Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Świat baśni według tsetse.  (Przeczytany 206727 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #225 : 30 Wrzesień, 2016, 23:57:26 pm »

W sumie może warto sprawdzić czy w Chorwacji nie zostali jacyś pozwani

Nie stać Pana na więcej?

Szczepcio, czekam na pytanie. Jeśli nie masz nic więcej do powiedzenia oczekuję przeprosin w związku z twoimi zarzutami o wykorzystaniu służbowej floty w celu prywatnym. To poważny zarzut.
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2016, 00:01:31 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #226 : 01 Październik, 2016, 02:06:45 am »

....
Stchórzy szanowni Czytelnicy  Chichot Chichot Chichot

A jak z twoją szczepcio odwagą? Masz odwagę sugerować inwigilację i wykorzystywanie jakiejś bliżej nieokreślonej floty do celów prywatnych, ale konkretnie znowu nic. To korzystałam z jakiejś floty siedząc w bagażniku czy nie?

Nadal nie spytałaś dobrej znajomej Ewy Gutek czy była w związkach zawodowych. Czekam na odpowiedź. Była w związku zawodowym NSZZ Solidarność, w tym czasie kiedy tych związków ponoć w szpitalu nie było, czy nie była.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #227 : 01 Październik, 2016, 02:11:12 am »


Czy ja muszę godzinami wisieć na l24, śledzić wszystkie wpisy, robić zrzuty ekranowe i odpowiadać na wszystkie durnowate zaczepki Teresy Zembik?

tsetse


Ja ciebie zaczepiam? Kiedy?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #228 : 01 Październik, 2016, 09:10:04 am »

Nie stać Pana na więcej?

Pozwoli Pani że odpowiem cytatem z filmu.
"W języku ludzi kulturalnych nie ma słów,  które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie" Kapitan Wagner do oberleutnanta von Nogaya. CK Dezerterzy.
Nie znajduję dostatecznie obelżwych słów aby opisać ciągnie po sądach niewinnych ludzi, żądanie od nich horrendalnych odszkodowań za wyimaginowane krzywdy i wykorzystywanie policji, prokuratury i sądów do prywatnej vendetty w imię urażonego ego. Teraz zaczynacie zbierać to, co posialiście.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +27/-24
Offline Offline

Wpisy: 37
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #229 : 01 Październik, 2016, 12:44:57 pm »


Nie uważasz za naganne, że mąż nie tylko zeznał, że macie jedno dziecko na utrzymaniu...
Merytorycznie się odnieś, tak jak wymagasz ty i Kalina.
Stchórzy szanowni Czytelnicy  Chichot Chichot Chichot

Szczepcio, poziom manipulacji opanowałeś perfekcyjnie .
Zeznanie, że ma się jedno dziecko na utrzymaniu, ma się nijak do tego ile ma się dzieci. Próbujesz w nieudolny sposób tuszować manipulacje z artykułu.

A Twój wpis:
Cytuj
W Lubaniu wszyscy wiedzą o zajętym laptopie.
Kochana, a jak tam auto po awarii? Wiem, że Chorwacja daleko, ale znów wykorzystywać służbową flotę? Naprawili? Mogę polecić dobre OC z holowaniem
Nie jest sugerowaniem, jak napisała Magenta, a twierdzeniem, że po awarii własnego auta, wykorzystywane jest auto służbowe do wyjazdów prywatnych na urlop. A "znów" oznacza, że nie był to pierwszy raz.
A ja zapytam jeszcze, bo na pewno to wiesz, czy służbowe auto było z kierowcą, czy bez?

I to że w Lubaniu wszyscy wiedzą o zajętym laptopie jest kłamstwem.
Powinieneś w przyszłości pisać tylko w swoim imieniu, nie masz żadnego prawa, aby pisać w imieniu wszystkich mieszkańców Lubania, czy powiatu, jak to czynisz, to samo dotyczy Prowincjusza.
To że wszyscy myślą jak wy, jest tylko waszą fantazją. 
.........
I Prowincjusz to ja Ciebie "zaczepiałam", a nie Magenta, a dokładniej pytałam o pewne rzeczy, które tu umieszczasz, ale nie spodziewam się sensownej odpowiedzi, bo musiałbyś sam sobie zaprzeczyć .
.........
Rincewind jeśli pytasz i umierasz z ciekawości :
Cytuj
Co w takim razie oznacza uniewinnienie ( nie oddalenie ) w pierwszej instancji i podtrzymanie wyroku pierwszej instancji w drugiej? Umieram z ciekawości czekając na jakieś karkołomne tłumaczenie

to nie miej pretensji, że odpowiadam, tylko dlatego że odpowiedź Ci się nie podoba
Cytuj
Uzasadnienia wyroków znam, Pani nie więc proszę sobie darować wyliczanie tych ewentualności.

