Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bezpłatne szkolenie - nowe procedury reklamacyjne 2015 r.  (Przeczytany 2160 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Instytucja
*

Punkty: +12/-0
Offline Offline

Wpisy: 165
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy ZnajomychWWW
« : 15 Październik, 2015, 11:25:46 »

Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu we współpracy z adwokatem Łukaszem Świderkiem
z Kancelarii Adwokackiej z Warszawy organizuje bezpłatne szkolenie:

„PRAWNE ASPEKTY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI.
NOWE PROCEDURY REKLAMACYJNE 2015 r.”

Reklamacja to temat, który dotyczy każdego w biznesie. Sprzedaż usługi bądź produktu pociąga za sobą konsekwencje prawne w postaci możliwości ponoszenia roszczeń przez konsumentów w postaci reklamacji. 25 grudnia 2014 roku zaczęło obowiązywać nowe prawo konsumenckie, które poważnie zmieniło obowiązki przedsiębiorców względem konsumentów.

Jak rozpatrywać reklamacje zgodnie z nowymi przepisami? Na to i wiele innych pytań możecie Państwo uzyskać odpowiedź na zaproponowanym przez nas szkoleniu, podczas którego omówione zostaną: nowe przepisy zarządzające procesem reklamacyjnym; rękojmia, gwarancja, ogólne zasady odpowiedzialności – podkreślenie nowych różnic pomiędzy poszczególnymi instytucjami; procedura reklamacyjna „wczoraj i dziś”; przedsiębiorca-przedsiębiorca, przedsiębiorca-konsument … zaznaczenie nowych różnic w procedurach reklamacyjnych; co stracili konsumenci w wyniku zmiany przepisów, prezentacja zmian szczególnie korzystnych dla przedsiębiorców; sprzedaż przez Internet, telefon, przedstawiciela handlowego - przybliżenie nowych regulacji prawnych; błędy w trakcie rozpatrywania reklamacji, jak ich nie popełniać; dokumentacja reklamacyjna; proces reklamacyjny „krok po kroku” - nabycie praktycznych umiejętności w zakresie realizacji procesu reklamacyjnego; nowe procedury reklamacje a wizerunek firmy, jak zadbać
o satysfakcję kupującego.
 
Szkolenie dedykowane dla przedsiębiorców (w szczególności osób zarządzających, pracowników działów serwisowych, reklamacyjnych, handlowych, jakościowych).

Termin: 16 listopada 2015 r. (poniedziałek), godz. 9.00-15.00  (w tym dwie przerwy, każda
po 15 min.)
Miejsce: sala konferencyjna w Galerii Łużyckiej w Lubaniu, ul. Rynek-Sukiennice 38.
Wykładowca: adwokat Łukasz Świderek; prawnik; przewód doktorski w Zakładzie Prawa Gospodarczego i Handlowego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego; wykładowca na uczelniach wyższych; akredytowany wykładowca na Kursie dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa (Kurs Ministerstwa Skarbu Państwa); od wielu lat prowadzi wysoko oceniane warsztaty szkoleniowe (zrealizowanych ponad 1500 godzin dydaktycznych); ponad 10-letnia praktyka w obsłudze prawnej przedsiębiorstw – specjalizacja w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego (w tym prawa spółek i kontraktów), prawa upadłościowego i naprawczego; ekspert kilku renomowanych kancelarii prawnych (adwokackich i radcowskich); prelegent na międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych konferencjach naukowych; autor licznych publikacji naukowych (artykuły, książki).
(Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Świderek; 02-564 Warszawa, ul. Ludwika Narbutta 4/13, tel. 889721329, www.lukaszswiderek.pl, kancelaria@lukaszswiderek.pl)

Opis zagadnień przedstawiono w programie szkolenia stanowiącym załącznik nr 1.

Zgłoszenia: w przypadku zainteresowania proszę o wypełnienie karty zgłoszeniowej
i przesłanie na nr faksu 75 722 25 41 lub na adres e-mailowy kamila.rybak@lcr.net.pl do dnia 9 listopada 2015 r.

Dodatkowe informacje:
• udział w szkoleniu jest bezpłatny,
• liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń,
• osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą mailową lub telefoniczną.
Osoba do kontaktu: Kamila Rybak – inspektor ŁCR, tel. 75 722 25 41, kamila.rybak@lcr.net.pl

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do: