Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Lubań wybiera głowę państwa  (Przeczytany 86703 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +23/-5
Offline Offline

Wpisy: 13
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #120 : 21 Maj, 2015, 15:21:38 pm »

Ale śmierdzi. Szczepcio przestał walić klocki to Winiarczyk zaczął i to na miękko. śmierdząca, ohydna walka polityczna. Wyrafinowana i zimna kalkulacja. Tak śmierdzi polityka w Lubaniu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #121 : 21 Maj, 2015, 15:39:22 pm »

Mam wrażenie po lekturze "klocków" Winiarczyka, że znajduję się Pan(Pani) w samym centrum tej śmierdzącej, ohydnej walki....
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #122 : 21 Maj, 2015, 15:45:33 pm »

Ale śmierdzi. Szczepcio przestał walić klocki to Winiarczyk zaczął i to na miękko. śmierdząca, ohydna walka polityczna. Wyrafinowana i zimna kalkulacja. Tak śmierdzi polityka w Lubaniu.

Klocki to stawia bezkonkurencyjne Pan Zembik raczej:
http://www.prw.pl/articles/view/42726/Dzialaczka-Solidarnej-Polski-napisala-wierszyk-wicestarosta-powiadomil-prokurature
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +9/-1
Offline Offline

Wpisy: 85
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #123 : 21 Maj, 2015, 16:49:17 pm »

Wy tu gadu gadu a wg CBOS
Andrzej Duda prowadzi z Bronisławem Komorowskim 48:44%
http://wpolityce.pl/polityka/245336-zaskakujacy-sondaz-rzadowego-cbos-andrzej-duda-prowadzi-z-bronislawem-komorowskim-4844
Wiem, wiem, to tylko sondaż w dodatku rządowego CBOS który nie jest wiarygodny poprzez usłużność rządzącym ale zawsze to troszkę radości.

pozdrawiam
i póki co dajcie sobie spokój z tym sporem
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +9/-1
Offline Offline

Wpisy: 85
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #124 : 21 Maj, 2015, 17:41:34 pm »

"Dziś debata kandydatów na prezydenta organizowana przez TVN. Stację, co do której nie warto mieć złudzeń – stronniczości i zaangażowania po stronie PO i urzędującego prezydenta dowodzi codziennie. [...] Jestem pełna uznania dla odwagi Andrzeja Dudy, który podjął decyzję, by jednak zgodzić się na taką debatę. To jednak trochę tak, jakby w czasach PRL‑u spodziewać się uczciwej dyskusji w „Trybunie Ludu”. Ale widać, że cały mainstream robi wszystko, by ocalić władzę, która go karmi. Niekiedy robi to tak głupio jak TVP, która zawiesza program Jana Pospieszalskiego z udziałem Pawła Kukiza. [...]Wiele wskazuje na to, że wbrew tym wysiłkom Andrzej Duda wygra wybory. Ale nawet gdyby tak się nie stało – choć trudno sobie wyobrazić, że Komorowski kolejne pięć lat śpi pod żyrandolem – to nie będzie już tak jak dotąd. Polacy nie zapomną tych tygodni nadziei na zmianę. I możemy być pewni – zmienią kraj. "
Joanna Lichocka
http://niezalezna.pl/67253-tak-czy-tak-bedzie-zmiana

co racja to racja
ja też jestem pełen uznania dla Andrzeja Dudy.
O udziale w debacie w TVN w stacji która go od początku niszczy podjął sam osobiście
A po debacie stacja i tak będzie niszczyła go przez kolejne 24 godziny. Ta stacja już ma gotowe nagłówki programów bo dla niej wynik starcia jest już wiadomy.
Tak jak na pytania objęte "tajemnicą" Komorowski już uczy się odpowiedzi na pamięć
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-0
Offline Offline

Wpisy: 32
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #125 : 21 Maj, 2015, 19:33:14 pm »

Na pierwszą debatę przyszedł ineligentny Andrzej Duda na kulturalną i rzeczową rozmowę o Polsce, a Komorowski jak prostak ostatni zaczął czepiać się człowieka za samo to, że żyje. Jak ostatnia świnia machał jakimiś fałszywkami, miotał się, obrażał. Słowa konkretnego o Polsce. Słowa jak rządził przez 5 lat. Ale wiadra pomyj na konkurenta. To jest prezydent?
Nie można owijać w bawełnę. Wylazło kawał chama i prostaka. Prezydenta tam nie widziałem.
Ludzie przejżyjcie na oczy. Macie szansę uczynić coś dobrego i dać szansę temu krajowi na szczęście
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2015, 19:40:21 pm wysłane przez Makduf » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #126 : 21 Maj, 2015, 20:11:21 pm »

My? Zobacz co facet wyprawia? Zobacz jaką kampanię zrobił Dudzie? Powinien dostać wilczy bilet od wszystkich wyborców!
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/wicestarosta-lubania-doniosl-na-pielegniarke-do-prokuratury-za-wiersz,544395.html


Poczytalam sobie artykuł i powiem tak. Poglądy mam dość liberalne, jestem osobą wyrozumiałą ale jeśli przychodzi do wyborów, to skłaniam sie ku prawicy gdyż widzieona swoimi doświdczeniami życiowymi oraz wieloletnią obserwacją zarówno na podwórku lokalnym jak i ogólnopolskim, nie wierzę PO, SLD czy PSL.
Niestety jak widzę te swary, to smuyno sie robi jak cholera, bo Lubań, to moje rodzinne miasto, gdzie przeżyłam prawie całe dotychczasowe życie i wstyd mi też, bo jak mówię do kogokolwiek, że głosowałam na PiS czy że zagłosuje na Dudę a przeciez Duda to PiS, wówczas od razu widzę uśmiechy osób, z którymi rozmawiam, bo większośc z nich ma na myśli osoby, o których mowa wyżej i które są stronami w dość długo trwajacym konflikcie. Z tego co zaobserwowałam na różnych forach, nie chodzi tylko o wiersz. Ja myślę, że zamiast sie jeżyć wzajemnie, to trzeba zrobić sobie mały rachunek sumienia, trochę samokrytyki i odrobinę spóścić z tonu i moż ezwyczajnie spróbować sie dogadać. Sorry, nie chciałam się wtrącać ale konflikt jest upubliczniony w radiu, w internetowych środkach przekazu, na fb i tu na forum a skoro jest upubliczniony, to ludzie to czytają i komentują. . Ja nie staję po niczyjej stronie ale irytuje mnie to, tym bardziej, że to osoby publiczne zaangażowane w politykę. Jest tyle nieszczęść, tyle problemów do rozwiązania. Czy nie lepiej spożytkować energię na rozwiązywanie tych problemów zamiast na wzajemne zatargi.
Mimo wszystko proszę tych, którzy choć trochę się liczą z moim zdaniem aby zagłosowali na Andrzeja Duda, co ja uczynię na pewno. Oczywiście jeśli ktoś podjał inną decyzję, to pozostaje mi jedynie to uszanować, gdyż mamy demokrację, troche kulawą ale mamy ją na szczęście.      
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #127 : 21 Maj, 2015, 20:30:29 pm »

Jola, a chciałabyś biegać do prokuratury za polakowanie wiersza? Wiersza o każdym i o nikim?
Dopóki jest krytyka to ok, ale jak zaczyna być ingerowanie za daleko to już jest inwigilacja.
Ja też idę na Dudę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #128 : 21 Maj, 2015, 20:56:56 pm »

Brawo Panie Duda
Debata w TVN. Świetne zwycięstwo
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-0
Offline Offline

Wpisy: 32
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #129 : 21 Maj, 2015, 21:11:02 pm »

Duda o Polsce
Komorowski o Dudzie
i tak cały czas. Przez całą debatę

Chyba Komorowski ma obsesje na punkcie Dudy
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #130 : 21 Maj, 2015, 23:53:08 pm »

śmierdząca, ohydna walka polityczna. Wyrafinowana i zimna kalkulacja. Tak śmierdzi polityka w Lubaniu.

Z tym fragmentem wypowiedzi w pełni się zgadzam, Ka-rol - wiesz co piszesz.
Nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać nad tym co można przeczytać w mediach.
Smutne jest to do czego doprowadzić może "polityka".
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #131 : 22 Maj, 2015, 02:01:44 am »

Smutne jest to do czego doprowadzić może "polityka".

Doprowadziła "polityka"
Do upadku... Zembika.