I nie napisałeś o jakie postępowanie chodzi, czy karne, czy cywilne, ale w obu przypadkach udowodnienie ma taką samą rangę.


Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #230 : 01 Październik, 2016, 13:13:15 pm »


a) wynajęta papuga była za krótka w dziobie na człowieka bez wykształcenia prawniczego?



Jaki pan kulturalny Panie doktorze. Kulturalni ludzie mówią:

Prawnik, wojskowy, lekarz

Kulturalni:

Papuga, trep, konował

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #231 : 01 Październik, 2016, 19:09:04 pm »

Cytuj
Szczepcio, poziom manipulacji opanowałeś perfekcyjnie Uśmiech.
Zeznanie, że ma się jedno dziecko na utrzymaniu, ma się nijak do tego ile ma się dzieci. Próbujesz w nieudolny sposób tuszować manipulacje z artykułu.
"Skarżący działacz (zatrudniony w starostwie na wysokim stanowisku, miesięczny dochód ok. 6 tys. zł, jedno dziecko, dom wolno stojący o pow. 390 m kw., mieszkanie pow. 27 m"
Nie czytałaś ze zrozumieniem. Fragment w artykule dla mnie oznacza fragment zeznań samego Zembika.
Zapytałem o wykorzystanie floty, a nie wskazałem na auto, ani na auto z szoferem. Flotą może być laweta np. Może być pomoc z Powiatowego Zarządu Dróg etc.
Co do laptopa to masz rację może nie wszyscy wiedzieli, ale wiedziało wielu, Brak jego został zauważony w starostwie, a ludzi takie rzeczy interesują. Zresztą bardzo dobrze, że się tym interesują. Jest to sprawa oburzająca. Ty Kalina uważasz, że inwigilacja na służbowym sprzęcie jest ok? Kalina Zembiki chyba przychodzą do ciebie na zeznania, bo niby nie wiesz, niby ot tak pytasz, ale tym ostatnim wpisem rozwiałaś wszelkie wątpliwości.
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2016, 19:11:09 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #232 : 01 Październik, 2016, 20:25:57 pm »

Szczepcio znowu brak konkretnych informacji i zarzutu. Cytujesz fragment paszkwilu i piszesz co to dla ciebie oznacza. Dla mnie inny fragment tego art. Oznacza, że pielęgniarka epidemiologiczna, która zwolniła się że szpitala w Lubaniu dochodu z tego stanowiska miła 2800. Dochód to nie przychód. Przychód to jest płaca brutto. Jeśli miała dochodu 2800 to przychód brutto jest o wiele wyższy niż 3500 z ogłoszenia, które zamieściłam wcześniej.

Nadal nie zdecydowałeś o co chodzi z tym holowaniem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #233 : 01 Październik, 2016, 20:39:30 pm »

Aleś ty prosta baba.
A o dodatku Zembali dla środowiska pielęgniarek nie pamiętasz? Sama zarabiasz dwa razy tyle, a żal ci pupunię ściska, że ktoś ma połowę
Wyobraź sobie, że pielęgniarki od września dostały kolejne 400 brutto.
O holowanie to ja cię pytałem jak było. Pytałem o awarię auta w czasie powrotu z wakacji. Zatem sam sobie mam odpowiadać?
Co do dzieci, życzę ci, żeby kolejną trójkę mąż ci ofiarował, abyś tak nie płakała nad niedoszacowaniem
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2016, 20:42:36 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #234 : 01 Październik, 2016, 20:58:54 pm »

Nie bój się Szczpecio by cię nie zerżnął ...


Myślę, że powinnaś jednak zastanowić się nad sobą. Jak wcześniej pisałam sąd  nie bada czy Ewa Gutek napisała oszczerstwa, bo je napisała i nie trzeba tego badać lecz to czy mój mąż pozwał ją za te oszczerstwa zanim minął rok od czasu gdy się o nich dowiedział.

