Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Świat baśni według tsetse.  (Przeczytany 206704 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #255 : 02 Październik, 2016, 23:53:21 pm »

ja nie wiem kto to jest Piter  Co? Pisz 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #256 : 02 Październik, 2016, 23:55:18 pm »

ja nie wiem kto to jest Piter  Co? Pisz 

Ok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #257 : 03 Październik, 2016, 00:24:30 am »

Powiedz mi królowo: oddali laptopa ze starostwa mężowi?




O komputerze ćwierkały wszystkie wróble w Lubaniu bo pan starosta nagle stracił możliwość wykonywania czynności służbowych za pomocą służbowego komputera.


No to ładnie wicestarosta brzydko się bawił w godzinach pracy, wykorzystując służbowy komputer i... cap! Sąd nakazał przekazać komputer do sprawdzenia. Służbowy komputer!

A czy wicestarosta stracił możliwość wykonywania czynności służbowych?
Wątpię!
Z pewnością stracił możliwość śledzenia forów internetowych i robienia zrzutów ekranowych dotyczących wpisów na tych forach.

Może, po prostu wicestarosta nie miał nic do roboty, nie miał żadnych obowiązków służbowych i nie wykonywał ich (to logiczne   ) i z nudów wykorzystywał służbowego laptopa do celów prywatnych i do  granic możliwości i przepustowości łącza internetowego?



Kwestia jest taka, skąd ktokolwiek coś wie co jest na tym komputerze. Ty twierdzisz, że skany z inwigilacji.


Nie ma żadnej kwestii.
Czy można być aż tak... powiedzmy delikatnie "niemądrym"?
Dla Magenty nieważne jest, że służbowy komputer zamiast do pracy był wykorzystywany w godzinach pracy do celów prywatnych.
Ważniejsze jest skąd ktokolwiek wie co tam było w tym komputerze!
Odpowiedź jest zaskakująca  
Wiemy to od samego wicestarosty
Wicestarosta umieścił w pozwach sądowych sporo zrzutów ekranowych a zapytany przez sędziego o jeden ze zrzutów, zaplątał się i stwierdził, że nie pamięta bo ma ich bardzo dużo zapisanych na dysku w komputerze
Sąd wtedy nakazał dostarczyć komputer do sądu w celu "przesłuchania"  
I wtedy... wicestarosta sam stwierdził, że to komputer służbowy, trzeba mieć hasło dostępu itp.

Normalnie "geniusz", w dodatku informatyk  

Ot, i cała wielka tajemnica kwestii takiej skąd ktokolwiek wie

Przypominam, że pozew dostaje pozwany i nie jest to dokument niejawny, specjalnego przeznaczenia czy też tajny   a po sprawie, pozwany i powód mogą dowolnie opowiadać o przebiegu rozprawy, chyba że sąd postanowił inaczej a nie postanowił.

Wicestarosta sam się "załatwił".
Brak wyobraźni, lenistwo? Czy coś jeszcze?

Dawaj dalej Magenta! Masz potencjał kabaretowo-cyrkowy i nie zmarnuj tej szansy jaką ci dajemy.
Literówkami się nie przejmuj, chociaż wystarczająco długo można edytować swój wpis, no chyba, że się... zaśnie nad klawiaturą  
Olej literówki.
Nie olewaj tylko czerwonego światełka z dzbanuszkiem, jak się zapali na desce rozdzielczej w samochodzie.
To olej.

« Ostatnia zmiana: 03 Październik, 2016, 00:30:22 am wysłane przez Prowincjusz » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #258 : 03 Październik, 2016, 00:52:06 am »

Co do tego czy można podawać informację z toczącej się sprawy karnej, czyli to co zrobiłeś Prowincjuszu, to nie jestem pewna. Wiem, że nie może w niej uczestniczyć publiczność a prasa musi mieć pozwolenie od sędziego. Skonsultuję się z prawnikiem w tej kwestii. Jeśli tak można to też będę zdawać relacje ze sprawy. Tylko to co podałeś dotyczy wpisów szkalujących wicestarostę i komputer jest wicestarosty. Mam pytanie, czy byłeś przy tym jak to mówił czy wiesz z opowiadań oskarżonej? 
« Ostatnia zmiana: 03 Październik, 2016, 01:03:42 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #259 : 03 Październik, 2016, 01:51:20 am »

Czy jesteś w stanie udowodnić, że zajmował się tymi sprawami w pracy? Jeśli nie to mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego co napisałeś.

