Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Paryż - Berlin _Goerlitz ?  (Przeczytany 43144 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


*

Punkty: +21/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 87
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« : 15 Listopad, 2015, 00:53:13 »

Zapewne wszystkich wstrząsnęły wczorajsze wydarzenia w Paryżu. Muzułmańscy terroryści dokonali aktów przemocy wobec bezbronnej ludności cywilnej. Wśród nich prawdopodobnie byli niedawni emigranci zarobkowi z Syrii (jeden z terrorystów miał syryjski paszport). Manifestacja w Goerlitz przeciw polityce Angeli Merkel i rządu niemieckiego była zapowiedziana już wcześniej. Wydarzenia w Paryżu dodatkowo poruszyły mieszkańców Europy. Na manifestację na Post Platz w sobotę 14 listopada przybyło tysiące osób, o dziwo  także mieszkańcy Zgorzelca i Lubania, którzy nie zgadzają się z polityką rządu niemieckiego oraz Unii Europejskiej. Wśród manifestantów było słychać w wielu miejscach język polski, Niemcy doceniali solidarność Polaków ze swoimi sąsiadami zza Nysy.


Niemcy i Polacy razem.jpg
Wspólnie z niemieckimi kolegami i koleżankami oddaliśmy minutą ciszy hołd barbarzyńsko zamordowanym mieszkańcom Paryża. Spora część przemówień była z głównej trybuny tłumaczona na język polski, dzięki Pani Alicji , tworzącej struktury Pegidy także w Polsce. Nie da się ukryć, iż problem muzułmańskich terrorystów  może wkrótce dotyczyć także Polski. Manifestanci nie tylko wygwizdali i wykrzyczeli niecenzuralne hasła wobec Angeli Merkel, ale także wyrazili zadowolenie ze zmiany rządów w Polsce, zwłaszcza z detronizacji pani Kopacz, która nie solidaryzowała się z krajami Grupy Wyszehradzkiej. Zgodnie z zaleceniami Pegidy, na manifestacji nie było żadnych rasistowskich symboli czy haseł, byli tam zwykli ludzie, którzy martwią się o przyszłość Europy i swoich dzieci.  Jedynie lewacy i anarchiści spod znaku tęczowej flagi próbowali zakłócić marsz (nic dziwnego,  przybysze muzułmańscy stanowią elektorat lewicy).


Polizei czuwa.jpgByły więc tylko flagi landów i miast niemieckich, transparenty typu „Dzisiaj Paryż, jutro Berlin”. Było naprawdę wiele ciepłych słów względem Polaków. Niepokoje mieszkańców Goerlitz są uzasadnione. Wszyscy zapewne wiedzą, że kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców tego miasta wyemigrowało na zachód Niemiec. Angela Merkel w ich miejsce chce osiedlić kilkadziesiąt tysięcy muzułmanów w samym Goerlitz. Już przybyło około 600 osób, a jak wiadomo tę liczbę trzeba przemnożyć co najmniej przez dziesięć, gdyż tyle osób ze swoich rodzin sprowadzą z Syrii.  Kto robi zakupy w marketach pod Zgorzelcem już pewnie zaobserwował zwiększoną ilość śniadych osób. Otrzymują zasiłki w Niemczech, zakupy robią w Polsce. Niewiele trzeba by w tych marketach również pojawili się terroryści, gdyż obiekty praktycznie nie są chronione. Każdy kto zna Goerlitz, wie, że w centrum tego miasta jest wiele pustostanów, właśnie do tych wyremontowanych za olbrzymie środki publiczne kamienic maja dzięki Angeli Merkel być przesiedlani islamiści. Wielu mieszkańców tego miasta uważa to za wielki błąd. Co ważne, nie wyrażano negatywnych emocji w stosunku do imigrantów, w tym także Polaków, którzy nastawiają się na pracę, lecz na tych, którzy już w Turcji wyrażali głośne deklaracje, iż jadą do Niemiec z uwagi na wysokie świadczenia socjalne.


Dzisaj Paryż jutro Berlin.jpgMożna powiedzieć, że to problem Niemców, ich premier zaprosiła muzułmanów, więc niech  sami rozwiążą ten węzeł gordyjski. Ale tak nie jest. Jesteśmy razem z naszymi sąsiadami w UE. Ci, którzy otrzymają tam prawo pobytu, wkrótce na zasadach strefy Schengen trafią do nas. Naszym więc obowiązkiem jest wspomóc chrześcijańskie i demokratyczne środowiska niemieckie. 

Władze lokalne Zgorzelca i Lubania nie unikną więc angażowania się w sprawy transgraniczne, polsko-niemieckie. W rozmowach z niemieckimi obywatelami słyszałem, iż problemy pojawiają się już w szkołach, muzułmańskie dzieci są nauczone, iż wszystko zdobywa się siłą, więc terroryzują w Goerlitz dzieci niemieckie (i polskie) w szkołach. Liczne są więc wymuszenia, a gdy rodzic wstawi się za swoim dzieckiem wyzywany jest od rasistów i nazistów. Niestety, gdy muzułmanie są nieliczni mówią co innego, gdy zdobywają liczebność i siłę wówczas chcę wprowadzać prawa szariatu i Koranu.


Autor i młode pokolenie patriotów.jpgPamiętajmy więc, dzisiaj Paryż, jutro Berlin, a pojutrze polskie miasta! Polacy, jako pierwsi w Europie zwolennicy demokracji i wolności osobistej (druga po USA konstytucja na Świecie),  powinni tym bardziej walczyć o wartości takie jak wolność, demokracja, szacunek dla życia i odmiennych poglądów.  Zgodnie z zapowiedziami organizatorów z Niemiec i Polski,  wkrótce podobna demonstracja, na znak solidarności z sąsiadami, może być przeprowadzona także po polskiej stronie w Zgorzelcu, prawdopodobnie z udziałem lokalnego, nowego posła z K15.

Niemcy i Polacy razem.jpg

* Niemcy i Polacy razem.jpg (491.37 KB, 1296x728 - powiększony/pobrany 3158 razy.)
Polizei czuwa.jpg

* Polizei czuwa.jpg (471.65 KB, 1296x728 - powiększony/pobrany 3159 razy.)
Dzisaj Paryż jutro Berlin.jpg

* Dzisaj Paryż jutro Berlin.jpg (352.66 KB, 728x1296 - powiększony/pobrany 2957 razy.)
Autor i młode pokolenie patriotów.jpg

* Autor i młode pokolenie patriotów.jpg (422.56 KB, 1296x728 - powiększony/pobrany 3145 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +21/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 87
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych« Odpowiedź #1 : 14 Kwiecień, 2016, 21:47:32 »

Sobota, 16 kwietnia godzina 17 Most Staromiejski Zgorzelec

Po barbarzyńskich muzułmańskich aktach terrorystycznych w Europie, po  listopadowej manifestacji niemiecko-polskiej w Gorlitz przeciw polityce imigracyjnej pani Merkel  i upamiętnieniu ofiar zamachów w Paryżu, po aktach gwałtów i molestowań seksualnych w Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie -

-  także grupa mieszkańców Zgorzelca wyrazi swoje negatywne zdanie o idiotycznej polityce multikulti Unii Europejskiej pod przewodnictwem Donalda Tuska.Sobota 16 kwietnia 17 godzina.jpg
Na manifestację przyjdą również niemieccy sąsiedzi z Gorlitz.  Nie bez powodu.  Forpoczta barbarzyńców dotarła do tego miasta i są już pierwsze skutki.  Jak donoszą portale, mieszkańców Zgorzelca i Gorlitz już dziś bulwersuje informacja, iż dyrekcja niemieckiej szkoły w Goerlitz próbowała zatuszować fakt, iż niedawno muzułmański uchodźca fotografował w toalecie szkolnej  5-8-letnie dziewczynki ze Zgorzelca i Gorlitz, co wskazuje, iż mogło dojść do molestowania dzieci. Nie jest to nic zaskakującego, gdyż zgodnie z islamem dopuszczony jest gwałt i molestowanie nieletnich, co czynił Mahomet, a muzułmanie są zobowiązani do wiernego naśladowania swojego proroka.

Z pewnością nie zabraknie w Zgorzelcu reprezentacji Lubania. Jeśli nie zgadzasz się z polityką imigracyjną Unii, czujesz się patriotą,  odpowiedzialnym za Polskę i Europę, dbasz o przyszłość naszych dzieci i wnuków  – wyraź swoje zdanie obecnością na manifestacji. To nie jest problem tylko Belgii, Francji czy Niemiec, bo dzisiaj zamachy są w Paryżu i Brukseli, jutro będą w Zgorzelcu czy Wrocławiu. Jeśli będziemy stać z boku wkrótce problem terroryzmu muzułmańskiego może dotknąć także i nas, granice są otwarte.Sobota 16 kwietnia 17 godzina.jpg


Sobota 16 kwietnia 17 godzina.jpg

* Sobota 16 kwietnia 17 godzina.jpg (70.46 KB, 424x600 - powiększony/pobrany 2397 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Berlin jak z DDR Bieżące wiadomości Leo 0 3666 Ostatnia wiadomość 10 Styczeń, 2011, 23:51:46
wysłane przez Leo