I nie doczekałem się wyjaśnień, co powstrzymało pana Zembika przed zainteresowaniem się problemami ludzi, którzy zwrócili siędo niego z prośbą o wsparcie.
Przecież zostając politykiem, w dodatku przewodniczącym PiS w powiecie lubańskim, podjął się chyba jakichś zobowiązań, misji działania dla dobra mieszkańców powiatu lubańskiego. Tymczasem skończyło się na nadzwyczajnej aktywności wykazywanej jedynie przy nalepianiu jesienią plakatów z wizerunkiem "Wielkiego Nalepiacza".
A z resztą... wyjaśnienie tej okresowej, plakatowej turbo-aktywności przeplatanej stanami długiego i głębokiego letargu, obchodzi mnie tyle co przyszłość "Wojciecha Niezbędnego i Pomocnego".

A przecież, prawie nie musiał nic robić.
Wystarczyło tylko sprowadzić do Lubania europosła Janusza Wojciechowskiego resztę rolnicy zrobiliby sami.
Jeśli to działanie było ponad jego siły, mógł od razu powiedzieć: "Za cienki jestem. Wojciechowski do Lubania nie przyjedzie."
Zamiast tego, pan Zembik wodził nas za nos, obiecywał, podawał kolejne terminy kiedy to już pan Wojciechowski przyjedzie spotkać się z nami, próbował wyciągnąć od każdego z nas po 50 zł "na koszty"...
Równolegle, pan Zembik zatruwał życie innym, pisząc pozwy do sądu, zawiadomienia do Prokuratury, za Powoda podając "podmiot liryczny"

Ile czasu można to znosić? Tracić niepotrzebnie czas i nerwy na wizyty w sądach i prokuraturach?
Zastanawiam się czy pan Zembik to nie jakaś bliska rodzina Macierewicza?
Pasują do siebie.

Tak oto, w tej walce politycznej, śmierdzącym, ohydnym, wyrafinowanym i zimnym, okazał się "podmiot liryczny", zatęchły pieróg leniwy.

"Podmiot liryczny" zapenił panu Zembikowi celebrycką popularność o zasięgu ogólnokrajowym.
Nic tylko pogratulować temu "politykowi" uporu i konsekwencji w dążenieu do upadku.

Spartan pisze aby dać spokój z tym sporem.
Z jakim sporem?
Kto ma sobie dać spokój?
Kto zaczął i zaślepiony, jak "kuzyn" Macierewicz, z furią atakował pielęgniarkę?
Ostatnio były nawet podejmowane, przez osoby trzecie, próby mediacji, dania sobie spokoju z tym sporem, ale po usłyszeniu w słuchawce dwóch słów, "Ewa Gutek" reakcja pana Zembika była taka, że mało co a słuchawka telefonu by eksplodowała.

I to by było na tle.

Chyba, ża "dla podtrzymania dyskusji" jakiś klon Magenty kolejnego "klocka" spłodzi.
 

Pozdrawia

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +9/-1
Offline Offline

Wpisy: 85
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #132 : 22 Maj, 2015, 08:32:13 am »

55% dla Dudy, 45% dla Komorowskiego

Każdy inny wynik w niedzielnych wyborach znacząco odbiegający od powyższego będzie bardzo podejrzany.
Jestem przekonany, że władza będzie fałszowała wybory.
Wczoraj przytłaczająca większość komentarzy na wszystkich forach (nawet prokomorowskich) przyznawała w debacie zwycięstwo Dudzie. Wszystkie bez wyjątku głosowania na portalach wygrał Duda.
A dziś?Co???!!!!!!!!   Dziś od rana TVN i wyborcza po rzekomej sondzie telefonicznej od rana trąbi, że z przytłaczającą przewagą debatę wygrał Komorowski.
Ludzie neutralni wypowiadają się, że to nonsens. Zwykła manipulacja. W dodatku któż to zweryfikuje?
Niezależne sondaże mówią dokładnie coś innego i wskazują na wygraną Dudy zarówno w debacie jak i w wyborach. W dodatku z bezpieczną przewagą.

Ludzie oni wam plują w żywe oczy. Obudźcie się.