A ty jesteś powodem czy pozwanym? Sprawa już się zakończyła?







Przypominam, że pozew dostaje pozwany i nie jest to dokument niejawny, specjalnego przeznaczenia czy też tajny   a po sprawie, pozwany i powód mogą dowolnie opowiadać o przebiegu rozprawy, chyba że sąd postanowił inaczej a nie postanowił.






Jak sam piszesz sąd jeszcze nic nie postanowił.
Ty też pamiętaj o oleju.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #260 : 03 Październik, 2016, 21:37:21 pm »

Teresa, powiedz dlaczego zrezygnowałaś z podpisu pod nickiem- Teresa Zembik i dlaczego piszesz o swoim mężu wicestarosta? Nie wstydź się i tak już całe miasto ma kabaret za free.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #261 : 03 Październik, 2016, 23:14:29 pm »


Wicestarosta umieścił w pozwach sądowych sporo zrzutów ekranowych a zapytany przez sędziego o jeden ze zrzutów, zaplątał się i stwierdził, że nie pamięta bo ma ich bardzo dużo zapisanych na dysku w komputerze
Sąd wtedy nakazał dostarczyć komputer do sądu w celu "przesłuchania" 
I wtedy... wicestarosta sam stwierdził, że to komputer służbowy, trzeba mieć hasło dostępu itp.

Normalnie "geniusz", w dodatku informatyk 

Ot, i cała wielka tajemnica kwestii takiej skąd ktokolwiek wie

Przypominam, że pozew dostaje pozwany i nie jest to dokument niejawny, specjalnego przeznaczenia czy też tajny  a po sprawie, pozwany i powód mogą dowolnie opowiadać o przebiegu rozprawy, chyba że sąd postanowił inaczej



Prowincjusz, coś z prawem u Ciebie na bakier  polecam lekturę wyroku WSA- II SAB/Wa 357/11
poniżej fragment

Cytuj
Wgląd do akt sądowych, a także udostępnianie dokumentów w nich zawartych, regulowany jest, o czym wspomniano wyżej, w sprawach cywilnych przepisami Kpc, a w sprawach karnych przepisami Kpk. Jednakże poza powyższymi Kodeksami istotna jest tu także regulacja zawarta w ustawie z dnia 27 lipca 2001 r. – Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz. U. Nr 98, poz. 1070 ze zm.) i w wydanym na podstawie art. 41 § 1 tej ustawy rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 lutego 2007 r. w sprawie regulaminu urzędowania sądów powszechnych (Dz. U. Nr 38, poz. 249 ze zm.) – patrz rozdział 8 pt. "Udostępnianie akt sądowych i dokumentów z akt, przesyłanie akt" (§ 90 i nast.). Zważyć tu należy, iż przepisy powyższej ustawy i rozporządzenia są na ogół adresowane do uczestników postępowania sądowego.

Analiza wyżej wskazanych przepisów i zasad uregulowanych w Kpa oraz przepisów wykonawczych wydanych na zasadzie art. 41 § 1 ustawy – Prawo o ustroju sądów powszechnych wskazuje, iż niedopuszczalne jest, aby osoby postronne mogły posiadać w zakresie dostępu do dokumentów procesu sądowego prawa szersze lub tożsame co formalni uczestnicy postępowań sądowych.

Zasadne jest zatem twierdzenie, iż skoro dostęp stron i uczestników postępowań (ich przedstawicieli i pełnomocników) do dokumentów procesowych (a zatem także do treści pozwu) jest ściśle określony przepisami stosownych procedur sądowych, to – tym bardziej – takiego samego, a nawet dalej idącego dostępu do takich dokumentów nie mogą mieć osoby trzecie, bez względu na treść innych regulacji prawnych, w tym zawartych w ustawie o dostępie do informacji publicznej.

Pozdrawiam Kalina nie Magenta
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #262 : 04 Październik, 2016, 00:09:43 am »

UPS...

Znowu problem.

Problem Prowincjusz.
.............

Szczepcio czekam na odpowiedź, czy twoja dobra znajoma należy lub należała do związku zawodowego Solidarność.
Czekam również na szczegóły o holowaniu.





Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #263 : 04 Październik, 2016, 00:27:28 am »



A na ch... ha, ha, ha... na cholerę mi dostęp do akt sądowych.
Sfiksowałaś Magenta vel Kalina vel Teresa Zembik?
Dostałem pozew od wicestrosty...

...i co? Zabronisz mi pokazać ten pozew komu tylko będę chciał? Zabronisz też innemu pozwanemu pokazać swój pozew?

