pierwszej i drugiej instancji, w sprawie, w której była powódką a pozwanym był mieszkaniec Lubania, ale nie lekarz, ani nie Królowa, której mam zaszczyt być paziem
- kolejna sprawa toczy się w sądzie pierwszej instancji z powództwa Teresy Zembik przeciwko Królowej,  
- wicestarosta przegrał w sądach pierwszej i drugiej instancji, w których występował jako powód przeciwko lekarzowi, podobno nic nie mogącemu pionkowi,  
- następna sprawa toczy się w sądzie pierwszej instancji, z powództwa wicestarosty przeciwko Królowej - tu jednak wicestarosta występuje równocześnie jako pozwany  
- wcześniej, wicestarosta i jego małżonka złożyli około 6 - 8 doniesień do prokuratury o rzekomo popełnionych przestępstwach. Wszystkie doniesienia, zostały przez prokuraturę odrzucone, z braku dopatrzenia się znamion czynów zabronionych.
- efektem powyższych działań, jest coraz większa "popularność" wicestarosty i jego żony - pisze o nich nawet tygodnik Polityka, a to już jest coś! Polityka to poważny tytuł prasowy, który jest czytany przez wszystkich posłów. Tabloid Fakt, również dorzucił swoje trzy grosze, opisując "aktywność" wicestarosty i jego żony.

Z powyższego widać, że prokuratura i sądy robią porządek z "pożytecznymi"

Przedwczoraj, a w zasadzie w pierwszej godzinie wczorajszego dnia, swoim wpisem wywołałem wręcz reakcję łańcuchową!
Cieszy mnie aktywność forumowiczów w "moim" wątku i rosnąca jego poczytność  
Zaczęło się trochę ospale ale pózniej ruszyło wręcz galopem!

Otóż, dwie baby wymyśliły sobie, że dokonają "nalotu dywanowego", nie wiedząc, że do takich operacji to trzeba mieć jaja i trochę oleju w głowie, nie mówiąc o tym że trzeba mieć kontakt z rzeczywistością.

"Manipulować można treścią i sposobem przekazywania informacji.

Niecałe pół godziny po tym wpisie, na tacy pojawia się przykład takiej manipulacji:

Panie Andrzeju Winiarczyk niech się Pan pochwali całą serią przegranych procesòw sądowych, które Pan przegrał i popadł w długi.

