Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Komentujcie artykuły na forum  (Przeczytany 5191 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Konto usunięte
*

Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 752
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 04 Luty, 2009, 19:13:57 pm »

Wszystkim użytkownikom przypominamy że istnieje możliwość  skomentowania artykułów na forum , wymogiem jest zalogowanie się lub rejestracja i logowanie.
Więc drodzy użytkownicy - do dzieła , bez komentarzy portal sprawia wrażenie martwego i mało wyrazistego , nie ma na co czekać i należy dodać swoją opinię.
REDAKCJA
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 04 Luty, 2009, 22:41:43 pm »

Ej! powoli. Dziesięciolecia zamordyzmu, (żartobliwie - "poprzedni ustrój społeczno-polityczny") zrobiły swoje i na zmianę mentalności potrzeba czasu, powolnego oswajania oraz więcej zaufania do serwisu, a ten serwis tworzymy My wszyscy!

Do tego co Napisałeś:
należy zwrócić uwagę na możliwość publikowania własnych wiadomości przez każdą osobę odwiedzającą Luban24. Dotychczasowe nastawienie mieszkańców wyłącznie na odbiór (TV,Gazeta) jest przestarzałe i niedostosowane do obecnych czasów w których informacja nie tylko kreuje opinię, ale jest szybka i co najważniejsze - interaktywna. W Lubaniu wyboru nie ma, wręcz jest(była dziura serwisowa. To co można znaleźć w sieci, a dotyczy Lubania, nie daje możliwości pełnego działania (serwis bez forum, albo forum bez serwisu).

Jestem pewny, że będziemy się rozwijać. Artykuły będą coraz lepsze, komentujących będzie więcej, a kiedy się nie ma nic sensownego do powiedzenia, to się nie wypowiadamy. Bardzo rozsądnie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #2 : 05 Luty, 2009, 10:42:15 am »

Wszystkim użytkownikom przypominamy że istnieje możliwość  skomentowania artykułów na forum , wymogiem jest zalogowanie się lub rejestracja i logowanie.
Więc drodzy użytkownicy - do dzieła , bez komentarzy portal sprawia wrażenie martwego i mało wyrazistego , nie ma na co czekać i należy dodać swoją opinię.
REDAKCJA

kolejny bezsensowny watek...po co to zaczynac...ludziom nie chce sie komentowac kolejnego doniesienia policji ze złapala złodzieja kiosku...albo straży granicznej która cos tam udaremniła...taka darmowa propaganda ze szok...
jak dla mnie za duzo bezsensownych watkow ktore nie sa usowane i tylko zasmiecaja te forum...malo kultury...udostepnijmy jeden duzy watek MDK, jeden Policji itp....zrobmy OT i jakos to pojdzie...
dla mnie jakos to zle jest rozmieszczone to wszystko...milion jedno lub dwu-wypowiedziowych watkow ktore zaraz gina...
jest tu jakis admin ktory to kontroluje?Co?
mysle ze potrzeba jakiejś  reorganizacji lub modyfikacji...a dostosowac sie warto...
sory za orty jak cos...dys-cos tam rzadzi...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #3 : 08 Luty, 2009, 12:27:11 pm »

Piotr zgadzam się z tobą: "Aby gwizdać na świat, trzeba mieć swoją melodię". Aby wypowiadać się na forum, trzeba mieć własne zdanie na dany temat. Są tematy informacyjne, nie wymagające komentarza. Kilka miesięcy temu pojawiały się tematy- felietony, które zmuszały wręcz do dyskusji. Szkoda,że autorka się zniechęciła, pewnie liczyła na żywszy odzew. Bardzo lubiłam te jej wypowiedzi i zachęcam do powrotu na stronkę.
Myślę, że jest to zupełnie przyzwoity portal informacyjno- dyskusyjny. Chwała twórcom za pomysł i realizację.
Portal ten mamy szansę wypełniać własnymi treściami. Raz już gdzieś pisałam, że trochę się dziwię, że jest tak mało wykorzystywany przez działające na naszym terenie organizacje. Tu można pokazać co się robi, jak się robi i zachęcić innych do udziału we własnych przedsięwzięciach. Oficjalne miejskie strony są właśnie "oficjalne" - trudniej tam coś własnego umieścić, a na komentarze miejsca nie ma.
Trochę mnie boli,że galeria taka martwa, może dlatego, że więcej zdjęć pojawia się wraz z tematami. Może warto by pomyśleć, aby spod tematów zdjęcia automatycznie trafiały do galerii ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
MooseDlb
Gość
« Odpowiedź #4 : 08 Luty, 2009, 13:24:34 pm »

Zuza ja tez sie zgadzam z tym że ten portal to cos dobrego dla naszego miasta...mysle, że więcej powinno byc ludzi korzystajacych z niego.moze ludzie poprostu nie chca..Co? może da sie zreorganizować forum..galerie...zawsze trzeba dążyc do doskonalości.
mam nadzieję ze pomogę coś zrobic w tym kierunku:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
NA FORUM O FORUM;) Świat Kobiet « 1 2 » elfka 22 25385 Ostatnia wiadomość 29 Listopad, 2010, 20:51:06 pm
wysłane przez naja
Forum Radni Młodzież - nie daj decydować innym! Bieżące wiadomości zane 0 5047 Ostatnia wiadomość 16 Marzec, 2009, 21:30:06 pm
wysłane przez zane
VI Polsko - Saksońskie Forum Gospodarcze w Leśnej Bieżące wiadomości Leo 0 2832 Ostatnia wiadomość 30 Październik, 2009, 12:51:06 pm
wysłane przez Leo
3D Kino-Teatr FORUM w Bolesławcu Hydepark Black 1 6102 Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2010, 09:45:56 am
wysłane przez Black
Czy na tym forum są sympatycy PO i SLD? Hydepark « 1 2 3 4 5 » Paweł Sokołowski 63 45890 Ostatnia wiadomość 30 Lipiec, 2011, 14:42:20 pm
wysłane przez MooseDlb
komu służy i do czego to forum?????? Hydepark « 1 2 ... 5 6 » MMM 82 51456 Ostatnia wiadomość 02 Październik, 2011, 21:51:29 pm
wysłane przez Ewa Gutek