Puknij ty się w miotłę bo w co inne to nie warto... i pisz, konsultacjuj się, relacjonuj się...
Napiszę ci streszczenie-notatkę z mojej rozprawy - sama nie wymyślaj, bo tak pokręcisz, że nawet ty się nie połapiesz o czym pisałaś.


Dzbanuszek podświetlony na czerwono, zalepiłem czarną taśmą izolacyjną i... spokój.
Tobie też to radzę, skorzystaj z dobrej rady i się zalep - będzie dobra zmiana i będzie dobrze.



Pazdrawliaju wsich!

tsetse



Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #264 : 04 Październik, 2016, 00:31:12 am »

UPS...

Znowu problem.

Problem Prowincjusz.


Problem Prowincjusz - w skrócie PP.
W sumie lepsze to PP niż AA, nieprawdaż?

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #265 : 04 Październik, 2016, 00:37:28 am »

Prowincjusz, tylko w tej chwili piszesz o innej sprawie,  która dopiero się rozpocznie.

Sprawy Ci się pomyliły. Może jednak trzeba było pozostać przy poprzedniej wersji czyli

wrabiania pracowników Starostwa.

Oprócz kontrolki oleju warto sprawdzić czy ABS działa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #266 : 04 Październik, 2016, 00:40:12 am »

Problem Prowincjusz - w skrócie PP.
W sumie lepsze to PP niż AA, nieprawdaż?




Prawdaż.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #267 : 04 Październik, 2016, 00:44:34 am »

Prowincjusz, tylko w tej chwili piszesz o innej sprawie,  która dopiero się rozpocznie.

Sprawy Ci się pomyliły.


Jednak puknij się w co innego niż miotła

Zabronisz też innemu pozwanemu pokazać swój pozew?


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #268 : 04 Październik, 2016, 01:08:47 am »

Problem Prowincjusz.  Po co kręcisz. Pisałeś co sędzia powiedział i co skonfiskował oraz kto się zamotał. Jednym słowem sprawozdałeś z rozprawy sądowej. Akredytację którego tabloida na to miałeś? Faktu czy Polityki? Wystąpiłeś do sądu o możliwość relacjonowania sprawy?  Sędzia udzielił ci zgody?  Oczywiście czy w związku z tym napisałeś prawdę oraz czy relacja była obiektywna?

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #269 : 04 Październik, 2016, 12:03:59 pm »

Prowincjusz napisałeś:

Cytuj
Przypominam, że pozew dostaje pozwany i nie jest to dokument niejawny, specjalnego przeznaczenia czy też tajny a po sprawie, pozwany i powód mogą dowolnie opowiadać o przebiegu rozprawy, chyba że sąd postanowił inaczej a nie postanowił.

więc nie kręć teraz i nie zmieniaj tematu na:

Cytuj
A na ch... ha, ha, ha... na cholerę mi dostęp do akt sądowych.
Sfiksowałaś Magenta vel Kalina vel Teresa Zembik?
Dostałem pozew od wicestrosty...

...i co? Zabronisz mi pokazać ten pozew komu tylko będę chciał? Zabronisz też innemu pozwanemu pokazać swój pozew?
bo pisałeś o pozwie jako dokumencie i udostępniasz dane które znajdują się w aktach sprawy.

Nikt Tobie, ani nikomu innemu nie zabrania rozmawiać na temat pozwów, problem jest w udostępnianiu publicznym treści dokumentów znajdujących się w aktach sądowych.
A jak wiesz dokumenty sprawy, czyli akta sądowe, to nie tylko pozew, ale również wszelkie pisma procesowe, protokoły z posiedzeń, zarządzenia sądu, wnioski dowodowe itp., więc jak wynika z cytowanego wyroku, również ich treść jest przeznaczona, dla uczestników postępowania.

I Prowincjusz pisz co chcesz, bo robisz to na swoją odpowiedzialność, ale nie wprowadzaj czytelników publicznie w błąd.

A na marginesie daj spokój już z ta Kaliną vel Magentą, bo jest to po prostu śmieszne.


Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mroczno i straszno  chociaż... czasem słońce  czasem deszcz... 
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892254 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408070 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209219 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Poza zimowy konkurs bałwankowy im. tsetse. Hydepark ZUZA 4 6570 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2013, 23:31:14 pm
wysłane przez Prowincjusz
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36500 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat Królików w Naszym Zoo Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2510 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2015, 10:31:40 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de