Strony: 1 ... 17 18 [19] 20   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Świat baśni według tsetse.  (Przeczytany 206558 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #270 : 05 Październik, 2016, 00:32:02 am »

Problem Prowincjusz.

Problem?
Nadal problem?
Napisz kolejny pozew  albo kilka, a może kilkanaście

Pozwij wszystkich, którzy pisali o "aresztowanym" laptopie wicestarosty.

Pozwij wszystkich, którzy zajrzeli na ten baśniowy wątek - z pewnością masz zanotowane kto tu zaglądał i czytał 

Pozwij samą siebie, bo "dzięki" twoim wpisom rośnie szybko czytelność tego wątku co przekłada się na coraz większą bekę z wicestarosty i z ciebie.

Pajacuj dalej, świetnie sobie radzisz - Cyrk Zalewski przyjąłby ciebie bez mrugnięcia okiem.





c.d.n.



Już się nie mogę doczekać... 

Pazdrawliaju wsich tawariszczi!

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #271 : 06 Październik, 2016, 21:41:41 pm »

Jeden ukryty? Wow ktoś się ukrywa  Szok
Teresa oddałaś dniówkę pozwanemu?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #272 : 07 Październik, 2016, 13:04:22 pm »

To pan doktor nie pochwalił ci się, że jego wniosek nie zasługuje na uwzględnienie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #273 : 08 Październik, 2016, 11:49:19 am »

W końcu konkretna rozmowa, krótko i na temat  .
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #274 : 08 Październik, 2016, 23:47:33 pm »

Cytuj
To pan doktor nie pochwalił ci się, że jego wniosek nie zasługuje na uwzględnienie?
A szkoda, bo powinnaś za to co robisz zapłacić słono. Szkoda...ale i tak przyjdzie czas, że będziesz za to płacić
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #275 : 09 Październik, 2016, 00:01:07 am »

A co ja takiego robię?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #276 : 09 Październik, 2016, 00:05:49 am »

A co ja takiego robię?
Uprawiasz pieniactwo
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #277 : 09 Październik, 2016, 01:33:49 am »

Co ty powiesz? Znasz taki art. K.K? :

Art. 238. Kto zawiadamia o przestępstwie, lub o przestępstwie skarbowym organ powołany do ścigania wiedząc, że przestępstwa nie popełniono, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Lub

Art. 190a. § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

No to już wiesz ile mam dzieci i z kim? No i jeszcze mogę oberwać od pewnego pana, który w jednej ręce podnosi 120 kg. Wie gdzie mnie szukać.
« Ostatnia zmiana: 09 Październik, 2016, 01:48:10 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #278 : 09 Październik, 2016, 10:02:16 am »

Cytuj
No to już wiesz ile mam dzieci i z kim?
Nie pojmuję. Czy jakiś skandal obyczajowy jest w tle? Czy to obowiązkowa wiedza jaką powinien posiadać każdy mieszkaniec powiatu? Quiz jakiś może?
Pytanie zasadnicze dla mieszkańców:
Ile i z kim ma dzieci Teresa Zembik- żona wicestarosty lubańskiego?I
Odpowiem, że na pierwszą część pytania odpowiedź znam, a na drugą nie chcę odpowiadać, bo mogę przestrzelić.
« Ostatnia zmiana: 09 Październik, 2016, 10:04:45 am wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #279 : 09 Październik, 2016, 11:36:03 am »

Mam nadzieję, że już za parę tygodni skończy się ukrywanie swojego imienia i nazwiska za pseudonimem Szczepcio. . To co robisz to już nie jest zwykłe pieniactwo. Mam nadzieję, że wszyscy dowiedzą się kim jesteś.  Po tym co piszesz i w jaki sposób to robisz wnioskuję, że wcale nie będzie ci wstyd.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #280 : 09 Październik, 2016, 19:09:29 pm »



No to już wiesz ile mam dzieci i z kim? No i jeszcze mogę oberwać od pewnego pana, który w jednej ręce podnosi 120 kg. Wie gdzie mnie szukać.
Mam nadzieję, że już za parę tygodni skończy się ukrywanie swojego imienia i nazwiska za pseudonimem Szczepcio. . To co robisz to już nie jest zwykłe pieniactwo. Mam nadzieję, że wszyscy dowiedzą się kim jesteś.  Po tym co piszesz i w jaki sposób to robisz wnioskuję, że wcale nie będzie ci wstyd.