 
Klasyka manipulacji i propagandy, żywcem zaczerpnięta od Goebelsa.
Warto przypomnieć o co chodzi, bo nie wszyscy może pamiętają lub wiedzą w czym rzecz.
Firma Osadkowski-Cebulski w Legnicy, której prezesem jest Leszek Cebulski ukradła mi około 360 tysięcy złotych. Plony zebrane z pola, warte według oceny biegłego sądowego (powołanego przez sąd) zostały wycenione na ok. 500 tysięcy złotych, z czego rozliczono ok. 125 tysięcy złotych a reszta przepadła i do tej pory nie została rozliczona.
Kolejna sprawa: firma-krzak z Wrocławia, zniszczyła mi zasianą kukurydzę (strata ok. 80 tysięcy złotych) i próbowała dokonać oszustwa przez wyłudzenie nienależnej jej dopłaty do gruntów rolnych.
Równolegle, Agencja Nieruchomości rolnych, na zamówienie i pod czujnym okiem Jerzego Dulnika (bliskiego znajomego Krystyny i Zbigniewa Zawadzkich) wypowiedziała mi umowę dzierżawy 150 ha. ANR również pozwałem i ku mojemu zdziwieniu, sprawa w sądzie zaczęła przechylać się na moją korzyść. Wtedy "zmieniono" sędziego a nowy szybciutko pozamiatał wszystko pod dywan.
Opisywałem jakie jaj robił sobie Jerzy Dulnik jako radny powiatu lubańskiego, kiedy wyszło na jaw, że naruszył ustawę antykorupcyjną i powinien być zwolniony dyscyplinarnie ze stanowiska zastępcy dyrektora ANR OT Wrocław.
Wtedy, obiecałem publicznie, że dopilnuję aby Jerzy Dulnik został jednak zwolniony z pracy, do której nie powinien być nigdy przyjmowany. Jak obietnica zaczęła się spełniać, to... Jerzy Dulnik się rozchorował i schował się za zwolnieniem lekarskim  
Opisałem również co wyprawiał wcześniej Jerzy Dulnik, "polecony" przez peselowskich kolesiów, na stanowisko zarządcy Majątku Ziemskiego Olszyna. Pod jego zarządem, Majątek Ziemski Olszyna popadł w olbrzymie długi i o mały włos zbankrutował. Leszek Cebulski próbował przejąć grunty tego gospodarstwa rolnego. Jerzy Dulnik został w ostatniej chwili zwolniony.
Wróćmy jednak na główny szlak...
Sądy i prokuratura zamiotły wszystko pod dywan nie dopatrując się przestępstw kradzieży, zniszczenia mienia znacznej wartości i próby oszustwa, mimo że również inni rolnicy przedstawiali dowody na to, że zostali okradzeni przez Leszka Cebulskiego i "ludowców"!
Tak działa peeselowska mafia, którą "kryją sędziowie i prokuratorzy.
Tymczasem, Magenta kpi sobie z sytuacji w jakiej się znalazłem, nie podając przy tym wszystkich okoliczności i tego co działo się w sądach i prokuraturach.
Jak nikczemnym i podłym trzeba być, aby tak postępować, oceńcie sami w skali 1 do 10.
Ja daję Magencie najwyższą notę, czyli 10, chociaż ocena z mojej strony powinna daleko wykroczyć poza 10, ze względu na to, że Magenta doskonale znała okoliczności i szczegóły tego co się działo. O takiej właśnie manipulacji pisze Jola  
Mało tego, Magenta miała ode mnie wiedzę, że podobne rzeczy działy się nie tylko u mnie ale i u innych rolników, do których dotarłem. Jeden z nich próbował dwa razy popełnić samobójstwo!
Wicestarosta też znał dobrze ten temat ale nic nie zrobił aby pomóc rolnikom, którzy przeze mnie zwrócili się z prośbą o pomoc do Wojciecha Zembika, jako przedstawiciela największej wtedy partii opozycyjnej.
Porównywanie rangi i charakteru spraw sądowych inicjowanych przez poszkodowanych rolników do spraw sądowych inicjowanych przez niecierpiącą krytyki Magentę jest w dodtku bezczelnością.
Dopiero Ewa Gutek podjęła działania, których efektem była interwencja poseł Beaty Kempy i przesłanie przez nią informacji do premiera, szefa CBA, prokuratora generalnego i ministra rolnictwa, o tym co tak zwany PSL wyprawia z rolnikami, okradając ich i przejmując ich grunty (nie tylko dzierżawione ale i będące własnością rolników).

Pionki.
Z powyższego, widać dwa sparowane, podłe i nikczemne pionki, w tym jednego nic nie mogącego. Mając w powiecie, dwa takie czarne pionki, możemy zapomnieć o pozytywnym wizerunku i rozwoju powiatu lubańskiego.

Bajka
Co z bajką?

Pleć się, pleć bajeczko!
Za górami, za lasami,
w małym miasteczku nad rzeczką...
Plecie się bajka, plecie,
gra czarnymi pionkami
w biednym powiecie.

Jedziemy dalej!
Przed nami kolejne posiedzenia sądów, kolejni świadkowie (ja też!), być może kolejne pozwy  

I... to było dzisiaj, na tyle

Pozdrawiam

tsetse
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec, 2016, 06:11:06 am wysłane przez Prowincjusz » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 08 Lipiec, 2016, 08:15:13 am »

Żyje pan w swoim świecie baśni panie Winiarczyk. Warto wrócić do świata realnego. Ktoś wygrał z lekarzami?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 08 Lipiec, 2016, 08:49:35 am »

I właśnie panie Winiarczyk to mnie zastanawia. Nikogo nie było na sprawie od pana doktora a pan już o godz. 00 i kilka minut dnia 07 już pisał o tym na forum. Skąd pan o tym wiedział o to jest pytanie.... kto wygrywa z lekarzami to drugie. Jak pan sądził się bezskutecznie, bo nawet licytują pana mieszkanie, to nikt obcy o tym nie pisał na forach. Kultura taka sama jak nick Prowincjuszu. Ja pracuję i mam swoje pieniądze nie żyję z 500+ jak ty.
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec, 2016, 08:51:56 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Mroczno i straszno  chociaż... czasem słońce  czasem deszcz... 
Strony: 1 [2] 3 4 ... 20   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892271 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408078 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209230 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Poza zimowy konkurs bałwankowy im. tsetse. Hydepark ZUZA 4 6570 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2013, 23:31:14 pm
wysłane przez Prowincjusz
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36500 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat Królików w Naszym Zoo Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2510 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2015, 10:31:40 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de