Oni sfałszują wybory jak dwa, a dwa cztery.
Jedno może pokrzyżować im plany. Bardzo duża przewaga Dudy. 10-15% przewagi nie będzie im łatwo sfałszować.
Może zneutralizują przewagę ale będą się bali (chyba?) wówczas ryzykować rozruchów społecznych i na tak grube fałszerstwo się nie porwą, by aż przy takiej przewadze wyciągać za uszy Komorowskiego. Ale i na to trzeba być gotowi. Może władzy chodzi o siłową konfrontację ze społeczeństwem?
Idzie ludzie drodzy na wybory i głosujcie na Andrzeja Dudę.
Brońcie swego honoru bo o tu już w tym wszystkim chodzi
« Ostatnia zmiana: 22 Maj, 2015, 08:39:03 am wysłane przez Spartan » Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #133 : 22 Maj, 2015, 08:44:31 am »

55% dla Dudy, 45% dla Komorowskiego


Niezależne sondaże mówią dokładnie coś innego i wskazują na wygraną Dudy zarówno w debacie jak i w wyborach. W dodatku z bezpieczną przewagą.

Ludzie oni wam plują w żywe oczy. Obudźcie się.

Oni sfałszują wybory jak dwa, a dwa cztery.

Idzie ludzie drodzy na wybory i głosujcie na Andrzeja Dudę.
Brońcie swego honoru bo o tu już w tym wszystkim chodzi


A podobnie było w wyborach samorządowych.
Przed wyborami, a nawet w trakcie (sondaże exit poll) pokazywały, że PSL leży na dnie.
Nagle, "niespodzianka" - "świetny" wynik tak zwanego "PSL"
I... po wyborach, powrót "PSL" na swoje miejsce, czyli na dno.
Jeszcze rochę, to wniki wyborów będą jak w Rosji lub Korei Północnej.

Potórzę więc za Spartanem:

Idzie ludzie drodzy na wybory i głosujcie na Andrzeja Dudę.
Brońcie swego honoru bo o tu już w tym wszystkim chodzi

[/quote]

Pozdrawia

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +9/-1
Offline Offline

Wpisy: 85
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #134 : 22 Maj, 2015, 13:22:20 pm »

"Będą walczyć do końca, żeby ich sprawki nie wyszły na jaw. Będą do końca wspierać Komorowskiego"
http://wpolityce.pl/polityka/245454-beda-walczyc-do-konca-zeby-ich-sprawki-nie-wyszly-na-jaw-beda-do-konca-wspierac-komorowskiego-prof-zybertowicz-o-przyczynach-zacieklosci-srodowiska-po
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Wzmożony ruch na drogach wiodących do granicy państwa Kronika Kryminalna Paweł Sokołowski 0 3318 Ostatnia wiadomość 19 Marzec, 2008, 14:48:23 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Sprawca usiłowania rozboju uderzył swoja ofiarę butelką w głowę Kronika Kryminalna Antoś 0 3619 Ostatnia wiadomość 24 Lipiec, 2008, 21:16:22 pm
wysłane przez Antoś
Kto się wybiera na koncert Britney Spears? Hydepark iken 8 7794 Ostatnia wiadomość 03 Lipiec, 2009, 17:16:30 pm
wysłane przez iken
PRZENIESIONY: Kto się wybiera na koncert Britney Spears? Kultura i sztuka Leo 0 3379 Ostatnia wiadomość 02 Lipiec, 2009, 18:34:27 pm
wysłane przez Leo
Praca w Unii - niektóre państwa utrudniają a nawet uniemożliwiają Bieżące wiadomości L.Geringer de Oedenberg 0 2786 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2010, 20:24:07 pm
wysłane przez L.Geringer de Oedenberg
Wieś wybiera Polecane - Strona główna Doktorek 2 7474 Ostatnia wiadomość 01 Marzec, 2011, 11:33:03 am
wysłane przez teodor
Podsumowanie projektu "Dwa państwa, jeden dźwięk" Informacje i Komunikaty Instytucji WTZ Lubań 0 2690 Ostatnia wiadomość 06 Lipiec, 2011, 08:33:04 am
wysłane przez WTZ Lubań
Zdobyliśmy Lubań. Hydepark ZUZA 2 8420 Ostatnia wiadomość 05 Sierpień, 2012, 22:50:57 pm
wysłane przez ZUZA
Lubań wybiera. II tura Polecane - Strona główna « 1 2 » Marszałek 20 19658 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2015, 16:20:55 pm
wysłane przez Spartan