Prokurator zemdleje jak to zobaczy Chichot Po tym co ja piszę nie będzie mi wstyd???A czy to ja o 1.30 w nocy pytam na forum ile mam dzieci i z kim?
Babola walnęłaś, masz wytłuszczony. Stylistyka leży
« Ostatnia zmiana: 09 Październik, 2016, 19:11:40 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #281 : 09 Październik, 2016, 22:07:15 pm »

Szczepcio Twoje przekręcanie faktów jest po prostu perfekcyjne. Wiesz dobrze, że temat dzieci został poruszony przeze mnie i to w kontekście niezmiernie "rzetelnego" artykułu z Polityki. Jakoś nie stać Cię na to, żeby się do tego ustosunkować, i nie do ilości dzieci, a do kłamstw jakie są w artykule zawarte. Tu jakoś cisza, a niby wiesz wszystko .
A takie były zachwyty nad artykułem! I wystarczyło kilka faktów, które potwierdzają że artykuł jest kłamliwy, żeby wszyscy fani artykułu zamilkli!

Poza tym wrzucasz tu informacje i w momencie, gdy podaję kontrargumenty, to zmieniasz temat lub kręcisz, manipulujesz, albo przemilczasz temat!
Szczepcio nie wszyscy dają się manipulować Twoimi wpisami  .
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #282 : 09 Październik, 2016, 22:13:15 pm »

Kalina, o ilość swoich  dzieci i ich ojców pytała Magenta- Teresa Zembik. Nie mieszaj mała 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #283 : 09 Październik, 2016, 22:33:21 pm »

Szczepcio poniżej mój wpis i to ja zaczęłam ten temat, więc nie pisz ze to Magenta, bo chodziło o tekst artykułu.

A może jakoś odniesiesz sie do tekstu poniżej?


Aleś dowcipny Szczepcio  

A ja tak merytorycznie   napiszę dlaczego ten tak szeroko reklamowany artykuł jest dla mnie zmanipulowany, nierzetelny, a na dodatek wydarzenia jakie opisuje nie mają w rzeczywistości miejsca.
Zacznę od porównania bohaterów:
Na pierwszy rzut oka niby wszystko ok (same fakty Co?), ale jeśli autorka podaje gdzie zatrudniony jest działacz, na jakim stanowisku i ile zarabia, to powinna te same informacje zastosować do drugiego bohatera opowieści. Porównanie stanowiska z zawodem jest w tym przypadku manipulacją. A poza tym z końca artykułu dowiadujemy się, że bohaterka nie jest już pielęgniarką, bo działacz zniszczył jej życie i pozbawił powiat jedynej pielęgniarki zakaźnej. Więc jak to jest? Czy Beata C. jest  bezrobotna? A może zatrudniona jest na jakimś stanowisku? Może jednak z tym zniszczeniem to lekka przesada i Beacie C. wiedzie się lepiej niż poprzednio? Dlaczego nie ma tych informacji w artykule? Czy jest to rzetelne przedstawienie faktów?
I dalej:
oskarżona – troje dorosłych dzieci
skarżący – jedno dziecko
Czy aby na pewno? Jeśli autorka nie potrafi sprawdzić takich prostych faktów i podaje bzdury, to ja się pytam, gdzie jest rzetelność dziennikarska, komu i czemu ma służyć ten artykuł?!


oskarżona – rozwódka, mieszkanie pow. 68 m kw., nieleczona psychiatrycznie
skarżący – (stan cywilny – brak danych, to było trudne do ustalenia) dom wolno stojący o pow. 390 m kw., mieszkanie pow. 27 m,
Czemu ma służyć informacja „nieleczona psychiatrycznie”? To Taki żarcik??? Mało śmieszny.
No i oczywiście pielęgniarka Beata C. dorobiła się tylko mieszkania 68 m, bo przecież rozwódka z trójką dzieci... a działacz prawie pałac 390 m plus jeszcze mieszkanie! Ale co to za dom i do kogo należy to zostaje sprytnie pominięte, może działacz nie jest właścicielem, a tylko współwłaścicielem, może właścicieli jest więcej, no ale przecież artykuł ma określony cel ukazania „dobrej i złej strony mocy”, więc celowo pomija się pewne fakty i to jest właśnie manipulacja.

Na dzisiaj zakończę, ale powrócę jeszcze do artykułu, bo jest naprawdę interesujący.

Na zakończenie jeszcze zagadka oczywiście związana z rzetelnym tekstem artykułuSzczepcio może wiesz - kto brał udział w wyborach samorządowych w 2011 r?



« Ostatnia zmiana: 09 Październik, 2016, 22:36:43 pm wysłane przez Kalina » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #284 : 09 Październik, 2016, 22:37:05 pm »

Cytuj
No to już wiesz ile mam dzieci i z kim?
Pytanie Teresy Zembik o 1.33
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mroczno i straszno  chociaż... czasem słońce  czasem deszcz... 
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 891963 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 407969 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209145 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5159 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Poza zimowy konkurs bałwankowy im. tsetse. Hydepark ZUZA 4 6569 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2013, 23:31:14 pm
wysłane przez Prowincjusz
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36493 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat Królików w Naszym Zoo Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2510 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2015, 10:31:40 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de