Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tytułem wstępu  (Przeczytany 7320 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Moderator
*****
*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 05 Kwiecień, 2011, 00:03:54 am »

Najtrudniej przełamać… lenistwo. Ów jeden z siedmiu grzechów głównych, choć można mu przypisać szereg zasług na polu ludzkich wynalazków – jak choćby skonstruowanie telewizyjnego pilota, przedmiotu pożądania członków wielu polskich rodzin – niestety bardzo często powoduje, że wiele (zbyt wiele) pięknych, mądrych lub zwykłych, nieuczesanych przemyśleń czy słów nigdy nie wyszło poza głowę ich autorów. I bynajmniej – o nie - nie chodzi o głowę autora czytanego bloga. Choć przyznam, że owa wada, przywara tym razem zaowocowała… prośbą o utworzenie autorskiego bloga na portalu luban24.pl. Blog bowiem, jak samo tłumaczenie z angielska wskazuje, zobowiązuje. Jeżeli nie do codziennych to przynajmniej dwóch, trzech wpisów w tygodniu.
Jaki będzie mój blog? Czas pokaże. Pragnę, aby nie był monotonny. Czytaj – zdominowany przez lokalną politykę. Politykę w ogóle. Choć od niej zapewne nie ucieknę. A zatem… do następnego, tym razem bardziej merytorycznego wpisu Szanowny Czytelniku!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 05 Kwiecień, 2011, 18:00:38 pm »

Nie wiem czy mogę w tym miejscu coś od siebie dodać. Ale króciutko To bardzo dobry pomysł Świetnie ze są takie osoby które mają ambicję zrobić coś fajnego dla swojej "Małej Ojczyzny" Z narzekania że jest nudno, nic pożytecznego nie wynika, ale przecież sa tematy, obszary działania, których przestrzeń jest nie wykorzystana, leży odłogiem. Warto je zagospodarować dla pożytku tego środowiska. Na świetny pomysł wpadł "globus" z swoimi historycznymi wspomnieniami, i Arkadiusz z pomysłem na prowadzenia bloga.

Z pozdrowieniem

zawsze miło wspominający piękny Lubań

Jeżyk
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 05 Kwiecień, 2011, 21:45:40 pm »

Jeżyk, a ja zastanawiam się, czy nie opisać naszego (sprzed już 7 lat) protestu. Ten chwilami był zabawny, chociaż nie w walce, a w jej determinacji i wpadkach. Od strony "kuchni" było czasami zaskakująco...Od niedawna dopiero potrafię się z tego śmiać. Rano gimnastyka po nocy na materacu w sali Narad...gra w karty na fotelu starosty...przygotowanie do rozmów z podziałem na role, a z drugiej strony podział ról podobny...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #3 : 05 Kwiecień, 2011, 22:21:31 pm »

Jeżyk, a ja zastanawiam się, czy nie opisać naszego (sprzed już 7 lat) protestu. Ten chwilami był zabawny, chociaż nie w walce, a w jej determinacji i wpadkach. Od strony "kuchni" było czasami zaskakująco...Od niedawna dopiero potrafię się z tego śmiać. Rano gimnastyka po nocy na materacu w sali Narad...gra w karty na fotelu starosty...przygotowanie do rozmów z podziałem na role, a z drugiej strony podział ról podobny...



Najtrudniej przełamać… lenistwo. .............................
Jaki będzie mój blog? Czas pokaże. Pragnę, aby nie był monotonny. Czytaj – zdominowany przez lokalną politykę. Politykę w ogóle.



Ewcia
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +179/-98
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1883
Znajomi: 12
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #4 : 05 Kwiecień, 2011, 22:24:06 pm »

Przepraszam za wejście...borisem sorry, a Burmistrzowi zostawiam pole i serdeczne pozdrowienia
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +87/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 438
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 06 Kwiecień, 2011, 09:14:43 am »

Jeżyk, a ja zastanawiam się, czy nie opisać naszego (sprzed już 7 lat) protestu. Ten chwilami był zabawny, chociaż nie w walce, a w jej determinacji i wpadkach. Od strony "kuchni" było czasami zaskakująco...Od niedawna dopiero potrafię się z tego śmiać. Rano gimnastyka po nocy na materacu w sali Narad...gra w karty na fotelu starosty...przygotowanie do rozmów z podziałem na role, a z drugiej strony podział ról podobny...

Ewo, to  również jest historia, najnowsza, ale nie dla wszystkich znana. Pomysł świetny. Załóż odrębny wątek. Z przyjemnościa poczytamy
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Uwaga!Lisie szczepionki - zakaz wstępu do lasu Bieżące wiadomości Leo 0 2779 Ostatnia wiadomość 15 Wrzesień, 2010, 11:32:17 am
wysłane przez Leo
Roczny bilet wstępu do Naszego Zoo idealnym prezentem świątecznym! Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 3392 Ostatnia wiadomość 04 Grudzień, 2012, 13:35:00 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de