Kalina myślę, że szkoda naszego czasu na jakiegoś Szczepcio. Do kogo należy urządzenie z którego pisze Szczepcio wiem, bo mam kopię z prokuratury. Chodzi o to, że Szczepcio się wypiera, że nic na ten temat nie wie. Taka pomroczność jasna. Dokładnie taka sama dopadła Grzegorza Sindrewicza, bo nie pamiętał jak to się stało, że publikował artykuł. Nie zna , nie pamięta. Może przemęczenie po długiej pracy tu i tam.
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2016, 21:03:29 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #235 : 01 Październik, 2016, 21:08:57 pm »

Bredzisz chyba. Przegrałaś z dwoma osobami i usiłujesz wplątać w to panią Ewę, a jej nie ma wśród tych osób.
Żenada dla powiatu mieć takich reprezentantów.
Kompromituj się dalej, szkoda, że nie sama...
Jak przytaczasz to w całości, bo Szczepcio odniósł się do twojej poważnej operacji i obaw, a nie do seksu- brrrr, ble, fuuu
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #236 : 01 Październik, 2016, 21:20:35 pm »

Bredzisz chyba. Przegrałaś z dwoma osobami i usiłujesz wplątać w to panią Ewę, a jej nie ma wśród tych osób.
Żenada dla powiatu mieć takich reprezentantów.
Kompromituj się dalej, szkoda, że nie sama...
Jak przytaczasz to w całości, bo Szczepcio odniósł się do twojej poważnej operacji i obaw, a nie do seksu- brrrr, ble, fuuu


Poziom rynsztoka.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #237 : 01 Październik, 2016, 21:22:56 pm »

Poziom rynsztoka.
W pełni się z tobą zgadzam, tylko nie biczuj się. Ważne, że zdałaś sobie sprawę z własnego poziomu, a teraz wzbijaj się królowo.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #238 : 01 Październik, 2016, 23:23:12 pm »

Jeśli się państu wydaje, że to jest problem Zembików to jesteście w błędzie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że osoba pokroju szczepcia ma dostęp do waszych danych osobowych i Bóg wie jeszcze  czego, co jest zapisane na komputerach w szpitalu i dotyczy np. Waszych chorób. Tak jak pisałam wcześniej mam informację, kto jest właścicielem urządzenia z którego pisze Szczepcio. Uważam że czas na odpowiednie wnioski. Szczepcio LOGOWAŁ się również z komputerów ŁCM w LUBANIU. Szczepcio pisze, że wie co wicestarosta ma na komputerze, co zeznał nurujjrurrra rozprawie sądowej, co wiedzą i rozpowiadają pracownicy starostwa. Mam nadzieję, że starosta Walery Czarnecki i pan Prezes Zarządu Spółki NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.. Krzysztof Konopka czytają ten wątek i wyciągną odpowiednie wnioski. To już nie jest problem spleśniałej kromki chleba na talerzu.
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2016, 23:42:11 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #239 : 01 Październik, 2016, 23:47:21 pm »

W poprzednim moim poście występują literówki. Okazuje się, mam coraz mniej czasu na pisanie wiadomości. Nie mogę poprawić, gdy widzę, że wystąpiły błędy.
« Ostatnia zmiana: 01 Październik, 2016, 23:50:09 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Mroczno i straszno  chociaż... czasem słońce  czasem deszcz... 
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ze śpiewem przez świat - Festiwal Kultury Romskiej zakończony Bieżące wiadomości Leo 0 5297 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2010, 19:48:16 pm
wysłane przez Leo
Moje miasto, mój świat Jolanta Dobrzyńska « 1 2 ... 77 78 » Jola 1167 892306 Ostatnia wiadomość 10 Wrzesień, 2019, 09:26:38 am
wysłane przez Jola
Babski Świat Świat Kobiet « 1 2 ... 34 35 » Ewa Gutek 514 408093 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2014, 18:32:44 pm
wysłane przez Prowincjusz
Świat Ogrodu Przyroda i Turystyka « 1 2 ... 14 15 » Marek Kardela 213 209237 Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2018, 21:17:43 pm
wysłane przez Marek Kardela
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 6202 Ostatnia wiadomość 07 Czerwiec, 2012, 15:23:50 pm
wysłane przez waluty
Kupię monety i banknoty- cały świat i Polska Ogłoszenia drobne waluty 0 5160 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2012, 17:03:11 pm
wysłane przez waluty
Poza zimowy konkurs bałwankowy im. tsetse. Hydepark ZUZA 4 6571 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2013, 23:31:14 pm
wysłane przez Prowincjusz
Aleksandra Natalli–Świat. Zapiski bez obrazu Polecane - Strona główna « 1 2 » x 25 36501 Ostatnia wiadomość 20 Kwiecień, 2013, 00:52:03 am
wysłane przez Związek Zaw. Solidarność
Świat Królików w Naszym Zoo Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2510 Ostatnia wiadomość 13 Kwiecień, 2015, 10:31:40 am
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de